Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εγώ δεν γνωρίζω αλλά μετά από δυο μέρες ανέβηκε ικανοποιητικά … δεν ξέρω θα σας γράψουν και τα κορίτσια πιυ είναι πιο έμπειρες 

Recommended Posts

Koρίτσια επίσης δίνουμε και το πάρκο της μικρής μας πριγκήπισσας επειδή περπατήσαμε πια και δεν το χρειαζόμαστε.Είναι το κλασικό μεγάλο πάρκο όχι παρκοκρέβατο με το χοντρό δίχτυ περιμετρικά για να βλέπει το μωρό όταν παίζει.ΜΟΝΟ 15 ΕΥΡΩ...

Και το φανταστικό της μπάνιο μαζί με την βάση του το οποίο θα σας βολέψει απίστευτα από 0 έως 14 μηνών που το είχα και εγώ.Με τις βάσεις το πλένετε το λούζετε και δεν σκύβετε και όταν κάθεται το προσαρμόζεται στην μπανιέρα σας και απολαμβάνει το μπάνιο του.Με δύο θέσεις ,μία για καθιστό και μία για βρέφος.Τιμή αγοράς 90 Ευρώ .Το δίνω στην μισή τιμή.ΣΟΥΠΕΡ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.Μη το χάσετε.

Καλό φθινόπωρο σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Εμείς ευχαριστούμε.Πολλές ευχές να το χαρεί η μπέμπα σου .

Κορίτσια ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΔΟΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ PHILIPS AVENT AΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ 30 ΕΥΡΩ.

Ρίξτε μια ματιά και στα υπόλοιπα.

Ειδικά το μπανάκι της cam η πλατφόρμα της elc και ο αποστειρωτής της avent είναι όοολα σούπερ.

Καλή εβδομάδα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Εμείς ευχαριστούμε.Πολλές ευχές να το χαρεί η μπέμπα σου .

Κορίτσια ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΔΟΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ PHILIPS AVENT AΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ 30 ΕΥΡΩ.

Ρίξτε μια ματιά και στα υπόλοιπα.

Ειδικά το μπανάκι της cam η πλατφόρμα της elc και ο αποστειρωτής της avent είναι όοολα σούπερ.

Καλή εβδομάδα σε όλους!

h platforma einai gia koritsaki giati emeis exoume bebi k poso kostizei?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια εχουν μείνει η πλατφόρμα της ΕLC ,η ψηφιακη ενδοσυννενόηση,το μπανάκι της cam.H κούνια μπέλλα ,έφυγε για ένα πανέμορφο κοριτσάκι.Δίνονται και δωράκια...Μην καθυστερείτε...καλο βράδυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...