Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Recommended Posts

Επίσης δίνεται και ολοκαίνουρια περπατούρα στράτα chicco η εξελιγμένη με παιχνιδια και φρένα η οποία είναι από 6 μηνών έως και 12 κιλά,διότι μας την έφεραν δωρο αχρησιμοποίητη,το τονίζω,και επειδή έχουμε βολευτεί με την πλατφόρμα της elc δεν μπαίνουμε εκεί,μόνο 25 ευρώ.Κοστίζει 60 Ευρώ.Είναι συναρμολογημένη αλλά απερπάτητη.

Επίσης,πλατφόρμα bright star τραμπολίνο,ροζ με περιστρεφόμενο κάθισμα για παιδάκια μέχρι 11 κιλά ,εμείς δυστυχώς δεν προλάβαμε να την χαρούμε επειδή είμαστε ήδη 12 κιλά τώρα 35 Euρώ. Καλό βράδυ σε όλους .Ευχαριστώ τέρψη.

Για φωτό ,όποια μανούλα ενδιαφέρεται ας μου στείλει p.m.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Για οποια μανούλα θελήσει το τραμπολίνο μαζί με την πλατφόρμα elc θα γίνει καλύτερη τιμή .Και τα δύο μαζί θα τα πάρει 60 Ευρώ.Η πλατφόρμα μόνη της έχει 140 Ευρώ.Αντε κορίτσια να μου αδειάσετε το δωμάτιο,μη το σκέφτεστε.Ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Η ΣΤΡΑΤΑ ΔΟΘΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΕLC ΤΟ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΜΕΧΡΙ 12 ΚΙΛΑ.

ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

http://i407.photobucket.com/albums/pp152/pol-/DSC_0274.jpg

Η κουνίτσα είναι με ζώνη ασφαλείας και με δίσκο μπροστά για να κάθεται το μωρό και να το ταίζετε ή να τρώει μόνο του .Είναι από 5 1/2 μηνών μέχρι και 12 κιλά περίπου ενός έτους.Εμείς περπατήσαμε και δεν την χρειαζόμαστε πια.

Link to comment
Share on other sites

http://i407.photobucket.com/albums/pp152/pol-/DSC_0275.jpg

Το τραμπολίνο έχει κι αυτό περιστρεφόμενο κάθισμα με όλα του τα παιχνίδια κουδουνίστρα ενσωματωμένο πιανάκι και μασητικά και η βάση του είναι ευελικτη ώστε να κάνει ωθήσεις με τις μύτες των ποδιών του και να παίζει.Είναι ένα πολύ όμορφο δημιουργικό παιχνίδι καθώς το μωρό μπορεί να είναι δίπλα σας και να εξασκεί τους γοφούς του χωρίς κανέναν κίνδυνο.Είναι μέχρι 11 1/2 κιλά.

Link to comment
Share on other sites

http://i407.photobucket.com/albums/pp152/pol-/DSC_0277.jpg

Η συγκεκριμένη πλατφόρμα μας βόλεψε αφάνταστα.Η μικρή δεν ξεκόλησε από εκεί από 5 1/2 μηνών μέχρι τουλάχιστον 91/2 μηνών.Επειδή είναι υπερβολικά ψηλή δεν την θέλει πια και έχει αρχίσει την διαδικασία του περπατήματος.Λείπει μόνο το πιανάκι που είχε μπροστά επειδή το χαρίσαμε σε ενα κοριτσάκι.Την δίνω μόνο 45 Ευρώ από 140 που έχει καινούρια.Είναι πραγματικά αναντικατάστατη.Εχει το περιστρεφόμενο κάθισμα και αυξομειώνεται το ύψος των ποδιών ώστε να μπορεί το μωρό να την χρησιμοποιεί μέχρι και 9 μηνών.Του επιτρέπει να βλέπει τα πάντα και να επεξεργάζεται την κίνηση με τον δικό του τρόπο.Εμένα προσωπικά με ευχαρίστησε πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...
Ευχαριστούμε πολύ για τη στράτα. Είναι πραγματικά ολοκαίνουρια!!!

Εγώ σας ευχαριστώ πολύ για την προτίμηση ,ότι άλλο θελήσετε,στην διάθεσή σας.Τέρψη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας ευχαριστώ πολύ για την προτίμηση ,ότι άλλο θελήσετε,στην διάθεσή σας.Τέρψη

Η πλατφόρμα κορίτσια είναι ευκαιρία,το ίδιο και το τραμπολίνο και η κουνίτσα για τα μικρά σας τα αστέρια τώρα που θα έρθει το φθινόπωρο...

up...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...