Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

Να σας ζήσουν κορίτσια μου! Γερά και ευτυχισμένα!

Εγώ έκλεισα ραντεβουδάκι για την άλλη Δευτέρα να γεννήσω, μετά από μικρή διαπραγμάτευση (μου πρότεινε αυτή την Τετάρτη και με βρήκε απροετοίμαστη!).

Οπότε περιμένετε τη σειρά σας οι υπόλοιπες ;)

Για την επισκληρίδιο Χριστίνα, την οποία συνιστώ ανεπιφύλακτα, γιατί δεν επιτρέπεται να χάσεις τη στιγμή που γεννιέται το παιδί σου (!), απλώς ρώτα τον γιατρό σου τι δίνει μετά. Γιατί ο δικός μου (που είναι επίσης στο Αρεταίειο) μου όταν μου έβγαλαν το καθετηράκι πρωί και κατά το βράδυ ζήτησα παυσίπονο, γιατί έβλεπα και τις άλλες με τις ενεσούλες του, μου έφεραν 2 depon! Αυτή είναι η φιλοσοφία του!!! Δεν σφάδαζα βέβαια, αλλά ήμουν σίγουρα πιο δυσκίνητη και γκρινιάρα από τις άλλες...

Με το καλό βρε κορίτσι!!!Πως αντιστάθηκες στον πειρασμό να γεννήσεις νωρίτερα???Εγώ θα έτρεχα με τη μία να πάρω βαλίτσα και να πάω στην κλινική αν μου έλεγε έτσι!!!!Όλα να πάνε καλά εύχομαι!

Σήμερα κι εμείς γιατρουδάκο...για να δούμε....


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας μανουλες, με καποιες τα εχουμε πει και στο φβ... αλλα ειπα να ενημερωσω περιληπτικακαι εδω μιας και δεν εχω χρονο ουτε για κατουρημα...

γεννησαμε την παρασκευη 15/11 στις 10:37 το μαϊμουδακι μας 3.600γρ και 53εκ!

γεννησα φυσιολογικα, και πολυ πολυ γρηγορα! ηταν μια θαυμασια εμπειρια!!

με το θηλασμο δεν τα καταφεραμε ομως, βγαζω με το θηλαστρο και του το δινω..

ειναι σχετικα ησυχος για μωρακι, αλλα δεν πολυ κοιμαται και ειμαστε με μαυρους κυκλους μεχρι το γονατο

απο κιλα ειμαι -8

πφφ.. ηθελα να γραψω τοοοοοσα πολλα και τα ξεχασα!

κοριτσια μου, να σας ζησουν οσες γεννησατε και με το καλο οι υπολοιπες!!

με το καλο να γινεται μανουλες.. και οσο δυσκολο και να ειναι στην αρχη με υπομονη και στηριξη απο αγαπημενα προσωπα ολα περνανε και γινονται θαυμασια!!:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν κορίτσια μου! Γερά και ευτυχισμένα!

Εγώ έκλεισα ραντεβουδάκι για την άλλη Δευτέρα να γεννήσω, μετά από μικρή διαπραγμάτευση (μου πρότεινε αυτή την Τετάρτη και με βρήκε απροετοίμαστη!).

Οπότε περιμένετε τη σειρά σας οι υπόλοιπες ;)

Για την επισκληρίδιο Χριστίνα, την οποία συνιστώ ανεπιφύλακτα, γιατί δεν επιτρέπεται να χάσεις τη στιγμή που γεννιέται το παιδί σου (!), απλώς ρώτα τον γιατρό σου τι δίνει μετά. Γιατί ο δικός μου (που είναι επίσης στο Αρεταίειο) μου όταν μου έβγαλαν το καθετηράκι πρωί και κατά το βράδυ ζήτησα παυσίπονο, γιατί έβλεπα και τις άλλες με τις ενεσούλες του, μου έφεραν 2 depon! Αυτή είναι η φιλοσοφία του!!! Δεν σφάδαζα βέβαια, αλλά ήμουν σίγουρα πιο δυσκίνητη και γκρινιάρα από τις άλλες...

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!! Φαντάζομαι την αγωνία που θα έχεις :tongue::tongue::tongue:. Πάντως και εγώ έκανα λίστα με αυτά που πρέπει να γίνουν πριν γεννήσω και τελικά είναι πολλά μικρά μικρά!!!

Επισκληρίδιο είχα σκοπό να επιλέξω, αλλά σκέφτομαι μήπως ζητήσω να μου βγάλουν αμέσως το καθετηράκι... για να μην με ενοχλεί στην πλάτη. Ο γιατρός μου είπε ότι συνήθως το κρατάει μήπως πονάω.... οπότε σε αυτή την περίπτωση να ζητησω να μου βάλουν φάρμακο. Αλλά εγώ προτιμώ να μου δώσουν κάτι ενδοφλέβια αν γίνεται από το χέρι.

γεια σας μανουλες, με καποιες τα εχουμε πει και στο φβ... αλλα ειπα να ενημερωσω περιληπτικακαι εδω μιας και δεν εχω χρονο ουτε για κατουρημα...

γεννησαμε την παρασκευη 15/11 στις 10:37 το μαϊμουδακι μας 3.600γρ και 53εκ!

γεννησα φυσιολογικα, και πολυ πολυ γρηγορα! ηταν μια θαυμασια εμπειρια!!

με το θηλασμο δεν τα καταφεραμε ομως, βγαζω με το θηλαστρο και του το δινω..

ειναι σχετικα ησυχος για μωρακι, αλλα δεν πολυ κοιμαται και ειμαστε με μαυρους κυκλους μεχρι το γονατο

απο κιλα ειμαι -8

πφφ.. ηθελα να γραψω τοοοοοσα πολλα και τα ξεχασα!

κοριτσια μου, να σας ζησουν οσες γεννησατε και με το καλο οι υπολοιπες!!

με το καλο να γινεται μανουλες.. και οσο δυσκολο και να ειναι στην αρχη με υπομονη και στηριξη απο αγαπημενα προσωπα ολα περνανε και γινονται θαυμασια!!:D:D

Συγχαρητήρια Πολυξένη!!! Να σου ζήσει ο μπέμπαρος... Ζωηρούλης σας βγήκε. :tongue::tongue::tongue::tongue:

Μην ανησυχείς για τον θηλασμό. Το σημαντικό είναι που είναι όλα καλά και τον έχεις στην αγκαλιά σου. Σου έκανε πληγές ή αρνείται να πιει από το στήθος σου???


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

magdou_................. ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι (Ελενα)

olive22 ................... ΠΗΤ 08/12/13 Κοριτσι (ρεα)

maria*.................... ΠΗΤ 10/12/13 Κοριτσι (χατζηκωστα ιωαννινων)

maribell .................. ΠΗΤ 13/12/13 Αγορι (ευαγγελισμος Βεροιας)

christina123 ............ ΠΗΤ 24/12/13 Κοριτσι (Αρεταίειο)

Γεννητούριααααααα..... ουαααααα!!!!!:-D

zacharoula1982 ......Ιασώ (17/10) - αγόρι - 2.900γρ - 50εκ - κτ

AthKos ....................Ιασώ (22/10) - κορίτσι- 3.180 γρ - 50εκ - κτ

Renita ..................... Ρέα (05/11) - αγόρι - 4.580γρ - 55εκ - κτ

Lia_84 ..................... Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων (13/11) - αγόρι - 2930γρ - 49εκ - φτ

Polixeni ................... Μητέρα (15/11) - αγόρι - 3600γρ - 53εκ - φτ

elenaki1987 ............ Euromedica Κοζάνης (15/11) - κορίτσι- 3300γρ - 51εκ - φτ

ioazon ..................... Μητέρα (17/11) - κορίτσι - 3150γρ - 49εκ - κτ

glykeritsa ............... Γενική Κλινική (20/11) - αγόρι - γρ - εκ

anchelita ................. Βιοκλινική (22/11) - κορίτσια

Ellie2013................. Δ.Ν. Τρικάλων (23/11) - αγόρι- 3500γρ - 51εκ - φτ


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πω πω δεν έχουμε μείνει πολλές και δεν έχει κίνηση πια το καφέ μας...

Η φρεσκομανούλες τρέχουν με τα μωράκια τους :-) :-) :-). Κορίτσια να μας λέτε νέα σας όποτε μπορείτε (αν και καταλαβαίνω ότι τρέχετε και έτσι θα είμαστε και εμείς σε 1-2 βδομάδες).

Magdou και Μαρία έχουμε καιρό να ακούσουμε νέα σας... δεν πιστεύω να έχετε γεννήσει????

Maribell βλέπω τις δύο μας να μένουμε τελευταίες :-). Εγώ την επόμενη Πέμπτη θα ξέρω ημερομηνία!


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γυρίσαμε από γιατρό, 3.100 ο μπέμπης με απόκλιση +/- 100 γραμ., μια χαρά δηλαδή!Όλα καλά και στο ντόπλερ, ραντεβού ξανά την άλλη Τετάρτη. Με είδε και κολπικά, ο τράχηλος 2,5 εκ. οπότε δε γεννάμε-λογικά πάντα-μέχρι την Τετάρτη. Τον ρώτησα τι θα γίνει αν περάσουμε την ημερομηνία και μου είπε ότι επειδή 13/12 που έχω ΠΗΤ πέφτει Παρασκευή "Δε θέλουμε να το βγάλουμε το ευλογημένο Παρασκευή και 13!", οπότε αν δε γεννήσω μέχρι τις 11/12, θα με βάλει στις 12/12 με πρόκληση!Ανυπομονώ να κρατήσω τον γιόκα μου αγκαλιά!!!

Χριστινάκι εσύ δεν έχεις facebook?Η Μάγδα χάθηκε και από εκεί...κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι...να γέννησε????


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και εδω!!! χριστινακι πρεπει να κανεις facebook!! ειχα προβλημα συνδεσης και εξαφανιστικα!! εχω πονακια και συσπασουλες απο λιγες εως ανησυχητικες και σημερα ειδα το γιατρο μου ειπε να χαλαρωσω για μια βδομαδα ο τραχηλος ειναι μαλακος πολυ αλλα 0 διατολη. ανανεωση ραντεβου για την αλλη παρασκευη! το nst πολυ καλο ο μπεμπης μου κανειπαρτυ εκει μεσα, οχι οτι ειχα καμια αμφιβολια αφου βογγαω αποτους πονους!!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε και εμεις και ολα πηγαν σουπερ!!!Επιστρεψαμε σπιτι πλεον και προσπαθουμε να προσαρμοστουμε!Τα κοριτσα ειχαν βαρος 2700 και 2300 και υψος 50 και 48 εκ αντιστοιχα.Η μεγαλη σε βαρος το χει με το θηλασμο και το παλευουμε ικανοποιητικα, η μικρη ζοριζεται, δεν ξερει να κανει θηλαστικες κινησεις μου ειπαν, ειναι και μικρη, κουραζεται ευκολα και τα παραταει.Παιρνουν συμπληρωμα προς το παρον και οι δυο γιατι χασαν βαρος στην κλινικη και ειδικα η μικρη δεν μας παιρνει να χασει αλλο.Παντως εγω τη βαζω και αυτη στο στηθος, ετσι να συνηθιζει.Το μονο προβλημα ειναι εμφανισαν λιγο ικτερο και το παρακολουθουμε.Ειναι ησυχες και κουκλες (κουκουβαααα).Η καισαρικη μια χαρα.Το τρεξιμο και το ξενυχτι αλλο πραγμα!Αλλα χαλαλι τους!

Συγχαρητητια σε οσες γεννησανε ,να σας ζησουν τα παιδακια, με το καλο οι υπολοιπες.


zh9bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε και εμεις και ολα πηγαν σουπερ!!!Επιστρεψαμε σπιτι πλεον και προσπαθουμε να προσαρμοστουμε!Τα κοριτσα ειχαν βαρος 2700 και 2300 και υψος 50 και 48 εκ αντιστοιχα.Η μεγαλη σε βαρος το χει με το θηλασμο και το παλευουμε ικανοποιητικα, η μικρη ζοριζεται, δεν ξερει να κανει θηλαστικες κινησεις μου ειπαν, ειναι και μικρη, κουραζεται ευκολα και τα παραταει.Παιρνουν συμπληρωμα προς το παρον και οι δυο γιατι χασαν βαρος στην κλινικη και ειδικα η μικρη δεν μας παιρνει να χασει αλλο.Παντως εγω τη βαζω και αυτη στο στηθος, ετσι να συνηθιζει.Το μονο προβλημα ειναι εμφανισαν λιγο ικτερο και το παρακολουθουμε.Ειναι ησυχες και κουκλες (κουκουβαααα).Η καισαρικη μια χαρα.Το τρεξιμο και το ξενυχτι αλλο πραγμα!Αλλα χαλαλι τους!

Συγχαρητητια σε οσες γεννησανε ,να σας ζησουν τα παιδακια, με το καλο οι υπολοιπες.

Συγχαρητηρια Ανχελιτα..να σας ζησουν οι μπεμπουλες γερες και τυχερες παντα!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε και εμεις και ολα πηγαν σουπερ!!!Επιστρεψαμε σπιτι πλεον και προσπαθουμε να προσαρμοστουμε!Τα κοριτσα ειχαν βαρος 2700 και 2300 και υψος 50 και 48 εκ αντιστοιχα.Η μεγαλη σε βαρος το χει με το θηλασμο και το παλευουμε ικανοποιητικα, η μικρη ζοριζεται, δεν ξερει να κανει θηλαστικες κινησεις μου ειπαν, ειναι και μικρη, κουραζεται ευκολα και τα παραταει.Παιρνουν συμπληρωμα προς το παρον και οι δυο γιατι χασαν βαρος στην κλινικη και ειδικα η μικρη δεν μας παιρνει να χασει αλλο.Παντως εγω τη βαζω και αυτη στο στηθος, ετσι να συνηθιζει.Το μονο προβλημα ειναι εμφανισαν λιγο ικτερο και το παρακολουθουμε.Ειναι ησυχες και κουκλες (κουκουβαααα).Η καισαρικη μια χαρα.Το τρεξιμο και το ξενυχτι αλλο πραγμα!Αλλα χαλαλι τους!

Συγχαρητητια σε οσες γεννησανε ,να σας ζησουν τα παιδακια, με το καλο οι υπολοιπες.

Συγχαρητήρια!!!! Να σας ζήσουν οι μπεμπούλες σας :tongue::tongue::tongue:

Γερές και καλότυχες!!!

Για την γλυκερίτσα δεν έχουμε μάθει τι κάνει ο μπέμπης της... πρέπει να έχει γυρίσει σπίτι πλέον :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2013!!!!

magdou_................. ΠΗΤ 08/12/13 Αγορι (Ελενα)

olive22 ................... ΠΗΤ 08/12/13 Κοριτσι (ρεα)

maria*.................... ΠΗΤ 10/12/13 Κοριτσι (χατζηκωστα ιωαννινων)

maribell .................. ΠΗΤ 13/12/13 Αγορι (ευαγγελισμος Βεροιας)

christina123 ............ ΠΗΤ 24/12/13 Κοριτσι (Αρεταίειο)

Γεννητούριααααααα..... ουαααααα!!!!!:-D

zacharoula1982 ......Ιασώ (17/10) - αγόρι - 2.900γρ - 50εκ - κτ

AthKos ....................Ιασώ (22/10) - κορίτσι- 3.180 γρ - 50εκ - κτ

Renita ..................... Ρέα (05/11) - αγόρι - 4.580γρ - 55εκ - κτ

Lia_84 ..................... Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων (13/11) - αγόρι - 2930γρ - 49εκ - φτ

Polixeni ................... Μητέρα (15/11) - αγόρι - 3600γρ - 53εκ - φτ

elenaki1987 ............ Euromedica Κοζάνης (15/11) - κορίτσι- 3300γρ - 51εκ - φτ

ioazon ..................... Μητέρα (17/11) - κορίτσι - 3150γρ - 49εκ - κτ

glykeritsa ............... Γενική Κλινική (20/11) - αγόρι - γρ - εκ

anchelita ................. Βιοκλινική (22/11) - κορίτσια - 2700, 2300γρ - 50, 48εκ - κτ

Ellie2013................. Δ.Ν. Τρικάλων (23/11) - αγόρι- 3500γρ - 51εκ - φτ


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεννησαμε και εμεις και ολα πηγαν σουπερ!!!Επιστρεψαμε σπιτι πλεον και προσπαθουμε να προσαρμοστουμε!Τα κοριτσα ειχαν βαρος 2700 και 2300 και υψος 50 και 48 εκ αντιστοιχα.Η μεγαλη σε βαρος το χει με το θηλασμο και το παλευουμε ικανοποιητικα, η μικρη ζοριζεται, δεν ξερει να κανει θηλαστικες κινησεις μου ειπαν, ειναι και μικρη, κουραζεται ευκολα και τα παραταει.Παιρνουν συμπληρωμα προς το παρον και οι δυο γιατι χασαν βαρος στην κλινικη και ειδικα η μικρη δεν μας παιρνει να χασει αλλο.Παντως εγω τη βαζω και αυτη στο στηθος, ετσι να συνηθιζει.Το μονο προβλημα ειναι εμφανισαν λιγο ικτερο και το παρακολουθουμε.Ειναι ησυχες και κουκλες (κουκουβαααα).Η καισαρικη μια χαρα.Το τρεξιμο και το ξενυχτι αλλο πραγμα!Αλλα χαλαλι τους!

Συγχαρητητια σε οσες γεννησανε ,να σας ζησουν τα παιδακια, με το καλο οι υπολοιπες.

Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου!!!Γερά, ευτυχισμένα και καλότυχα!Όσο για το ξενύχτι, σίγουρα αξίζει τον κόπο.Ανυπομονώ κι εγώ γι αυτό το γλυκό βασανιστήριο!!!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Anchelita,

να σου ζήσουν!

Τι μωρά είναι αυτά!!! Μπράβο σου! Τα κατάφερες και είναι και οι δυο τσούπρες δυνατές και γερές!

Καλή λοχεία και να ζητάς βοήθεια! Δύο μωρά είναι μεγάλη κούραση!


PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη μου ανχελιτα να σου ζησουν οι κοριτσαροι!!!!!!!!να ναι γερες καλοτυχες και παντα αγαπημενες!!!!δωσε φιλια στα αδυνατα μπουτακια!!

χριστινακι μου τι κανεις κοριτσακι??αντεχεις?? :)

εμεις περναμε διαφορα αλλα νομιζω θα τη βρουμε την ακρη!!κανουμε μαραθωνιους θηλασμους, δεν κοιμομαστε ειδικα το βραδυ!!ο ικτερος εφυγε τελειως και το ασβεστιο αποκατασταθηκε πληρως!!στον επανελεγχο που καναμε στο νοσοκομειο μα εβγαλαν αλλο θεμα, χαλαρα ισχια, το οποιο θα το δουμε το γεναρη που θα κανουμε υπερηχο!ουφφ!!ο μπεμπακος μας πολυ ταλαιπωρια!!μας ειπαν βεβαια πως σε προωρα συμβαινει συνηθως, αλλα σιγα το προωρο!η παιδιατρος μας παντως μας ειπε να μν ανησυχουμε, κ πως αυτο δεν ειναι τιποτα!κ το μωρο ειναι μια χαρα!!

απο γαλα δινω λιγο ξενο (1-2 γευματα σα συμπληρωμα) γιατι δεν επαιρνε βαρος ειχε κολλησει στα 2700 περιπου και ειχε και κρυσταλλους στα τσισακια που δειχνει ελλειπη σιτιση, τωρα ειναι πολυ καλυτεραμ σημερα αισιως 2885 μεσα σε 3 μερες!!λιγο ακομη κ φτασαμε το βαρος γεννησης, πολυ αργοπωρημενα!!

αχ μη σας κουραζω αλλο μ αυτα ομως!!


Μάιος 2012, 1η Ivf : Βιοχημικη

Νοεμβριος 2012, 2η Ivf : Αρνητικη

Μάρτιος 2013, 3η Ivf : +++++:D

MKF0p3.png[/urlK2Ccp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου μπηκα κι εγω στα κλεφτα μιας και το προβλημα με τη συνδεση παραμενει. Περιτο να πω πως εχω φρικαρει και δεν περναει η ωρα μου. Ανχελιτακι τι τελεια κοειτσακια!!! Μια χαρα απο βαρος και ειμαι σιγουρη οτι ειναι κουκλακια! Λιακι μην ανησυχεις ολα καλα θα ειναι στο ειπε και ο παιδιατρος! Εγω ποναω καθε μερα και πολτ συχνα ακαθοριστα ομως. Τη μια ςιναι δυνατος ο πονος την αλλη ισα που τον καταλαβαινω. Πρεπει και να περπαταω να κατεβει αλλα στο μισαωρο μου πεφτει η πιεση κκαιπεφτω κι εγω ξερη. Με το ζορι λιγο λιγο χαλασε κι ο παλιοκαιεος και τι να κανω δεν ξερω. Πιστευω θα φαω μια βδομαδα με πονακια ακομα. Αυτο που δεν παλευεται ειναι οτι βρισκομαι στα ορια καταθλιψης. Μιλαμε για ασταματητο κλαμα ασχημες σκεψεις ευτυχως δεν αφορουν τοωρακι η τηγεννα μου. Εχω πςρασει πολλα γενικα και μου βγαινουν τωρα. Νιωθω πολυ ευαλωτη και τρεμω αν γεννησω πως θα το αντομετωπισω. Πιστευω την δευτερα να μπορω να μπω να διαβασω τα νεα σας. Olive μου με το καλο να ερθει η κουκλιτσα σου την δευτερα!!! Σας φιλω ολες πολυ καλα κουραγια στις φρεσκιες μανουλες και καλη υπομονη σ εμας τις υπολοιπες...


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...