Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

Cafe Νοεμβριου 2013


polixenh

Recommended Posts

ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΈΝ

Τα κοριτσια που δεν είμαστε φίλες στο φατσοβιβλιο να μου στειλουν με Π.μ. το όνομα τους (η στη Μάγδα που μπαίνει πιο συχνα) για να την κάνουμε φιλη και να μπορεσουμε να την προσθέσουμε στη σελίδα.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λιγάκι μπράβο επιτέλους σπιτι!!! Πρεπει να ειναι τελεια!

Εχω ολα τα πράγματα έτοιμα αλλα δεν μπορω να φανταστώ οτι οντως θα έρθει ενα μωρακι στο σπιτι μας και θα ειναι το δικό μας!

Γλυκεριτσα να σας ζήσει ο μπεμπης! Γέρος και δυνατός!

Περιμένουμε τα νεα σου!

Εμείς τελικά δεν παμε για προκληση γιουπιιιιιιι... Τουλάχιστον οχι για το ζαχαρο, τωρα αν συμβει κατι αλλο στην πορεία δεν ξερω! Τελικα δεν πρεπει να είμαστε παθητικοί δεκτές και πρεπει να διεκδικούμε όσα θελουμε! Ούτε καν την ανέφερε την προκληση ξανά ο γιατρος :-) ειπε μόνο οτι θα κάνουμε αν ξεπεράσουμε την ΠΗΤ ! :-) πολυυυυ χαρουμενη ήδη!

Την Τρίτη θα κάνουμε και υπερηχο και θα δουμε και ποσο ειναι η κουκλίτσα μας!

Και εγω ψηλά την νιωθω...κανω δουλειές ολη μερα και ελπίζω μεχρι την Τρίτη να εχει κατέβει εκεί που πρεπει!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Την έφτιαξα. Είναι μυστική ομάδα και μόνο εμείς θα βλέπουμε το περιεχόμενο της. Μάγδα σε πρόσθεσα. Το πρόβλημα είναι και θέλω να ζητήσω ΣΥΓΝΩΜΗ πως λόγω του ότι έχω πολλούς φίλους και εδώ έχουμε ψευδώνυμα δεν θυμάμαι τα ονόματα από όλες! Ελπίζω να με συγχωρήσετε. Μάγδα μπορείς και εσύ να προσθέσεις άτομα οπότε αν θυμάσαι ονόματα πρόσθεσε τες..

Ellie σου στέλνω πμ με το όνομα μου!


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφου είμαστε φίλες στο φατσοβιβλιο.

Ναι Ελλακι , είπα μήπως δεν θυμοσουν το όνομα μου στο φβ! Αλλα, με είχες προλάβει ήδη και μου είχες στείλει το αίτημα!

Περιμένουμε και τα υπόλοιπα κοριτσακια!!

Αν βάλουμε φωτο σε αυτήν την ομάδα, θα τις βλέπουν κι άλλοι φίλοι μας ΄η μονο όσοι ειναι στην ομάδα;


unJ4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι Ελλακι , είπα μήπως δεν θυμοσουν το όνομα μου στο φβ! Αλλα, με είχες προλάβει ήδη και μου είχες στείλει το αίτημα!

Περιμένουμε και τα υπόλοιπα κοριτσακια!!

Αν βάλουμε φωτο σε αυτήν την ομάδα, θα τις βλέπουν κι άλλοι φίλοι μας ΄η μονο όσοι ειναι στην ομάδα;

Μόνο εμείς που είμαστε στην ομάδα. Και ότι γράφουμε μόνο εμείς το βλέπουμε.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το καροτσι μας (ειπαμε τα ειχα αφησει ολα τελευταια στιγμη!!!)

http://www.cosatto.com/products/pushchairs/supa-dupa-twin-pushchair/golightly

Είναι τέλειο. Τρελάθηκα ερωτευτικα. Έχει ξεχωριστό χρώμα και έχει και κοκκινα φιογκακια! Με το καλο να το χαρούν οι κοριτσαρες σου!


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι τέλειο. Τρελάθηκα ερωτευτικα. Έχει ξεχωριστό χρώμα και έχει και κοκκινα φιογκακια! Με το καλο να το χαρούν οι κοριτσαρες σου!

Να σαι καλα!

Κοριτσια σας χαιρετω.Την επομενη φορα που θα μιλησουμε θα ειμαι μια δυδιμομαμα! Καλη συνεχεια στις υπολοιπες! Φιλια σε ολες!!!!!


zh9bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθε το καροτσι μας (ειπαμε τα ειχα αφησει ολα τελευταια στιγμη!!!)

http://www.cosatto.com/products/pushchairs/supa-dupa-twin-pushchair/golightly

Τέλειο το καροτσάκι σας!!!!Αύριο έρχονται στο κόσμο τα κοριτσάκια σου ε???Με το καλό να τις κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!

Σήμερα είχαμε ραντεβού με τον γιατρό. Η μικρή είναι 2200 και ο γιατρός ήταν γενικά πολυ ευχαριστημένος. Επόμενος στόχος να φτάσουμε τα 2500 έτσι ώστε να μην χρειαστεί θερμοκοιτίδα. Τελικά μπορεί να τα καταφέρουμε και να το κρατήσουμε καμιά βδομάδα παραπάνω από τις 10/12... τουλάχιστον θα προσπαθήσουμε για να πάρει και άλλο βάρος το μωρό και να μην βγει μικρούλα :-) :-) :)

Οπότε μπορεί να είμαι και η τελευταία της παρέας που θα γεννήσει :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα!

Κοριτσια σας χαιρετω.Την επομενη φορα που θα μιλησουμε θα ειμαι μια δυδιμομαμα! Καλη συνεχεια στις υπολοιπες! Φιλια σε ολες!!!!!

κοριτσακι μου σημερα ειναι η μεγαλη μερα!!! με το καλο να κρατησεις τα κοριτσακια σου στην αγκαλια σου!!! περιμενουμε τα νεα σας!!! οσο για το καροτσι... τα λογια ειναι περιττα, αν και τα κοριτσακια σου θα ειναι πιο ομορφα απο αυτο!!!!

Καλησπέρα και από μένα!!!!

Σήμερα είχαμε ραντεβού με τον γιατρό. Η μικρή είναι 2200 και ο γιατρός ήταν γενικά πολυ ευχαριστημένος. Επόμενος στόχος να φτάσουμε τα 2500 έτσι ώστε να μην χρειαστεί θερμοκοιτίδα. Τελικά μπορεί να τα καταφέρουμε και να το κρατήσουμε καμιά βδομάδα παραπάνω από τις 10/12... τουλάχιστον θα προσπαθήσουμε για να πάρει και άλλο βάρος το μωρό και να μην βγει μικρούλα :-) :-) :)

Οπότε μπορεί να είμαι και η τελευταία της παρέας που θα γεννήσει :-)

κοριτσακι μου αν γεννηθει μεσα στο μηνα του γιατι να παει θερμοκοιτιδα? στο ειπε ο γιατρος αυτο? η Ζαχαρουλα μας γεννησε στην 36 και το μωρακι της δεν μπηκε θερμοκοιτιδα!! Βεβαια στο Αρεταιειο ειναι λιγο πιο περιεργα τα πραγματα, φανταζομαι το ξερεις και απο την αδερφη σου!! τελος παντων οτι και να γινει θα ειναι για λιγο γιατι απο μεθαυριο θα ειναι ηδη τελειομηνο το παιδακι σου!!! μην τα σκεφτεσαι αυτα!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Magdou, από την αρχή της εγκυμοσύνης στον υπέρηχο βγαίνει 5 μέρες πιο μικρό σε σχέση με την τελευταία περίοδο, οπότε ουσιαστικά αυτό που μου είπε είναι ότι δεν αρκεί να φτάσουμε την 36 εβδομάδα... και ότι καλύτερα θα είναι να φτάσουμε την 37 όπου σίγουρα θα είναι 2500 κιλά.... μου το επισημανε κυρίως για να μην χαλαρώσω... και να συνεχίσω να είμαι πολύ προσεχτική και μόνο στο κρεβάτι!!!

Και ενώ μου είχε πει ότι βλέπει να γεννάμε στις 38 εβδομάδες, επειδή είδε ότι πάω καλά μου λέει ότι θα προσπαθήσουμε να πάρουμε και άλλες μέρες από το μήνα μου.

Η αλήθεια είναι ότι έχει δίκιο και ότι είναι μικρούλα ακόμα... 2200 και με τις αποκλίσεις του υπέρηχου μπορεί να είναι και ακόμα πιο αδύνατη.

Ανχελίτα όποτε μπορέσεις πες μας νέα σου... έχω και εγώ αγωνία μαζί σου :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Magdou, από την αρχή της εγκυμοσύνης στον υπέρηχο βγαίνει 5 μέρες πιο μικρό σε σχέση με την τελευταία περίοδο, οπότε ουσιαστικά αυτό που μου είπε είναι ότι δεν αρκεί να φτάσουμε την 36 εβδομάδα... και ότι καλύτερα θα είναι να φτάσουμε την 37 όπου σίγουρα θα είναι 2500 κιλά.... μου το επισημανε κυρίως για να μην χαλαρώσω... και να συνεχίσω να είμαι πολύ προσεχτική και μόνο στο κρεβάτι!!!

Και ενώ μου είχε πει ότι βλέπει να γεννάμε στις 38 εβδομάδες, επειδή είδε ότι πάω καλά μου λέει ότι θα προσπαθήσουμε να πάρουμε και άλλες μέρες από το μήνα μου.

Η αλήθεια είναι ότι έχει δίκιο και ότι είναι μικρούλα ακόμα... 2200 και με τις αποκλίσεις του υπέρηχου μπορεί να είναι και ακόμα πιο αδύνατη.

Ανχελίτα όποτε μπορέσεις πες μας νέα σου... έχω και εγώ αγωνία μαζί σου :-)

ενταξει τοτε!! κατσε στ'αυγα σου και περιμενε μεχρι τις 10/12 τουλαχιστον! και μην τα σκεφτεσαι και αγχωνεσαι!! μικρα ρουχαλακια πιστευω εχεις παρει οποτε... ονειρεψου κατευθειαν το μωρακι σου!!!


s6Xpp2.png

Ff7Lp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...