Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ηρθα και εγω κοριτσια!!!πριν λιγο ξυπνησα!!!!μετα το φαγητο θελω να κοιμαμαι.....παω να διαβασω νεακια σας!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ηλιοβασιλεμα μου,κατι ασχετο...φωτο στο προφιλ σου πως εβαλες?ειναι δυσκολο??


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακιαααααααααα μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!Ηρθα κι εγω τσουχτρες μου!!!!!!!!

Τι κανετε καλε???

Ζεστενομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω στειλει μηνυμα στο κοαλακι μας αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα,μολις εχω νεωτερα θα σας ενημερωσω καλα μου κοριτσακια!!!!!!!!

Ειναι καμια εδω????????????????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

NAI AYTO EINAI ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΟ ΡΕΑ, ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!

ΕΕΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ....ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ!!ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΝΟΣΤΑΛΓΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΞΑΠΛΑ...ΧΙΧΙΧΙ

Sotsafi μου νομιζω δεν εχει διαφορετικη χρεωση,απλως εδω τα κοριτσια που ηδη εχουν γεννησει λενε οτι ειναι καλυτερα να μην το παρουμε γιατι ουτως η αλλως οποτε το ζηταμε το φερνουν,και για θηλασμο,και ειναι πολυ δυσκολο και με τα επισκεπτηρια που θα εχεις κι εσυ και οι αλλες!!

Δεν ξερω.....το σκεφτομαι κι εγω!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι εγωωωωωωωωωωωωωωω συμπεθεραααααααααααα!!!!!!!!διαβαζα τα νεα απο τακοριτσια!!!!!!!!!!!καλλα εισαι???????????ο μπεμπακος μας καλα ειναι????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελλη μου,το οτι εχεις παχυ πλακουντα ειναι καλο απ οτι ξερω!!!!!

1 με 2 μηνες πριν τη μερα του τοκετου λενε...οτι μικραινει..........!!!!αυτο ξερω εγω......αν κανω λαθος διορθωστε με!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι εγωωωωωωωωωωωωωωω συμπεθεραααααααααααα!!!!!!!!διαβαζα τα νεα απο τακοριτσια!!!!!!!!!!!καλλα εισαι???????????ο μπεμπακος μας καλα ειναι????????????

Καλα συμπεθερουλα μου,κουρασμενη ειμαι γιατι εχθες μεχρι τις12 σιδερωνα και μετα βγηκαμε λιγο παραλια για περπατημα και κουραστηκα και σηκωθηκα κομματια!Τωρα εχω λιγο σιδερο ακομα και μια ελαφρια γενικη στο σπιτι και τελος.Δεν αντεχω αλλο!!!Κι ο μπεμπακος μας καλα πιστευω οτι ειναι!!!

Την κλοτσια περιμενω!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα συμπεθερουλα μου,κουρασμενη ειμαι γιατι εχθες μεχρι τις12 σιδερωνα και μετα βγηκαμε λιγο παραλια για περπατημα και κουραστηκα και σηκωθηκα κομματια!Τωρα εχω λιγο σιδερο ακομα και μια ελαφρια γενικη στο σπιτι και τελος.Δεν αντεχω αλλο!!!Κι ο μπεμπακος μας καλα πιστευω οτι ειναι!!!

Την κλοτσια περιμενω!

μποτσακι μου,να ξεκουραζεσαι!!!!οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!!!εγω απο δω και περα οσο αφορα για σιδερο και βεραντες θα περνω γυναικα...λαχανιαζω με το παραμικρο απο τωρα και κουραζομαι απιστευτα!!!αι στο καλο λεω!δεν θα σκασω κι ολας!η μαμα μου εφυγε,ο αντρας μυ επιστρεφει την αλλη βδομαδα,αλλα ποσο να κανει και αυτος...!απο μερα σε μερα θα στην δωσει ο μπεμπακος σου!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου,να ξεκουραζεσαι!!!!οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε!!!εγω απο δω και περα οσο αφορα για σιδερο και βεραντες θα περνω γυναικα...λαχανιαζω με το παραμικρο απο τωρα και κουραζομαι απιστευτα!!!αι στο καλο λεω!δεν θα σκασω κι ολας!η μαμα μου εφυγε,ο αντρας μυ επιστρεφει την αλλη βδομαδα,αλλα ποσο να κανει και αυτος...!απο μερα σε μερα θα στην δωσει ο μπεμπακος σου!!!!!!!:D:D:D:D:D

Προσπαθω κοριτσακι μου αλλα η μαμα μου το καλοκαιρι δουλευει απο το πρωι ως το βραδυ και δεν θελω να την κουραζω περισσοτερο,για γυναικα δεν το εχω και τοσο πολυ στο μυαλο μου,ετσι μου εχει κατσει δηλαδη,οποτε το παλευω σιγα σιγα!!!Απλως υπαρχουν μερες που την καταλαβαινω την κουραση!

Ααααααααααααααααααααα!!!Ξεχασα να σου πω!Την Τριτη εχω ραντεβου με διαιτολογο!!Ε,δεν παει αλλο συμπεθερααααααααααα!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω κοριτσακι μου αλλα η μαμα μου το καλοκαιρι δουλευει απο το πρωι ως το βραδυ και δεν θελω να την κουραζω περισσοτερο,για γυναικα δεν το εχω και τοσο πολυ στο μυαλο μου,ετσι μου εχει κατσει δηλαδη,οποτε το παλευω σιγα σιγα!!!Απλως υπαρχουν μερες που την καταλαβαινω την κουραση!

Ααααααααααααααααααααα!!!Ξεχασα να σου πω!Την Τριτη εχω ραντεβου με διαιτολογο!!Ε,δεν παει αλλο συμπεθερααααααααααα!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ελαααααααααααα!!!!!!!!πηρες πολλα κιλακια???εγω το ξεφτυλησα!!!!να δεις που θα χρειαστω και γω!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

καλα εκανες!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακιααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυ........εκπληξηηηηηηηη......,!!!!!!!!

Τι κανετε.....??????? εγω ακομα ειμαι στο νοσοκομειοοοοο αλλα καταφερα να συνδεθω για παρτυ σας στο διαδικτυο.....,!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

76 ΛΕΕΙ....ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΗΜΟΥΝ 78!!!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΖΥΓΙΣΤΗ ΠΡΩΙ.....ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυ........εκπληξηηηηηηηη......,!!!!!!!!

Τι κανετε.....??????? εγω ακομα ειμαι στο νοσοκομειοοοοο αλλα καταφερα να συνδεθω για παρτυ σας στο διαδικτυο.....,!!!!!!!!!!

κοαλακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι εκπληξη ηταν αυτη!!!!!!!!!!!πως εισαι?????????ολα καλα???????????ακουμε νεα!!!!!!!!ποτε βγαινεις???????????η Μαριαννα μας καλα ειναι?????????:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΟΥ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...