Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καληνυχτα κοριτσιαααααααααα!!!!!!!!!!καλο ξημερωμαααααα!!!τα λεμε αυριο!!!!!!!τωρα την κανω για υπνο!!!!!!

μιλουσα στο τηλ.τοση ωρα..........κοκκινησε το αυτι μου!!!!!!!!

μακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καληνυχτα κοριτσιαααααααααα!!!!!!!!!!καλο ξημερωμαααααα!!!τα λεμε αυριο!!!!!!!τωρα την κανω για υπνο!!!!!!

μιλουσα στο τηλ.τοση ωρα..........κοκκινησε το αυτι μου!!!!!!!!

μακιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Κοκκινισμα αυτιου και ιδρωτα απο ζεστη!!!!!!!!!!!!

Καληνυχτα μικρουλα!!!


Link to comment
Share on other sites

ΑΧ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΑΕΞΑΝΔΡΟΣ...

ΑΣ΄ΤΗΝ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΣΩΣΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.....ΑΑΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!

ΕΠΙΠΛΕΟΝ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 1 ΛΕΠΤΟ "ΤΙΜΩΡΙΑΣ" ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΡΕΑ (ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ) ΕΚΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Α-Ψ-Ο-Γ-Ο!!

ΤΩΡΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΥΦΛΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ....ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΣΟΓΙΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΓΥΜΝΕΣ (ΧΙΧΙΧΙΧΙ) ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ....ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΥΦΛΑ!!

Sotsafi μου μπορει και να συναντηθουμε!!!!Μια εβδομαδα δδιαφορα εχουμε!!!!!!χιχιχιχιχχιιιιιιι!!!!!

Θα σηκωσουμε τον τοπο ορθιο!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο αντρας μου και του εβαλα να φαει και σταματησα το σιδερο και με βουτηξε και πηγαμε για περπατημα και πριν 20 λεπτα ηρθαμε!

Καληνυχτα καλες μου φιλεναδες!!!!!!!Ονειρα γλυκα!!!!!!!!!!

Σας φιλωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!!!καλα εισαστε???τι κανουν τα μωρακια σας????καλα ειναι??????

εγω και η μπεμπα μου,καλα ειμαστε!φαγαμε τοστακι γαλοπουλα τυρι και 2 βερυκοκα!!!

και ακομη πειναω!θα φαω για μεσημερι τωρα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα patousitsa και Έλλη!

Δεν θα πάτε για κάνα μπανάκι μέρα που είναι????

καλημερα ngn μου!!!καλα εισαι???εγω οχι,δεν θα παω για μπανακι σημερα!εδω σπιτι θα καθησω!!!:D:D:D:D

εσυ???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

Αν και Κυριακη, εχω τοσο πολυ σιδερωμα που δεν λεει να το αφησω κι αλλο....περιμενουν και αλλα ρουχα για πλυντηριο....

Ο άντρας μου δουλευει και αν παμε θαλασσα πριν το μεσημερι, θα παμε εγω και το παιδί με τη μαμα και τον μπαμπά μου αλλιως το απογευμα θα περιμενουμε να παμε οι 3 μας.

Το δοντι μου με ενοχλει λιγοτερο και δεν ήπια ακομη χαπι από χθες το βραδυ.

Εσεις; πως κοιμηθηκατε;


Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....!!!!

patousitsa....ΤΙ ΕΧΕΙΣ???

ngn1980 ... ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥ??

μποτσάκι...ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ???ΧΑΧΑΧΑΧ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ!ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ROOM IN!!!

elle... ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ngn μου!!!καλα εισαι???εγω οχι,δεν θα παω για μπανακι σημερα!εδω σπιτι θα καθησω!!!:D:D:D:D

εσυ???

Ούτε εγώ θα πάω μιας και είμαι κρεβατωμένη και θα είμαι για άλλες 2 εβδομάδες αλλά δεν πειράζει. Με ξεκουράζει τώρα η μπέμπα γιατί μόλις γεννηθεί με το καλό θα τρέχω και δεν θα φτάνω... χαχαχα

Καλημέρα ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

Αν και Κυριακη, εχω τοσο πολυ σιδερωμα που δεν λεει να το αφησω κι αλλο....περιμενουν και αλλα ρουχα για πλυντηριο....

Ο άντρας μου δουλευει και αν παμε θαλασσα πριν το μεσημερι, θα παμε εγω και το παιδί με τη μαμα και τον μπαμπά μου αλλιως το απογευμα θα περιμενουμε να παμε οι 3 μας.

Το δοντι μου με ενοχλει λιγοτερο και δεν ήπια ακομη χαπι από χθες το βραδυ.

Εσεις; πως κοιμηθηκατε;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ!!ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ!!ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!!!

Αυριο Δευτερα θα παω από γιατρο, ειμαι τακτικη πελατισσα...;)

Τι ειναι το room in; Να εχεις ολη την ωρα το μωρο μαζι σου; εκτος των εξετασεων ή για μπανακι; Γιατι στις κλινικες της Αθηνας το χρεωνουν διαφορετικά; Εγω οταν γεννησα σε μεγαλη ιδιωτικη κλινικη της Πατρας, ετσι και αλλιως το μωρο μου το ειχα αποκλειστικα στο δωματιο μαζί μου!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...