Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

OYTE ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΠΛΩΜΑ...ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ...ΚΑΘΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ , ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΟΝΙΜΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έτσι οπως το ειπε παντός ακουστηκε για καλό. Ειπε: και εχουμε και ωραιο παχύ πλακούντα. Πολύ καλά!

Αλλά εγώ δεν το εχω ξανακούσει και ξέχασα να τον ρωτησω.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΣΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΔΕ ΘΕΜΑ ..ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ!! ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εχω δίπλωμα. Έλεγα να βγαλω αλλα με τα οικονομικά δεν έβγαλα. Αλλά όλοι.έχουν.δίπλωμα εδώ μέσα εκτός από μένα και την.πεθερά μου. Οπότε κάποιος θα με παει αν χρειαστεί.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

OYTE ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΠΛΩΜΑ...ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ...ΚΑΘΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΥ , ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΠΛΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΟΝΙΜΑ

Ω, εισαι γυναικα ναυτικού;;; Εχω και εγω 2-3 φιλες και γνωστες που εχουν αντρα ναυτικό!!! Θα εχει επιστρεψει απο ταξιδι, οταν θα γεννας; Πού παει, εξωτερικό;

Δυστυχως , τωρα με το παιδι χρειαζεται το αυτοκινητο...Πριν τα βολευα γιατι μενω στο κεντρο μικρης πολης που εχουμε ολοι ποδηλατα να πηγαινοερχομαστε αλλα τον χειμωνα, χρειαζεται το ιχ...

Παντως το ποδηλατο μας εχει σωσει...εχουμε ολοι και τα ειδικα καθισματακια για παιδιά και βλεπετε ενα Μεσολογγι γεματο ποδηλατα ολων των ηλικιών!!!


Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ, ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΘΑ ΣΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΑΔΕ ΘΕΜΑ ..ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ!! ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ!!

Έτσι νομιζω και εγω. Συνηθως όταν βλέπει πως κάτι δεν πάει καλα αγχώνεται και αλλαζει ο τόνος της φωνής του. Όπως την ώρα που μου μέτρησε την πίεση και την βρηκε χαμηλη.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν εχω δίπλωμα. Έλεγα να βγαλω αλλα με τα οικονομικά δεν έβγαλα. Αλλά όλοι.έχουν.δίπλωμα εδώ μέσα εκτός από μένα και την.πεθερά μου. Οπότε κάποιος θα με παει αν χρειαστεί.

Μην φανταστεις, και εγω το εβγαλα στα 20μου με παροτρυνση και του μπαμπα μου να προλαβω πριν αλλαξει το συστημα και το πληρωσε εκεινος...Τωρα ειμαι 36 χρν και δεν εχω οδηγησει ποτε περα των μαθηματων για να παρω το διπλωμα!!!! Αλλά η αληθεια ειναι οτι δεν το πολυχρειαστηκα ή εβρισκα παντα καποιον με αυτοκινητο ή με λεωφορεια, να κανω και εγω την δουλεια μου


Link to comment
Share on other sites

Ω, εισαι γυναικα ναυτικού;;; Εχω και εγω 2-3 φιλες και γνωστες που εχουν αντρα ναυτικό!!! Θα εχει επιστρεψει απο ταξιδι, οταν θα γεννας; Πού παει, εξωτερικό;

Δυστυχως , τωρα με το παιδι χρειαζεται το αυτοκινητο...Πριν τα βολευα γιατι μενω στο κεντρο μικρης πολης που εχουμε ολοι ποδηλατα να πηγαινοερχομαστε αλλα τον χειμωνα, χρειαζεται το ιχ...

Παντως το ποδηλατο μας εχει σωσει...εχουμε ολοι και τα ειδικα καθισματακια για παιδιά και βλεπετε ενα Μεσολογγι γεματο ποδηλατα ολων των ηλικιών!!!

ΠΩ ΠΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ!!

ΝΑΙ...ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ..ΕΦΥΓΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ !! ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ!!ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΜΑΝΙ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΩ ΠΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ!!

ΝΑΙ...ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ..ΕΦΥΓΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΗ !! ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕΣΑ ΝΟΕΜΒΡΗ!!ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΜΑΝΙ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

Βεβαια, πρεπει να καταφερει πολλες προϋποθεσεις για να ερθει πίσω αλλά, θα δεις, θα τα καταφερει να ερθει να σου δωσει ενα ζεστο φιλι οταν θα γεννάς!!! Στο εύχομαι!!!

Καλα δεν το συζητω για ποδηλατο στην Αθηνα...ουτε κατα διάνοια!!!

Εδω ομως ειναι χρησιμο και καταβολευει!!!


Link to comment
Share on other sites

Αυριο Δευτερα θα παω από γιατρο, ειμαι τακτικη πελατισσα...;)

Τι ειναι το room in; Να εχεις ολη την ωρα το μωρο μαζι σου; εκτος των εξετασεων ή για μπανακι; Γιατι στις κλινικες της Αθηνας το χρεωνουν διαφορετικά; Εγω οταν γεννησα σε μεγαλη ιδιωτικη κλινικη της Πατρας, ετσι και αλλιως το μωρο μου το ειχα αποκλειστικα στο δωματιο μαζί μου!

καλημέρα κ απο μένα κορίτσια !!!!!

***το roaming in(έτσι νομίζω λέγεται) γινόταν έχεις αποκλειστηκα εσυ το παιδί μαζί σου κ τα αναλαμβανεις όλα εσυ.τουλάχιστον έτσι ξέρω αλλά μπορεί αν ζητήσεις βοήθεια να έρχονται...

έλλη μου όσο για τον πλακούντα νομίζω ότι είναι καλό που είναι παχύ.εγώ το μόνο που εχω ακούσει είναι ότι όταν έχεις ώριμο πλακούντα συνήθως στο παίρνουν γιατί δεν μπορεί να τραφεί το μωρό καλά.αλλά αυτό αν γίνει μετά τις 36 βδομάδες αλλά δεν συμβαίνει σε σένα κάτι τέτοιο οπότε όλα καλά!!!!:-P:-P:-P

το κοαλακι πως είναι ξέρουμε??????

όσο για το δίπλωμα που λέτε είναι απαραίτητο όταν έχεις ειδικά μωρό!!!!εχω το εχω εδώ κ 3-4 χρόνια κ φυσικά το εξασκώ το άθλημα.....δλδ από τα 20-21 μου το εχω!!!!!

κατά τα αλλά όλα καλά είμαστε εμείς!!!!!:-P:-P:-P:-Pεσείς όλες καλά????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια, πρεπει να καταφερει πολλες προϋποθεσεις για να ερθει πίσω αλλά, θα δεις, θα τα καταφερει να ερθει να σου δωσει ενα ζεστο φιλι οταν θα γεννάς!!! Στο εύχομαι!!!

Καλα δεν το συζητω για ποδηλατο στην Αθηνα...ουτε κατα διάνοια!!!

Εδω ομως ειναι χρησιμο και καταβολευει!!!

ΜΑΚΑΡΙ ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!ΕΕ ΑΝ ΔΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ....ΑΥΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ !ΧΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΟΛΥ!!

ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ...ΕΝΙΩΘΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ!!ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κ απο μένα κορίτσια !!!!!

***το roaming in(έτσι νομίζω λέγεται) γινόταν έχεις αποκλειστηκα εσυ το παιδί μαζί σου κ τα αναλαμβανεις όλα εσυ.τουλάχιστον έτσι ξέρω αλλά μπορεί αν ζητήσεις βοήθεια να έρχονται...

έλλη μου όσο για τον πλακούντα νομίζω ότι είναι καλό που είναι παχύ.εγώ το μόνο που εχω ακούσει είναι ότι όταν έχεις ώριμο πλακούντα συνήθως στο παίρνουν γιατί δεν μπορεί να τραφεί το μωρό καλά.αλλά αυτό αν γίνει μετά τις 36 βδομάδες αλλά δεν συμβαίνει σε σένα κάτι τέτοιο οπότε όλα καλά!!!!:-P:-P:-P

το κοαλακι πως είναι ξέρουμε??????

όσο για το δίπλωμα που λέτε είναι απαραίτητο όταν έχεις ειδικά μωρό!!!!εχω το εχω εδώ κ 3-4 χρόνια κ φυσικά το εξασκώ το άθλημα.....δλδ από τα 20-21 μου το εχω!!!!!

κατά τα αλλά όλα καλά είμαστε εμείς!!!!!:-P:-P:-P:-Pεσείς όλες καλά????

Να και μια σοφερινα στην παρεα!!! Καλά εισαι Θαλιτσα;

Και εγω τοτε το πηρα το διπλωμα στα 20-21 αλλά .... τί πειράζει πού εχουν περάσει λίγαααααααααααα χρόνια μεχρι τα 36 και δεν εχω οδηγησει;;;;;;;;;;;;;;; :oops::oops::oops::tongue::tongue::tongue::tongue:


Link to comment
Share on other sites

Να και μια σοφερινα στην παρεα!!! Καλά εισαι Θαλιτσα;

Και εγω τοτε το πηρα το διπλωμα στα 20-21 αλλά .... τί πειράζει πού εχουν περάσει λίγαααααααααααα χρόνια μεχρι τα 36 και δεν εχω οδηγησει;;;;;;;;;;;;;;; :oops::oops::oops::tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....δεν πειράζει......

καλά μια χαρά είμαστε!!!!!εσυ,η κορούλα σου?????

εμείς βγάλαμε το δόντι το πάνω(3ο) κ τώρα θα βγάλει κ το διπλανό από ότι φαίνεται ....εντωμεταξύ έχει πολύ ζεστή κ λέμε κατά τις 4.30 να παμε για μπάνιο!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....δεν πειράζει......

καλά μια χαρά είμαστε!!!!!εσυ,η κορούλα σου?????

εμείς βγάλαμε το δόντι το πάνω(3ο) κ τώρα θα βγάλει κ το διπλανό από ότι φαίνεται ....εντωμεταξύ έχει πολύ ζεστή κ λέμε κατά τις 4.30 να παμε για μπάνιο!!!!

Εγω καλά, εδώ γελάω με την κορη μου!!! Πήγα να δω τί κάνει στο δωματιό της και είχε φορέσει ενα καινουριο φορεματακι και χτενιζόταν στον παιδικό της καθρεπτη. Την ρωταω, γιατι ντυθηκες ετσι και στολιζεσαι; Και μου λεέι ¨παω ραντεβού!"

Και συνεχιζει και μου λέει: "Μαμα δεν χωραμε να κοιμηθουμε στο κρεβατι μου εγω και ο αντρας μου..." Και της λεω, θα σου ανοιξω τον καναπέ και χαμογελαγε η σουρτουκο μου, θελει και αντρα 4χρονων!!!!

Ο Παναγιωτακης ζοριζεται με τα δοντακια του, ο κακομοιρης; Τον κανεις μπανιο στη θαλασσα ή δεν το επιτρεπει ο παιδιατρος που ειναι λιγοτερο από 12μηνών;


Link to comment
Share on other sites

Εγω καλά, εδώ γελάω με την κορη μου!!! Πήγα να δω τί κάνει στο δωματιό της και είχε φορέσει ενα καινουριο φορεματακι και χτενιζόταν στον παιδικό της καθρεπτη. Την ρωταω, γιατι ντυθηκες ετσι και στολιζεσαι; Και μου λεέι ¨παω ραντεβού!"

Και συνεχιζει και μου λέει: "Μαμα δεν χωραμε να κοιμηθουμε στο κρεβατι μου εγω και ο αντρας μου..." Και της λεω, θα σου ανοιξω τον καναπέ και χαμογελαγε η σουρτουκο μου, θελει και αντρα 4χρονων!!!!

Ο Παναγιωτακης ζοριζεται με τα δοντακια του, ο κακομοιρης; Τον κανεις μπανιο στη θαλασσα ή δεν το επιτρεπει ο παιδιατρος που ειναι λιγοτερο από 12μηνών;

είναι μια θεατρίνα αυτή!!!!!

ε ναι λίγο ζορίζεται το μωρό μου....όσο για το μπάνιο τον κάνω κανονικά.έχει κάνει 3 μέχρι στιγμής κ σήμερα 4.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

είναι μια θεατρίνα αυτή!!!!!

ε ναι λίγο ζορίζεται το μωρό μου....όσο για το μπάνιο τον κάνω κανονικά.έχει κάνει 3 μέχρι στιγμής κ σήμερα 4.

Του αρεσει η θάλασσα;

Του φοράς μαγιο βερμουδα ή βρακακι;;;

Αφασία είναι τα μωρακια, τα παιδακια με τα μαγιο τους. Τα ζουζουνια μας!!!

Εγω την ειχα γεννησει Μαρτιο και το πρωτο της καλοκαιρι ήταν 3-5μηνων, οποτε δεν την ειχα κανει μπανιο. Η παιδιατρος ελεγε μετα τον χρονο λογω κινδυνου ουρολοιμωξης... Ετσι εκανε πρωτη φορα μπανιο σε θαλασσα όταν ήταν 15μηνών!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...