Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.....!!!!

patousitsa....ΤΙ ΕΧΕΙΣ???

ngn1980 ... ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥ??

μποτσάκι...ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ???ΧΑΧΑΧΑΧ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ!ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ROOM IN!!!

elle... ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ???

Καλημέρα! Η μέρα μου θα περάσει στο κρεβάτι με pc, μουσική, TV και βιβλίο. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα! Η μέρα μου θα περάσει στο κρεβάτι με pc, μουσική, TV και βιβλίο. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.

Ο Γιωργακης καλά ειναι; τον εχεις εκει μαζι σου; Ο αντρας σου δουλευει;

Τι να κανεις, αφου πρεπει να εισαι στο κρεβατι;;; Για το καλο της μπεμπας!!!


Link to comment
Share on other sites

Αυριο Δευτερα θα παω από γιατρο, ειμαι τακτικη πελατισσα...;)

Τι ειναι το room in; Να εχεις ολη την ωρα το μωρο μαζι σου; εκτος των εξετασεων ή για μπανακι; Γιατι στις κλινικες της Αθηνας το χρεωνουν διαφορετικά; Εγω οταν γεννησα σε μεγαλη ιδιωτικη κλινικη της Πατρας, ετσι και αλλιως το μωρο μου το ειχα αποκλειστικα στο δωματιο μαζί μου!

NAI AYTO EINAI ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΧΡΕΩΣΗ ΣΤΟ ΡΕΑ, ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!

Καλημέρα! Η μέρα μου θα περάσει στο κρεβάτι με pc, μουσική, TV και βιβλίο. Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.

ΕΕΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ....ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ!!ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΝΟΣΤΑΛΓΕΙΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΞΑΠΛΑ...ΧΙΧΙΧΙ

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιωργακης καλά ειναι; τον εχεις εκει μαζι σου; Ο αντρας σου δουλευει;

Τι να κανεις, αφου πρεπει να εισαι στο κρεβατι;;; Για το καλο της μπεμπας!!!

Καλά είναι ο Γιωργάκης μου. Παίζει. Τον έχει η μαμά μου στο πάνω σπίτι γιατί ο άντρας μου έχει υπηρεσία σήμερα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι ο Γιωργάκης μου. Παίζει. Τον έχει η μαμά μου στο πάνω σπίτι γιατί ο άντρας μου έχει υπηρεσία σήμερα.

Ευτυχως που εχεις και τη μαμα σου κοντά! Και σεις μενετε πανω κατω με γονεις σου; Αυτο σου δινει μια σιγουρια αμεσης βοηθειας...που εγω βεβαια δεν της κανω καταχρηση αλλά ξερω οτι και να χρειαστω κατι, αμεσως θα τρεξουν!

2 φορες βγηκε ο ωμος της μικρης μου οταν ηταν 1,5χρν και ηταν κλασσικα Κυριακή και τοτε που χτυπησε το κεφαλι και εκανε ραμματα στα 3 της παλι Κυριακή ήταν και ο πατερας μου μας ετρεξε στα νοσοκομεια, μιας που ο αντρας μου δουλευει εκτος πολης και ειναι αδυνατο να φυγει απο ποστο και να ερθει εκτακτως σπιτι και μαλιστα γρηγορα!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευτυχως που εχεις και τη μαμα σου κοντά! Και σεις μενετε πανω κατω με γονεις σου; Αυτο σου δινει μια σιγουρια αμεσης βοηθειας...που εγω βεβαια δεν της κανω καταχρηση αλλά ξερω οτι και να χρειαστω κατι, αμεσως θα τρεξουν!

2 φορες βγηκε ο ωμος της μικρης μου οταν ηταν 1,5χρν και ηταν κλασσικα Κυριακή και τοτε που χτυπησε το κεφαλι και εκανε ραμματα στα 3 της παλι Κυριακή ήταν και ο πατερας μου μας ετρεξε στα νοσοκομεια, μιας που ο αντρας μου δουλευει εκτος πολης και ειναι αδυνατο να φυγει απο ποστο και να ερθει εκτακτως σπιτι και μαλιστα γρηγορα!

Δυστυχώς ο μπαμπάς μου έχει πεθάνει και η μαμά μου δεν οδηγεί αλλά οδηγώ εγώ αν συμβεί κάτι. Παρόλαυτα είναι πολύ μεγάλη η βοήθεια της μαμάς μου για τα θέματα του σπιτιού μιας που εγώ είμαι ξάπλα. Αυτή μαγειρεύει τώρα και κρατάει το παιδί όταν λείπει ο άντρας μου. Αν δεν την είχα δεν θα έκανα 2ο παιδί γιατί ήξερα οτι θα έχω άσχημη εγκυμοσύνη όπως και στον γιο μου.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ο μπαμπάς μου έχει πεθάνει και η μαμά μου δεν οδηγεί αλλά οδηγώ εγώ αν συμβεί κάτι. Παρόλαυτα είναι πολύ μεγάλη η βοήθεια της μαμάς μου για τα θέματα του σπιτιού μιας που εγώ είμαι ξάπλα. Αυτή μαγειρεύει τώρα και κρατάει το παιδί όταν λείπει ο άντρας μου. Αν δεν την είχα δεν θα έκανα 2ο παιδί γιατί ήξερα οτι θα έχω άσχημη εγκυμοσύνη όπως και στον γιο μου.

Λυπαμαι για τον μπαμπα σου! Καθε σπιτι εχει τις δικες του αναγκες και προσαρμοζεται σε αυτές... Τωρα θυμαμαι και στη πρωτη εγκυμοσυνη, εσυ εισαι με τους εμμετους και τη νοσηλεια λογω αυτων; Δυσκολες δηλαδή οντως και οι δυο σου εγκυμοσυνες!!!

Εγω αν και εχω διπλωμα, δεν οδηγω :oops::oops::oops: . Και τωρα βλεπω οτι πια το χρειαζομαι, αλλά θελω να ξαναπαω σε δασκαλο και δεν υπαρχει χρημα...


Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι για τον μπαμπα σου! Καθε σπιτι εχει τις δικες του αναγκες και προσαρμοζεται σε αυτές... Τωρα θυμαμαι και στη πρωτη εγκυμοσυνη, εσυ εισαι με τους εμμετους και τη νοσηλεια λογω αυτων; Δυσκολες δηλαδή οντως και οι δυο σου εγκυμοσυνες!!!

Εγω αν και εχω διπλωμα, δεν οδηγω :oops::oops::oops: . Και τωρα βλεπω οτι πια το χρειαζομαι, αλλά θελω να ξαναπαω σε δασκαλο και δεν υπαρχει χρημα...

Ναι και στην πρώτη είχα εμετούς, νοσοκομείο, αποκολλήσεις, κρεβάτια κλπ οπότε ήξερα τι με περιμένει. Αλλά ήθελα πάρα πολύ 2ο παιδί και έτσι είπα οτι θα τα υπομείνω όλα ειδικά για τον Γιωργάκη μου. Βέβαια αν δεν είχα κάποιον να με βοηθήσει δεν θα έμπαινα καν σ'αυτήν την διαδικασία. Ευτυχώς βοηθάει πολύ και ο άντρας μου. Όσο για την οδήγηση δυστυχώς όταν έχουμε παιδιά είναι απαραίτητο . Εσύ βέβαια έχεις τον μπαμπά σου οπότε δεν έχεις πρόβλημα.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι και στην πρώτη είχα εμετούς, νοσοκομείο, αποκολλήσεις, κρεβάτια κλπ οπότε ήξερα τι με περιμένει. Αλλά ήθελα πάρα πολύ 2ο παιδί και έτσι είπα οτι θα τα υπομείνω όλα ειδικά για τον Γιωργάκη μου. Βέβαια αν δεν είχα κάποιον να με βοηθήσει δεν θα έμπαινα καν σ'αυτήν την διαδικασία. Ευτυχώς βοηθάει πολύ και ο άντρας μου. Όσο για την οδήγηση δυστυχώς όταν έχουμε παιδιά είναι απαραίτητο . Εσύ βέβαια έχεις τον μπαμπά σου οπότε δεν έχεις πρόβλημα.

Μωρε δικιο εχεις, εχω τον μπαμπά μου αλλά και αυτος κοντευει τα 70 και ακομη δουλευει ο ανθρωπος για να τα βγαζουν περα!!! οποτε δεν θελω να τους κουραζω!!! Σε αναγκη θα βρω και τα αδερφια μου και ενα σωρο κοσμο να βοηθησει πχ με το αυτοκινητο, αλλά οχι πρεπει να ανεξαρτητοποιηθω οσο αφορα το ιχ για δικο μου καλό!!! Εχω που εχω την μιζερια μου που δεν δουλευω και δεν μας φτανουν τα λεφτα, ε, να μπορω να παρω το αυτοκινητο να παω μια βολτα με το παιδι να ξελαμπικαρω από το σπιτι....


Link to comment
Share on other sites

Μωρε δικιο εχεις, εχω τον μπαμπά μου αλλά και αυτος κοντευει τα 70 και ακομη δουλευει ο ανθρωπος για να τα βγαζουν περα!!! οποτε δεν θελω να τους κουραζω!!! Σε αναγκη θα βρω και τα αδερφια μου και ενα σωρο κοσμο να βοηθησει πχ με το αυτοκινητο, αλλά οχι πρεπει να ανεξαρτητοποιηθω οσο αφορα το ιχ για δικο μου καλό!!! Εχω που εχω την μιζερια μου που δεν δουλευω και δεν μας φτανουν τα λεφτα, ε, να μπορω να παρω το αυτοκινητο να παω μια βολτα με το παιδι να ξελαμπικαρω από το σπιτι....

Η αλήθεια είναι οτι το αμάξι είναι μεγάλη ευκολία. Εγώ πριν κρεβατωθώ, όταν ο άντρας μου είχε υπηρεσία έπαιρνα τον μικρό και την μαμά μου και πηγαίναμε για μπάνιο. Και εμείς ξεφεύγαμε και ο μικρός έκανε το μπανάκι του. Όσο για το οικονομικό όλοι πλέον στο ίδιο καζάνι βράζουμε. Όλοι τσίμα-τσίμα περνάμε.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια να κάνω μια ερώτηση; Μου το θύμισε ο αντρουλης μου Ο γιατρός όταν είχα πάει μου ειπε πως εχω παχύ πλακουντα η καπως έτσι. Αυτό είναι καλό η κακο;

Έλλη μου εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις ngn μου!

Η αγορομάμυ λειπει στο χωριο του αντρα της, αν θυμαμαι καλά για μνημοσυνο του πεθερού της και θα γυρισουν απόψε μαζί με πεθερά.

Το Κοαλάκι κανά νέο; Να πονάει πολύ; Τόσες μέρες χωρίς το κοριτσάκι της...σκεφτείτε και την μπεμπα πόσο θα της λειπει η μαμά της. Λογικά θα πήρε άδεια ο αντρας της από Θεσσ/κη και θα ειναι στη Δράμα μαζί της...

Τα άλλα τα κορίτσια;;


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να κάνω μια ερώτηση; Μου το θύμισε ο αντρουλης μου Ο γιατρός όταν είχα πάει μου ειπε πως εχω παχύ πλακουντα η καπως έτσι. Αυτό είναι καλό η κακο;

Έτσι οπως το ειπε παντός ακουστηκε για καλό. Ειπε: και εχουμε και ωραιο παχύ πλακούντα. Πολύ καλά!

Αλλά εγώ δεν το εχω ξανακούσει και ξέχασα να τον ρωτησω.


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτσι οπως το ειπε παντός ακουστηκε για καλό. Ειπε: και εχουμε και ωραιο παχύ πλακούντα. Πολύ καλά!

Αλλά εγώ δεν το εχω ξανακούσει και ξέχασα να τον ρωτησω.

Καλημέρα Έλλη!!! Δεν είμαι σιγουρη αλλά νομίζω ο πλακουντας ωριμαζει κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και λεπταινει προς το τελος για να γινει ο τοκετος...

Ρωτα τον καλυτερα γιατι μπορει να λεω και βλακειες.:tongue::tongue::tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...