Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Για τη Λάρισα εχω ακούσει καταγγελίες για το πανεπιστημιακό και μια άλλη δεν θυμάμαι ποια ότι οι μαιες προσπαθούν και πιέζουν τις νέες μανούλες πως δεν έχουν γάλα και είναι έτοιμες με το.μπιμπερό με τη φόρμουλα στο ένα χέρι.και με το χάπι για να σταματήσουν τη γαλουχια στο άλλο. Και για εκεί αν ψάξεις θα βρεις.

δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικο για αυτην που θα παω εγω αλλα ειναι συγγενης η προισταμενη μαια οποτε νομιζω εζω ατομο να εμπιστευτω περαν του γιατρου μου οποτε αυτο μου δινει αλλη σιγουρια!

κοριτσια πρωτα ο Θεος εγω θα γεννησω στη λαρισσα!!!!αλλα στο Ιασω!!!!

και την β'επιπεδου εκει θα την κανω!!!!!!!

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!μη φοβασαι τιποτα!!!!!!!!!ολα θα πανε τελειααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσάκι μου είσαι από εδώ κοντά??? είναι πολύ καλό το ιασω στη λαρισα, μονο θετικα έχω ακούσει! ο γιατρος σου λαρισαιος??


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αληθεια κοριτσακι μου??Νομιζα οτι ησουνα για Ρεα.Τλικα αλλαξες γιατρο?

ναι μποτσακι μου!!!Λαρισα τελικα πρωτα ο Θεος θα γεννησω!ο συζηγος θα φυγει ταξιδι μετα τα χριστουγεννα και θα επιστρεψει τελος φεβρουαριου!θα βγουν εξωτερικο!επειδη θα ειναι και γιορτες και να κανουμε ολοι οικογενειακα,με γονεις με την αδερφη μου και τα ανηψια μου...να μην ταλαιπορηθουνε οι δικοι μου!!!

εχω το γιατρο μου χρονια εκει!!!!απο τα 19 μου!!!ειναι καταπληκτικος!και θα γεννησω στο ιασω!η αδερφη μου εκει γεννησες!ολα καλα!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικο για αυτην που θα παω εγω αλλα ειναι συγγενης η προισταμενη μαια οποτε νομιζω εζω ατομο να εμπιστευτω περαν του γιατρου μου οποτε αυτο μου δινει αλλη σιγουρια!

κοριτσάκι μου είσαι από εδώ κοντά??? είναι πολύ καλό το ιασω στη λαρισα, μονο θετικα έχω ακούσει! ο γιατρος σου λαρισαιος??

οχι κοπελαρα μου!!!βολιωτης ειναι!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι μποτσακι μου!!!Λαρισα τελικα πρωτα ο Θεος θα γεννησω!ο συζηγος θα φυγει ταξιδι μετα τα χριστουγεννα και θα επιστρεψει τελος φεβρουαριου!θα βγουν εξωτερικο!επειδη θα ειναι και γιορτες και να κανουμε ολοι οικογενειακα,με γονεις με την αδερφη μου και τα ανηψια μου...να μην ταλαιπορηθουνε οι δικοι μου!!!

εχω το γιατρο μου χρονια εκει!!!!απο τα 19 μου!!!ειναι καταπληκτικος!και θα γεννησω στο ιασω!η αδερφη μου εκει γεννησες!ολα καλα!!!

Τελειαααααααααααααααααα!!!

Δεν θα εισαι μοναχουλα σου!!!!!!!!!!!

Τελειαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Αντε και μολις γυρισετε με την νυφη μου με το καλο θα κανουμε τον αρραβωνα!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι μποτσακι μου!!!Λαρισα τελικα πρωτα ο Θεος θα γεννησω!ο συζηγος θα φυγει ταξιδι μετα τα χριστουγεννα και θα επιστρεψει τελος φεβρουαριου!θα βγουν εξωτερικο!επειδη θα ειναι και γιορτες και να κανουμε ολοι οικογενειακα,με γονεις με την αδερφη μου και τα ανηψια μου...να μην ταλαιπορηθουνε οι δικοι μου!!!

εχω το γιατρο μου χρονια εκει!!!!απο τα 19 μου!!!ειναι καταπληκτικος!και θα γεννησω στο ιασω!η αδερφη μου εκει γεννησες!ολα καλα!!!

Εν τω μεταξυ σκεφτομαι και τον αντρα σου ερωτα που θα παθει με την κορη!!!!!χαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγ ω οπως προειπα δεν εχω θεμα με τον χωρο ακι σπιτι μου θα γεννουσα αλλα το θεμα ειναι να εχω μαζι μου την γιατρο μου ειδικα μετα την εμπειρια του πρωτου τοκετου!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

τα τελευταια χρονια μενουν οι γονεις μου,βολο!εγω εζησα βολο μονο 3 χρονια και μετα ηρθα αθηνα!

εβγαλα το λυκειο στο βολο!

16 χρονια μενουν οι γονεις μου βολο!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

τα τελευταια χρονια μενουν οι γονεις μου,βολο!εγω εζησα βολο μονο 3 χρονια και μετα ηρθα αθηνα!

εβγαλα το λυκειο στο βολο!

16 χρονια μενουν οι γονεις μου βολο!

Τον λατρεύω τον βόλο. Δεν ξέρω πόσες φορές έχω πάει. Ειδικά τα τσιπουράδικα του είναι τρομερά.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα τελευταια χρονια μενουν οι γονεις μου,βολο!εγω εζησα βολο μονο 3 χρονια και μετα ηρθα αθηνα!

εβγαλα το λυκειο στο βολο!

16 χρονια μενουν οι γονεις μου βολο!

εχεις παρομοια ιστορια με την κολλητη μου.μηπως εισαι η κολλητη μου????????χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εν τω μεταξυ σκεφτομαι και τον αντρα σου ερωτα που θα παθει με την κορη!!!!!χαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!!!!

αχχαχαχααχχαχαχαχααχχαχα!!!!!!!!μποτσακι μου,θα τρελαθει!!!!!!

(αν τελικα εχουμε κοριτσαρα!!!!!!!!!μωρε τη αμφοιβολια με επιασε σημερα με τη μικρη.......μη γινει μικρος ξαφνικα!χααχαχαχχα)οχι οτι θα χω προβλημα προς θεου!!!!!!!απλα συνηθησα το μπεμπα!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εχεις παρομοια ιστορια με την κολλητη μου.μηπως εισαι η κολλητη μου????????χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!λες???????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Τον λατρεύω τον βόλο. Δεν ξέρω πόσες φορές έχω πάει. Ειδικά τα τσιπουράδικα του είναι τρομερά.

ναι ναι!!!οντως!!!!

τσιπουρα δεν πινω βεβαια!!!μεζεδες τρωω!!!!!!!!!:tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελειαααααααααααααααααα!!!

Δεν θα εισαι μοναχουλα σου!!!!!!!!!!!

Τελειαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Αντε και μολις γυρισετε με την νυφη μου με το καλο θα κανουμε τον αρραβωνα!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι!!!!!!!!!!!!!!!!πρωτοχρονια θα τα αρραβωνιασουμε τα παιδιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...