Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και εγώ το ίδιο χαχαχα

χαχαχαχαχαχα!!!ναιι ναι!!!ετσι ετσι!!!παραλια κατω.....και δωσε!!!!!!!!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχχαχαχααχχαχαχαχααχχαχα!!!!!!!!μποτσακι μου,θα τρελαθει!!!!!!

(αν τελικα εχουμε κοριτσαρα!!!!!!!!!μωρε τη αμφοιβολια με επιασε σημερα με τη μικρη.......μη γινει μικρος ξαφνικα!χααχαχαχχα)οχι οτι θα χω προβλημα προς θεου!!!!!!!απλα συνηθησα το μπεμπα!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Αμ, κι εγω που συνηθισα το νυφη και το συμπεθερα?????

χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!!

Ειναι τελειος ο Βολος κοριτσια!!!Εγω καθε χρονο το εχουμε καθιερωσει τριημερο Πορταρια και σουλατσα στο Βολο!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και στην παραλία πάω αλλά και στον Μπόκο στην Ν. Ιωνία. Φαντάζομαι οτι θα το ξέρεις!

αμεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!εκει παμε πιο συχνα πλεον!!!!!!!!!:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σιδερωνω και μολις εφαγα δυο ωραιοτατα μπιφτεκια με δυο πατατουλες βραστες μια ντοματα και ενα αγγουρακι,και ξανασυνεχιζω το σιδερο σιγα σιγα,εχω κι εσας για παρεουλα,που θα παει,θα το τελειωσω!!

Και αργα μετα τις 12 που θα ερθει ο αντρας μου θα του πω να με κανει μια στρατα στην παραλια αν εχει κουραγιο!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσάκια μου εγω θα σας αφησω..περιμένω τον αντρούλη μου να ερθει και μπορει να παμε καμια τσαρκα! σας φιλώ....καλό σαββατοβραδο να εχετε ολες, θα τα πουμε αυριο...μουτς μους!!!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια μου εγω θα σας αφησω..περιμένω τον αντρούλη μου να ερθει και μπορει να παμε καμια τσαρκα! σας φιλώ....καλό σαββατοβραδο να εχετε ολες, θα τα πουμε αυριο...μουτς μους!!!!!

Επισης xrydimακι μου!!!!!Να περασετε ομορφα!!!!!!!

Φιλακιαααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

να περασετε καλα κοριτσιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!!φιλακια πολλα σε σας και στα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

να περασετε καλα κοριτσιααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!!φιλακια πολλα σε σας και στα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εφυγες πατουσιτσα μου????

Καλο βραδυ καλη σου νυχτα και φιλακια στη ζουζουνιτσα σου!!!!!!

Μααααααααααααααατς!!!!!!!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαπακωθηκα....αλλα με ψιλοπονανε ακομη το ρημαδια το δοντια. Ειχα κανει απονευρωση στις αρχες του χρονου αλλα συνεχιζε να με ενοχλει...Μαλλον θελει και το διπλανο δοντι απονευρωση... Αλλα εξοδα!!!!!ουφ...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαπακωθηκα....αλλα με ψιλοπονανε ακομη το ρημαδια το δοντια. Ειχα κανει απονευρωση στις αρχες του χρονου αλλα συνεχιζε να με ενοχλει...Μαλλον θελει και το διπλανο δοντι απονευρωση... Αλλα εξοδα!!!!!ουφ...

Μηπως εχει κανενα αποστηματακι και θελει συγχρονως και αντιβιωσουλα??

20 χρονια με ταλαιπωρουσαν τα δοντια μου κι απο φοβο ειχα γινει ειδικη στα χαπια τα επειρνα μονη μου καθως και την αντιβιωση.Μεχρι που εσκασα πριν 2 χρονια 2000ευρω και πηγα και τα εφτιαξα ολα και τελειωσε το θεμα για να βαλω μυαλο.18 μηνες ταλαιπωριομουνα στον οδοντιατρο.Ας προσεχα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει κανενα αποστηματακι και θελει συγχρονως και αντιβιωσουλα??

20 χρονια με ταλαιπωρουσαν τα δοντια μου κι απο φοβο ειχα γινει ειδικη στα χαπια τα επειρνα μονη μου καθως και την αντιβιωση.Μεχρι που εσκασα πριν 2 χρονια 2000ευρω και πηγα και τα εφτιαξα ολα και τελειωσε το θεμα για να βαλω μυαλο.18 μηνες ταλαιπωριομουνα στον οδοντιατρο.Ας προσεχα!!!

Αντε τί με περιμένει;;;


Link to comment
Share on other sites

Αντε τί με περιμένει;;;

Καλα εσενα δυο δοντακια ειναι.Εγω τα ειχα αφησει τοσα χρονια και ζοριστηκα πιο πολυ γιατι ηθελα να μεινω εγκυος και ηξερα οτι τα δοντια στην εγκυμοσυνη ειναι ευκολο να χαλασουν κι εμενα απλα θα μου πεφτανε!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα εσενα δυο δοντακια ειναι.Εγω τα ειχα αφησει τοσα χρονια και ζοριστηκα πιο πολυ γιατι ηθελα να μεινω εγκυος και ηξερα οτι τα δοντια στην εγκυμοσυνη ειναι ευκολο να χαλασουν κι εμενα απλα θα μου πεφτανε!!!!!!!

ΦΑΦΟΥΤΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!:D:D:D


Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εγινε μολις τωρα ο μικρος πηρε το φαγητο του και της ελεγε κοιτα νονα και το πεταγε στο πατωμα και εκεινη γελαγε ,της λεω τι γελας εσυ θα τα μαζεψεις εγω δεν κανει να σκυβω!με αγριοκοιταξε και λεω στο μικρο "Αλεξανδρε μαζεψε οτι εκανες το φαι δεν το πεταμε" εκεινος μολις του ειπα ετσι αρχισε να λεει¨νονα βοηθεια" τον παιρνω απο το χερι και τον παω στο δωματιο τιμωρια το δωματιο παντα ειναι με ανοιχτη την πορτα και τον βγαζω στα 2 λεπτα εφ'οσον μου πει συγνωμη με το που φευγω παει και τον παιρνει αγκαλια και τον φιλαγε και τον χαιδευε και τα παιρνω και τον βουταω και τον ξαναπαω μεσα και της λεω "Σε παρακαλω οταν θα κανω μια παρατηρηση στο παιδι δεν θα ανακατευεσαι" απαντηση"δεν ηταν σωστο να τον βαλεις τιμωρια"και αρχισε να μου φωναζει της απαντησα και εγω οτι " σε παρακαλω πολυ να μην ξανα ανακατευτεις και οσον αφορα το παιδι μου θα μου επιτρεψεις να εχω εγω αποψη για τον τροπο διαπαιδαγωγησης του,επισης μπορεις οταν ερθει ο αδερφος σου να του πεις τι εγινε γιατι δεν εχω να φοβηθω κατι" μου λεει" ουτε εγω εχω ννα φοβηθω και να μην ξεσπας τα νευρα σου στο μωρο γιατι εισια κλεισμενη μεσα" της λεω"δεν ξεσπασα τα νευρα μου,του εκαν παρατηρηση γιαιτ η συμπεριφορα του δεν ειναι συνηθησμενη ουτε σωστη το φαγητο το τρωμε δεν το πεταμε στο πατωμα και γελαμε¨" να μην σας τα πολυλογω της ειπα οτι δεν θα ξαναανεχτω μπροστα στο παιδι να μου φωναξει ουτε να να μου πει τι θα κανω και οτι να με αφησει ησηχη!

πηρε την τσαντα της και πηγε για περπατημα!

ΑΧ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΑΕΞΑΝΔΡΟΣ...

ΑΣ΄ΤΗΝ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! ΣΩΣΤΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.....ΑΑΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!

ΕΠΙΠΛΕΟΝ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟΣ!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ 1 ΛΕΠΤΟ "ΤΙΜΩΡΙΑΣ" ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΛΟΓΕΙ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΕΕΣ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΡΕΑ (ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ) ΕΚΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΜΗ ΩΡΑΙΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Α-Ψ-Ο-Γ-Ο!!

ΤΩΡΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΩ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΥΦΛΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ. ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ....ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΣΟΓΙΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΓΥΜΝΕΣ (ΧΙΧΙΧΙΧΙ) ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ....ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΥΦΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...