Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Μάγδα να σας ζήσει.

Εγώ είμαι από Κόρινθο.

Άντε να ζεστάνει ο καιρός να κανονίσουμε να βρεθούμε.

Να του ΔΩΣΕΙΣ φιλάκια.


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δύο ζουζουνια έχω.ο γιος μου 4 χρόνων και την κόρη μου 21 μηνών.

Εννοείται πως θα πιούμε καφέ.


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

γεια σου ευα

εισαι εγκυουλα?με το καλο...

εχω την αδερφουλα μου που περιμενει τον πριγκιπα της τον Οκτώμβρη..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καμία έγκυος από Κόρινθο?????????

Παρούσα!!! :)

Eva με το καλο το μωρακι σου!!! Είμαι η Ρια, 33 ετων, απο Κόρινθο και εχω ΠΗΤ 3/11 αν και θα γεννησω στις 24/10 λογω καισσαρικης! Εχω ηδη ενα αγορακι 6,5 ετων κ τωρα περιμένω το δευτερο αγορακι!!! Εσυ????

χαχαχα εγω τον πιτερπαν αβαταρ κι εσυ την τινκυ? τυχαιο? :)

Link to comment
Share on other sites

RIA ΟΙ ΔΥΟ ΜΑς ΜΕΊΝΑΜΕ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑνούλες απο Κόρινθο καλημέρα

έλα να γεμίσουμε παλι το καφέ μας


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φυσικααααααα με το καλο και πάλι


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!! Ειμαι μαμα to be :wink: μετραω?

καλημερα , μιας και βλεπω πως συμμετεχεις κανονικα στην κοινοτητα , θα ηταν ευγενικο εκ μερους σου ,

1ον) να πεις ευχαριστω για τις φωτογραφιες που με εβαλες για 2η φορα να σου στειλω , για διαφορετικο προιον στις αγγελιες

και

2ον) οταν μετα απο καμια 10αρια μερες σου εστειλα ΠΜ εαν τις ειδες και εαν σε ενδιαφερει , να μου απαντησεις , "οχι"

το να βαζεις καποιον επαναλαμβανομενα να σου τραβαει φωτογραφιες , να σου στελνει περιγραφες και εσυ να μην μπαινεις καν στον κοπο να πεις "ευχαριστω , αλλα τελικα δεν με ενδιαφερει" αν μη τι αλλο ειναι απαραδεκτο ...

δεν εχουμε ολοι τον απειρο ελευθερο χρονο και αυτο θα πρεπει να ειναι σεβαστο εκ μερους σου ...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπω στη διαδικασία που θες εσύ, να σε εκθέσω δημόσια. Στο μήνυμα σου όμως είχα απαντήσει και τις φωτογραφίες που έβγαλες, εφόσον πουλάς κάτι, έπρεπε ούτως ή άλλως να τις στείλεις σε όποιον ενδιαφέρεται. Θα αναγκαστώ να σε αναφέρω όμως στο site γιατί με εκθέτεις σε δημόσιο χώρο. . . Και θα σου προτείνω να κάνεις κάτι πιο ευχαριστο οπως κανενα μπανακι στη θαλασσα :wink: εμένα την διάθεση δεν μου τη χαλάς κοπελιά. Είμαι έγκυος στον έκτο μήνα και πολύ ευτυχισμένη για τον μπέμπη που περιμένω :-) καλημέρα


q5m2xZQ.jpgq5m2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπω στη διαδικασία που θες εσύ, να σε εκθέσω δημόσια. Στο μήνυμα σου όμως είχα απαντήσει και τις φωτογραφίες που έβγαλες, εφόσον πουλάς κάτι, έπρεπε ούτως ή άλλως να τις στείλεις σε όποιον ενδιαφέρεται. Θα αναγκαστώ να σε αναφέρω όμως στο site γιατί με εκθέτεις σε δημόσιο χώρο. . . Και θα σου προτείνω να κάνεις κάτι πιο ευχαριστο οπως κανενα μπανακι στη θαλασσα :wink: εμένα την διάθεση δεν μου τη χαλάς κοπελιά. Είμαι έγκυος στον έκτο μήνα και πολύ ευτυχισμένη για τον μπέμπη που περιμένω :-) καλημέρα

διαβασε προσεκτικα τι εγραψα και τα ξαναλεμε ...

οσο αφορα το να με "εκθεσεις" δημοσια :

1ον) Πως ?

2ον) εγω δεν σε εξεθεσα , παρεθεσα γεγονοτα ..

2πλης επαναλαμβανομενης φορας , και μαλιστα κατοπιν ερωτησης/αποριας μου , ουτε καν απαντησης σε ΠΜ

Τελος , φυσικα και δεν εχω την απαιτηση να αγορασεις κατι , ουτε και εχω την απαιτηση , να μην "δεις" αυτο που θες να παρεις ..

εχω την απαιτηση ομως καποιος ο οποιος με βαζει σε "κοπο" (οποιος και αν ειναι αυτος γιατι ο καθενας οριζει τον κοπο με βαση τα δικα του δεδομενα) να μου λεει ενα ευχαριστω , οπως εγω θα εκανα , και εν κατακλειδι ενα "ευχαριστω δεν με ενδιαφερουν τελικα"

καλη εγκυμοσυνη να εχεις και καλα κανεις να εισαι ευτυχισμενη για τον μπεμπη που περιμενεις !

( αυτο ειναι εντελως ανεξαρτητο απο την κατα την κριση μου απαραδεκτη συμπεριφορα σου )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...