Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

ναι σιγουρα αυτα ειναι εχω και γω μια κουκλιτσα 16 μηννων περιπου και καταλαβαινω....μας εχει αλλαξει την ζωη.....!ωραιες οι αγκαλιες αλλα με μετρο......την θηλαζεις?

το ξέρω άννα μου ότι οι αγκαλιές πρέπει με μέτρο αλλά είμαι αδύναμη....:( βέβαια αργότερα που θα βαρύνει θα υποφέρω το ξέρω αλλά..... Όχι δε θηλάζω. Αντλώ, αν και τις τελευταίες μέρες έχει μειωθεί αρκετά το γάλα...:confused: να σου ζήσει η κορούλα σου!!!!!!! :D:D:D:D Εσύ θηλάζεις, θήλασες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το ξέρω άννα μου ότι οι αγκαλιές πρέπει με μέτρο αλλά είμαι αδύναμη....:( βέβαια αργότερα που θα βαρύνει θα υποφέρω το ξέρω αλλά..... Όχι δε θηλάζω. Αντλώ, αν και τις τελευταίες μέρες έχει μειωθεί αρκετά το γάλα...:confused: να σου ζήσει η κορούλα σου!!!!!!! :D:D:D:D Εσύ θηλάζεις, θήλασες???

mary μου σου εχω απαντησει με μηνυμα......

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλωσήρθες Μαίρη να χαίρεσαι την μικρούλα κορούλα σου...

Αχ τι τέλεια πρέπει να νιώθεις με την μικρή αγκαλιά εεε?

Εγώ 23 1/2 μήνες και δε λέω να τις σταματήσω!!!

Πάλι καλά που μου βγήκε(ή μάλλον τον έκανα)αγκαλίτσα...Μιας και αγόρι και μόλις θα μεγαλώσει θα αρχίσει τα άσε με μάνα....

χαχαχαχαχα

Λοιπόν μπήκα και δεν συστήθηκα εεε?

είμαι η ΣΤΕΓΙΑ και έχω ένα γιό 23 1/2 μηνών τον Γιάννο...

Μέχρι τις 12/6/2012 θα έρθει και το δεύτερο θαυματάκι μας....

Σας καλωσορίζω λοιπόν στο καφέ και ελπίζω να δώσεις πνοή μιας και οι υπόλιπες λίγο πολύ βροσκόμαστε από κοντά και δε τα πολυλέμε εδώ...

¨ομως αυτό δε σημαίνει τίποτα.....

Κόρινθο μένεις?

Άντε μόλις σαραντίσεις και ανοίξει ο καιρός να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλωσήρθες Μαίρη να χαίρεσαι την μικρούλα κορούλα σου...

Αχ τι τέλεια πρέπει να νιώθεις με την μικρή αγκαλιά εεε?

Εγώ 23 1/2 μήνες και δε λέω να τις σταματήσω!!!

Πάλι καλά που μου βγήκε(ή μάλλον τον έκανα)αγκαλίτσα...Μιας και αγόρι και μόλις θα μεγαλώσει θα αρχίσει τα άσε με μάνα....

χαχαχαχαχα

Λοιπόν μπήκα και δεν συστήθηκα εεε?

είμαι η ΣΤΕΓΙΑ και έχω ένα γιό 23 1/2 μηνών τον Γιάννο...

Μέχρι τις 12/6/2012 θα έρθει και το δεύτερο θαυματάκι μας....

Σας καλωσορίζω λοιπόν στο καφέ και ελπίζω να δώσεις πνοή μιας και οι υπόλιπες λίγο πολύ βροσκόμαστε από κοντά και δε τα πολυλέμε εδώ...

¨ομως αυτό δε σημαίνει τίποτα.....

Κόρινθο μένεις?

Άντε μόλις σαραντίσεις και ανοίξει ο καιρός να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά...

ΣΤΕΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!! ΚΟΡΙΝΘΟ ΜΕΝΩ ΚΕΝΤΡΟ... ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! 7 ΓΕΝΑΡΗ ΣΑΡΑΝΤΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!!:D:D:D:D ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!:D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με υγεία,αγάπη,ειρήνη,χαρά,αισιοδοξία,ευημερία,χαμόγελα και πολύ πολύ ζωντάνια!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΘΟ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΙΡΗ, ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ :P:p:p:p:p

Καλως ορισες Μαιρη και να σου ζησει η κορουλα!!!!!!!!!!!!

Να συστηθω και γω.....ειμαι η Κατερινα και εχω μια κορουλα σχεδον 16 μηνων την Ευη!!!!Κλασσικη χαζομανουλα κι εγω!!!!

Οταν με το καλο 40ντησεις να βρεθουμε ολες μαζι!!!!:D

Να ευχηθω επισης σε ολες Καλη Χρονια με υγεια ,αισιοδοξια και ηρεμια!!!Το 2012 να φερει οτι δεν ηρθε το 2011!!!!!φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτια μου καλημέρα....

Τι θα γίνει θα βρεθούμε?

Ψήνομαι για βόλτα προς παιδότοπο....

Οι υπόλοιπες που είστε?

ΧΑΘΗΚΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

Καλέ τι μυστικοπάθεια είναι τούτη εδώ?

Από πότε το καφέ μας έγινε για να προειδοποιούμε ποιός έχει πμ?

Καλέ εδώ είμαστε παρέα και τα λέμε όλα ανοιχτά....

Άννα καλημέρα στείλε και σε μένα πμ.....χαχαχαχαχαχα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Μαιρη και να σου ζησει η κορουλα!!!!!!!!!!!!

Να συστηθω και γω.....ειμαι η Κατερινα και εχω μια κορουλα σχεδον 16 μηνων την Ευη!!!!Κλασσικη χαζομανουλα κι εγω!!!!

Οταν με το καλο 40ντησεις να βρεθουμε ολες μαζι!!!!:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ!!! ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΑΡΑΝΤΙΖΩ, ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!!

Να ευχηθω επισης σε ολες Καλη Χρονια με υγεια ,αισιοδοξια και ηρεμια!!!Το 2012 να φερει οτι δεν ηρθε το 2011!!!!!φιλακιαααααααααααααααααααααααα!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Κ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μαίρη είσια μέσα?

Τι κάνετε?

Είδα είσαι μανούλα Νοεμβρίου εεε?Μαζί με την κουμπαρούλα μου.....ωραία θα τα λέτε και από εκεί..

για πες μας τίποτα για σένα?

Λες να γνωριζόμαστε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη είσια μέσα?

Τι κάνετε?

Είδα είσαι μανούλα Νοεμβρίου εεε?Μαζί με την κουμπαρούλα μου.....ωραία θα τα λέτε και από εκεί..

για πες μας τίποτα για σένα?

Λες να γνωριζόμαστε?

NAI MANOYΛΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ... ΕΙΜΑΣΤΕ 1 ΜΗΝΟΣ ΚΑΙ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ, ΔΑΣΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΟΛΟΜΟ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΣΙ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΕΤΟΣ... ΕΣΥ???
Link to comment
Share on other sites

Σκορπιός η μικρά δηλ εεε?Υπέροχα...

Πέρσυ ήσουν κοντά στο χωριό μου Αθίκια...

Εγώ μανούλα και ταυτόχρονα βοηθάω στο μαγαζί του άντρα μου που το δουλεύουν τα πεθερικά μου...Με είδη ραπτικής..


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...