Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Geoste πρώτα πρώτα να τα εκατοστήσει η Στελλίτσα σας!!!!!Είδα εχτές γενεθλιάζατε εεε?

1238819712_6.gif

birthday.gif

Μετά τι να πώ?και τι να σχολιάσω!!!Γρήγορα σας εύχομαι περαστικά σε όλους σας και με το καλό να βρεθούμε.....

Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας εκεί κοριτσάρες μου...Μας λείπετε!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω πολυ.Εγινε 4 και η μικρη μου αλλα δυστηχως με ολα αυτα τα γεγονοτα γενεθλια δεν εχουν γινει ακομα.Και εσεις μας λειπετε και σας παρακολουθω απο το fb οσο μπορω και βλεπω το Γιαννακη εκει που τον γνωρισαμε μεσα στην κοιλια να εχεις γινει ολοκληρο αντρακι.Παντως μπορει να μην βρισκομαστε αλλα με την τιτη σας συζηταμε και αν μαθαινει η μια κανενα νεο σας το λεει στην αλλη.Εδω εχουμε χαθει με την κουμπαρα Κατια που καθε Παρασκευη τουλαχιστον βρισκομασταν αλλα αλλες εποχες.Ολα καλα με την εγκυμοσυνη;Η κορη κοντευει ε;Με τον μεγαλο αδελφο εχετε μιλησει την περιμενει ή πιστευεις θα ζηλευει;Σε καποια ευκαιρια θα σου γραψω τι καναμε και εγω και η τιτη και τουλαχιστον μεχρι στιγμης δεν εχουμε αντιμετωπισει θεμα ζηλειας των αδελφων


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου και εγώ σας σκέφτομαι και σας συζητώ μόνη μου!!!!

Εδώ όλα κλά...Για την ώρα χαϊδεύουμε ,φιλάμε και μιλάμε στην αδερφούλα....

όσο για τις συμβουλές πάντα ευπρόσδεκτες...

Κάθε φορά που πηγαίνω στην νεβερλαντ μου'ερχεται στο μυαλό η πρώτη μας συνάντηση!!!!!

Αχ άντε να φτιάξει ο καιρός να ηρεμήσουμε από ιώσεις και να ξανασμίξουμε...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας γλυκειές μανούλες και να χαίρεστε τα αστεράκια σας!

Το Σεπτέμβριο του 2009 γέννησα στη Διώνη την Αρετούλα μου όταν έμενα ακόμα στην Κόρινθο (2 μήνες αργότερα μετακομίσαμε στη Λάρισα λόγω έκτακτων οικογενειακών αλλαγών).

Όσο έμεινα στο μαιευτήριο με βοήθησε πολύ μια μαία που την έλεγαν Σοφία. Ήταν μια κοπέλα ξανθιά γύρω στα 35. Την αναζήτησα λίγες εβδομάδες αργότερα για άσχετο θέμα που είχε προσφερθεί να με βοηθήσει αλλά όταν τηλεφώνησα στην κλινική και τη ζήτησα μου είπαν πως δεν υπήρχε μαία με αυτό το όνομα...:? Το τηλέφωνο της δυστυχώς χάθηκε στην αναστάτωση εκείνου του διαστήματος. Μου φάνηκε περίεργο να έφυγε σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.:?: Τελευταία έχει έρθει στην επιφάνεια πάλι το θέμα που θα μπορούσε μόνο αυτή πραγματικά να βοηθήσει μέσω μιας διασύνδεσης που έχει. Ο δρόμος μου δε με έχει βγάλει από τότε στην Κόρινθο για να την αναζητήσω στην κλινική. Μήπως τη θυμάται καμιά από εσάς κορίτσια να μου δίνατε ένα επώνυμο ή κάτι τέλος πάντων που θα μπορούσε να με οδηγήσει σε επικοινωνία μαζί της;

Σας ευχαριστώ πολύ κ ελπίζω να πάρω απάντηση από όποια τυχόν τη γνώρισε στη Διώνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γειάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Είπα να μπω να ξεαραχνιάσω..... και να σας πω πως μου λείπει η παρεούλα μας......

Βαρέθηκα το φατσοβιβλίοοοοοοοοοοοοοοοο


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

ποποποπο τι είναι αυτό?

έχουμε να ξεσκονίσουμε από πριν γεννήσω...ήμαρτον...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

κορίτσια, θέλω να σας ρωτήσω αν μπορείτε βέβαια μου λέτε...

ψάχνω γυναικολόγο....ο δικός μου συνταξιοδοτήθηκε...για πείτε γνώμες....ευχαριστώ!έχω να κάνω τεστ παπ από τότε που γέννησα ..δηλαδή πριν 2,5 χρόνια περίπου και δεν ξέρω που να πάω...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

τωρα το ειδα πιστευω πως βρηκες ε?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλημέρα σας κορίτσια ειμαι καινούργια στο φόρουμ εγώ μένω στο Λουτράκι μετακόμισα απο την Αθήνα οταν παντρεύτηκα δηλαδή πριν 6 μήνες περίπου και ειμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι και ειναι κοριτσάκι :D θα χαρώ πολυ να τα λέμε μιας και εδω δεν γνωρίζω κανέναν..


waY5p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλωσόρισες Ντινάκι με το καλόοο

για να μαζευόμαστε γιατι δε μπορω να βλέπω ερημιές


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!!! Ντινακι με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!!! Για όσες δε με ξέρουν, είμαι η Ρία απο Κόρινθο, η μαμά του 6χρονου Στελιου και ενως εμβρυου 6 εβδομαδων!!!!

Σας φιλώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΈΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΌ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε να γεμίσει πάλι το καφέ μας...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...