Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

υπάρχει καμία μανούλα απο κόρινθο για καφεδάκι;


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Σκορπιός η μικρά δηλ εεε?Υπέροχα...

Πέρσυ ήσουν κοντά στο χωριό μου Αθίκια...

Εγώ μανούλα και ταυτόχρονα βοηθάω στο μαγαζί του άντρα μου που το δουλεύουν τα πεθερικά μου...Με είδη ραπτικής..

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΞΟΤΙΝΑ.... ;););) ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ... ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΤΑ!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 668
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΔΕ έχω ιδέα.....και από το χωριό να με ρωτούσες ιδέα δε θα είχα πάλι έχω φύγει 12 χρόνια τώρα...

Τοξοτίνα εεε?ότι θα στοχεύει.....

λοιπόν με το καλό να βρεθούμε πάω να ξαπλώσω λιγάκι...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ έχω ιδέα.....και από το χωριό να με ρωτούσες ιδέα δε θα είχα πάλι έχω φύγει 12 χρόνια τώρα...

Τοξοτίνα εεε?ότι θα στοχεύει.....

λοιπόν με το καλό να βρεθούμε πάω να ξαπλώσω λιγάκι...

ΟΚ ΣΤΕΓΙΑ!!! ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξαναηρθααααααααααα........Στεγια μου,μεσα ειμαι οποτε θελετε!!!

Ξερεις τωρα..κλασσικα !!Ωρες που ειναι κλειστα τα μαγαζια...

Τωρα για την geost kai TITH τουλαχιστον για τωρα το βρισκω δυσκολο!!Εχουν πολυ καιρο που ηταν αρρωστες οι μικρες!!!Η Στελλιτσα σημερα μπηκε και νοσοκομειο...απο την Δευτερα εχει πυρετο και εχουμε ανησυχησει λιγο!!Οι γιατροι ειναι καθησυχαστικοι και περιμενουμε αυριο να της κανουν επαναληπτικη αιματος.Οποτε καταλαβαινεις...τρεχουν και δεν φτανουν!!!

Αυτα...εμεις δοξα τον θεο μεχρι στιγμης καλα ειμαστε!!!

φιλακια πολλαα!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτια μου πως είναι το Στελλάκι?

περαστικούλια.....

Ήθελα να σας πω για τα γενάθλια του Γιάννου μου θα σας περιμένουμε ....

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2012 ΣΤΙΣ 19:00 ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥ!!

ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στεγια μου ,καλα ειναι τωρα η Στελλιτσα μας!!!!!!!!!Δοξα τον θεο!!!!Ελπιζω να ηταν το τελευταιο για την χρονια(ρουλα μην πεις τιποτα!!)

Περασαμε και μεις τελικα ενα 3μερο με πολυ υψηλο πυρετο......τα ειδα ολα!!!Πρωτη φορα που αρρωστησε η καρδουλα μου!!!Τωρα ειμαστε καλα...αλλα προσεχουμε!!!Δεν ξερω ακομη αν τα καταφερουμε να ερθουμε...θα σου στειλω μυνημα!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλά φιλάκια σε όλες σας εσάς και τα ζουζουνάκια σας.....

Σήμερα έχει γενέθλια το γιοκαρίνι μου 2 χρόνια μανούλα......

Να είστε όλες σας καλά και περαστικά και αγύριστα σε όλες....

Πάω από εκεί θα έχει διακοσμήσει μούρλια το σαλόνι!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημεραααααααα!!!!!Επιτελους εφτιαξε ο υπολογιστης και ειμαι παλι εδω.Marykorinthos καλως ηρθες στην παρεα μας.Ειστε ολες καλα;Τι νεα εχασα;Στεγια πως πας με την εγκυμοσυνη;Μια φορα τα καταφερα και περασα απο το μαγαζι σου και δεν ησουν.Ο Γιαννος καλα;Για την Κατια δεν ρωταω τα λεμε δυστηχως μονο τηλ αλλα τουλαχιστον ενημερωνομαι.Καλα για συναντηση δεν συζητω τουλαχιστον τωρα θα διαβαζω τα νεα σας


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου,γκούχου γκούχου.........

Βάλτε καμιά σκούπα βρε κορίτσια πιάσαμε σκόνες!!!!!

Ποποποποποπο δε μπορώ να πάρω ανάσα......

Πού είστε?Θα σας μαλώσω!!!!!!Παρουσιαστείτε.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρασκευή,Σάββατο και Κυριακή τι τέλειες μέρες?

Βολτάραμε εδώ στο Πάρκο τρελά....

Σήμερα προλάβαμε και πήγαμε στο Λουτράκι παραλία ρίξαμε τις πετρούλες μας,τρέξαμε,ήπιαμε καφέ και με το που μπήκαμε στο σπίτι αστραπές,βροντές κτλ........

Για πείτε τα νέα σας....

Εμείς ΟΛΑ ΤΑΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πότε θα πάμε για καφεδάκι?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

γειάαααααααααα είμαι και εγώ εδώ!!!!!

Καλώς το το καλό μας το κορίτσι!!!!!!!

Εγώ δε ξανασυστήνομαι συστηθήκαμε ήδη πολλές φορές εεε?χαχαχαχα


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τώρα είδα πως οι μέρες που απομένουν να αγκαλιάσω την Σταχτοπούτα μου δεν είναι καν 100 αλλά 99 μπήκαμε σε διψήφιο!!!!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τώρα είδα πως οι μέρες που απομένουν να αγκαλιάσω την Σταχτοπούτα μου δεν είναι καν 100 αλλά 99 μπήκαμε σε διψήφιο!!!!!!!

με το καλό Στέγια μου,δεν έμεινε κ πολύ ε?:P


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Στεγια με το καλο.Τελικα δεν προκειται να κανουμε εκεινη την συναντηση με τιποτα.Εγω μπαινω καπου καπου,διαβαζω τα νεα σας και αποχωρω γιατι τα δικα μου νεα ειναι για γελια και για κλαματα.Μα καλα ηθελα να ξερα ποιος με εχει μουτζωσει,βρε τιποτα να μην πηγαινει καλα;το μονον ευχαριστο ειναι οτι μαλλον βρηκα λυση για το θεμα της μικρης με το αναπνευστικο απο εκει που δεν το περιμενα {εκει κολαει το γελιο}αλλα απο την αλλη τι να πρωτοπω τρεχουμε στα νοσοκομεια με την πεθερα κολαω ιωση με πυρετο που 37 να παει το θερμομετρο δεν ανοιγω ματια που 39 που ηταν καθε 6 ωρο και πριν προλαβω να ανοιξω τα ματια μου γαστρεντεριτιδα η μεγαλη με κινδυνο αν συνεχιζε λιγο ακομα να πηγαιναμε για ορο.Δηλαδη απο την μια λεω και παλι καλα μιας και ειναι περαστικα αλλα απο την αλλη :cry:


as1cxJbNw2k0010MzU1NzY2ZGx8MDc3Mzg3ZHxteSBsb3ZlIGlz.gif

as1cCqMNw1z0010MDAwMjAwMGR8NTUxZHxteSBvdGhlciBsb3ZlIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...