Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Μιας και λέγατε πριν για αυχενική, εγώ πλήρωσα 150 μαζί με την αίματος που μου την έκανε ο ίδιος.

Οι πιστοποιημένοι παίρνουν τόσα. Αυτοί που δεν έχουν πιστοποίηση λιγότερα.


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι και απο οτι ακουσα απο φιλη που πηγε στις προηγουμενες δυο, είναι καταπληκτικά !!!

Τις προάλλες έλεγα στον άντρα μου οτι οταν γεννησουμε με το καλό, αλλά και μόλις πάμε στο νοσοκομείο, θα πούμε στις μαίες οτι δεν θέλουμε να δώσουν κανένα είδος συμπληρώματος στο μωράκι.. Ουτε χαμόμηλα, ουτε τίποτα.

Μια γνωστή πήγε με υπεύθυνη δήλωση και φαντάσου οτι γέννησε σε ιδιωτικό...


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι οι πρωτες μερες ειναι πολυ σημαντικες και συνηθως το πρωτο γευμα το δινουν, εκτος αν το ζητησεις! αν πεις οτι θελεις να θηλασεις δεν δινουν γαλα αλλα ζαχαρονερο η χαμομηλι αλλα και παλι που ξερω τι θα κανουν οταν θα παρουν το μωρο και μεχρι να το φερουν στο δωματιο? θελω να το συζητησω με τον γιατρο αλλα νομιζω ειναι λιγο νωρις!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κρητικοπουλες μου!!! Τι μου κανετε;;

Μπρι μου μπραβο για την ενημερωση!! Ευχαριστουμε!!

Κοριτσακια εγω εκανα τις μηνιαιες εξετασεις και ολα καλα!! Αυριο ραντεβου με τ θαυματακι μου!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο Χαρμάκι ! Πλησιαζει και ο καιρός της αυχενικής λογικά. Γενικώς, περνάει ο καιρός !!

Σήμερα, νομίζω οτι το νιώθω !!!! Απο το πρωί νιώθω σαν να κολυμπάει ενα ψάρι στην κοιλιά μου !


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

New baby σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! Όλα πήγαν πολύ καλά!!!!!! Τα αποτελέσματα θα τα πάρω μεθαύριο!!

Brilliant φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!!! Μήπως χρειάζεται δήλωση συμμετοχής;;;

Σήμερα παρακολούθησα και το σεμινάριο της nutricia για τη λοχεία και ήταν πολύ ενδιαφέρον. Αν δεν το παρακολουθήσατε να το κάνετε οπωσδήποτε την επόμενη φορά!!

Καλό ξημέρωμα!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

New baby σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!! Όλα πήγαν πολύ καλά!!!!!! Τα αποτελέσματα θα τα πάρω μεθαύριο!!

Brilliant φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!!! Μήπως χρειάζεται δήλωση συμμετοχής;;;

Σήμερα παρακολούθησα και το σεμινάριο της nutricia για τη λοχεία και ήταν πολύ ενδιαφέρον. Αν δεν το παρακολουθήσατε να το κάνετε οπωσδήποτε την επόμενη φορά!!

Καλό ξημέρωμα!!!!

Μπραβο κοριτσακι!!! Ολα σουπερ λοιπον!!! Τελειααα!!! Περιμενα να δω νεακια σου!!! Σας ειπε φυλο? καμια υποψια?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε!! Μπράβο σου Looney-Anna υπέροχα και εγώ περιμένω πως και πως να έρθει η Παρασκευή το παρακολούθησα κ εγώ όχι όλο γιατί είχαμε αρκετή δουλειά αλλά όσο είδα ήταν πραγματικά πολύ καλό!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κρητικομανουλες!!! Τι μου κανετε;; Εγω σημερα εχω ραντεβου με το μικρουλη μου και το περιμενω πως και πως!!!

Ασπαπα κοντευει η Παρασκευη!! ΣΟυπερ!!!! Ολα θα ειναι τελειααα!!!

Πως μου εισαι κοριτσι?

Εγω παλι απο χθες με εχουν τρελανει οι καουρες!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χαρμακι! έχουν σταματήσει οι επισκέψεις μου στο μπάνιο

έχω αρκετές καουρες και ανακατωσουρες αλλά πίνω ανθρακούχων νερό και περνάνε ολα! Χθες ήθελα παγωτό και σκεφτόμουν ότι με επιρεαζουν οι καουρες και θέλω να τρώω κάτι πολύ παγωμένο και το έχω ρίξει στα παγωτά ασε που περνώ λίγο κάθε φορά γιατί όσο πάρω θα το φάω όλο και έχει πελαγώσει ο καημένος ο άντρας μου να πηγαινοέρχεται στα ζαχαροπλαστεία!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χαρμακι! έχουν σταματήσει οι επισκέψεις μου στο μπάνιο

έχω αρκετές καουρες και ανακατωσουρες αλλά πίνω ανθρακούχων νερό και περνάνε ολα! Χθες ήθελα παγωτό και σκεφτόμουν ότι με επιρεαζουν οι καουρες και θέλω να τρώω κάτι πολύ παγωμένο και το έχω ρίξει στα παγωτά ασε που περνώ λίγο κάθε φορά γιατί όσο πάρω θα το φάω όλο και έχει πελαγώσει ο καημένος ο άντρας μου να πηγαινοέρχεται στα ζαχαροπλαστεία!

και εμενα με βοηθαει το παγωτο!! χθες παλι πηγα στο ελιτ!! Πηγες εσυ? σου αρεσε?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα..μπραβο LUNEY.. με το καλο και στις υπολοιπες αν δεν εχετε κανει..sorry αλλα δεν θυμαμαι! εγω περιμενω να περασει αυτη η βδομαδα να παω για την β επιπεδου την αλλη Τεταρτη:P, απο δω και περα ομως ειμαι χωρις αγχος γιατι νιωθω πλεον τον μπεμπη και οσο ναναι εισαι πιο ηρεμη οταν το αντιλαμβανεσαι.. :D περαστικα σε οσες δε νιωθετε καλα..ευχομαι να περασει γρηγορα!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και θα πηγαίνω τελικά μόνο από εκεί!! Λογικά σήμερα θα σου πει για αυχενικη ο γιατρός σου! Φάε μια σοκολατιτσα πριν πας να δεις το μωρακι σου να κάνει τουμπιτσες!! Εγώ πίνω μιλκο!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...