Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Δεν δουλεύω σε νοσοκομειο! Με την εκπαίδευση ασχολούμαι, όχι στο δημόσιο τομέα, οπότε κ εγώ περιμένω το καλοκαίρι για να χαλαρώσω. Μου αρέσει που δουλεύω αλλά κουράζομαι περισσότερο!!

Ονειρεύομαι κάθε μέρα κ κάθε νύχτα την ώρα που θα έχω αγκαλιά το μωρό μου!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν δουλεύω σε νοσοκομειο! Με την εκπαίδευση ασχολούμαι, όχι στο δημόσιο τομέα, οπότε κ εγώ περιμένω το καλοκαίρι για να χαλαρώσω. Μου αρέσει που δουλεύω αλλά κουράζομαι περισσότερο!!

Ονειρεύομαι κάθε μέρα κ κάθε νύχτα την ώρα που θα έχω αγκαλιά το μωρό μου!!

:oops::oops::oops::oops: sorry!!!!!! σε μπερδεψα με την SweetLittle (αν δεν κανω λαθος παλι που ειναι μαια στο ΠΑΓΝΗ)


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω κανουμε την ιδια δουλεια κ εγω σε νηπειαγωγιο ιδιωτικου εκπαιδευτηριου δουλευω!! βεβαια μετα απο την αποκολληση και τα υπολοιπα προβληματα ειχαν την καλοσυνη οι ανθρωποι να μου αναθεσουν δουλεια γραφειου προς το παρον!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

New baby δεν πειράζει καλό μου!!

Aspapa είμαι στην ξενογλωσση εκπαίδευση!!!

Charma όντως... Θα μπορούμε να πάμε τα μωρά μας στην aspapa για φύλαξη, στη new baby για χορό, σε σένα στο δημοτικό και σε μένα για Γαλλικά και Αγγλικά!!! Χαχαχαχα!!! Πολλή μόρφωση θα πέσει!!!

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα της Αυχενικής και έχω τρελά κέφια!!! Όλα είναι μια χαρά!!!

Εύχομαι το ίδιο και για τα υπόλοιπα κοριτσάκια το ίδιο!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα τα αποτελέσματα μου έδωσε τις μετρήσεις, τις πιθανότητες για χρωμοσωμικες ανωμαλίες και φωτογραφίες του μωρού. Σε κάθε υπέρηχο μου δίνει τις φωτογραφίες σε στικακι. Νομίζω ότι DVD παίρνεις μόνο στο Β επιπέδου.


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα και dvd στην αυχενικη!!! ισως να μην δινουν ολοι η να πρεπει να το ζητησεις..εμενα μου το εδωσε χωρις να πω κατι βεβαια και 15 φωτογραφιες απο τον υπερυχο.. εννοειτε μαζι με τα αποτελεσματα της αυχενικης και του papp A.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη επιτυχια.. και γω φοβαμαι πως παω να την ψιλοαρπαξω..καλα να παθω βγαινω εξω χωρις μπουφαν..αλλα τι να κανω που δεν μου κανουν πια?? τοχω ριξει στο φυσικο χυμο σημερα.. τωρα θα βρασω και κολοκυθακι πατατουλα καροτακι να τα φαω με λεμονακι ε και πιστευω με τοσες βιταμινες να την γλιτωσω τελικα!!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Χαθηκα γιατι ειχαμς ενα προβλημα με το ίντερνετ. New babe δεν δουλευω τωρα στο Παγνη, εχω σταματησει καιρό. Charma οποτε θέλετε και συμβουλές και μαθήματα στειλτε μου! Ευχαριστως να σας βοηθήσω!!!!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλως την. ολα καλα? ναι ετσι ειχα καταλαβει στην αρχη αλλα μετα σε μπερδεψα με την λουνει :tongue: εσυ τι γνωμη εχεις για το αμυγδαλελαιο? να συνεχιζω να το βαζω?


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...