Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

3σελιδες?????στο σουπερ μαρκετ πηγα....η μια πιτσα η αλλη μπουγατσα... κ εγω....μπαρα δημητριακων ...ασε μας κουκλιτσα μου..φαε κανα γυρο να στανιαρεις...λοιπον..τονια ετσι ακριβως ημουν στην εγκυμοσυνη...παντα καποιος την πληρωνε την νυφη...βαραει η μια απο εδω βαραει η αλλη απο κει.....οταν θα μπει ο φλεβαρης καθε μερα θα περιμενουμε κ απο μια....θα γινεις χαμος με τα ++++.mammy2 εχεις ηδη παιδακι???

 

Για να δούμε τι θα γίνει το Φλεβάρη... θα βγει τιποτα, ή θα μείνει μονο το βαρεμα... κατι ειναι κ αυτο βεβαια... :-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βλεπω πολλα μωρακια οκτωβριου δλδ...........οοο λααα λλαααααα......!!!!!!!!!!!!!! και εγω στην εγκυμοσυνη ειχα αρκετα νευραα δε με αναγνωριζααα προσπαθουσα να μη ξεσπαω αλλα μεσα μου εβραζααα...!!!!!!! και το χειροτερο μου ηταν οταν μου χαιδευα την κοιλιαα δεν ηθελα με τιποτα δεν αφηνα κανενααα...!!!!παραξενια μεγαλη αλλα τελος παντων..!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω συγουρα δε θα ειμαι αλλα θα μπω ετσι επειδη οταν ειμουν εγκυος τον γιο μου δε το ηξερα το φορουμ και μετα που το βρηκα ειπα ααα μωρακια οκτωβριου 2015 κριμα που δεν ειμαι και εγω στην παρεουλα τους...!!!!να εχω με καποιον να μηλαω............


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, jane.austen είπε:

Έχεις δίκιο, εγώ γενικά έχω στενά τζιν και αρκετά κολάν λόγω γυμναστηρίου.. Μόνο κολάν φοράω , τα τζιν νιώθω πως με ενοχλούν πολύ ήδη και με πιέζουν.. Πόσο είσαι τονια μου εσύ ; 

Έχεις δίκιο γιατί το στυλ είναι κατι που σου φτιάχνει τη διάθεση.. Είδες και στο site που σου είπα; ρίξε μια ματιά έχει πολύ ωραία ρουχα εγκυμοσύνης (και γενικά). 

Με το στομάχι πως τα πας; μια φίλη μου είναι 8εβδ και μου έλεγε πως ποναει συνεχώς το στομάχι της και δε χωνεύει.. 

 

Τζέιν μου μόλις έκλεισα τη 12η. Με το στομάχι είχα από την αρχή θέμα.  Άλλες μέρες καουρα άλλες μέρες δυσπεψία άλλες τίποτα. Αλλά και με το έντερο είχα μεγάλο θέμα το οποίο κάπως έχει στρώσει.  Δυσκοιλιοτητα και φουσκωμα ειδικά το βράδυ. Το φούσκωμα το έχω ακόμα.  Θα δεις όμως ότι δεν είναι όλες τις μέρες το ίδιο.  Άλλες είναι πιο έντονα και άλλες πιο ήπια.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τζέιν μου μόλις έκλεισα τη 12η. Με το στομάχι είχα από την αρχή θέμα.  Άλλες μέρες καουρα άλλες μέρες δυσπεψία άλλες τίποτα. Αλλά και με το έντερο είχα μεγάλο θέμα το οποίο κάπως έχει στρώσει.  Δυσκοιλιοτητα και φουσκωμα ειδικά το βράδυ. Το φούσκωμα το έχω ακόμα.  Θα δεις όμως ότι δεν είναι όλες τις μέρες το ίδιο.  Άλλες είναι πιο έντονα και άλλες πιο ήπια.  

τωρα ομως μπαινεις στο 2ο τριμηνο που ολοι λενε πως ειναι το πιο χαλαρο! Ευχομαι να περασουν ολα αυτα!..

 

αντε κοριτσια βλεπω οντως να γεμιζει η σελιδα +++++++++++ απ' οσες περιμενετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Θα ανοιξει η σελιδα μανουλες οκτωβριου κ θα ειμαστε παλι οι ιδιες..χαχαχαχα .εγω κ να μην ειμαι θα μπω...

χωρις εσενα δεν παμε πουθενα καλε!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakif1990 είπε:

Που να τ αφησει κιολας 5 παιδια!! Τωρα ειναι κ μεγάλη απόφαση να κανεις τοσο μεγάλη οικογένεια... Jane το πρώτο σου παιδάκι περιμένεις; θύμισε μου!

Ναι Μαρακι, το πρωτο, παντρευτηκαμε το καλοκαιρι και τα καταφεραμε,ευτυχως πολυ συντομα μολις τον 2ο μηνα προσπαθειας(ειχα ουρεοπλασμα νωριτερα που το βρηκε ο γιατρος στην καλλιεργεια που εκανα τον σεπτεμβρη και πηραμε αντιβιωση)...ηταν το χριστουγεννιατικο δωρο μας αυτο!!! εσυ περιμενεις τωρα??

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jane.austen είπε:

Κορίτσια!!!! Ποσα γράψατε;; έχω πάθει σοκ!!! Χαχαχαχαχαχα είστε απίστευτες! 

Μάμα περαστικά στο μελινακι! Δυστυχώς όσα μετρα προστασίας να πάρεις πάντα μπορεί να γίνει η στραβη... 

Τονια με γεια τα ρουχαλάκια... Είχε ωραία; Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να ψωνίσω κι εγώ απ αυτά σύντομα!! 

Μουτζουριτσα πως είσαι; 

Ρένα αν κατάλαβα καλά ξεζούμισμα παίζει ε;; χαχα έτσι κανένα έλεος! 

Μαμι κοντά είναι κι εσένα ή μερα σου, μακάρι να δεις θετικό και να τρελαθείς όπως εγώ!!! Κι οποίο άλλο κορίτσι περιμένει τώρα, να έρθει το σπορακι!!! 

Εγώ κορίτσια έχω τέλεια διάθεση σήμερα!!! Κάναμε τα ψώνια μας κι ήπιαμε ένα καφεδάκι στο κέντρο της Αθήνας με θεα Ακρόπολη κάνοντας σχέδια... Χτες είχα λίγο ανακατωσουρες όταν έφαγα μια μπανάνα.. Με αηδιάσε ενώ τρώω πολύ μπανάνες.. Ενώ σοκαριστικο τι μπορεί να κάνουν οι ορμόνες οι άτιμες!!! 

Μιας και λέγατε για παιδικα χρόνια, έμενα ο πατερας μου δουλεύε μόνο, η μαμά άφησε τη δουλειά της στο 2ο παιδί και μετά επειδή ήμασταν και 5(και χωρίς να έχει βοήθεια )αφιερώθηκε σε εμάς εξολοκλήρου .έχω πολύ ωραίες αναμνήσεις από τα παιδικα μου χρόνια με τοσα άδερφια όλο παιχνίδι...!! 

ααααχχχ ομορφια μου τι τελεια περασατε τη μερα σας τα τρια σας παρεουλα!!!

καλα ειμαι φρεσκοεγγυουλα μου!θα λειπει ο αντρακος μου για το σ/κ λογω υποχρεωσεων και μου λειπει ηδη!αλλα θα τον περιμενω πως κ πως αυριο βραδακι και μιας και τελειωνει η κοκκινομουρα θα του δειξω ποοοοοσο πολυ μου ελειψε!!! :)

να το ευχαριστηθουμε και λιγο γιατι απο την αλλη εβδομαδα θα αρχισει λιγο το "οργανωμενο" βαρεμα και θα ναι λιγο καπως...ξερετε!αλλα ειπαμε υπομονη ..ολα γινονται για το μπεμπε!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Σαμμερ είπε:

Τι ωραιο πινακακι.καλε πειτε ποτε περιμενετε να τα γραψει η κοπελα..μεγω δεν λεω γιατι δεν ξερω αλλιως πρωτη πρωτη θα ημουν..

Αμποτακι μαλλον δεν διαβασες το μνμ μου.

Ποιο μηνυμα εννοεις σαμμερακι μου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, moutzoura2016 είπε:

ααααχχχ ομορφια μου τι τελεια περασατε τη μερα σας τα τρια σας παρεουλα!!!

καλα ειμαι φρεσκοεγγυουλα μου!θα λειπει ο αντρακος μου για το σ/κ λογω υποχρεωσεων και μου λειπει ηδη!αλλα θα τον περιμενω πως κ πως αυριο βραδακι και μιας και τελειωνει η κοκκινομουρα θα του δειξω ποοοοοσο πολυ μου ελειψε!!! :)

να το ευχαριστηθουμε και λιγο γιατι απο την αλλη εβδομαδα θα αρχισει λιγο το "οργανωμενο" βαρεμα και θα ναι λιγο καπως...ξερετε!αλλα ειπαμε υπομονη ..ολα γινονται για το μπεμπε!

κοκκινομουρα???χαχαχαχαχαχα της ταιριαζει...Ασε, κι εμενα δουλευει βραδυνη βαρδια σημερα και θα ειμαι μοναχουλα μου(σχεδον μοναχουλα δλδ)...!!Ευτυχως εχω το σκυλακι μας για παρειτσα εκτος απ το σπορακι! Ετσι ειπαμε ξεζουμισμα χωρις ελεος....!!!! ε παρε κι αυτα τα ελεφαντακια που κοροιδευατε ολες...χαχαχα το φενγκ σουι ξερει!!!!!!

και φυσικα μετα υπομονη κι ολα θα ερθουν στην ωρα τους...! Στο δρομο ειναι και το δικο σου το σπορακι,ερχεται...!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jane.austen είπε:

κοκκινομουρα???χαχαχαχαχαχα της ταιριαζει...Ασε, κι εμενα δουλευει βραδυνη βαρδια σημερα και θα ειμαι μοναχουλα μου(σχεδον μοναχουλα δλδ)...!!Ευτυχως εχω το σκυλακι μας για παρειτσα εκτος απ το σπορακι! Ετσι ειπαμε ξεζουμισμα χωρις ελεος....!!!! ε παρε κι αυτα τα ελεφαντακια που κοροιδευατε ολες...χαχαχα το φενγκ σουι ξερει!!!!!!

και φυσικα μετα υπομονη κι ολα θα ερθουν στην ωρα τους...! Στο δρομο ειναι και το δικο σου το σπορακι,ερχεται...!!!!!!!!

αντε βρε!!!μονη λεει!εκει ειστε το καλυτερο παρεακι!!!;)

να παρω και τα ελεφαντακια ..να βρω και την βορεια πλευρα ειχαμε πει του σπιτιου να τα τοποθετησω???ολα να τα κανω!εδω τοσο χαπι πινω στο ελεφαντινι θα κολλησω?χαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ε μα ναι!!! στα ελεφαντακια θα κολλησουμε...ΒΔ μερια στην εισοδο της κρεβατοκαμαρας...! θα ρωταει ο ερμος ο αντρας σου τι ειν'τουτα κι εσυ θα λες ετσι μου ρθε να πεταξω δυο ελεφαντακια στην εισοδο να σκονταφτουμε απο γουστο...χαχαχα


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο ρενακι για την ανακριση.αξια αντικαταστατης...περιμενω τον σεισμο ε???κατι μου μυριζει....αααα η εγκυμοσυνη της αμποτ ειναι μαλλον....μακαρι κοριτσακι μου....ιοιο κ μενα χτες εφαγε πολυ κ μαλλον παραχορτασε οποτε σημερα δεν....

Σαμμερακι μου λες??? Ποσο το πολυ το θελωωωω!!!... κ  δε θα πω δε φαναζεσαι γιατι σιγουρα φανταζεσαι.... Ας ειναι ο τελευταιος μηνας που αγωνιω για την έλευση της περιοδου... γιατι μετα σιγουρα θα αγωνιω για αλλα πραγματα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abbot είπε:

Σαμμερακι μου λες??? Ποσο το πολυ το θελωωωω!!!... κ  δε θα πω δε φαναζεσαι γιατι σιγουρα φανταζεσαι.... Ας ειναι ο τελευταιος μηνας που αγωνιω για την έλευση της περιοδου... γιατι μετα σιγουρα θα αγωνιω για αλλα πραγματα.

αμποτακι πως τα πας???????/


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...