Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Διάβασε αυτό

http://www.iefimerida.gr/news/190987/apisteyti-istoria-sti-vretania-oikogeneia-ekane-proto-tis-koritsi-meta-apo-200-hronia

σύμφωνα με το άρθρο λοιπόν η επαφή πρέπει να γίνει πριν την οωρρηξία επειδή το θηλυκό σπέρμα ζει περισσότερο.. Τώρα θα ξέρεις για το πέμπτο τι να κάνεις!!

Γερό να ναι κ με το καλό να το πάρεις στην αγκαλιά σου! Κ εγώ πιστεύω πάντως οτι με τρία αγόρια ένα κορίτσι θα ένιωθε πολύ μοναξιά!

το άρθρο ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ λέμε!Έμεινα έγκυος με επαφή την 8η μέρα κι ωορρηξία την 11η, ε δεν το λες και μετά την ωορρηξία ούτε πολύ κοντά σε αυτήν.επίσης ξέρω κοπέλα με σύλληψη στην ωορρηξία ακριβώς κι έκανε κορίτσι, μάλλον ο ανήρ δεν παράγει χ μόνο ψ....Και πέμπτο δεν κάνω, 4 αγόρια άντε κάπως να την παλέψω, πέντε πάει πάρα πολύ!:?:-?:?:-?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χαχα!!! καλο!! αδικα προσπαθεις τοτε μου φαινεται. μονο με αλλο αντρα...!!!!χαχαχα!!!!

γερο να ναι και με το καλο! δες τα θετικα. εχεις ολα τα "συμπραγκαλα" σε μπλε, θα βαλεις τα αγορια δυο δυο στα δωματια...αλλιως θα ειχες προβλημα χωροταξικο!!!! εχεις ενα σωρο αγοριστικα παιχνιδια. δες το πρακτικο του θεματος!!! τα ξεσκ@τ@νεις πιο ευκολα!!!

Κι εσύ καλά τα λες βρε Μαράκι, αλλά ένα απωθημένο θα το έχω πάντα, τι να κάνουμε....Νομίζω είναι λίγο φυσιολογικό ε??:wink::wink::wink:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ καλά τα λες βρε Μαράκι, αλλά ένα απωθημένο θα το έχω πάντα, τι να κάνουμε....Νομίζω είναι λίγο φυσιολογικό ε??:wink::wink::wink:

Λες να γίνει καμία έκπληξη κ να είναι κοριτσάκι τελικά! Έχω μια φιλενάδα που ο "Ανεστάκης" έγινε "Μαρκελιτσα" στο μεγάλο υπέρηχο!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Λες να γίνει καμία έκπληξη κ να είναι κοριτσάκι τελικά! Έχω μια φιλενάδα που ο "Ανεστάκης" έγινε "Μαρκελιτσα" στο μεγάλο υπέρηχο!

μπααααα....πολυ σπανια συμβαινει αυτο....κι αυτο που ειδα αναμεσα στα ποδια ως κι εγω η ανιδεη στους υπερηχους ηταν εργαλειο αρσενικου χαχα!!!!!ακου απο Ανεστης Μαρκελα χαχαχα!!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!Όλοι καλά μαμάδες και μικράκια;;;

Μαρουσκάκι αγοράκι πάλι;;;;;Με το καλό κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.....Και που ξέρεις μπορεί να γίνει αργότερα και καμιά ανατροπή και να μας βγει κορίτσαρος ε;;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας!!!Όλοι καλά μαμάδες και μικράκια;;;

Μαρουσκάκι αγοράκι πάλι;;;;;Με το καλό κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.....Και που ξέρεις μπορεί να γίνει αργότερα και καμιά ανατροπή και να μας βγει κορίτσαρος ε;;;;

Ναι κοριτσάκι μου, πάλι και πάλι!Μπαααα, δεν προβλέπεται αλλαγή για τα υπόλοιπα 100 χρόνια χαχαχαχαχα!Τι ωραία τα τικεράκια σου, έτσι ήθελα κι εγώ να βάλω και τα 4 αλλά δε χωράνε τα άτιμα!:mrgreen:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα!!!

Χαθήκαμε ε;;; Εμείς την προηγούμενη Κυριακή 10 Μαίου δηλαδή εορτή της μητέρας βαπτίσαμε τα διδυμάκια μας! Ίδια μέρα βαπτίσαμε πριν δύο έτη το μεγάλο μας (έτυχε κ τις δύο φορές)!!

Καλημέρα!!

Στην βάπτιση τα περάσαμε πολύ όμορφα!!!! Τα μικρά μου ήταν πολύ καλά αν κ ήταν ώρα φαγητού κ ύπνου! δεν έκλαψαν σχεδόν καθόλου ειδικά η μικρή γιατί ο μικρός λίγο στην κολυμβήθρα κλαψούρισε αλλά ήταν κ άρρωστος τόσες μέρες οπότε δικαιολογείται!!!

Πάντως ανακάλυψα για ακόμη μια φορά ότι μεγαλώνουν εξαιρετικά γρήγορα! Η μικρή μας έδω κ πολλές μέρες χτυπάει κ παλαμάκια!! Και τα δύο κάνουν έλα έλα! Και φυσικά μπουσουλάνε, πιάνουν, σηκώνονται περπατάνε πιο πολύ ο μικρός που τα άρχισε αυτά από το Πάσχα το δε μπουσούλημα ακόμα νωρίτερα!! Λένε και λεξούλες ασυναίσθητα φυσικά κ χωρίς να κατανοούν τι λένε αλλά έχουν πλάκα! Η μικρή μας λέει συνέχεια ναι ναι ναι κ όταν τη ρωτάς κάτι είναι σα να απαντάει!! Αυτά από την τρίτεκνη χαζομαμά!!!

Εσείς τι νέα;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα!!!

Έμπειρες παλιομαμάδες χρειάζομαι την βοήθεια σας!!! Σκεφτόμαστε να πάμε διακοπές (κ ελπιζω να μην το μετανιώσω), προσανατολιζόμαστε για δεύτερο πόδι Χαλκιδικής!! Θέλω να έχει δύο δωμάτια, ισόγειο, κουζίνα οπωσδήποτε κ κοντά στη θάλασσα! Και φυσικά σε καλή τιμή αφού εισητήρια δεν το κόβω να δίνουν ούτε και φέτος!!! !!! Ζητάω πολλά;;; Μήπως έχετε κάτι να μου προτείνετε βρε παρεάκι;;; Τι λέτε καλά το σκέφτομαι έτσι όπως το θέλω;; Τι άλλο λέτε να προσέξω;; Είπα δύο δωμάτια για να βάλω στο ένα τα δίδυμα γιατί αν είμαστε όλοι στο ίδιο χώρο άντε να κοιμηθούμε κ πόσο μεγάλος πια να είναι αυτός ο χώρος για να χωράμε;;; Και φυσικά θα ζητήσω παιδικό κρεβατάκι αν έχουν έστω ένα κ το παρκοκρέβατο μας ή τεσπα κάπως θα το κάνουμε!! Και ο μεγάλος κλασικά ανάμεσα μας!!

Βέβαια έχει καιρό να κινηθεί η ομαδούλα μας. λογικό με τόσα τέκνα αλλά είπα να το προσπαθήσω μπας κ βρείτε χρόνο να μπείτε κ να μοιραστείτε τις εμπειρίες σας εν όψει καλοκαιριού!! :P:p


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα από μια ευτυχισμένη μανούλα που άφησε το κλαμπ των τρίτεκνων και μπήκε στο κλαμπ των πολύτεκνων πριν μια εβδομάδα!Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλες σας αν και χαθήκαμε που λέει κι η διδυμομανούλα!:P


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

γεια σας! εχω και γω 4 παιδακια, 3 κοριτσια κια ενα γιο

θα θελα να δω αν υπαρχουν κι αλλες πολυτεκνες οικογεενειες και πως τα βγαζουν περα με την κριση και τις αναγκες των παιδιων


TanRp3.pngebFop3.png

cdSSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας! εχω και γω 4 παιδακια, 3 κοριτσια κια ενα γιο

θα θελα να δω αν υπαρχουν κι αλλες πολυτεκνες οικογεενειες και πως τα βγαζουν περα με την κριση και τις αναγκες των παιδιων

Γεια σου και καλωσήρθες!

Εγγώ έχω τον ακριβώς ανάποδο συνδυασμό!!!! Μια κόρη και τρεις λεβέντες!!! Να μας ζήσουνε τα παιδάκια μας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

εδω παταει κανεις η το κλεισαμε το μαγαζι εγω εχω τρεις λεβεντες τρια μαγκακια αν γραφει αξομα καμια ας μπει να το αναθερμανουμε και να ανταλαξουμε πληροφοριες επι του θματος τα δικα μου ειναι τριαμιση εναμιση και σαραντα ημερων. Ελπιζω να εμφανιστειτε παλι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...