Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Εσυ δε με ξερεις! Εγω σε ξερω! Εχει τυχει να σε διαβασω πολλες φορες!  Το εχω ηδη το τριτο.  13 χρ 11 χρ κ την προηγουμενη βδομαδα χρονισαμε.  Τυχαια ειδα το καφε πριν λιγο. Στις γοργονες μπαινω ( μπας κ φυγει κανα κιλο)  κ στις μανουλες ιαν 16.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμεις κι οι δυο θελαμε τρια αλλα μας ηρθαν λιγο μαζεμενα. Ουφ καλα ειναι βασικα σημερα με ξενυχτησε ο μικρουλης κολικους και δως του θηλασμο. Τωρα εχω τα αλλα δυο που με περιμενουν για παραμυθι παιχνιδι κλπ. Εσεις πως τα πατε; στα καφε που μπαινεις πες αν ειναι κι αλλη τριτεκνη να ρθει. Εσενα τρια αγορια ειναι;

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υπαρχει αλλη τριτεκνη, οι κοντινες ηλικιες ειναι δυσκολο για τωρα που ειναι μικρα, αλλα ειναι πιο καλα οταν μεγαλωσουν,, θα κανουν παρεα . τα δυο μεγαλα ειναι αγορια ( σκοτωνομαστε που κ που, αλλα ειναι κ ολη μερα μαζι , δεν κανει ο ενας μακρια απο τον αλλον ), το τριτο ειναι κοριτσι. και εμεις εχουμε θεμα με τον υπνο. εδω και ενα μηνα ξυπναει το βραδυ , ειχε αρρωστησει δυο τρεις φορες συνεχομενα, και συνηθισε παλι το ξυπνημα. προσπαθουμε να το κοψουμε παλι .

καλο παιχνιδι !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εστειλα τα μεγαλα για κουνιες με μπαμπα και γω θηλαζω

και μενα τα δυο μεγαλα δε ξεκολανε....και περιμενουν ρο τειτο να μεγαλωαει τι ιι μοναδικες τρτεκνες ειμαστε; χιχι

Link to comment
Share on other sites

oλη μερα στο στηθος εε? μεχρι να περασει λιγο το διμηνο . τι ωραριο εχετε ? περιπου καθε ποτε τρωτε ?

εμενα κοιμαται  , τα αλλα σε λιγο θα σχολασουν, αλλα μαλλον θα παει ο μπαμπας να τα παρει.  να τολμησω να ρωτησω για αλλο?

Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎/‎2‎/‎2017 at 6:47 ΜΜ, sangreluna είπε:

εδω παταει κανεις η το κλεισαμε το μαγαζι εγω εχω τρεις λεβεντες τρια μαγκακια αν γραφει αξομα καμια ας μπει να το αναθερμανουμε και να ανταλαξουμε πληροφοριες επι του θματος τα δικα μου ειναι τριαμιση εναμιση και σαραντα ημερων. Ελπιζω να εμφανιστειτε παλι...

Εδώ είμαι!!! Τέσσερα παιδιά! Μια κόρη, τρεις γιοι!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasdeli  καλημερα!  Νομιζω ειχα διαβασει την ιστορια για το ενα παιδακι σου.  Που ησουν στο κρεβατι. η μηπως σε μπερδευω με καποια αλλη!?

Αχχ vasdeli δε βλεπω να σε φτανουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Ναι! Ήμουν στο κρεβάτιστην τελευταία εγκυμοσύνη μου, στο 4ο παιδάκι μου! Από τον τρίτο μήνα μέχρι τη γέννα! Και με εισαγωγή στο Αλεξάνδρα για 2,5 μήνες...αλλά άξιζε τον κόπο!

Τα παιδιά μου είναι 14,5 η πρώτη που είναι κόρη, 12, 6 και 2,5 τα αγόρια μου!!! Είμαι μια πολύτεκνη μαμά!!!

Εσάς πόσο είναι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...