Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

marouskaki!!!!τι ειδαν τα ματια μου????!!!με το καλο κοριτσι μου!!!οταν εμεις κανουμε σχεδια ο θεος γελαει!!!χαχαχα!!αντε κ μια κορη να μπει λιγο ροζ στη ζωη σου!!

εχω ενα θεματακι κ γω.εχω κανει περιδεση σαλπιγγων γιατι η μητρα μου ειναι πολυ λεπτη κ δεν θα αντεχε αλλη εγκυμοσυνη.παιρνω τα primolut γιατι εχω πολυκυστικες(με 3 παιδια αλλα εχω).επρεπε να αδιαθετησω την πεμπτη το αργοτερο(ειναι οπως τα αντισυλλιπτικα.αδιαθετεις μεσα σε 3-4 μερες)ακομα ομως τιποτα κ εχω διαφανα υγρα.ο γιατρος μου ειπε αν δεν αδιαθετησω μεχρι την δευτερα να τον παρω.υπαρχει ενα ποσοστο 5 τις εκατο να μεινεις εγκυος παρολο δεμενη κ μεγαλη πιθανοτητα για εξωμητριο.εχω φοβηθει αρκετα να σας πω την αληθεια.αν ξερετε αναλογη περιπτωση γραψτε μου κοριτσια να ηρεμησω λιγο!!

τι έγινε τελικά κορίτσι;;εύχομαι ο,τι καλύτερο,μμπες να μας πεις.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και καλή χρονιά!!! Τι κάνετε κορίτσια;;; Τι καλά να κρατούσαν παραπάνω οι γιορτές!!! Είναι και ο συζυγομπαμπάς σπίτι και περνάμε σούπερ!!! Πήγαμε και παιδίατρο προπαραμονή Πρωτοχρονιάς!! Μεγαλώνουν τα ζουζουνάκια μας!! Ο μικρός πήρε 700 γρ και πήγε 6100 και 63 πόντους κ η μπουμπουκοκοκέτα μας μισό κιλό και πήγε στα 5600 αν ενθυμούμαι σωστά και 61 πόντους!! Η παιδίατρος είναι πολύ ευχαριστημένη και είπε ότι άλλο τα κοριτσάκια άλλο τα αγοράκια κ είναι λογικό να μην έχουν την ίδια ανάπτυξη! Ξεκινήσαμε και στερεες!! Χθες έφαγαν μηλαράκι και συνεχίζουμε όπως τα ξέρετε (με τις στερεές εννοώ)!!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μένα και χρόνια πολλά καλό χρόνια σε όλες να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας ! είμαι η ροξανα έχω κι εγώ τρία παιδάκια ένα κοριτσάκι 4 χρόνων και δυο δυδιμακια ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι 46 ημερών !


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια κοριτσια! Τι κανετε , πως περασατε? Εμεις ησυχα. Σπιτι οικογενειακα. Χαλαρωσαμε. Ειχαμε και τις ιωσουλες μας αλλα δεν πειραζει!! Τωρα καθε κατεργαρης στον παγκο του...

μαρουσκα τι κανεις? Φουσκωνεις???? Πως τα πας???

μαρμινακι περασε ο καιρος και αρχισατε στερεες ε? Μπραβο!! Μεγαλωνουν τα κουκλακια σου!!

ροξανα καλως ηρθες στην παρεα μας!!! 46 ημερων ε? Δυσκολα...!!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλή κι ευλογημένη χρονιά!

Καλωσήρθες roxana και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!Κι άλλη διδυμομανούλα λοιπόν!

Μαρμινάκι, μεγαλώσανε τα λουκουμάκια σου, αρχίσατε και φρουτάκι, ποιος σας πιάνει!!

Τσουρεκάκι μου, προσαρμοστήκανε τα δικά σου στη ζωή μετά τις γιορτές χαχα?Ο μεγάλος μου θα ήθελε να κρατήσουν άλλες 20 μέρες είπε:shock::shock::shock::shock: Η αγορίνα σου έχει γενέθλια σήμερα ή πάλι κόλλησε το τικεράκι σου ??Να τον χαίρεστε !!!!!

Εγώ και το νινί είμαστε καλά, την άλλη εβδομάδα έχουμε την αυχενική, συνεχίζονται οι αναγούλες αλλά σε ελεγχόμενο βαθμό αυτάαααα!

Καλημέρα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή κι ευλογημένη χρονιά!

Καλωσήρθες roxana και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!Κι άλλη διδυμομανούλα λοιπόν!

Μαρμινάκι, μεγαλώσανε τα λουκουμάκια σου, αρχίσατε και φρουτάκι, ποιος σας πιάνει!!

Τσουρεκάκι μου, προσαρμοστήκανε τα δικά σου στη ζωή μετά τις γιορτές χαχα?Ο μεγάλος μου θα ήθελε να κρατήσουν άλλες 20 μέρες είπε:shock::shock::shock::shock: Η αγορίνα σου έχει γενέθλια σήμερα ή πάλι κόλλησε το τικεράκι σου ??Να τον χαίρεστε !!!!!

Εγώ και το νινί είμαστε καλά, την άλλη εβδομάδα έχουμε την αυχενική, συνεχίζονται οι αναγούλες αλλά σε ελεγχόμενο βαθμό αυτάαααα!

Καλημέρα!

Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Γερό κ καλότυχο! Και σε λιγες μέρες έχει γεννέθλια κ ο μικρός;; φαντάζομαι τους κάνεις ίδια μέρα γεννέθλια ε;; Κ ο μεγάλος σου έχει γιορτή την ημέρα γεννεθλιων του μικρού! Πώς τα καταφέρατε καλέ έτσι; Μπράβο σας! Κ ο Φάνης γιόρταζε 6 Ιανουαρίου! Γενικά ο Γενάρης ειναι ο μήνας σας! Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου, να είστε όλοι γέροι κ με το καλό να υποδεχθειτε το νέο μέλος!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλή χρονιά σε όλες με υγεία και ότι καλύτερο...

Μαρουσκάκι τι ευχάριστα νέα;;;;;;;άντε και με την κόρη!!!Μπράβο βρε θηρίο!

Να χαίρεσαι και τον Φάνη σου βλέπω έχετε γενέθλια σήμερα ε;;;Και η μαμά μου σήμερα έχει!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Γερό κ καλότυχο! Και σε λιγες μέρες έχει γεννέθλια κ ο μικρός;; φαντάζομαι τους κάνεις ίδια μέρα γεννέθλια ε;; Κ ο μεγάλος σου έχει γιορτή την ημέρα γεννεθλιων του μικρού! Πώς τα καταφέρατε καλέ έτσι; Μπράβο σας! Κ ο Φάνης γιόρταζε 6 Ιανουαρίου! Γενικά ο Γενάρης ειναι ο μήνας σας! Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου, να είστε όλοι γέροι κ με το καλό να υποδεχθειτε το νέο μέλος!

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου!!Ναι ο Ιανουάριος είναι ο μήνας μας!!Να χαίρεσαι κι εσύ τα αστεράκια σου!:D:D:D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλή χρονιά σε όλες με υγεία και ότι καλύτερο...

Μαρουσκάκι τι ευχάριστα νέα;;;;;;;άντε και με την κόρη!!!Μπράβο βρε θηρίο!

Να χαίρεσαι και τον Φάνη σου βλέπω έχετε γενέθλια σήμερα ε;;;Και η μαμά μου σήμερα έχει!

Ευχαριστώ Ξανθούλα μου!Να χαίρεσαι κι εσύ τη μανούλα σου, η δικιά μου έχει αύριο γενέθλια χαχα!

Και ναι, έχουμε ευχάριστα, ένα μωράκι μάννα εξ ουρανού, που για κόρη δεν το κόβω αλλά γερό να είναι χαχα!:tongue::tongue: Τα παιδάκια σου είναι καλά?Ξεπετάχτηκε κι ο μικρούτσικος, πότε πέρασε ο καιρός...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα χρονια πολλα και καλη χρονια και από μενα........

και κουραγιο μανες με τα πολλα παιδακια να τα καταφέρουμε.........

Marouskaki κοριτσι εχεις είμαι σιγουρη...........μοιαζουν πολύ οι ιστοριες μας!!!!!!

Εμεις σε γενικες γραμμες καλα το παλευουμε........

Να σας ρωτησω τριτομανουλες που εχουν μεγαλωσει λιγο τα παιδακια σας(εννοω δεν είναι μωρα) εχετε θεματα με το σάντουιτς(το παιδι εννοω καλε........).Εμενα τους τελευταίους 2 μηνες εχει γινει άλλο παιδι και προσπαθω να καταλαβω αν είναι ο χαρακτηρας του η η πιεση που δεχεται οντας σάντουιτς...........

Α και χρονια πολλα marouskaki για τις γενεθλιογιορτες......να τους χαιρεσαι ολους!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα χρονια πολλα και καλη χρονια και από μενα........

και κουραγιο μανες με τα πολλα παιδακια να τα καταφέρουμε.........

Marouskaki κοριτσι εχεις είμαι σιγουρη...........μοιαζουν πολύ οι ιστοριες μας!!!!!!

Εμεις σε γενικες γραμμες καλα το παλευουμε........

Να σας ρωτησω τριτομανουλες που εχουν μεγαλωσει λιγο τα παιδακια σας(εννοω δεν είναι μωρα) εχετε θεματα με το σάντουιτς(το παιδι εννοω καλε........).Εμενα τους τελευταίους 2 μηνες εχει γινει άλλο παιδι και προσπαθω να καταλαβω αν είναι ο χαρακτηρας του η η πιεση που δεχεται οντας σάντουιτς...........

Α και χρονια πολλα marouskaki για τις γενεθλιογιορτες......να τους χαιρεσαι ολους!

Δε νομίζω να βρεις πολλές τριτομανούλες να μην είχαν θέμα με το σάντουιτς....Εμένα το εκδήλωσε από την αρχή όμως...τώρα έχει ηρεμήσει κάπως αλλά πάντα είναι αυτός επικεφαλής του καβγά είτε με το μεγάλο είτε με τον μικρό....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! βλεπω μετα τις γιορτες εμφανιζομαστε ολες σιγα σιγα σαν τα σαλιγκαρια!! χαχα!!!

μαρουσκα, με το καλο να κανεις την αυχενικη!!! περιμενουμε νεα!!! να χαιρεσαι και τα αγορια σου!!! εμενα ναι, ειχε γενεθλια ο μεγαλος! εγινε εξι!!! απιστευτο μου φαινεται!!! τα γιορτασαμε μαζι με του μικρου (που ειναι σε λιγες μερες).

οσο για το σχολειο, ασε, μετα τις διακοπες με το ζορι πηγαινει καθε μερα. καλοεμαθε, χαλαρωσε. επισης, νομιζω οτι βαριεται κιολας. ειναι νηπιο, και οντας γεννημενος ιανουαριο, ειναι απο τα μεγαλυτερα στο σχολειο... μαρουσκα, εσενα που ειναι ιανουαριο ειχαν τετοιο θεμα?

flo, εμενα το μεσαιο ειναι κοριτσι και εχει θεμα επειδη νιωθει οτι τα αγορια ειναι μαζι και αυτη μονη της. αν ηταν αγορι δεν ξερω αν θα ειχαμε τοσο πολυ θεμα. συνεχως ζηταει να της κανουμε αδερφη.... πιο πολυ δειχνει ζηλια προς τον μικρο. εσενα η μικρη τωρα ειναι και πανω στη χαριτωμενια, οποτε ειναι λογικο να ζηλευουν τα μεγαλυτερα, ειτε ειναι το μεγαλο, ειτε το σαντουιτσ...

σημερα ξεκινησα να "καθαρισω" τον μικρο. το αργησα (ειναι 3) αλλα δεν ειχα κουραγιο νωριτερα. και μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες το καλοκαιρι, το αφησα το θεμα και βολευτηκα με το παμπερ. σημερα καλα τα πηγαμε παντως. για να δουμε αυριο...


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...