Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Καλημέρα.....Με το καλό η αυχενική και όλα καλά εως τέλους να πάνε..

Εμένα το σάντουιτς δεν έχει θέμα γιατί είναι πολύ δυναμική σαν χαρακτήρας με αποτέλεσμα αν επισκιάζει τα αγόρια ηθελημένα ή μη οπότε απολαμβάνει την προσοχή μας..

Ο μικρός όντως ξεπετάχτηκε ακολουθεί κατά πόδας τα μεγάλα και προσπαθεί να κάνει ότι βλέπει, παίζει κυνηγητό μαζί τους και γενικά πρωτοστατεί με τα 2 μεγαλύτερα να γελάνε συνεχώς με τον μικρό ζιζανιάκο όπως τον λένε...Ευτυχώς όλα καλά απλά έχουμε πολύ τρέξιμο όλη μέρα κάθε μέρα στους δρόμους..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια! βλεπω μετα τις γιορτες εμφανιζομαστε ολες σιγα σιγα σαν τα σαλιγκαρια!! χαχα!!!

μαρουσκα, με το καλο να κανεις την αυχενικη!!! περιμενουμε νεα!!! να χαιρεσαι και τα αγορια σου!!! εμενα ναι, ειχε γενεθλια ο μεγαλος! εγινε εξι!!! απιστευτο μου φαινεται!!! τα γιορτασαμε μαζι με του μικρου (που ειναι σε λιγες μερες).

οσο για το σχολειο, ασε, μετα τις διακοπες με το ζορι πηγαινει καθε μερα. καλοεμαθε, χαλαρωσε. επισης, νομιζω οτι βαριεται κιολας. ειναι νηπιο, και οντας γεννημενος ιανουαριο, ειναι απο τα μεγαλυτερα στο σχολειο... μαρουσκα, εσενα που ειναι ιανουαριο ειχαν τετοιο θεμα?

O Φάνης ...ναι, προς τα τέλη όμως της σχολικής χρονιάς στα μεγάλα νήπια.Ο Ανδρέας μετά τις διακοπές δηλώνει ότι το σχολέιο είναι μπλιαξ και άσχετο:roll::roll::roll:Δεν ξέρω τι εννοεί ο ποιητής... κι ακόμη πάει παιδικό....

flo, εμενα το μεσαιο ειναι κοριτσι και εχει θεμα επειδη νιωθει οτι τα αγορια ειναι μαζι και αυτη μονη της. αν ηταν αγορι δεν ξερω αν θα ειχαμε τοσο πολυ θεμα. συνεχως ζηταει να της κανουμε αδερφη.... πιο πολυ δειχνει ζηλια προς τον μικρο. εσενα η μικρη τωρα ειναι και πανω στη χαριτωμενια, οποτε ειναι λογικο να ζηλευουν τα μεγαλυτερα, ειτε ειναι το μεγαλο, ειτε το σαντουιτσ...

σημερα ξεκινησα να "καθαρισω" τον μικρο. το αργησα (ειναι 3) αλλα δεν ειχα κουραγιο νωριτερα. και μετα απο 2 αποτυχημενες προσπαθειες το καλοκαιρι, το αφησα το θεμα και βολευτηκα με το παμπερ. σημερα καλα τα πηγαμε παντως. για να δουμε αυριο...

Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία!Εμένα αν και είχε καθαρίσει από τα 2, 5 μετά τα νοσοκομεία ξανακυλούσε κι εδώ και λίγο καιρό-μήνες δηλαδή-τον βάζω το βράδυ για τσίσα αλλιώς...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....Με το καλό η αυχενική και όλα καλά εως τέλους να πάνε..

Εμένα το σάντουιτς δεν έχει θέμα γιατί είναι πολύ δυναμική σαν χαρακτήρας με αποτέλεσμα αν επισκιάζει τα αγόρια ηθελημένα ή μη οπότε απολαμβάνει την προσοχή μας..

Ο μικρός όντως ξεπετάχτηκε ακολουθεί κατά πόδας τα μεγάλα και προσπαθεί να κάνει ότι βλέπει, παίζει κυνηγητό μαζί τους και γενικά πρωτοστατεί με τα 2 μεγαλύτερα να γελάνε συνεχώς με τον μικρό ζιζανιάκο όπως τον λένε...Ευτυχώς όλα καλά απλά έχουμε πολύ τρέξιμο όλη μέρα κάθε μέρα στους δρόμους..

Τι να κάνει και το κοριτσάκι...Κάπως πρέπει να επιζήσει σε έναν κόσμο με άντρες:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τα χαίρομαι τα δυναμικά κορίτσια...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολες

από ότι καταλαβα από τις απαντησεις σας τα κορίτσια ως σάντουιτς δεν τραβανε και μεγαλο ζορι αχ...............εμενα το σαντουιτσακι παντως ζοριζεται παρα πολύ τι να κανω βρε κορίτσια για πειτε καμια ιδεα...........

Παντως τα κορίτσια είναι οντως πιο δυναμικα εμενα η μικρη 18 μηνων και τους αντιμετωπιζει σχεδόν στα ισια................την χαιρομαι πολύ!

Μαρουσκακι καλη επιτυχια και από μενα στην αυχενικη!Καλα το αβαταρ είναι τελειο αν και όπως σου εχω ξαναπει νομιζω θα κανεις κοριτσι!Γερο να είναι πανω από όλα...


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε ολες

από ότι καταλαβα από τις απαντησεις σας τα κορίτσια ως σάντουιτς δεν τραβανε και μεγαλο ζορι αχ...............εμενα το σαντουιτσακι παντως ζοριζεται παρα πολύ τι να κανω βρε κορίτσια για πειτε καμια ιδεα...........

Να του αφιερώνεις χρόνο, εσύ κι εκείνος ή αν είναι εύκολο εσύ, εκείνος κι ο μπαμπάς σας...Αυτό βέβαια ισχύει για ΚΑΘΕ μας παιδί, αλλά ένα τικ παραπάνω για το μεσαίο...Η άλλη λύση?Κάνεις 4 για να μην έχεις μεσαίο μουαχαχαχαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παντως τα κορίτσια είναι οντως πιο δυναμικα εμενα η μικρη 18 μηνων και τους αντιμετωπιζει σχεδόν στα ισια................την χαιρομαι πολύ!

Μαρουσκακι καλη επιτυχια και από μενα στην αυχενικη!Καλα το αβαταρ είναι τελειο αν και όπως σου εχω ξαναπει νομιζω θα κανεις κοριτσι!Γερο να είναι πανω από όλα...

Αχ βρε πουλάκι μου, όλοι έτσι μου λένε, αλλά δε θέλω να ενθουσιάζομαι..Ας είναι γερό πρώτα πρώτα και τι να κάνουμε κορίτσι αγόρι δε θα το πάμε και πίσω....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρουσκα δε μου αρέσει καθόλου η φωτογραφία που έβαλες με τους νταλτον...!!!! Μήπως είναι προαίσθημα? Η κάτι ξέρεις και δε μας το λες? Αφού είπαμε κορίτσι θα κανεις!!!!

ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά!!! Ναι σήμερα γίνεται 3 ο μικρούλης μας!!!

μαρουσκα αυτό που λες ότι αν κανεις τέταρτο δεν έχεις μεσαίο παιδί ισχύει?? Το χω ακούσει και απι αλλου. Αν είναι να κάνω και γω!!!! Χαχαχα!!!! Η μήπως μετά γίνονται δυο τα μεσαία???? Μπέρδεμα η κατάσταση κορίτσια. Δεν ξέρω. Έχω αρκετές γνωστες/φίλες τριτεκνες αλλά καμια που να είναι με την ίδια σειρά τα παιδιά. Οποτε οσο και να συζητάμε άκρη δεν βγάζουμε. Εμένα το κορίτσι που είναι στη μέση έχει τα θεματακια του.

xanp εσένα έχουν και μεγάλη διαφορά τα αγόρια μεταξύ τους. Και ο μικρός σου είναι πολύ μικρούλης ακόμη. Εμένα τα αγόρια παίζουν μαζί πχ πλειμομπιλ η εργαλεία η αυτοκινητάκια και τη μεσαία την αφήνουν απέξω. Επειδή δεν της αρέσουν κιόλας αυτά που παίζουν τα αγόρια. Τώρα τελευταία, έχει κάνα τρίμηνο περίπου άρχισα και παίζουν συχνά όλοι μαζί. Ουφ! Ασ ελπισουμε να βελτιωθούν τα πράγματα.

Flo εγω θεωρούσα ότι η δικια σας σειρά (αγορι-αγορι-κορίτσι) είναι πιο καλή. Αλλα μαλλον οχι ε? Αυτό που λέει η μαρουσκα είναι σωστό. Πρέπει να περνάς χρόνο με κάθε παιδί ξεχωριστά. Τα λεω για να τα ακούω και γω!!! Χαχα!!! Η μήπως να δοκιμάσουμε τη λύση του4ου?? Μαρουσκα θα μας πεις όταν γεννήσεις με το καλό!!!! Χαχαχα!!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω αυτά τα γενεθλια. Πρέπει να αλλάξω τικετακι πάλι. Σε δυο μήνες μαζί με της μεσαίας...!!! Χαχαχα!!!!

Χαχα, άντε πάλι τυράννια με τα τικεράκια....:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρουσκα δε μου αρέσει καθόλου η φωτογραφία που έβαλες με τους νταλτον...!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Μήπως είναι προαίσθημα? Η κάτι ξέρεις και δε μας το λες? Αφού είπαμε κορίτσι θα κανεις!!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά!!! Ναι σήμερα γίνεται 3 ο μικρούλης μας!!!

μαρουσκα αυτό που λες ότι αν κανεις τέταρτο δεν έχεις μεσαίο παιδί ισχύει?? Το χω ακούσει και απι αλλου. Αν είναι να κάνω και γω!!!!

Πού να ξέρω βρε πουλάκι μου...έτσι φαντάζομαι...Δηλαδή μαθηματικά αν το πάρεις...δεν υπάρχει μεσαίο ισχύει λοιπόν, χαχα...Καλά, όχι ότι ο μικρός μου δε θα ζήσει ένα δράμα αλλά τεσπα, να δούμε πόσο μεγάλο δράμα...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Χαχαχα!!!! Η μήπως μετά γίνονται δυο τα μεσαία???? Μπέρδεμα η κατάσταση κορίτσια. Δεν ξέρω. Έχω αρκετές γνωστες/φίλες τριτεκνες αλλά καμια που να είναι με την ίδια σειρά τα παιδιά. Οποτε οσο και να συζητάμε άκρη δεν βγάζουμε. Εμένα το κορίτσι που είναι στη μέση έχει τα θεματακια του.

xanp εσένα έχουν και μεγάλη διαφορά τα αγόρια μεταξύ τους. Και ο μικρός σου είναι πολύ μικρούλης ακόμη. Εμένα τα αγόρια παίζουν μαζί πχ πλειμομπιλ η εργαλεία η αυτοκινητάκια και τη μεσαία την αφήνουν απέξω. Επειδή δεν της αρέσουν κιόλας αυτά που παίζουν τα αγόρια. Τώρα τελευταία, έχει κάνα τρίμηνο περίπου άρχισα και παίζουν συχνά όλοι μαζί. Ουφ! Ασ ελπισουμε να βελτιωθούν τα πράγματα.

Flo εγω θεωρούσα ότι η δικια σας σειρά (αγορι-αγορι-κορίτσι) είναι πιο καλή. Αλλα μαλλον οχι ε? Αυτό που λέει η μαρουσκα είναι σωστό. Πρέπει να περνάς χρόνο με κάθε παιδί ξεχωριστά. Τα λεω για να τα ακούω και γω!!! Χαχα!!! Η μήπως να δοκιμάσουμε τη λύση του4ου?? Μαρουσκα θα μας πεις όταν γεννήσεις με το καλό!!!! Χαχαχα!!!!

Θα σας πω ρε...Πάντως ρε παιδιά χθες τους έβλεπα...ήταν κι ένας φίλος των μεγάλων σπίτι, αγκαλιάζονταν και καλά να πούνε μυστικά, χωνόταν κι ο μύγας...Συγκινήθηκα...Ήταν τόσο δεμένα....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας τριτομανούλες!

Έχω κ εγώ 3 παιδάκια. Αγόρι που κοντεύει 6 χρονών, κορίτσι 3,5 και αγόρι 20 μηνών. Δεν μου αρέσει αυτή η σειρά να πω την αλήθεια..Νιώθω οτι η κόρη μου με τον κάθε γιο μου δεν θα έχουν ποτέ κοινά ενδιαφέροντα,γιατί ναι μεν είναι κοντα σε ηλικίες ο μεγάλος με την κόρη κ η κορη με τον μικρό,αλλά έχουν διαφορετικά φύλα.Αλλά κ οι γιοί μου μεταξύ τους νομίζω θα έχουν το ίδιο πρόβλημα,γιατί έχουν 4 χρόνια διαφοράς!

Και να φανταστείτε οτι ήθελα πάντα να κάνω πολλά παιδιά που να είναι κοντά σε ηλικίες για να έχουν πάντα παρέα! Αλλά νομίζω μου το χαλάει η σειρά των διαφορετικών φύλων!

Στην πραγματικότητα ήθελα να κάνω 4 παιδιά αλλά έχω κουραστεί τόοοσο πολύ που το όνειρό μου για τέταρτο δυστυχώς θα το εγκαταλείψω..

Θεωρούσα οτι τα τέσσερα παιδιά είναι το ιδανικό,αποφεύγοντας τον ανταγωνισμό των δυο παιδιών κ το παιδί σάντουιτς των τριών παιδιών.

Στην περίπτωση μας όμως δεν έχει ύπάρξει πρόβλημα παιδί σάντουιτς,πιστεύω επειδή είναι κορίτσι το μεσαίο,όπως κ της xnap.Μοιάζει σαν να επισκιάζει τα άλλα 2 σαν μοναχοκόρη,άσε που απο τα 3 μου είναι η πιο ήσυχη,υπάκουη κ χαρούμενη! Όλη μέρα γελάει,τραγουδάει,χορεύει,κάνει αγκαλιές κ αλλάζει φορέματα!

Τώρα που το θυμήθηκα,μιας φίλης μου είναι κορίτσι,αγόρι,αγόρι κ έχει τρομερό θέμα με το μεσαίο,οπότε εμείς ίσως τη γλυτώσαμε επειδή είναι στη μέση η μοναχοκόρη οπότε αυτό την κάνει να νιώθει ξεχωριστή.

Εμείς αντίθετα έχουμε τρομερό πρόβλημα με τον μεγάλο.Είναι πολύυυ γκρινιάρης,όλη μερα προσπαθεί να πειράζει τα μικρά,ώσπου τα κάνει να κλαίνε κ εξοργιζόμαστε κ εμείς.Είναι πολύ δύσκολο παιδι! Όχι μόνο δε γλίτωσα τον ανταγωνισμό των 2 παιδιών που ήθελα να αποφύγω,αλλά τώρα τον έχω εις διπλούν! Ανταγωνίζεται κ τα δυο,ζηλεύει πολύ γιατί είχε όλη την προσοχή μας ως μοναχοπαίδι 2,5 χρόνια κ μετά όλα άλλαξαν! Έχω καταλήξει οτι η ηλικία ήταν λάθος,έπρεπε να ήταν μικρότερος απο 2 ή μεγαλύτερος απο 3,όπως της φίλης μου που είναι μεγάλη η πρώτη κ προσέχει πολύ τα μικρά σαν μαμά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας τριτομανούλες!

Έχω κ εγώ 3 παιδάκια. Αγόρι που κοντεύει 6 χρονών, κορίτσι 3,5 και αγόρι 20 μηνών. Δεν μου αρέσει αυτή η σειρά να πω την αλήθεια..Νιώθω οτι η κόρη μου με τον κάθε γιο μου δεν θα έχουν ποτέ κοινά ενδιαφέροντα,γιατί ναι μεν είναι κοντα σε ηλικίες ο μεγάλος με την κόρη κ η κορη με τον μικρό,αλλά έχουν διαφορετικά φύλα.Αλλά κ οι γιοί μου μεταξύ τους νομίζω θα έχουν το ίδιο πρόβλημα,γιατί έχουν 4 χρόνια διαφοράς!

Και να φανταστείτε οτι ήθελα πάντα να κάνω πολλά παιδιά που να είναι κοντά σε ηλικίες για να έχουν πάντα παρέα! Αλλά νομίζω μου το χαλάει η σειρά των διαφορετικών φύλων!

Στην πραγματικότητα ήθελα να κάνω 4 παιδιά αλλά έχω κουραστεί τόοοσο πολύ που το όνειρό μου για τέταρτο δυστυχώς θα το εγκαταλείψω..

Θεωρούσα οτι τα τέσσερα παιδιά είναι το ιδανικό,αποφεύγοντας τον ανταγωνισμό των δυο παιδιών κ το παιδί σάντουιτς των τριών παιδιών.

Στην περίπτωση μας όμως δεν έχει ύπάρξει πρόβλημα παιδί σάντουιτς,πιστεύω επειδή είναι κορίτσι το μεσαίο,όπως κ της xnap.Μοιάζει σαν να επισκιάζει τα άλλα 2 σαν μοναχοκόρη,άσε που απο τα 3 μου είναι η πιο ήσυχη,υπάκουη κ χαρούμενη! Όλη μέρα γελάει,τραγουδάει,χορεύει,κάνει αγκαλιές κ αλλάζει φορέματα!

Τώρα που το θυμήθηκα,μιας φίλης μου είναι κορίτσι,αγόρι,αγόρι κ έχει τρομερό θέμα με το μεσαίο,οπότε εμείς ίσως τη γλυτώσαμε επειδή είναι στη μέση η μοναχοκόρη οπότε αυτό την κάνει να νιώθει ξεχωριστή.

Εμείς αντίθετα έχουμε τρομερό πρόβλημα με τον μεγάλο.Είναι πολύυυ γκρινιάρης,όλη μερα προσπαθεί να πειράζει τα μικρά,ώσπου τα κάνει να κλαίνε κ εξοργιζόμαστε κ εμείς.Είναι πολύ δύσκολο παιδι! Όχι μόνο δε γλίτωσα τον ανταγωνισμό των 2 παιδιών που ήθελα να αποφύγω,αλλά τώρα τον έχω εις διπλούν! Ανταγωνίζεται κ τα δυο,ζηλεύει πολύ γιατί είχε όλη την προσοχή μας ως μοναχοπαίδι 2,5 χρόνια κ μετά όλα άλλαξαν! Έχω καταλήξει οτι η ηλικία ήταν λάθος,έπρεπε να ήταν μικρότερος απο 2 ή μεγαλύτερος απο 3,όπως της φίλης μου που είναι μεγάλη η πρώτη κ προσέχει πολύ τα μικρά σαν μαμά.

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και καλώς μας ήρθες....Είναι ανώφελο να σκας τώρα για τη σειρά των φύλων και τις διαφορές στην ηλικία των παιδιών σου...Δεν αλλάζει αυτό.Ο μεγάλος σου είναι το κλασικό πρώτο παιδί...Κι εμένα που έχει 20 μήνες διαφορά με τον δεύτερο έτσι είναι...Νομίζει ότι υπάρχει μόνο αυτός στον κόσμο κλπ κλπ...Μη βασανίζεσαι με αυτά...Ίσως σε ζορίζουν λίγο παραπάνω αυτές τις μέρες και στεναχωρέθηκες??Είχες κάποιο άρρωστο?Πάνω κάτω όλες τα ίδια αντιμετωπίζουμε....;);)

Η αυχενική μας βγήκε πολύ καλή κορίτσια!Το μωρό μας είναι μια βδομάδα μεγαλύτερο όπως ήταν από την αρχή οπότε αλλάξαμε πητ, πάμε για 4/8/15!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχω κουραστεί,που το κατάλαβες? Έχω την ίωση που δεν πέφτει ο πυρετός με τίποτα,κ το μωρό τώρα τελείωσε με την αντιβίωση,είχε ωτίτιδα..βγάζει κ 2 τραπεζίτες παράλληλα!

Βασικά όμως απαντούσα στην απορία μιας μαμάς-για το αν όλες οι τριτομανούλες αντιμετωπίζουμε πρόβλημα με το παιδί σάντουιτς. Φαίνεται με παρέσυρε λίγο παραπάνω η πολυλογία μου!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλώς ήρθες τριανταφυλλάκι! Το όνομα σου μου θυμίζει μια συμμαθήτρια μου στην πρώτη φωνή με υπέροχη φωνή που τραγουδούσε ένα σχετικό άσμα!!!

Κι εγώ πίστευα πως αν το μεσαίο είναι διαφορετικού φύλου από τα άλλα δύο είναι καλύτερα στο θέμα σάντουιτς αλλά από αυτά που διαβάζω από εσάς ούτε αυτό ισχύει πάντα! Προφανώς παίζουν κ άλλοι παράγοντες ρόλο όπως διαφορά ηλικίας παιδιών, χαρακτήρας κτλ!!

Εμείς μεγαλώνουμε! Σας είπα ότι αρχίσαμε και τις στερεές ε; τα πάμε πολύ καλά! Ο δε γιος μας βγήκε πολύ φαγανούλης! Ώσπου να ξαναγεμίσεις το κουτάλι χαλάει τον κόσμο για να μην πω όταν πια τελειώνει το φαί :tongue::tongue:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!

Το όνομά μου βγήκε από το χαιδευτικό του γιου μου.Το επώνυμο του άντρα μου είναι Τριανταφυλλόπουλος κ ο γιός μου όταν ήταν μωρό λέγαμε οτι ήταν το τριανταφυλλάκι μας!

Εμείς χτες βράδυ δεν κοιμηθήκαμε..η μικρή κόλλησε προφανώς,ανέβασε 39 πυρετό.Κ ο μεγάλος μου γιος βήχει..Δεν θα την γλυτώσουν τα κακόμοιρα! Κ είναι βάσανο αυτή η αρρώστια! Κρατάει τουλάχιστον 7 μέρες κ ο πυρετός δεν πέφτει με παυσίπονα,εξαντλήθηκα!

Ευτυχώς σώθηκα για το μωρό! Ηρθε η μάνα μου πριν λίγο κ τον πήρε σπίτι της,ελπίζω να προλάβαμε κ να μην κόλλησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...