Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Τρέχουμε και δεν φτάνουμε!!! Είμαστε καλά αλλά όπως πολύ καλά ξέρετε τα μωρά θέλουν πολύ φροντίδα πόσο μάλλον αν είναι κοντά στις ηλικίες!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου μαρουσκακι! μπραβο στα παιδακια σου! πως τα πας που εχεις δυο με διαβασματα τωρα? ελατο ε? ενδιαφερον!!!

μαρμινακι κουραγιο! ξερουμε, ειναι δυσκολο, αλλα θα ρθουν καλυτερες μερες. θα δεις!!!! να δεις θα φτασει ο καιρος που θα το απολαμβανεις!!!

εμεις σημερα γυρισαμε 8,30 ωρα στο σπιτι απο το απογευματινο τρεξιμο, και θελανε να τους δωσω βιβλια να κανουνε ασκησεις. και στρωθηκαν ολοι. κοιτιομασταν με τον αντρα μου. ελπιζω αργοτερα να στρωνονται και με τα μαθηματα με τοση προσηλωση!!!!!

α, εννοειται οτι στολισαμε! στις 20 του μηνα. δεν κρατιοτανε. και περιμενουν τα δωρα τωρα!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Μαρμινάκι, τα πρώτα Χριστούγεννα με τα τρία μωράκια σου!!Αυτό να σκέφτεσαι και ότι κάθε μέρα που περνάει είναι καλύτερα;););)

Τσουρεκάκι, εγώ ανέλαβα το μεγάλο κι ο άντρας μου το μικρό γιατί τις λίγες φορές που δοκίμασα να τους διαβάζω εγώ και τους δυο ταυτόχρονα απέτυχα παταγωδώς, χαχα, και ο μικρός εννοείται μες στα πόδια μας!!!Μια ποίηση!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ωραία δείγματα δίνουν τα δικά σου, τους βλέπω πρώτο θρανίο πίστα από του χρόνου, πρώτα μαθητούδια!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

μαρουσκα μη μου πεις.....πεφτω απο τα συνεφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βλεπουν καλα τα ματια μου???????????????? συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

που, πως ποτε????? χαχαχα!!! μπραβο, με το καλο!!!! πως τον ξεγελασες το συζυγο?!!!!! χαχαχα!!!!

σοβαρα τωρα, ειμαι ενθουσιασμενη!!!! φανταζομαι εσυ ε?!!!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

μαρουσκα μη μου πεις.....πεφτω απο τα συνεφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βλεπουν καλα τα ματια μου???????????????? συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

που, πως ποτε????? χαχαχα!!! μπραβο, με το καλο!!!! πως τον ξεγελασες το συζυγο?!!!!! χαχαχα!!!!

σοβαρα τωρα, ειμαι ενθουσιασμενη!!!! φανταζομαι εσυ ε?!!!!!

Σας είχα πει, το μαγαζάκι έκλεισε, ελπίζω μόνο σε διάρρηξη, λοιπόν έδωσε ο Θεός και έγινε η διάρρηξη, γιατί άμα περίμενα από τον άντρα μου θα περίμενα πολύ!Όχι δεν τον μέθυσα, όχι δεν τον αποπλάνησα, απλώς μια άσχετη μέρα ο Θεός την έκανε πολύ σχετική και γόνιμη!Τόσο απλά που δεν το πίστευα ούτε εγώ!Είναι πολύ νωρίς αλλά χαίρομαι σαν παιδάκι κι όσο κρατήσει.Ο Θεός ξέρει!;););););)

Είστε καλά?Στολίσατε?Τα μαναράκια σου τι κάνουν?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα κρατησει,θα κρατησει!!!! Ευχομαι το καλοκαιρι να κρατας το μωρακι σου αγκαλια!!! Εμεις καλα ειμαστε. Και τα τεκνα μια χαρα. Σχολεια, δραστηριοτητες, βολτες. Κτλ κτλ. Στολισαμε και περιμενουμε τον αη βασιλη!! Πιο πολυ εγω για να παω να ψωνισω παιχνιδια!!μ' αρεσει!!! Χαχαχα!!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα κρατησει,θα κρατησει!!!! Ευχομαι το καλοκαιρι να κρατας το μωρακι σου αγκαλια!!! Εμεις καλα ειμαστε. Και τα τεκνα μια χαρα. Σχολεια, δραστηριοτητες, βολτες. Κτλ κτλ. Στολισαμε και περιμενουμε τον αη βασιλη!! Πιο πολυ εγω για να παω να ψωνισω παιχνιδια!!μ' αρεσει!!! Χαχαχα!!!!

Κι εγώ τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα! ΌΛη η οικογένεια στο σπίτι, δέντρο, φωτάκια :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

marminaki εσυ τι κανεις? Πως τα πατε με τα μωρουλια σας?

μαρουσκα, τα μεγαλα τα εχεις σε διαφορετικα δωματια? Διαβαζουν χωρια να υποθεσω δηλαδη ε; εγω πρεπει να φτιαξω γραφεια και βιβλιοθηκες τωρα, να ειμαι ετοιμη για του χρονου αλλα θελει λιγο σκεψη το πραγμα γιατι τα αγορια θα ειναι μαζι στο δωματιο...


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marminaki εσυ τι κανεις? Πως τα πατε με τα μωρουλια σας?

μαρουσκα, τα μεγαλα τα εχεις σε διαφορετικα δωματια? Διαβαζουν χωρια να υποθεσω δηλαδη ε; εγω πρεπει να φτιαξω γραφεια και βιβλιοθηκες τωρα, να ειμαι ετοιμη για του χρονου αλλα θελει λιγο σκεψη το πραγμα γιατι τα αγορια θα ειναι μαζι στο δωματιο...

Έχω δυο παιδικά, στο ένα βάλαμε φέτος τον μεγάλο και στο άλλο τους άλλους δυο σε κουκέτα που είχα.Να σου πω την αλήθεια, συνήθως διαβάζει ο μεγάλος στο δωμάτιό του κι ο μεσαίος κάτω στο καθιστικό.Το βασικό είναι ποιος θα σου απασχολεί το τρίτο γιατί εκείνη την ώρα κάνει όλες τις τρέλες (μέχρι και που θα διαβάζουν θα ζηλεύει!). Πάντως κι εγώ με την αδερφή μου που είχαμε ένα παιδικό, μια στην κουζίνα διαβάζαμε μια όπου να' ναι!Έχω και το πάνω κάτω στο σπίτι δε με βολεύει και πολύ να διαβάζουν πάνω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια μαρουσκάκι!!! Με το καλό να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!Πώς πάτε με τα μπομπιράκια σας?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

εμενα προς το παρον κοιμουνται ολοι μαζι. Αργοτερα το κοριτσι θα παει μονο του και τα αγορια μαζι. Επειδη του χρονου θα χρειαστουμε γραφειο, ελεγα να φτιαξω κατευθειαν για ολους. Και φανταζομουν οτι στο δωματιο των αγοριων θα πρεπει να υπαρχουν δυο γραφεια. Η μηπως να βαλω ενα γραφειο επειδη ποτε δεν θα διαβαζουν ταυτοχρονα; ποια ειναι η γνωμη σου/σας; εγω παντως μια ζωη στο κρεβατι διαβαζα....

φετος βαλατε τον μεγαλο μονο του; αλλα δεν τα υπολογισατε καλα ε; χαχα!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα προς το παρον κοιμουνται ολοι μαζι. Αργοτερα το κοριτσι θα παει μονο του και τα αγορια μαζι. Επειδη του χρονου θα χρειαστουμε γραφειο, ελεγα να φτιαξω κατευθειαν για ολους. Και φανταζομουν οτι στο δωματιο των αγοριων θα πρεπει να υπαρχουν δυο γραφεια. Η μηπως να βαλω ενα γραφειο επειδη ποτε δεν θα διαβαζουν ταυτοχρονα; ποια ειναι η γνωμη σου/σας; εγω παντως μια ζωη στο κρεβατι διαβαζα....

φετος βαλατε τον μεγαλο μονο του; αλλα δεν τα υπολογισατε καλα ε; χαχα!!!

Χαχα, ναι, ρε, αφού είπαμε, ήταν εκτός σχεδίου συζύγου το μωρό, αλλά εντός σχεδίου Θεού οπότε θα δουμε τι θα κάνουμε.Δυο γραφεία θα βάλεις στ' αγόρια σου, ξέρεις τι έχεις ν' ακούσεις άμα βάλεις ένα, επίσης, καλό είναι να έχει το καθένα τακτοποιημένα (λέμε τώρα) τα τετραδιάκια του, τις σημειώσεις, τα μολύβια, βιβλία του κλπ;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ναι, ρε, αφού είπαμε, ήταν εκτός σχεδίου συζύγου το μωρό, αλλά εντός σχεδίου Θεού οπότε θα δουμε τι θα κάνουμε.Δυο γραφεία θα βάλεις στ' αγόρια σου, ξέρεις τι έχεις ν' ακούσεις άμα βάλεις ένα, επίσης, καλό είναι να έχει το καθένα τακτοποιημένα (λέμε τώρα) τα τετραδιάκια του, τις σημειώσεις, τα μολύβια, βιβλία του κλπ;)

marouskaki!!!!τι ειδαν τα ματια μου????!!!με το καλο κοριτσι μου!!!οταν εμεις κανουμε σχεδια ο θεος γελαει!!!χαχαχα!!αντε κ μια κορη να μπει λιγο ροζ στη ζωη σου!!

εχω ενα θεματακι κ γω.εχω κανει περιδεση σαλπιγγων γιατι η μητρα μου ειναι πολυ λεπτη κ δεν θα αντεχε αλλη εγκυμοσυνη.παιρνω τα primolut γιατι εχω πολυκυστικες(με 3 παιδια αλλα εχω).επρεπε να αδιαθετησω την πεμπτη το αργοτερο(ειναι οπως τα αντισυλλιπτικα.αδιαθετεις μεσα σε 3-4 μερες)ακομα ομως τιποτα κ εχω διαφανα υγρα.ο γιατρος μου ειπε αν δεν αδιαθετησω μεχρι την δευτερα να τον παρω.υπαρχει ενα ποσοστο 5 τις εκατο να μεινεις εγκυος παρολο δεμενη κ μεγαλη πιθανοτητα για εξωμητριο.εχω φοβηθει αρκετα να σας πω την αληθεια.αν ξερετε αναλογη περιπτωση γραψτε μου κοριτσια να ηρεμησω λιγο!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...