Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια,

χαθηκα λιγο! Εφυγα, αλλαξα παραστασεις, τα καταφερα σχετικα καλα με το φαγητο. Πηγα στην πολη που γεννηθηκα και μεγαλωσα. Πηγα στην αισθητικο που πρωτη φορα ειχα παει στο γαμο μου. Την εμπειστευομαι και για αυτο παω οταν βρω ευκαιρια. Δυστυχως μετα το τριτο μου παιδακι απεφευγα να παω, δεν εβρισκα χρόνο. Ειχα να παω περιπου 2 χρονια. Παχυνες μου λεει. Απλα δεν αδυνατησα μετα το τριτο της λεω. Κοιτα μου λεει για τρια παιδια εισαι Οκ, αλλα επειδη σε ξερω χρονια μπορεις και καλυτερα. Με ενθαρρυνε αρκετα.

Μ Τεταρτη δεν εδωσα μετρηση. Ημουν σε αλλη ζυγαρια, αδιαθετησα. Τελοσπαντων.

Κιλα Μ. Παρασκευη πρωι 68.4 , -600 απο την προηγουμενη Τεταρτη. Αρκετα καλα.

Εμενα με τρομαζει απο αυριο ολη η εβδομαδα. Εχουμε Γιωργους, Ζωες, Θωμαδες, γενεθλια, μαγειρεματα.

Τουλαχιστον να μεινουμε στα ιδια.

Φιλακια πολλα και Καλη Ανασταση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλησπέρα κορίτσια!!!

Χριστός Ανέστη, ελπίζω και εύχομαι να περάσατε τέλεια!!!

Η διαιτά μου ναυάγησε προ πολλού, από τότε που σταμάτησα να γράφω βασικά... και έβαλα 2 ολόκληρα κιλά πάλι.... Τι να πω πολύ εύκολα μπαίνουν ρε γμτ.. Αλλά φανταστείτε και πόσο έφαγα βέβαιοα...

Όλο λέω από αύριο και όλο το αναβάλλω... έχω βγει εκτός προγράμματος..

Τεσπα... Ελπίζω εσείς να συνεχίζετε δυναμικά!!

ΠΟλλά φιλιά


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά γοργόνες!!!!!!!!!! Τι κάνετε; Πώς τα περάσατε. Εγώ όμορφα. Ήσυχα ήμασταν, το φαΐ με μέτρο, έκανα ορισμένες παρασπονδίες, αλλά τίποτα το εξωπραγματικό. Χθες μόνο που γυρίσαμε και βρεθήκαμε ολοήμερο με φίλους φάγαμε και ψητά και τηγανιτά και πίτες και πατάτες και παγωτά, αλλά είμαι στο ίδια σήμερα (62). Θα ήμουν λιγότερο αν δε μεσολαβούσε το χθεσινό, αλλά δε βαριέσαι περάσαμε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πινακάκι σήμερα; Η αρχηγός πού να διακοπάρει άραγε;

Εμένα από 64,8 προηγούμενη εβδομάδα > 64,3 σημερινή μέτρηση, απώλεια εβδομάδας 500 γρ., σύνολο 15,7 κιλά, στόχος 57!

Αν μ' ακούει η αρχηγός!!! Αλλιώς μαζεμένα όλα την επόμενη εβδομάδα! Καλή σας μέρα!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ώρα για κουτσομπολιό... Η παλιά Κατερίνα θυμάται το περιστατικό με τη συγγένισσα και την πεθερά μου και τα κιλά μου, οι υπόλοιπες μπορείτε να ανατρέξετε στα παλιά ποστ και να το διαβάσετε...

Φτάνουμε, λοιπόν, στο χωριό και όλοι είναι αποίκω (συγγένισσα και πεθερικά). Η συγγένισσα μόλις φτάνουμε με σκανάρει από πάνω μέχρι κάτω κοιτάει πολύ προσεκτικά κοιλιές, μπούτια, κώλους, κλπ. και δε μιλάει. Κοιτάει την πεθερά, η πεθερά το ίδιο. Λέω από μέσα μου: δε θα μου πει ότι αδυνάτισα; Του π@στη, 6 κιλά έχω χάσει, φαίνονται... Τσιμουδιά.

Καθόμαστε το μεσημερι να φάμε κι εγώ ήμουν πολύ προσεκτική και μου μετρούσαν τις μπουκιές μου... και πετάγεται η συγγένισσα (η οποία όντως έχει πάρει μερικά κιλάκια, αλλά καμία σχέση με αυτό που παρουσίασε η πεθερά, ότι δηλαδή έχει γίνει θωρυκτό): "Πες μου ότι κάνεις δίαιτα;" "Εντάξει, μωρέ, προσέχω λίγο. Όσο μπορώ, δεν τρελαίνομαι κιόλας" (τι να πω η γυναίκα). "Λέω κι εγώ, δίαιτα και είσαι ακόμα έτσι;" (Παρεπιπτόντως, πρέπει να την περνάω 3 - 4 κιλά το πολύ). Μένω εγώ έτσι :shock:. Πετάγεται κι η πεθερά μου: "Δε θα χάσει κιλά αυτή καλέ, αφού τρώει..." Ξανά μανά εγώ έτσι :shock:.

Εκεί μπαίνει στο παιχνίδι ο άντρας μου, που όταν είναι καλός είναι καλός, όταν είναι κακός είναι πολύ καλύτερος :twisted:: Προς συγγένισσα: "Εσύ μωρή γιατί σταμάτησες τη γυμναστική κι έχεις πλαδαρέψει έτσι;" Εκείνη: "Μα δεν τη σταμάτησα". Ο άντρας μου: "Σταμάτα την, τσάμπα κόπος. Περπατάς και κουνιέσαι σα ζελές".

Μετά από λίγο αρχίζει η πεθερά μου: "Τον τελευταίο μήνα μου έχει κοπεί η όρεξη, δεν τρώω τίποτα". Βρίσκει ευκαιρία ο κακός μου: "Α, ρε μάνα, αν δεν τρως τίποτα όπως σήμερα που έχεις πέσει με τα μούτρα και δεν έχεις προλάβει να πάρεις ανάσα από τη μασαμπούκα θα πρέπει το καλοκαίρι να σου φέρουμε φορείο να σε μεταφέρει. Μπόγος έχεις γίνει".

Όταν μείναμε μόνοι μας μου λέει: " Τις τακτοποίησα τις γκιόσσες, μωρό μου!"

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!!!

Χρόνια καλά και πολλά!!!!!

ήρθαμε χθες το βράδι, είμαι κουδούνι ελαφρώς, περάσαμε τέλεια (αλλά πολυυυυ βροχή στην Ηπειρο)

από μασαμπούκα όλο και κάποιες παρασπονδίες έκανα αλλά καμμία σχέση με άλλες χρονιές,

σας διαβάζω, ετοιμάζω πινακάκι και επανέρχομαι

φιλάκια πολλά


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ώρα για κουτσομπολιό... Η παλιά Κατερίνα θυμάται το περιστατικό με τη συγγένισσα και την πεθερά μου και τα κιλά μου, οι υπόλοιπες μπορείτε να ανατρέξετε στα παλιά ποστ και να το διαβάσετε...

Φτάνουμε, λοιπόν, στο χωριό και όλοι είναι αποίκω (συγγένισσα και πεθερικά). Η συγγένισσα μόλις φτάνουμε με σκανάρει από πάνω μέχρι κάτω κοιτάει πολύ προσεκτικά κοιλιές, μπούτια, κώλους, κλπ. και δε μιλάει. Κοιτάει την πεθερά, η πεθερά το ίδιο. Λέω από μέσα μου: δε θα μου πει ότι αδυνάτισα; Του π@στη, 6 κιλά έχω χάσει, φαίνονται... Τσιμουδιά.

Καθόμαστε το μεσημερι να φάμε κι εγώ ήμουν πολύ προσεκτική και μου μετρούσαν τις μπουκιές μου... και πετάγεται η συγγένισσα (η οποία όντως έχει πάρει μερικά κιλάκια, αλλά καμία σχέση με αυτό που παρουσίασε η πεθερά, ότι δηλαδή έχει γίνει θωρυκτό): "Πες μου ότι κάνεις δίαιτα;" "Εντάξει, μωρέ, προσέχω λίγο. Όσο μπορώ, δεν τρελαίνομαι κιόλας" (τι να πω η γυναίκα). "Λέω κι εγώ, δίαιτα και είσαι ακόμα έτσι;" (Παρεπιπτόντως, πρέπει να την περνάω 3 - 4 κιλά το πολύ). Μένω εγώ έτσι :shock:. Πετάγεται κι η πεθερά μου: "Δε θα χάσει κιλά αυτή καλέ, αφού τρώει..." Ξανά μανά εγώ έτσι :shock:.

Εκεί μπαίνει στο παιχνίδι ο άντρας μου, που όταν είναι καλός είναι καλός, όταν είναι κακός είναι πολύ καλύτερος :twisted:: Προς συγγένισσα: "Εσύ μωρή γιατί σταμάτησες τη γυμναστική κι έχεις πλαδαρέψει έτσι;" Εκείνη: "Μα δεν τη σταμάτησα". Ο άντρας μου: "Σταμάτα την, τσάμπα κόπος. Περπατάς και κουνιέσαι σα ζελές".

Μετά από λίγο αρχίζει η πεθερά μου: "Τον τελευταίο μήνα μου έχει κοπεί η όρεξη, δεν τρώω τίποτα". Βρίσκει ευκαιρία ο κακός μου: "Α, ρε μάνα, αν δεν τρως τίποτα όπως σήμερα που έχεις πέσει με τα μούτρα και δεν έχεις προλάβει να πάρεις ανάσα από τη μασαμπούκα θα πρέπει το καλοκαίρι να σου φέρουμε φορείο να σε μεταφέρει. Μπόγος έχεις γίνει".

Όταν μείναμε μόνοι μας μου λέει: " Τις τακτοποίησα τις γκιόσσες, μωρό μου!"

πω πω!!!!!! σου είπε έτσι η γκιόσα!!!! ήσυον 67 και πήγες 62 είναι ΔΥΝΑΤΟΝ!!!! μα είναι και χαζή, με αυτό που είπε είναι σαν να είπε ΣΕ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.

λοιπόν, ο γιατρός μου είχε συστήσει να μην πολυλέω ότι κάνω δίαιτα γιατί ο κόσμος είναι κακός, κι ενώ θα έχω χάσει 3-4 κιλά θα μου λένε πχ δεν φαίνεται και τέτοια, ακριβώς στο στυλ που σου είπε αυτή.

καλά, κι ο άντρας σου!!! χαχαχαχα φοβερός!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, ο άντρας μου είναι θεός. Μόλις καταλάβει ότι κάποιος είναι κομπλεξικός θα του αλλάξει τα πετέλαια. Αν δε δει ότι κάποιος πάει να πειράξει το κοριτσάκι του γίνεται θηρίο. Είτε είναι μάνα, είτε πατέρας, είτε ο θεός ο ίδιος... Αλλά πραγματικά η τύπισσα γκιόσσα. Τραγική μιλάμε....Θα δει όμως αυτή το καλοκαίρι............ Για μπάνιο δε θα έρχεται μαζί μας, να μου το θυμηθείς....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

χαθηκα λιγο! Εφυγα, αλλαξα παραστασεις, τα καταφερα σχετικα καλα με το φαγητο. Πηγα στην πολη που γεννηθηκα και μεγαλωσα. Πηγα στην αισθητικο που πρωτη φορα ειχα παει στο γαμο μου. Την εμπειστευομαι και για αυτο παω οταν βρω ευκαιρια. Δυστυχως μετα το τριτο μου παιδακι απεφευγα να παω, δεν εβρισκα χρόνο. Ειχα να παω περιπου 2 χρονια. Παχυνες μου λεει. Απλα δεν αδυνατησα μετα το τριτο της λεω. Κοιτα μου λεει για τρια παιδια εισαι Οκ, αλλα επειδη σε ξερω χρονια μπορεις και καλυτερα. Με ενθαρρυνε αρκετα.

Μ Τεταρτη δεν εδωσα μετρηση. Ημουν σε αλλη ζυγαρια, αδιαθετησα. Τελοσπαντων.

Κιλα Μ. Παρασκευη πρωι 68.4 , -600 απο την προηγουμενη Τεταρτη. Αρκετα καλα.

Εμενα με τρομαζει απο αυριο ολη η εβδομαδα. Εχουμε Γιωργους, Ζωες, Θωμαδες, γενεθλια, μαγειρεματα.

Τουλαχιστον να μεινουμε στα ιδια.

Φιλακια πολλα και Καλη Ανασταση

ωωωω

τι τέλεια νέα είναι αυτά!!!!!! πας πολυυυυυυυυυυ καλααααααααααααα

μπράβοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!11


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!

Χριστός Ανέστη, ελπίζω και εύχομαι να περάσατε τέλεια!!!

Η διαιτά μου ναυάγησε προ πολλού, από τότε που σταμάτησα να γράφω βασικά... και έβαλα 2 ολόκληρα κιλά πάλι.... Τι να πω πολύ εύκολα μπαίνουν ρε γμτ.. Αλλά φανταστείτε και πόσο έφαγα βέβαιοα...

Όλο λέω από αύριο και όλο το αναβάλλω... έχω βγει εκτός προγράμματος..

Τεσπα... Ελπίζω εσείς να συνεχίζετε δυναμικά!!

ΠΟλλά φιλιά

jelly και με τα δύο που πήρες, είσαι πάλι μείον 5 ολόκληρα κιλά!!!!

άρχισες κια να δουλεύεις άλλαξαν λίγο οι ρυθμοί σου, μεσολάβησε το Πάσχα,

θα σου πρότεινα να ξαναξεκινήσεις/συνεχίσεις, φυσικά θα έχουμε τέτοια σκαμπανεβάσματα,

συνέχισεεεεεεεεεεεεεεεε


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

============27/4===4/5==εβομαδιαία==Συνολικά==στόχος

1η. Αρσινόη====64,8=== 64,3=====-0.5====(-15,7)====57

1η. Matri======68,4=====67,9===-0.5 ====(-2,1)=====63

2η.mkcm======62,0=====62,0=====0.0 ===(-6,0)=====50

3η.katerina71==86,7====86,9=====+0.2====(-5,1)=====64

3η. jellyfishch===61,1===63,1=====+2.0====(-4,9)=====

Mamoulamou==65.3================(-5,7)======60

Pinelopilar=====73,3================(-1,7)======64

mpougos======62.7================(-2,0)======60

Λοιπόν:

Στην πρώτη θέση για αυτήν την εβδομάδα η Αρσινόη και η Μatri.

Μες το Πάσχα και έχασαν από μισό κιλό!!!!

Κόρες τι να πω, φοβερές!!!!!

Στη δεύτερη θέση η mkcm, χωρίς να πάρει απολύτως τίποτα (μπράβοοοοο)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και ακολοθούν η Jelly και η Kατερίνα, που πήραν , αλλά συνεχίζουν ακάθεκτες!!!

ΕΠΟΜΕΝΟ 7o ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5/2016,

Έχουμε 57 ημέρες για το καλοκαιράκι μας!!!! (έως 1/7)

3370169zsf4yk5lzm.gif


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...