Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

      πρίν από 1 λεπτό , Blue Velvet είπε:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      πρίν από 3 λεπτά , dec-e είπε:

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      • Δύναμη! 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Αλήθεια Μάρτζι είχατε χριστουγεννιάτικη παρέλαση ε;; Πήγατε;; Πώς ήταν;; Μου αρέσει πολύ το χριστουγεννιάτικο χωριό σας και πιο πολύ φυσικά άρεσε στο μεγάλο μας που πέρσυ το επισκεφθήκαμε δύο φορές σε τρεις μέρες!! Κάναμε βόλτα και με το τρενάκι!! Ήταν πολύ ωραία!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Μαρμιν μου, ξεχνάς φαίνεται πως δεν είμαστε στον πολιτισμό!!!! Το χωριό θα το δούμε τα Χριστούγεννα, όπως πέρισυ. Τον Αη Βασίλη περιμένουμε πώς και πώς.......Πέρισυ είχαμε βγάλει φώτο και την έχουμε στο δωμάτιο, όπότε φέτος πρέπει να ανανεωθεί η κορνίζα.....

Κορίνα μου, χάθηκες. Ο μικρός μεγάλωσε πολύ. Αντε.....βουρ για δεύτερο. Εμείς, κορίτσια, δεν το πολυπροσπαθούμε για δεύτερο............


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν μου, ξεχνάς φαίνεται πως δεν είμαστε στον πολιτισμό!!!! Το χωριό θα το δούμε τα Χριστούγεννα, όπως πέρισυ. Τον Αη Βασίλη περιμένουμε πώς και πώς.......Πέρισυ είχαμε βγάλει φώτο και την έχουμε στο δωμάτιο, όπότε φέτος πρέπει να ανανεωθεί η κορνίζα.....

Κορίνα μου, χάθηκες. Ο μικρός μεγάλωσε πολύ. Αντε.....βουρ για δεύτερο. Εμείς, κορίτσια, δεν το πολυπροσπαθούμε για δεύτερο............

Μάρτζι μου έχεις δίκιο απλά είπα μήπως επιπ τη ευκαιρία πήγατε για σαββατοκύριακο σπίτι σας!

Δεν προσπαθείτε ε;;; Αφού θέλετε δεύτερο κάντε μια "θυσία" και προσπαθήστε το μην το μετανιώνετε μετά!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Τι "θυσία" ρε Μαρμιν! Ούτε να τον βλέπω δεν θέλω πια! Σε τέτοια παλιοφάση βρισκόμαστε.....Γιατί ο αγαπημένος μου αντρούλης καταφέρνει πάντα να με στενοχωρεί, να με τσαντίζει και μετά τι διάθεση να έχω εγώ για αγκαλίτσες και φιλάκια;;;; Ας το κάνει μόνος του, δεν με νοιάζει.......Εγώ αν δεν τρελαίνομαι για τον άλλο, δεν θέλω ούτε άγγιγμα. Κι αυτή τη στιγμή πολύ απλά δεν θέλω ούτε να με κοιτά........

Έχετε γενέθλια σήμερα του μικρού; Πότε πέρασαν 3 χρόνια;;;; Να τον χαίρεστε, να είναι πάντα γερός, πάντα δυνατός και γελαστός. Να τα εκατοστίσει το πουλάκι μου!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Τι "θυσία" ρε Μαρμιν! Ούτε να τον βλέπω δεν θέλω πια! Σε τέτοια παλιοφάση βρισκόμαστε.....Γιατί ο αγαπημένος μου αντρούλης καταφέρνει πάντα να με στενοχωρεί, να με τσαντίζει και μετά τι διάθεση να έχω εγώ για αγκαλίτσες και φιλάκια;;;; Ας το κάνει μόνος του, δεν με νοιάζει.......Εγώ αν δεν τρελαίνομαι για τον άλλο, δεν θέλω ούτε άγγιγμα. Κι αυτή τη στιγμή πολύ απλά δεν θέλω ούτε να με κοιτά........

Έχετε γενέθλια σήμερα του μικρού; Πότε πέρασαν 3 χρόνια;;;; Να τον χαίρεστε, να είναι πάντα γερός, πάντα δυνατός και γελαστός. Να τα εκατοστίσει το πουλάκι μου!

Αχ βρε Μάρτζι μου κ εγώ περνάω τέτοιες φάσεις!! Απλά προσπαθώ να θυμάμαι τα καλά του και αν μη δίνω πολύ σημασία στα άσχημα ή τις "κακές" μας στιγμές!! Αλλά κ εγώ αν με ξενερώσει μετά μου κόβεται η όρεξη! Συν την κούραση, το λιγοστό χρόνο κτλ άστα βράστα!! Βέβαια αν ήθελα και τέταρτο όλα θα τα λύναμε :tongue::tongue::tongue: Είναι το κυριότερο σε τι φάση βρίσκομαι σχετικά με το τέταρτο! Αν δε με πολυπειράζει να γίνει και κανένα "ατύχημα" όλα βαίνουν καλώς! Αν φρικάρω και μόνο στην ιδέα .... τίποτα!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ για τις ευχές και που μας θυμήθηκες!!!! Και γω αυτό λέω!! Τρία υπέροχα χρόνια τόσο γρήγορα!!!! Ευτυχώς δε μου έχει κόψει ακόμα τις αγκαλιές και τα φιλιά! Για την ακρίβεια τα πολλαπλασίασε!!! :tongue::tongue:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίνα διάλεξες τούρτα ε;; Εμείς έχουμε την ΤΡίτη γεννέθλια και ούτε την παραγγείλαμε!!! Τι σχέδιο;;; Κάτσε να μαντέψω!! Τα αεροπλάνα;; :tongue::tongue::tongue:

Μπράβο τον υιό! Κάνει πολλά πράγματα!! Πάει μεγάλωσε και αυτός!! Αφού περπάτησε κ όλας!!! Καιρός για το δεύτερο :P

Καλησπέρα .. Μαρμιν να τον χαίρεσαι πάντα γέρος και καλοτυχος ..

Κορίτσια για 2 δεν θελω ακομα θελω πρώτα να τον χαρώ λίγο ακομα και σε ένα μιση χρόνο λεω να αρχίσω προσπάθειες για 2 παιδί να μεγαλώσει και λίγο ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σήμερα γιορτάζουν τα αντράκια σας ε;; Και το δικό μου γεννεθλιάζει!! Να τους χαιρόμαστε και καλά μυαλά!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μάρτζι μου να χαιρόμαστε τις Αννούλες μας! Γερές και καλότυχες οι γλυκές μας κορούλες 😊 Αλήθεια που εχάθης εσύ;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι.........Βάζω βαθμούς τριμήνου!

Να χαίρεσαι την Αννούλα σου, καθώς και τον αντρούλη σου!

Πώς περάσατε σήμερα; Εμείς αρκετά καλά. Οικογενειακα! Οι τρεις μας!

Κορίνα, χρόνια πολλά για τον άντρα σου!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .. Τι κανετε ;; Εμείς εχει μια εβδομαδα ειναι άρρωστος ο μικρός σήμερα καλυτέρεψε Δεν έτρωγε τίποτα μονο γαλα .. Απο κιλά 9950 ειναι , σε 11 μερες ειναι τα γενέθλια και ετοιμαζόμαστε πήρα διαφορά πράγματα για το πάρτυ παρήγγειλε τούρτα ανυπομονώ να έρθει εκείνη η μερα .. Περπατάει κανονικά και συνέχεια ολη μερα δεν κάθεται ..

Να χαίρεστε τους άντρες σας και τις αννουλες να τις δείτε όπως ποθειτε ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Korina, με το καλό να έρθει η μέρα των γενεθλίων του κι εύχομαι να τα περάσετε τέλεια! Περπατάει κιόλας; Μπράβο! Εμένα η μικρή περπάτησε μόνη της μετά τους 12 μήνες.

Μαρμιν, μήπως έχεις και twitter; Πώς είναι τα παιδιά; Εμείς καλά. Περιμένουμε πώς και πώς να φύγουμε για το σπίτι μας και να στολίσουμε επιτέλους το δέντρο μας.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Korina, με το καλό να έρθει η μέρα των γενεθλίων του κι εύχομαι να τα περάσετε τέλεια! Περπατάει κιόλας; Μπράβο! Εμένα η μικρή περπάτησε μόνη της μετά τους 12 μήνες.

Μαρμιν, μήπως έχεις και twitter; Πώς είναι τα παιδιά; Εμείς καλά. Περιμένουμε πώς και πώς να φύγουμε για το σπίτι μας και να στολίσουμε επιτέλους το δέντρο μας.

Κορίνα πάει ξεπαίδεψες κι εσύ καιρός για δεύτερο :tongue::tongue: χαχα αστειεύομαι φυσικά!!

Μάρτζι την ημέρα της ονομαστικής εορτής της μοναχοκόρης μας ήρθαν οι νονοί της! Περάσαμε πολύ όμορφα! Και αύριο τους περιμένουμε για τα δώρα Χριστουγέννων!! Τουίτερ ναι έχω αν και δεν ξέρω αν θυμάμαι τους κωδικούς και γενικά δεν το πολυκαταλαβαίνω!! Μη μου πεις ότι έχεις τουιτ;;; Αν ναι καιρός να μπαίνω πιο συχνά :P:p

Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας να περάσετε πολύ πολύ όμορφα τις γιορτές και χωρίς εντάσεις!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έκανα twitter! Μην φανταστείς τρελά πράγματα. Μόνο για να παίρνω μέρος σε διάφορους διαγωνισμούς. Άκουγα να δίνουν φοβερά δώρα στους έχοντες τουιτ και ζήλεψα. Έτσι, το έκανα και κάνω κι εγώ retweet χωρίς βέβαια να κερδίζω ποτέ!

Αυριο γυρίζουμε σπιτι μας για τις γιορτές!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έκανα twitter! Μην φανταστείς τρελά πράγματα. Μόνο για να παίρνω μέρος σε διάφορους διαγωνισμούς. Άκουγα να δίνουν φοβερά δώρα στους έχοντες τουιτ και ζήλεψα. Έτσι, το έκανα και κάνω κι εγώ retweet χωρίς βέβαια να κερδίζω ποτέ!

Αυριο γυρίζουμε σπιτι μας για τις γιορτές!

Τέλεια Μάρτζι!! Καλέ και στο φεις δίνουν φοβερά δώρα και έχει πολλούς διαγωνισμούς ειδικά αυτές τις μέρες!!! Αν μπεις δε και σε ομάδες εκεί να δεις!! Μήπως να κάμεις και φεις;;; :tongue::tongue:

Σήμερα θα έρθουν οι νονείς των διδυμακίων μου! Ήρθαν και τα Χριστούγεννα! Πότε θα περάσει και αυτό το δωδεκαήμερο ούτε θα το καταλάβουμε!! Και το κακό είναι ότι με το που μπαίνει η νέα χρονιά μεγαλώνω κ εγώ έναν χρόνο!! :?


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Καλά Χριστούγεννα!! Να περάσετε πολύ πολύ όμορφα με τις οικογένειές σας! Και του χρόνου με υγεία!!

twiggs-and-rose-hips-christmas-wreath-040.jpg


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...