Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο


Recommended Posts

Καλησπερα κ απο μενα. Εγω μενω Θεσνικη αλλα την εξωσωματικη την εκανα στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο Ιωαννινων. Η ομαδα τους πολυ καλη. Εχει πολλες επιτυχιες κ δεν εχει χρονο αναμονης. Οποθα κοπελα θελει δινω σε πμ το τηλεφ του γιατρου. Τα αποτελεσματα τα βλεπετε στο τικερακι μου

pepsi, με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!

θα μπορούσες να μου στείλεις σε π.μ. πληροφορίες για το νοσοκομείο των Ιωαννίνων, σε ποιον γιατρό απευθύνθηκες, πώς το χειριστήκατε με την απόσταση -γιατί βλέπω ότι μένεις Θεσ/νίκη.

Σ' ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Αν και το θέμα δεν έχει κίνηση, σας ενημερώνω ότι ξεκινάω στο ¨Ελενα με Γάβ..αρη.Θα ενημερώσω εδώ για την εξέλιξη της εξωσωματικής μου για να έχετε την άποψή μου για το Έλενα και αυτό το γιατρό. Ελπίζω στο μέλλον να βοηθήσω κάποιες από εσάς!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Άννα που περιπου ξεκινάς?

Εγω με τον καινούργιο μου κύκλο που λογικά θα έρθει γυρω στις 25 του μηνα!!

Και γω σε δημοσιο απευθύνθηκα στην Αλεξανδρούπολη όμως!

Καλή μας επιτυχία!

Όπως είπες και γω εδω θα μαι να σας πω την εμπειρία μου, ώστε να βοηθήσω κάποια αλλη κοπέλα μελλοντικά!!,

Εύχομαι να έρθω με θετικά νέακια!!,:mrgreen::mrgreen:


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Santibell,

Επρόκειτο να ξεκινήσω σήμερα μάλλον, τα φάρμακα είναι στο ψυγείο αλλά είμαι έγκυος!!110 μονάδες η χοριακή μου. Έχω πολλούς φόβους για πολλά πράγματα που σχετίζονται με τις εξετάσεις που 'χω κάνει.Ελπίζω να πάνε όλα καλά!Εύχομαι και σε σένα ένα παρόμοιο θαυματάκι ή τουλάχιστον με την πρώτη εξωσωματική.

Εύχομαι να μη χρειαστεί να δώσω άλλες πληροφορίες για το τμήμα εξωσωματικής στο Έλενα...:-P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Santibell,

Επρόκειτο να ξεκινήσω σήμερα μάλλον, τα φάρμακα είναι στο ψυγείο αλλά είμαι έγκυος!!110 μονάδες η χοριακή μου. Έχω πολλούς φόβους για πολλά πράγματα που σχετίζονται με τις εξετάσεις που 'χω κάνει.Ελπίζω να πάνε όλα καλά!Εύχομαι και σε σένα ένα παρόμοιο θαυματάκι ή τουλάχιστον με την πρώτη εξωσωματική.

Εύχομαι να μη χρειαστεί να δώσω άλλες πληροφορίες για το τμήμα εξωσωματικής στο Έλενα...:-P

Ουαουυυυυυυυυ

Συγχαρητήρια πολυ χάρηκα

Μη σε χάσουμε!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 6 χρόνια μετά...

Koricia kalispera den exo elpida na mou apandisi kapios ala grafo proti fora sto foroum. Exo kanei prosfata eksosomatiki sto idiotiko kai me proti prospatia emina engios pou distixos xasame to moraki pou imuna 10 evdomadon. Parol me to proti pou emina engios den ime evxaristimeni me ton iatro adiaforia oso den pai alo. Telos pandon na min sinexizo den thelo na pao pali ekei kai apofasisa sto elena diavasa kai poli kalo sxolia. Mipos iparxi kaphia kopela pou bori na mou apandisi an exei ebiria kai epitixia ekei. Evxariso polii

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στην παρεα..και γω μετά από  3 προσπαθείες αποτυχημένης σπερματέγχυσης και μετά από πολλές  γενικότερες εξετάσεις έχω πάρει την απόφαση να πάω σε εξωσωματική....και αυτό γιατί δυστυχώς η ΑΜΗ μου έχει πέσει αρκετά και αυτόν μάλλον είναι η αιτία τι να πω και είμαι μόνο 29 χρόνων... η αλήθεια είναι ότι αλαζω  τον γιατρό που έχω και ξαναγυρνάω στην γιατρό μου στο ελενας γιατί δυστυχώς δν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά σε αυτόν που ήμουν και γενικότερα δν με κάλυπτε ...άφησα ένα διάστημα γιορτών να ηρεμήσω ψυχολογικά γιατί ήταν απανοτα τα αρνητικά και δυστυχώς κάπου και γω λύγισα αλλά μέχρι εδώ τώρα θα το παλέψω μέχρι να πετύχω...

Link to comment
Share on other sites

On 15/1/2021 at 12:40 ΠΜ, Stellouni είπε:

Καλησπέρα στην παρεα..και γω μετά από  3 προσπαθείες αποτυχημένης σπερματέγχυσης και μετά από πολλές  γενικότερες εξετάσεις έχω πάρει την απόφαση να πάω σε εξωσωματική....και αυτό γιατί δυστυχώς η ΑΜΗ μου έχει πέσει αρκετά και αυτόν μάλλον είναι η αιτία τι να πω και είμαι μόνο 29 χρόνων... η αλήθεια είναι ότι αλαζω  τον γιατρό που έχω και ξαναγυρνάω στην γιατρό μου στο ελενας γιατί δυστυχώς δν μπορώ να ανταπεξέλθω οικονομικά σε αυτόν που ήμουν και γενικότερα δν με κάλυπτε ...άφησα ένα διάστημα γιορτών να ηρεμήσω ψυχολογικά γιατί ήταν απανοτα τα αρνητικά και δυστυχώς κάπου και γω λύγισα αλλά μέχρι εδώ τώρα θα το παλέψω μέχρι να πετύχω...

Καλημέρα κορίτσι μου! και εγώ τωρα μπαίνω στην διαδικασία της εξωσωματικής. Απλά και εγω ψάχνω τι να κάνω....δημόσιο ή ιδιωτικό?και εάν δημόσιο πόσο καιρό αναμονή?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...