Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι μάλλον έχω θέμα στις σάλπιγγες και γι' αυτό δε μένω έγκυος.Είμαι προβληματισμένη γιατί έχω κάνει χειρουργείο για ινομυώματα και είχα και χλαμύδια...Όλα τα κακά μαζί.Ψάχνω να δω α.πού θα κάνω την εξωσωματική καθώς έχω ήδη έρθει σε επάφή με το Έλενα και έχω και ραντεβού στο Αρεταίειο αλλά παράλληλα βλέπω και άλλους για εξωσωματική σε ιδιωτικά κέντρα.Είμαι πελαγωμένη:confused:Φοβάμαι ότι πρέπει να γίνει μία υστεροσκόπηση ή λαπαροσκόπηση για να "εξασφαλίσω" (λέμε τώρα) την επιτυχία της πρώτης μου προσπάθειας...Οποιαδήποτε βοήθεια από έμπειρες και μη ευπρόσδεκτη!!

Καλώς σας βρήκα!!:-P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι μάλλον έχω θέμα στις σάλπιγγες και γι' αυτό δε μένω έγκυος.Είμαι προβληματισμένη γιατί έχω κάνει χειρουργείο για ινομυώματα και είχα και χλαμύδια...Όλα τα κακά μαζί.Ψάχνω να δω α.πού θα κάνω την εξωσωματική καθώς έχω ήδη έρθει σε επάφή με το Έλενα και έχω και ραντεβού στο Αρεταίειο αλλά παράλληλα βλέπω και άλλους για εξωσωματική σε ιδιωτικά κέντρα.Είμαι πελαγωμένη:confused:Φοβάμαι ότι πρέπει να γίνει μία υστεροσκόπηση ή λαπαροσκόπηση για να "εξασφαλίσω" (λέμε τώρα) την επιτυχία της πρώτης μου προσπάθειας...Οποιαδήποτε βοήθεια από έμπειρες και μη ευπρόσδεκτη!!

Καλώς σας βρήκα!!:-P

Δυστυχώς δεν απάντησε καμμία κι έτσι δεν έχω πληροφορίες,μόνο κάτι παλιές συζητήσεις.Μετά από πολύ ψάξιμο-έφτασα στα πρόθυρα από την αγωνία μου- και αρκετά ραντεβού,αποφάσισα να εμπιστευθώ το Έλενα Βενιζέλου γιατί στο άγχος για την επιτυχία της προσπάθειας είχε προστεθεί και μεγάλο οικονομικό άγχος.Πάμε λοιπόν εκεί που φαίνεται δωρεάν και βλέπουμε τι θα προκύψει.Αν κάποια ξέρει για οικονομικές απαιτήσεις ας μου στείλει π.μ.Επειδή φαντάζομαι ότι υπάρχουν κι άλλες εκεί έξω που θέλουν πληροφορίες γι' αυτό το θέμα θα σας ενημερώσω μόλις έχω εξέλιξη θετική ή αρνητική,ή τέλος πάντων κάτι σημαντικό να σας πω.Φιλάκια αφανείς μου φίλες που διαβάσατε αυτό το πόστ.!!Με τη νίκη και ραντεβού το Σεπτέμβρη που θα πρέπει να έχω και τα αποτελέσματα της προσπάθειάς μου!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Αννα74 διαβασα το ποστ σου και δεν ηθελα να το κλεισω χωρις να γραψω κατι.Σου ευχομαι ολοψυχα καλη σου επιτυχια!!! Να ειναι η πρωτη και τελευταια σου προσπαθεια που θα σου φερει ενα ή δυο μωρακια! :D


Nrv8p1.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ καλή μου!!Όταν ξεκινάει κανείς είναι και άπληστος..Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα 2 μωράκια λόγω ηλικίας αλλά ας έρθει έστω κι ένα υγιές μωράκι!!Μακάρι με την πρώτη,αλλά έχω διαβάσει τόσες ιστορίες που δεν μου φαίνεται και τόσο πιθανό οπότε προσπαθώ να συμβιβαστώ με την ιδέα των πολλών εξωσωματικών και ίσως ότι και δεν θα τα καταφέρουμε...Ωστόσο,από σήμερα θα αρχίσω πρόγραμμα θετικών σκέψεων!!;)


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ καλή μου!!Όταν ξεκινάει κανείς είναι και άπληστος..Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα 2 μωράκια λόγω ηλικίας αλλά ας έρθει έστω κι ένα υγιές μωράκι!!Μακάρι με την πρώτη,αλλά έχω διαβάσει τόσες ιστορίες που δεν μου φαίνεται και τόσο πιθανό οπότε προσπαθώ να συμβιβαστώ με την ιδέα των πολλών εξωσωματικών και ίσως ότι και δεν θα τα καταφέρουμε...Ωστόσο,από σήμερα θα αρχίσω πρόγραμμα θετικών σκέψεων!!;)

Anna74, καλησπέρα, είμαι από διπλανό topic, έμπαινα λίγο και κοιτούσα τα νέα μας από το καφέ.

Ο χρόνος αρκετά περιορισμένος, σήμερα όμως και χτες έτυχε .

Τι κι αν είσαι 40, εγώ στα 43 κλεισμένα απέκτησα τα δύο μου θαυματάκια, μόνο με δύο προσπάθειες !!

Μετά την πρώτη αποτυχία ήμουνα χάλια, λίγο η ηλικία, λίγο όλα ....

Ξεκίνησα την δεύτερη προσπάθεια με πολλή αγωνία, φόβο, Πίστη !!!

Το αποτέλεσμα φαίνεται στο τικεράκι μου, θα σου στείλω και σε π.μ πληροφορίες,

δεν ξέρω αν τις θέλεις ακόμα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα να κάνεις μια επίσκεψη.

Καλή επιτυχίααααααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Anna74, καλησπέρα, είμαι από διπλανό topic, έμπαινα λίγο και κοιτούσα τα νέα μας από το καφέ.

Ο χρόνος αρκετά περιορισμένος, σήμερα όμως και χτες έτυχε .

Τι κι αν είσαι 40, εγώ στα 43 κλεισμένα απέκτησα τα δύο μου θαυματάκια, μόνο με δύο προσπάθειες !!

Μετά την πρώτη αποτυχία ήμουνα χάλια, λίγο η ηλικία, λίγο όλα ....

Ξεκίνησα την δεύτερη προσπάθεια με πολλή αγωνία, φόβο, Πίστη !!!

Το αποτέλεσμα φαίνεται στο τικεράκι μου, θα σου στείλω και σε π.μ πληροφορίες,

δεν ξέρω αν τις θέλεις ακόμα. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα να κάνεις μια επίσκεψη.

Καλή επιτυχίααααααααα

Μου δίνεις κουράγιο!

Σ' ευχαριστώ!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλη επιτυχια

Κι εγω στο Ελενα εκανα τη μοναδικη φορα κι εχουμε διδυμα αγορι κοριτσι

Σε ποιον γιατρο εχεις απευθυνθει?

Ευχομαι να γινεις κι εσυ διδυμομανουλα!


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια

Κι εγω στο Ελενα εκανα τη μοναδικη φορα κι εχουμε διδυμα αγορι κοριτσι

Σε ποιον γιατρο εχεις απευθυνθει?

Ευχομαι να γινεις κι εσυ διδυμομανουλα!

Σ' ευχαριστώ!!Πόσο θέλω κι εγώ το ίδιο!:)Στον κ.Γαβ..ρη.Εσύ?Μπορείς να μου στείλεις σε π.μ. αν έκανες κι εσύ σ' αυτόν?Μου έδωσε θάρρος το μήνυμά σου!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα, ενα τετοιο θεματακι δεν θα μπορεουσε να με αφησει ασυγκίνητη... μπηκα λοιπον να γραψω και γω... μιας και γω λόγω οικονομικων επέλεξα να κανω την εξωσωματικη σε δημοσιο..:rolleyes:

εγω ειμαι απο μακεδονια και για αυτο θα την κανω στην αλεξανδρουπολη!

λόγω μεγάλης αναμονης μας εβαλαν σεπτεμβριο.. οποτε στην αναμονη και γω..:roll:

οτι εχω ακουσει και γω ειναι απο παλαιοτερα θεματα!

ας βαλω μια φωνη και γω να ενωθει με την δικη σου μηπως εχουμε καμια κοπελιτσα με πετυχημενη αξωσωμετικη απο δημοσιο να μας δωσει περισσότερο κουράγιο!!!:wink:

καλη επιτυχια να ευχηθω Αννα μου όλα να πάνε καλα και συντομα να εχουμε θετικαααα νεακια!!!!:D

επισης στα κοριτσια με το ηδη επιτυχες αποτελεσμα να χαιρονται τα ζουζουνακια τους!!!!:cool:

μακαρι να χουμε και μεις την ίδια τυχη και να χουμε διπλη χαρα!!!!:P:p


1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ενα τετοιο θεματακι δεν θα μπορεουσε να με αφησει ασυγκίνητη... μπηκα λοιπον να γραψω και γω... μιας και γω λόγω οικονομικων επέλεξα να κανω την εξωσωματικη σε δημοσιο..:rolleyes:

εγω ειμαι απο μακεδονια και για αυτο θα την κανω στην αλεξανδρουπολη!

λόγω μεγάλης αναμονης μας εβαλαν σεπτεμβριο.. οποτε στην αναμονη και γω..:roll:

οτι εχω ακουσει και γω ειναι απο παλαιοτερα θεματα!

ας βαλω μια φωνη και γω να ενωθει με την δικη σου μηπως εχουμε καμια κοπελιτσα με πετυχημενη αξωσωμετικη απο δημοσιο να μας δωσει περισσότερο κουράγιο!!!:wink:

καλη επιτυχια να ευχηθω Αννα μου όλα να πάνε καλα και συντομα να εχουμε θετικαααα νεακια!!!!:D

επισης στα κοριτσια με το ηδη επιτυχες αποτελεσμα να χαιρονται τα ζουζουνακια

τους!!!!:cool:

μακαρι να χουμε και μεις την ίδια τυχη και να χουμε διπλη χαρα!!!!:P:p

Καλησπέρα

Καλη επιτυχια ευχομαι

Μην θεωρεις οτι στα ιδιωτικα μονο πετυχαινουν οι εξωσωματικες

Εμεις καναμε μια φορα σε δημοσιο κ δεν ειμαστε η μοναδικη περιπτωση παρα πολυς κοσμος απευθυνεται εκει κι οχι απαραίτητα μονο για οικονομικους λογους κ δικαιωνεται!

Καλα αποτελέσματα


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kοριτσακια μου εκανα εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο στα Γιάννενα και επιασα με τη μια τριδυμα! Τωρα ειμαστε ενός ετους και τρεχουμε! Σας φυσω μωρουδοσκονη και να ειστε σιγουρες για την επιτυχια! Το δημοσιο νοσοκομειο δεν σημαινει κατώτερης ποιοτητας υπηρεσίες, αν είναι να σου συμβει θα σου συμβει, πιστη να εχετε στην Παναγιτσα μας και στον Ταξιαρχη μας και θα γινετε ολες συντομα μανουλες!

Φςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

  • Μου αρέσει 1

Αγια μου Αννα κανε με Μανα

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσακια μου εκανα εξωσωματικη σε δημοσιο νοσοκομειο στα Γιάννενα και επιασα με τη μια τριδυμα! Τωρα ειμαστε ενός ετους και τρεχουμε! Σας φυσω μωρουδοσκονη και να ειστε σιγουρες για την επιτυχια! Το δημοσιο νοσοκομειο δεν σημαινει κατώτερης ποιοτητας υπηρεσίες, αν είναι να σου συμβει θα σου συμβει, πιστη να εχετε στην Παναγιτσα μας και στον Ταξιαρχη μας και θα γινετε ολες συντομα μανουλες!

Φςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Τωρα μαλιστα!

Να μαζευτούμε κι αλλες να δωσουμε κουραγιο στις μελλουσες μανουλες να το πιστεψουν πως δεν χρειαζεται να ειναι ο κορυφαιος γιατρος, το ταδε κεντρο κλπ

Το γεγονός ειναι οτι καθε γυναικα υποδεχεται στο σωμα της ετοιμα εμβρυα -μωρα που εχουν αρχισει τον κυκλο της ζωης κ το μονο που μενει να συνεχισουν το ταξίδι.

Εμενα μου αρεσε να το σκέφτομαι ετσι κ χαιδευα την κοιλια κι ελεγα ο χορηγος της ζωης να σας δωσει ζωη!

Να σου ζήσει ο στρατος! Ειχες εχεις βοηθεια? Κοιμασαι?


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα. Εγω μενω Θεσνικη αλλα την εξωσωματικη την εκανα στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο Ιωαννινων. Η ομαδα τους πολυ καλη. Εχει πολλες επιτυχιες κ δεν εχει χρονο αναμονης. Οποθα κοπελα θελει δινω σε πμ το τηλεφ του γιατρου. Τα αποτελεσματα τα βλεπετε στο τικερακι μου

Link to comment
Share on other sites

Καληςπερα κοριτσια....εγω την πρωτη μου εξωσωματικη την εκανα στο Αρεταιειο , αλλα ηταν ανεπιτυχής ! Δεν το αναφέρω για να αποτρέψω τα κοριτσια απο το δημοσιο νοσοκομειο γενικά , (το αναφέρω για να αποφύγουν το συγκεκριμενο τμημα ) ημουν και ειμαι πολυ υπέρ της δημόσιας περίθαλψης και ειδικά στον τομέα της μαιευτικης . Αν εκανα και δευτερη προσπαθεια σε δημοσιο , αυτο θα ηταν επιλογή ανάμεσα στο Έλενα και στο Αττικο νοσοκομειο , που και για τα δυο και κυριως για το Έλενα , εχω ακουσει πολυ καλα λογια!

Καλη επιτυχια σε ολες , οπου και αν αποφασίσετε να κανετε την προσπαθεια σας! Μακάρι η πρωτη σας προσπαθεια να ειναι και τυχερή σας!!! :D


rPAUp2.pngZ2Lop3.png

kOowp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Θα σας ενημερώσω μόλις έχω νεώτερα εκτός κι αν γίνει κανένα θαύμα και δεν χρειαστεί να κάνω εξωσωματική.Nefeli 81 συμφωνώ για το Αρεταίειο πήγα κι εκεί αλλά δεν μου έκανε καλή εντύπωση ο γιατρός που μου πήρε το ιστορικό και δεν το επέλεξα.

Καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούμε τους επόμενους μήνες!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...