Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 7 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Για την γειτόνισσα δεν λέω πραγματικά τίποτα αν το έλεγε στην γυναίκα μου θα υπήρχε πρόβλημα και μόνο που το έκανα εικόνα και μόνο που το έκανα εικόνα....... Κορίτσια να ρωτήσω κάτι έχω κλείσει για αυχενική στον παφιλης ήθελα στον Κούρτη αλλά θα είναι σε ταξίδι. Η γιατρός μασ όμως θέλει στον Τζιωτη Ιωαννη. Τον ξέρει κανένας;;; Δεν ξέρω τ να κάνω. Θέλω να πάω στον καλύτερο.

      Καλησπέρα. Είχα κάνει εγώ αυχενική κ β επιπέδου στον Τζιωτη στα δίδυμα μου. Είναι πολύ καλός, ήρεμος κ γλυκός άνθρωπος. Είναι μεγάλος σε ηλικία κ έμπειρος γιατρός. Δεν σε ξεπετάει στο ραντεβού, ασχολείται κ ψάχνει πολύ ώρα κ αν κάτι δεν το βλέπει καλά σου δίνει καμια καραμέλα για να κουνηθούν τα μωρά κ να αλλάξουν θέση ώστε να σε εξετάσει ξανά μετά από λίγο. Στο τηλ δεν θα στο πει η γραμματέας του αλλά από κοντά ρωτάει αν πληρώσεις μετρητά κ θες μικρότερη απόδειξη να σου κόψει τπτ… κλασικό αυτό παντού δλδ. Ήταν κ στο Ιασώ που πήγαινα για καρδιοτοκογραφημα κ μου έκανε έναν τελευταίο υπέρηχο πριν γεννήσω χωρίς να τον δηλώσει στη γραμματεία για να μην πληρώσω κάτι. Όταν πήγα γιαυτες τις εξετάσεις είχε κάποιες κοπέλες που είχαν έρθει από νησιά για να κάνουν αυχενική κ β επιπέδου σαυτον. Στην αυχενική σου παίρνει αίμα η βοηθός του κ το στέλνουν αυτοί για ανάλυση οποτε δεν τρέχεις κ αλλου. Θυμάμαι είχε πολυ ελαφρύ χέρι η κοπέλα. Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν που δεν μου έδωσε 3D στην β επιπέδου κ δεν είπα κ εγώ τπτ η χαζή… αλλά ίσως να ηταν επειδή είχα δίδυμα κ ηταν μπουρδουκλωμένα μεταξύ τους. 

      11 ώρες πρίν, SylPan είπε:

      Καλημέρα, σήμερα αδιαθέτησα. Την Δευτέρα με το καλό ξεκινάω τις ενέσεις, είμαι πολύ αγχωμένη. Κι έχω και την γειτόνισσα να μου λέει διαφορά (ότι δεν είμαι ικανή να γίνω μάνα και άλλα πολλά) και τα λέει και στην μαμά μου και την στεναχωρεί. 

      Συγγνώμη για το ξέσπασμα έχω πολλή άγχος και πολλές σκέψεις...

      Να πεις της γειτόνισσας να πάει να…. Άντε από δω με την κάθε αναγωγη. 
      Πιο ικανές μαμάδες από εμάς που έχουμε δώσει τα πάντα για να καταφέρουμε να κάνουμε τα παιδακια μας δεν υπάρχουν. Όσες δεν έχουν περάσει ότι περάσαμε εμείς δεν μπορούν να καταλάβουν. Τις θυσίες, τις εξετάσεις, τα άγχη, την απογοήτευση, την ελπίδα, τις αποτυχίες κ τις επιτυχίες μας…. Τις επεμβάσεις που μπορεί να κάναμε… τα λεφτά που έχουμε στερήσει από άλλες ανάγκες της οικογένειας μας… 

      Να μη σε αγγίζει ότι λέει ο καθένας κ να τους απαντάς καταλλήλως χωρίς να ντρέπεσαι κ εσυ κ η μαμά σου… κ να μην στεναχωριέστε με τις βλακείες του καθενός. Εσυ ξέρεις μόνο τι περνάς κ όσες έχουμε περάσει τα ίδια. Να είσαι προσηλωμένη στον στόχο σου κ να σκέφτεσαι θετικά. Δεν ξέρω αν έχεις κάνει κ άλλη προσπάθεια αλλα μην σε αγχώνουν οι ενέσεις… δεν είναι τπτ. Απλά να τις κανεις σωστα στην ώρα τους κ αυτές κ ότι άλλο φάρμακο σου πει ο γιατρός σου στην πορεία. Αν χρειαστεί φτιάξε ένα προγραμμα σε χαρτί τι πρέπει να κανεις κ ποια ώρα κ βάζε ξυπνητήρι στο κινητό για να μην αγχώνεσαι ότι θα ξεχάσεις κάτι… κ οποτε κανεις μια ένεση ή ότι άλλο χρειαστεί αργότερα να το σβήνεις απτό χαρτί για να μην μπερδεύεσαι. Εμένα με βοήθησε παρα πολύ αυτό ειδικά στην φάση της εμβρυομεταφορας που έπαιρνα αρκετά χαπια όλο το 24ωρο. Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Όλα θα πάνε μια χαρά! 

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts

Σαλώμη θα θελω πολυ να ηξερά τι της απάντησες! Εγω σε κατι τετοια δεν ειμαι ετοιμολογη κ μεταααααα π κάθομαι κ τα σκεφτομαι λεω ααααα επρεπε να την πω αυτο κ αυτο!

Αθηνααααα μου!!! Παπαπα!! Εύχομαι κ εγω να ειναι η τελευταια φορα π σ συνέβη! Άτιμο πράγμα το καρότσι κ εγω την ειχα λυτη κ την βρηκα ανάσκελα κ μισο πεσμένη...

Αστα! Αιντε να μπουσουλησουν να ηρεμήσουμε!

Ιωάννα μ καλα ειναο δεν γκρινιάζει κ οταν κοιμήθηκε κ ξύπνησε δεν ειχε τιποτα ούτε δέκατα... Αντε να δουμε!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αθηνά πρέπει να σοκαρίστηκε ο μικρός με την πτώση ε;; Η πρώτη κι η τελευταία του να ήταν αν και τα παιδάκια πολλές φορές χτυπάνε..

Κορίτσια μπορώ να πω ότι είμαι μισό τσικ καλύτερα προς το παρόν(όχι ότι με ρωτήσατε αλλά οκ :rolleyes: )

Για πείτε όσες μένετε βόρεια που μπορώ να βρω καλό στούντιο φωτογράφισης για την βάφτιση μας :confused:

Βούλα καλέ βαφτιστήκατε ή κάνω λάθος;; Έκλαιγε η μικρή;

(Καταραμμένη αμυγδαλίτιδα χειρότερη από την αιμοροίδα είναι :mad: )


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τα κ τα παράπονα....

Αντιγονηηηηηη μου!!!!!!!

Χαίρομαι π εισαι έστω κ λιγο καλυτερα! Αυριο περδίκι!!!!

Οχι καλε δεν βαφτίστηκαμε... Την κυριακη!

Εσείς φωτογράφο με πόσα βρήκατε και κλείσατε και θα τον έχετε και στο τραπέζι και θα κάνει και φωτογραφίες και βιντεοσκόπηση;; Πολλές ερωτήσεις έθεσα :?


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

550? ναι και Φωτο κ βιντεο με άλμπουμ δικό μας μεγαλο κ νονού κ δυο DVDs επίσης δικό μας κ νονού... Ή 3 ηταν; Δεν θυμαμαι...

550? :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Και ουτε καν θα ερθει και στο γλεντι εφόσον δεν θα κανεις ε?

Πολυ ακριβοι δεν ειναι ρε παιδι μου??


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα καινουργιο

.τα κλασσικα,αχλαδι μπανανα και ρτζαλυερο υποαλλεργικο.Μεσα σε ολα σημερα επιασα τα οθλα του κ ενιωσα μια γραμμη κοφτερη,το δοντι προφανως..σημερα σχεδον οοολη μερα σπαραζε..μιλαμε σαν να το σφαζουν..μουντισαλ και φρεζυντερμ δεν εκαναν τπτ...εδωσα ντεπον κ ηρεμησε κ κοιμηθηκε..μετα απο ποση ωρα μπορω να ξαναδωσω?σκεφτομαι τι εχει να γινει το βραδυ,γιαυτο..


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαργαριτα μ δεν μ έρχεται κατι στο μυαλό για τα σπυράκια.... Μήπως δεν ειναι το φαγητό αλλα καπου να ακούμπησε σε κανα ρούχο να έτριψε τα μουτράκια τ....ή μήπως τελικά να ειναι κ απο το δόντι;;; Όπως ειπε κ η γκρετα κάποια μωρά οταν βγάζουν δόντι έχουν μύξα (όπως π γιος μ) αλλα κανουν διάρροιες αλλα έχουν συγκαμα... Κ πάλι όπως ειπε η γκρετα τα παυσίπονα...

Γκρετα μ στον φωτογράφο τ γάμου ειχα δώσει 1700? (αν εχεις τον θεό σ) κ στον ιδιο οταν ρώτησα για την βαφτιση τ γιου μ ειχε πει 1000? όποτε μετα βρηκα αυτον με 550?...


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποσα αγαπη μου ειπες??Δεν το ειπες λαθος θα εγραψες!!!!!!!!

-επαθε καρδιακη προσβολη (θα ελεγε στο fb χαχα)

Εισαι σοβαρηηηη?Πολιτικος βρε με 1000!

Καλα δεν το παιζω και καλα φυσικα και θα ηθελα να φορουσα νυφικο να ειχα φωτο να ειχα βιντεο δεν λεω οχι αλλα τα λεφτα ειναι παρα πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...