Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πιστοποιημένοι γιατροί για αυχενική


Recommended Posts

Διαβάζοντας και ρωτώντας έμαθα πως δεν είναι όλοι οι μαιευτήρες-γυναικολόγοι η ιδανική επιλογή για την αυχενική εξέταση. Ζω στο εξωτερικό και ψάχνω να βρω έναν πιστοποιημένο γιατρό για να κάνω την εξέταση στην Πάτρα (ή οπουδήποτε αλλού στη Δυτική Ελλάδα) αφού θα βρίσκομαι εκεί την περίοδο που πρέπει να γίνει η εξέταση.

Μου είπαν για το νοσοκομείο του Ρίου, αλλά δεν έχω ασφάλιση σε ελληνικό ταμείο οπότε με ενδιαφέρει ιδιώτης γιατρός.

Ξέρει καμμία κοπέλα κάποιον/κάποια να προτείνει;


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Δυστυχώς δεν γνωρίζω προσωπικά κάποιον πιστοποιημένο γιατρό στην Πάτρα, ωστόσο σε αυτή τη σελίδα μπορείς να δεις τα ονόματα των γιατρών στην Ελλάδα που έχουν πιστοποίηση για αυχενική.

Από μία σύντομη αναζήτηση, πιστοποιημένος είναι ο Βασίλης Παπαδόπουλος, γιατρός στο νοσοκομείο στο Ρίο. Θεωρώ ότι δεν πειράζει που δεν έχεις ασφάλιση γιατί πιθανόν να μπορείς να πας σαν απογευματινό ραντεβού (στο οποίο πληρώνεις κανονικά).

Επίσης πιστοποιημένος είναι ο Διαμαντής Διαμαντόπουλος (ιδιωτικά ιατρεία σε Άργος και Σπάρτη). Η σελίδα του είναι http://emvrio.gr/

Ελπίζω να σε βοήθησα!


A81Mp3.pngk1NRp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει καποια μαμά η οποία έχει κάνει την εξέταση της αυχενικής διαφάνειας στην Καβάλα. Έχω ακούσει για μια Παχούμη και μια Γερεντέ. Ξέρετε αν είναι καλές και αν γενικά αν είναι αρκετά σχολαστικές στην εξέταση? γιατι έχω ακούσει για περιστατικά ανα την Ελλάδα που τους κάνουν την εν λόγω εξέταση βιαστικά και μη αξιόπιστα....Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...