Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα, πηγα παλι για τα τελευταια ψωνια μιας και σημερα τελευταια μερα των εκπτωσεων και τωρα μαγειρυεω... η μικρη βολτα με τον μπαμπατης... με τετοιες μερες για εξω να κανονισουμε μωρε οχι για παιδοτοπο...να μου πεις εξω τα κυνηγάς...μαλλον καλυτερα παιδοτοπο,ε? δεν εχω παει ποτε!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α μη μου λες τετοια!!! Γιατι τα απαγορευει καλε???? στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουνα 6 μηνων τελη αυγουστου και εκανα κανονικα φετος λες να την πατησουμε? ουτε 7 μηνων? τον ιουνιο? κατι??????


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι απαγορευτικο για μενα το εξω προς το παρον,γιατι ειναι πολλα τα παιδια κ νιωθω σαν τον προκρουστη οταν με τραβανε ο ενας δεξια κ η αλλη αριστερα...στον παιδοτοπο ειναι λιγο πιο ασφαλες...

galat,σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια (προχθες,αλλα δεν προλαβα να σου απαντησω γιατι ετρεχα.)πιστευω οτι αναφερεσαι στο θεμα του δημητρη μου,ε???

6 μηνων ημουν κι εγω στις δυο πρωτες εγκυμοσυνες κ εκανα μπανια.για φετος ομως,επειδη η εγκυμοσυνη μου χαρακτηριζεται "υψηλου κινδυνου" λογω του χαμηλου προς το παρον πλακουντα κ αποκολλησης,κ του οτι ειναι 4η στη σειρα κ φοβαται για τον τραχηλο,μου ειπε να ξεχασω τα μπανια,γιατι στον 7ο μπαινω αρχες ιουνιου.....κι εγω ειμαι ψαρι,μεγαλωσα μεσα στη θαλασσα.....

τι καλο μαγειρευεις???εγω εχω απο χθες ρολο κοτοπουλο με ρυζι κ φτιαχνω κ σπανακι που πηρα απο τη λαικη να γεμισω τα σνιτσελ γαλοπουλας για αυριο...το μωρο θα φαει τραχανα με ντοματα κ κιτρινη κολοκυθα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

παντοσ και εγω κοριτσια τα μπανια τα περιμενω πως και πως λεσ να κανουμε αδικα ονειρα???????????? τι να πω θα δειξει theolvas ευτυχως δουλευω μαζι με τον αντρα μου εχουμε δικο μας μαγαζι και αυτο πιστευω οτι θα βοηθησει παρααααααααα πολυ αργοτερα εδω ολοι μαζι στο μαγαζι θα ειμαστε αχαχαχαχαχα οικογενειακη επιχειρηση


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

ναι,κι εγω θα ηθελα να δουλευω μαζι με τον αντρα μου (μας φανταζεσαι ολους οικογενειακως στο ταξι?????????)

εχεις τεβε???σε ποια περιοχη εισαι???ο γιατρος που μου εγραφε στις προηγουμενες εγκυμοσυνες τις εξετασεις,εφυγε απο το τεβε,κ αυτος που μπηκε στη θεση του,δεν γραφει εξετασεις αν δεν σε παρακολουθει ο ιδιος.....δεν θελω να αλλαξω γιατρο κ ουτε βεβαια να πληρωσω ολες τις εξετασεις...στειλε μου ενα πμ,αν θες κ ξερεις καποιον...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι,κι εγω θα ηθελα να δουλευω μαζι με τον αντρα μου (μας φανταζεσαι ολους οικογενειακως στο ταξι?????????)

εχεις τεβε???σε ποια περιοχη εισαι???ο γιατρος που μου εγραφε στις προηγουμενες εγκυμοσυνες τις εξετασεις,εφυγε απο το τεβε,κ αυτος που μπηκε στη θεση του,δεν γραφει εξετασεις αν δεν σε παρακολουθει ο ιδιος.....δεν θελω να αλλαξω γιατρο κ ουτε βεβαια να πληρωσω ολες τις εξετασεις...στειλε μου ενα πμ,αν θες κ ξερεις καποιον...

αγαπη εγω με το τεβε δεν εχω ασχοληθει καθολου γιατι ο γιατρος μου ειναι πολλα χρονια φιλοσ με την οικογενεια μια φορα που ειχα παει κατι τετοια κουλα μου ελεγε οτι αν θεσ να σου τα γραφω θα πρεπει να σε παρακολουθω και τετοια εγω ειμαι βυρωνα παντοσ αν θεσ να το κοιταξω πολυ ευχαριστως


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Λία μου μαγειρευω αρακα με πατατουλες καροτακι και ντοματα. εγινε καλο!!!

Αναφερόμουν και σε αυτο (εχω εναν ξαδερφο φοβερα επιτυχημενο επιχειρηματια με ασπεργκερ το ανακαλυψε μεγάλος) αλλα και σε ενα αλλο δικο σου θέμα πριν πολλα χρόνια που ειχε καποια περιπέτεια με την υγεια σου...

Εσυ νησιώτισσα πικρα να στερηθεις τη θαλασσα....αααααααχχχχχχ σαμιωτισσα σαμιωτισσα, τι ωραιο το νησι σου... εχω παει μυτιλινη - λημνο μονο αλλα για Σαμο οποιος παει μια χρονια ξαναπαει συνεχεια απο οσο ξερω...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

αγαπη εγω με το τεβε δεν εχω ασχοληθει καθολου γιατι ο γιατρος μου ειναι πολλα χρονια φιλοσ με την οικογενεια μια φορα που ειχα παει κατι τετοια κουλα μου ελεγε οτι αν θεσ να σου τα γραφω θα πρεπει να σε παρακολουθω και τετοια εγω ειμαι βυρωνα παντοσ αν θεσ να το κοιταξω πολυ ευχαριστως

χωρις να σε βαλω σε κοπο,αν ξερεις γιατρο που ειναι συμβεβλημενος με το τεβε κ μπορει να μου γραφει τις εξετασεις (που φυσικα θα δινει χαρτι ο γιατρος μου που ειναι διευθυντης σε δημοσιο νοσοκομειο) θα με εξυπηρετουσες παρα πολυ....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Λία μου μαγειρευω αρακα με πατατουλες καροτακι και ντοματα. εγινε καλο!!!

Αναφερόμουν και σε αυτο (εχω εναν ξαδερφο φοβερα επιτυχημενο επιχειρηματια με ασπεργκερ το ανακαλυψε μεγάλος) αλλα και σε ενα αλλο δικο σου θέμα πριν πολλα χρόνια που ειχε καποια περιπέτεια με την υγεια σου...

Εσυ νησιώτισσα πικρα να στερηθεις τη θαλασσα....αααααααχχχχχχ σαμιωτισσα σαμιωτισσα, τι ωραιο το νησι σου... εχω παει μυτιλινη - λημνο μονο αλλα για Σαμο οποιος παει μια χρονια ξαναπαει συνεχεια απο οσο ξερω...

αρακα με πατατουλες.....ετσι το φτιαχνω κι εγω οπως λες...στα μεγαλα κεφια βαζω κ μοσχαρι...τα παιδια το τσακιζουν...

για το αλλο θεμα,απλα θεωρω τον εαυτο μου πολυ τυχερη που βρεθηκα στα χερια αυτου του γιατρου,που μου εσωσε τη ζωη,κ που αποφασισε να μη μου κανει ολικη αφαιρεση κλπκλπκλπ.σ αυτον οφειλω τα παιδια μου (καλη του ωρα γιατι εχει πεθανει).ο γιατρος που εχω τωρα,ηταν βοηθος του τοτε στην εγχειρηση,κ μεσα στην επιτροπη που αποφασισε να μη κανω χημειοθεραπειες...

οσο για τη σαμο...περιμενω πως κ πως να γεννηθει το παιδι κ να διευθετηθουν καποια αλλα θεματα για να μετακομισουμε μονιμα εκει........(αν βεβαια μεχρι τοτε ο δημητρης εχει μπει σε μια σειρα,πραγμα πολυ πιθανο.....)

πραγματικα ειναι τελεια.ο μπαμπας μου πριν πεθανει φροντισε να μας φτιαξει ενα εξοχικο στην ακρη του πουθενα,κ πραγματικα μου εχει στοιχισει πολυ που δεν θα παω φετος.........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Λία μου, γιατι να μην πας, φοβάσαι με το καραβι κλπ? και μπανια να μην κανεις, τα παιδια θα κανουν τα μπανακια τους αλλαξουν περιβάλλον καλο θα σας κάνει, εκτός αν δεν μπορεί να σταματήσει ο αντρας σου να δουλεύει ετσι? κι εγώ μονη μου δεν θα πηγαινα... Γιατι να μην πας ομως τον Ιουνια πχ για 20 μερες...θες να εισαι κοντα μην συμβει τιποτα,ε?

Ε δεν πειράζει μια χρονια ειναι να πανε ολα καλα και το σπιτάκι σας εκει θα ειναι!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φανταζεσαι 14 ωρες μεσα στο καραβι με 3 μωρα,εστω κ 7 μηνων???????????δεν γινεται.....δυστυχως...ο αντρας μου μονο αυγουστο συμφερει να κατσει...αλλιως δεν βγαινει.

μολις ηρθαμε απο παιδοτοπο,ετοιμαζω τα μπανια...αν δεν ξεραθω,θα τα πουμε μετα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα είχε ο αδελφούλης μου γεννέθλια, πήγαμε ψήσαμε, φάγαμε όλοι μαζί, του πήραμε και τουρτίτσα! Μέχρι το μεσημέρι είχε πάρα πολύ καλό και καιρό και το ευχαριστηθήκαμε που είμασταν έξω, ειδικά η μικρή μου. Από το απόγευμα και μετά έπιασε απίστευτος αέρας που κρατάει μέχρι και τώρα και κατά διαστήματα ρίχνει και την βροχή του.

Σε λίγο θα πέσουμε για ύπνο, Καληνύχτα σε όλες, τα λέμε το πρωί :-P


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπον τα νεα μας,η μικρη σημερα ανεβασε πυρετο απο το εμβολιο..οποτε την εδωσα στην πεθερα μου να μεινει κ εχω μονο τον μεγαλο εδω...η ξαπλα συνεχιζετε η δυσκοιλιοτητα επισης...την δευτερα μαλλον θα παω στο γιατρο..


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες...

μπου μπου,να χαιρεσαι τον αδελφο σου...

μαρια,περαστικα στη μικρουλα...κ καλη ξαπλα........

εχω παλι ναυτια,μαλλον επειδη αλλαζω μηνα????τεσπα...σημερα θα παμε παιδικη χαρα το πρωι,κ το απογευμα παιδοτοπο...γιατρο μαλλον την πεμπτη.

την τεταρτη περναει ο δημητρης μου επιτροπη για να καθοριστει το ποσοστο αναπηριας του κ να δουμε κατα ποσο θα παρακολουθησει ειδικο σχολειο η συμβατικο με παραλληλη στηριξη κι εχω ενα αγχος......

φιλακια σε ολες....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...