Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      Εγώ κορίτσι μου τα θεωρώ πολύ αχνά και τα 2 δεδομένου ότι είμαι ήδη 9η ημέρα. Σε ευχαριστώ πάντως! 🥰 . 1,5 μέρα έμεινε!

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

MAROULITA29 περαστικά στην μικρούλα σου. Υπομονή και απόλαυσε το κρεβάτι σου! Περιμένουμε τα νέα σας από τον γιατρό.

theolvas ευχαριτστώ πολύ για τις ευχές. Η μικρή μου έκανε προσπάθειες να σβήσει το κεράκι αλλά δεν τα κατάφερε, θα την εκπαιδεύσουμε μέχρι τον Ιουλιο για να σβήσει το δικό της!

Εγώ περιμένω και τα δεύτερα αποτελέσματα από τον τροφοβλάστη και μετά θα πάω στον γιατρό μου.

Αύριο όμως θα παώ στον παθολόγο σίγουρα γιατί αυτό το αλλεργικό δεν αντέχετε άλλο.....θα πήγαινα την προηγούμενη εβδομάδα αλλά με σταμάτησε ο άντρας μου λέγοντας μου ότι αφού λόγω εγκυμοσύνης δεν θα μπορώ να πάρω τίποτα τι να πηγαίνω......όμως εγώ δεν καλυτεύρεσα , τουλάχιστον να με δεί και δεν μπορεί κάτι θα υπάρχει και για εμάς :?

Σήμερα έχει πάλι πολύ ωραίο ήλιο αλλά και αρκετό αέρα.


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

1.κωνκων ΠΗΤ 10/08/2010 - ΙΑΣΩ

2.giota. ΠΗΤ 14/08/2010- ΙΑΣΩ - ΔΙΔΥΜΑ

3.mary13 ΠΗΤ 14/08/2010 – ΙΑΣΩ - ? φύλλo

4.Ιndie ΠΗΤ 15/08/2010 - ??? - ?? φύλο

5.athina.al ΠΗΤ 16/08/2010 - ΙΑΣΩ - ΑΓΟΡΙ

6.nikolina78 ΠΗΤ 17/08/2010 – ΙΑΣΩ - μάλλον κορίτσι

7.μπου μπου ΠΗΤ 18/08/2010 - ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ - ΚΟΡΙΤΣΙ

8.olympia99 ΠΗΤ 19/08/2010 - Kaiserswerther Diakonie Duess - μαλλον αγορι

9.nikijo ΠΗΤ 21/08/2010 - ΚΟΜΟΤΗΝΗ(ΚΛΙΝΙΚΗ) – ΑΓΟΡΙ(με καισαρικη μαλλον στις 7/08/2010)

10.happiness ΠΗΤ 25/08/2010 - Aσκληπιειο Kρητης

11.galat ΠΗΤ 30/08/2010 - ΑΤΤΙΚΟ - μαλλον κοριτσι

12.theolvas ΠΗΤ 2/09/2010 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ

13.nano79 ΠΗΤ 3/09/2010 -

14.maroulita29 ΠΗΤ 26/09/2010- ΛΗΤΩ - ΤΡΙΔΥΜΑ


M4B1p3.pngQIghp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ παλι...

εστειλα τη βενετια με τη γιαγια (ηρθε η μαμα μου μεχρι τελος μαρτιου) στην παιδικη χαρα,κ μαγειρευω μοσχαρι με λαχανικα κ ντοματα μαζι με το δημητρη...μετα θα στειλω το δημητρη..

εχω απιστευτη ναυτια,τι ειναι αυτο.....

οσο το αλλεργικο,εχω απιστευτο μπουκωμα στη μυτη λογω εποχης,κ κανω πλυση με φυσιολογικο ορο οπως τα παιδια...(το χαιρονται πολυυυυυυ)

νυσταζω απιστευτα,ξυπνησαν κ οι τρεις απο μια φορα το βραδυ κ μια ο συζυγος που ξεκιναει δουλεια στις 4.....κ βεβαια εγερτηριο στις 6.30...κοιμαμαι ορθια..

μπου μπου,καλα αποτελεσματα κ επισημα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Λια κουράγιο πολύ κούραση ,ε?

Εγω δεν λεω τιποτα θα με βρίσετε... ξεραθηκαμε οικογενειακως, μονο κατα τις 7 ξυπνησε η μικρη και με ενα κοιμησου κοριτσάκι μου δεν ειναι μεα ακομα, ξανακοιμηθηκε εως τις 10 ! Μας εκανε ενα δωράκι...τελικα τα ειπα, βριστε με!

Λεμε να παμε καμια θαλασσα σημερα, Φλοισβο ή πορτοράφτη...φια να δουμε πως θα ειναι και ο αερας...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...φλοισβο λεγαμε κι εμεις να παμε...αλλα αλλαξε το θεμα λογω ναυτιας.....να το κανονισουμε galat οποτε ξαναπατε....

σε ζηλευω...εμενα τα δικα μου το αργοτερο που εχουν ξυπνησει ειναι 8.30.....

να περασετε καλα οπου κ να πατε,κ παρτε λιγο καθαρο αερα κ για μας............


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

την τεταρτη περναει ο δημητρης μου επιτροπη για να καθοριστει το ποσοστο αναπηριας του κ να δουμε κατα ποσο θα παρακολουθησει ειδικο σχολειο η συμβατικο με παραλληλη στηριξη κι εχω ενα αγχος....

Το έχω περάσει δυο φορές αυτό το λούκι.

Μια όταν ήταν να πάει παιδικό σταθμό και μια όταν πήγε σχολείο.

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να τον πάρουν σε οποίο σχολείο είναι καλύτερο γι αυτόν.

μπουμπου καλα αποτελεσματα!!!!

Εμάς ο καιρός εδώ σήμερα είναι μουχλιαρης…..βρέχει.

Να εκμεταλλευτείτε τον καλό καιρό που έχετε και να βγείτε έξω να περπατήσετε, κάνει καλό.

Πολλα φιλια!!!


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites

ασε,ολυμπια,μεγαλο λουκι.....καθε φορα που το βλεπω γραμμενο τρελλαινομαι...

ευτυχως που το παιδι παει παρα πολυ καλα,κι αυτο μου δινει θαρρος...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Λιακι μου πήγαμε τελικά Φλοίσβο...πρώτη φορά πάω...μου άρεσε παρα πολυ, αν και ειχε παρα πολυ κοσμο σημερα... τρελαθηκα ομως τελειες παιδικες χαρες διπλα απο τη θαλασσα μυριζε ιωδιο ο αερας.. ειχε και ωραία λιακάδα... πηαγμαε απο τις 12.30 μεχρι τις 17.30 !!! δεν μας εκανε καρδια να γυρισουμε...η μικρη βεβαια εδωσε ρεσιταλ γκρινιας και χτυπηματος χταποδιου, δεν ξερω γιατι, μαλλον βγάζει τα τελευταια δονται πισω τι να πω ευτυχως ηρεμησε απο καποιο σημειο και μετα...

δεν την εχω ξαναδει ετσι ποτε...

Λια μου δοκιμασε για τις ναυτιες αψεφημα τζιντζερ, δεν ξερω αν εχουν ετοιμο...βοηθαει λενε ..

τι ταλαιπωρία μωρε...ελπίζω να βελτιωθει η κατασταση...να μην αφηνεις το στομαχι αδειο πολλες ώρες...

Οσο για το Δημητράκη, ελπίζω να πάνε ολα καλα... νομίζω η επιλογή του σχολειου παντως σε σχεση με το τι δουλειά εχεις κανει προσωπικά αλλα και ιδιωτικά, ακολουθει...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!!!!!

....λοιπον Λια σου βγαζω το καπελο για ακομη μια φορα.....

Εγω με μια κορη κ τσιριζω ολη μερα!!!!!!ειναι πολυ ζωηρη,δεν με πολυακουει κ με τρελαινει...ειδικα τωρα που υποτιθεται πως πρεπει να ειμαι ηρεμη με εχουν πιασει τα νευρα μου.....ουφ....:(

Καλα αποτελεσματα κοριτσια!!!!!:):):)


catcatadr20031129_-8_H+LATREIA+MOY+BASILIKH.png

i6mXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μολις ξεμπερδεψαμε με μπανια,κλπ,κ κοιμουνται ολοι.....

galat,πραγματικα ειναι υπεροχα εκει...μηπως η μικρουλα σου νυσταζε???καμια φορα το παθαινουν με τον καθαρο αερα...

nikijo,κι εγω οταν ειχα μονο το δημητρη,τρελλαινομουν...κ τωρα τρελλαινομαι,αλλα δεν προλαβαινω να το δειξω...

φιλια πολλα,ειμαι πτωμα...αυριο παλι.....καληνυχτα


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Kαληνυχτα Λία!

Η μικρή ίσως να νυσταζε, ειχε υπερενταση, ισως να πεινουσε, ισως ειναι αναδρομος ο ερμής χαχαχαχ ξερω κι εγώ μωρε...

Οσο για το οτι ξυπναει 9-10 κοιμάται αργα όμως με τα χίλια ζόρια 23.30 στην καλυτερη 23.00 .... αστα... τεσπα τωρα προς το παρον δεν με χαλαει και πολυ αυτο το ωράριο αργοτερα αν αρχισει παιδικο κλπ θα πρεπει να αλλαξει...

νικιτζο, στον κορη μου μέσα επεσε...και τώρα μου βγάζει κοριτσι...για να δούμε!

εντιτ εγώ το εκανα απο μια άλλη σελίδα και εχει διαφορετικά αποτελεσματα...στη δικιά σου μου βγάζει αγόρι! χαχαχαχα εχω αγωνια παντως ακόμα ρε κορίτσια...για να δούμε!

σε όσες σελίδες βρήκα το κινεζικο πίνακα μου βγάζει αγόρι ακτός απο αυτήν

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

galat μου μόλις πάει παιδικό σταθμό η μικρή θα στρώσει και θα κοιμάται νωρίς.

Εμένα ο δικός μου 8 με 9 το πολύ είναι στο κρεβάτι και ροχαλίζει γιατί το πρωί στις 7 πρέπει να είναι όρθιος.

Έκανα και εγώ το τεστ στο κινεζικό, τον γιο μου τον βγάζει σωστά και το σποράκι λέει είναι αγόρι.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μόνο τρεις μήνες έχει γαλάζιους και πήγα και έπεσα εκεί.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...