Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυριο θα παω στο αγορι μου κοριτσια. Θα του πω οτι ολες εσεις τον σκεφτεστε πολυ και να ειναι δυνατος!! Σας φιλω γλυκα ομορφες!!

Καλο βραδυ!!

Link to comment
Share on other sites

mairy_lou Καλησπέρα κι από μένα διαβάζω εδώ και λίγο καιρό το θέμα σου και έχω κατασυγκινηθεί όσο κλισέ κι αν ακούγεται έχω ιδιαίτερη ευαισθησία με τα παιδιά και η δικιά σας ιστορία είναι τόσο γλυκιά και συνάμα ενθαρρυντική. Εύχομαι το αγοράκι σου να γίνει τεράστιος που θα γίνει δηλαδή.

Να σκέφτεσαι θετικά μην αφήνεις κακιά σκέψη να περνάει από το μυαλουδάκι σου. Του χρόνου τέτοιο καιρό θα γελάς με τα όσα περνάτε τώρα.


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα παω στο αγορι μου κοριτσια. Θα του πω οτι ολες εσεις τον σκεφτεστε πολυ και να ειναι δυνατος!! Σας φιλω γλυκα ομορφες!!

Καλο βραδυ!!

καλημερα!!!!!

χαιρετισματα στο ομορφο γιγαντακι!!!!!!!!!!!! να του πας και μια Παναγιτσα παραμανα να του καρφιτσωσεις στο κρεβατακι του!!! (αν δεν το εχεις κανει ηδη!!!)

περιμενουμε τα νεα σας!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για ξυλο ειναι ρε συ ο υπευθυνος!!!! Καλα δεν τους κοβει?? Επρεπε να σ εχουν μην βρεξει και μη σταξει !!!!!! Εκνευριζομαι με κατι τετοια ενα πραμα!!! Αντε να ερθει η ωρα να πας σπιτακι σου να απολαυσεις την ηρεμια σου

. Το αφεντικο σου τουλαχιστον σου δειχνει την εκτιμηση του???

Εμεις σημερα ειμαστε οχι και τοσο καλα με το αναπνευστικο μας. Και σημερα δεν ξερω για ποιο λογο, απο την ωρα που μιλησαμε με τους γιατρους με επιασε η απαισιοδοξια μου και δεν μπορω να σκεφτω θετικα. :(

καλημερα.ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις... δεσ και αυτο να παρεις δυναμη

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=79905&highlight=%EC%FC%EB%E9%F2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες, πως ειστε σημερα?

Εγω πηγα στον μπεμπουλη μου σημερα, μα ειπαν οτι μαλλον εχουμε κολλησαμε λοιμωξη, και ισως αυτο ν σχετιζεται και το αναπνευστικο του. Εχει φλεμματακια το νινακι. Εχουν ηδη ξεκινησει αντιβιωση στην οποια αντιδρα καλα ο οργανισμος του ως τωρα. Δειχνει μια σταθεροτητα δηλαδη προς το παρον.

Μακαρι να φανει δυνατος και σε αυτο. Ηταν ενα πραγμα που φοβομουν παρα πολυ η ενδονοσκομ. λοιμωξη , και τελικα περναμε και απο αυτο! Τι να πω, και ακομα ειμαστε στην αρχη και δε ξερω απο που αλλου μπορω να αντλησω δυναμεις βρε κοριτσια μου. Μου ειναι τοσο δυσκολο, οσο περναει ο καιρος δυσκολοτερο. Νιωθω σαν να μη μπορω να κανω τιποτε να τον βοηθησω, ανημπορη πλεον , μονο να ειμαι εκει να τον κοιταζω... και να μην τον χορταινω.Μου κουνουσε τα χερακια και τα τεντωνε σα να μου ελεγε ''μανουλα, ποτε θα με παρεις στο σπιτι μας''?

Ας βγει θεε μου δυνατος και απο αυτην την περιπετεια!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις... δεσ και αυτο να παρεις δυναμη

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=79905&highlight=%EC%FC%EB%E9%F2

Η ιστορια της pegg και της μικρης της Ιωαννας ειναι σα να την ζω εγω. Ποσα ποσα ποοοσα περασε αυτο το νινακι, ενα τοσο δα νινακι !! Εχει ποση ωρα τωρα αυτη διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου δεν θελω να σε κουραζω και να σου λεω τα ιδια και τα ιδια....

Θα βρεις δυναμη,εχουμε τοση πολυ μεσα μας ειδικα οταν πρόκειται για τα παιδακια μας!

Το θεμα ειναι να περασει κ αυτο,και θα περασει θα δεις!

Θα ερθει και για εσενα η μερα εκεινη που θα παρεις το μωρακι σου σπιτι σας!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω οτι την εχουμε ! Πως θα την φερω στην επιφανεια δεν ξερω!! Ευτυχως διαβαζω εδω και τα δικα σας τα ομορφα νεακια που φουσκωνετε και εχετε τα μπουμπουκια σας, και μου φτιαχνετε το κεφι !!

Το αγορι μου ειναι δυνατο, το απεδειξε μεχρι τωρα, και θα συνεχισει !!! Οπως η ιστορια της Ιωαννας που διαβασα, και θα ερθει η μερα που θα ερθει και αυτος σπιτι του , και οπως λεει και η πεθερα μου, θα του κανουμε το μεγαλυτερο παρτυ της ζωης του :tongue::tongue::tongue:. χα χα χα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας μανουλες, πως ειστε σημερα?

Εγω πηγα στον μπεμπουλη μου σημερα, μα ειπαν οτι μαλλον εχουμε κολλησαμε λοιμωξη, και ισως αυτο ν σχετιζεται και το αναπνευστικο του. Εχει φλεμματακια το νινακι. Εχουν ηδη ξεκινησει αντιβιωση στην οποια αντιδρα καλα ο οργανισμος του ως τωρα. Δειχνει μια σταθεροτητα δηλαδη προς το παρον.

Μακαρι να φανει δυνατος και σε αυτο. Ηταν ενα πραγμα που φοβομουν παρα πολυ η ενδονοσκομ. λοιμωξη , και τελικα περναμε και απο αυτο! Τι να πω, και ακομα ειμαστε στην αρχη και δε ξερω απο που αλλου μπορω να αντλησω δυναμεις βρε κοριτσια μου. Μου ειναι τοσο δυσκολο, οσο περναει ο καιρος δυσκολοτερο. Νιωθω σαν να μη μπορω να κανω τιποτε να τον βοηθησω, ανημπορη πλεον , μονο να ειμαι εκει να τον κοιταζω... και να μην τον χορταινω.Μου κουνουσε τα χερακια και τα τεντωνε σα να μου ελεγε ''μανουλα, ποτε θα με παρεις στο σπιτι μας''?

Ας βγει θεε μου δυνατος και απο αυτην την περιπετεια!

αχ ψυχη μου!!! μεινε δυνατη ολα θσ πσνε καλά!!! μια αγκαλια απο μενα για την μανουλα που δεν ξερεις ποσο σε νοιωθω και σε σκεφτομσι και σενα και το μωρούλι σου

Link to comment
Share on other sites

Καλή σου μέρα κοπέλα μου. Η ενδονοσοκομειακή λοίμωξη είναι δύσκολη για μικρά μωράκια, αλλά αφού το πήρανε νωρίς είδηση είμαι σίγουρη οτι θα τα πάει καλά το μωράκι σου. Άλλωστε έχει αποδείξει 3 βδομάδες τώρα οτι είναι πολύ δυνατός.

Περαστικά του και να πάρει τα πάνω του γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Mairy Lou κανε λιγο ακομα κουραγιο, σκεψου θετικα! Ολα καλα θα πανε για το αγορακι σου, μην στεναχωριεσαι.... Εχει αποδειξει ποσο δυνατος ειναι, θα ειναι παλι και παλι!!! :):)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...