Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts

Σας διαβάζω εδώ κ λιγο καιρό. Μαίρη λου μου θα πανε όλα καλα κοριτσάκι μου. Ο γίγαντας σου θα ειναι στο σπιτάκι του σε λιγο καιρό. Να έχεις πίστη κοπέλα μου. Μεσα απ τη καρδιά μου ευχομαι τα καλύτερα.


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φυσικα και σας θελουμεεεε !!! χα χα τα αγαπαμε πολυ τα κοριτσακια εμειιιις :D :D Κοριτσια ετοιμαστε τις νυφες !!! :cool:

Αχ να τελειωσει αυτο το κακο ονειρο και να ερθει στο σπιτακι τουυ !!

Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω εδώ κ λιγο καιρό. Μαίρη λου μου θα πανε όλα καλα κοριτσάκι μου. Ο γίγαντας σου θα ειναι στο σπιτάκι του σε λιγο καιρό. Να έχεις πίστη κοπέλα μου. Μεσα απ τη καρδιά μου ευχομαι τα καλύτερα.

dekoglo ναι δεν εχουμε ξαναμιλησει, ευχαριστω πολυ για τα λογια σου !!! Αντιποδιδω τις ευχες σου !!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο γιγαντάκο σου. Μπράβο που είναι πολύ καλύτερα. Λογικό ήτανε να χάσει βάρος, εφόσον είχε λοίμωξη, αλλά θα δεις, θα αρχίσει να παίρνει όλο και πιο πολύ. Καλή συνέχεια και πάντα ευχάριστα νέα να έχεις, μέχρι να τον πάρεις σπίτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυριο θα σας εχω ελπίζω περισσότερα νεα για τον γιοκα μου !! Φιλακια σ ολες αλλα μερικά παραπάνω στην μανουλες με γιους ( χωρίς παρεξήγηση εε??? ) :tongue:

Night night! !!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες. Σε γενικες γραμμες καμοα εξέλιξη. Σημερα το αγορακι μου κουνουσε χερια ποδια , μαλλον χαρηκε που ηρθε η μαμα και ο μπαμπας του να το δουν!! Το πλασματακι μου μωρε!!!

Σημερα μας ανοιξε βρε κοριτσια τα ματακια!!!!!!!! Αχ θα κλαψω η μανα!!!! Πρωτη φορα ειδα τα ματάκια του!!!!!!!! Τον χτύπησε κ λιγο το φως του δδωματίου, τα ανοιγε λίγο κοιτουσε λιγο ψαχνοταν κ τσουκ τα κλεινε παλι σφιχτα σφιχτα! Και το αλλο ωραιο???? Μας εβγαλε γλωσσιτσα καλε μια σταλια μινιατουρα!!! Χα χα χα . Μου λεει ο αντρας μου κοιτα, κοιτα τον τι κανει!!!!

ΠαρΟλαυτα τα ομορφα που ενιωσα σημερα, ηρθε μετα και η συνάντηση με τον γιατρο και μας προσγείωσε παλι απο το δικο μας συννεφακι .

Μας επανέλαβε για ακόμα μια φορά ποσο κρισιμη είναι η κατάσταση μας και πως παρολο οτι σχεδον καταπολεμισαμε το μικροβιο, τον κίνδυνο για κατι χειρότερο δεν τον διαφυγαμε. Πλησιάζουμε τον μηνα και πλην μιας μέρας το πουλακι μου είναι ακομα διασωληνομενο Κ παρολο κ δεν ξέρουμε για ποσο ακομη. Αχ βρε κοριτσια ουτε να χαρει μπορει κανεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mairy_lou είδες το μικρό σου το αντράκι?Πολυ συγκινήθηκα έτσι όπως τα διάβασα.

Όσο για τα νέα το καλό είναι ότι σχεδόν καταπολεμήθηκε το μικρόβιο που σημαίνει ότι ανταποκρίνεται το παλεύει αλλά γλυκιά μου θέλει χρόνο ολο αυτό.Μην απογοητεύεσαι <3


Wi8gp2.png
Link to comment
Share on other sites

mairy lou μπραβο σας!!! τι ωραια που ανοιξε τα ματακια του!!!!

δεν ξερω τι λενε αλλα ο γιγαντας ειναι δυνατος!!!! πανε λιγο πισω και κοιτα απο τι περασε μασα σε αυτον τον μηνα!!!!

επισης πιστευω οτι ο γιατρος θελει να ειναι συγκρατημενος, νομιζω οτι προστατευει και εσας κατα καποιον τροπο

μην χανεις την πιστη σου!!!! εγω πιστευω πολυ στον μικρουλη σας!!!!

αντε εφυγε και το σκατομικροβιο!!!!

απο δω και περα θα παρει βαρος και ολα θα πηγαινουν καλυτερα!!! θα το δεις!!!!

σας σκεφτομαι συχνα και το γιγαντακι αλλα και εσας γιατι και εσεις εισαστε ηρωες!!!! δεν ειναι ευκολο ολο αυτο

ευχομαι τα καλυτερα!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου ειδες τελικα που ηθελες να δεις τα ματακια του και το παιδακι σου σε ακουσε!!!

Το παιδακι σας θα τα καταφερει ειμαι σιγουρη.Και συμφωνω και εγω οτι ο γιατρος εχει τους λογους του που σας προσγειώνει! Δεν πειραζει μην στεναχωριεσαι εσυ να κοιτας την προοδο του μονο!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειστε μια μεγαλη παρηγορια βρε κοριτσια, αληθεια !!! Παντα εδω να μου δινετε κουραγιο. Δε ξερω τι να πω για σας!! θελω να ειστε ολες καλα. Ξερω καταντα στερεοτυπο αλλα εγω πρεπει να το πω :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...