Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Τσουπ!!!! Καλησπερουδια σε οσες απομεινατε.

Το μενου σημερα βλεπω ειχε αστρολογια.

Προσωπικα, ολα μου τα γραψανε αντιστροφα :::

ΖΩΔΙΑ & ΔΙΑΙΤΑ!!!

Ζυγός

Ατού: Η Αφροδίτη σάς χάρισε ομορφιά, κομψότητα, στυλ και αρκετή ματαιοδοξία, ώστε να μην εγκαταλείπετε τον εαυτό σας και να χαλάσει η σιλουέτα σας. (αν ειχε συμβει αυτο δεν θα ειχα φτασει 92,5 κιλα)

Η αέρινη και παρορμητική σας φύση σας κάνει να κινείστε συνεχώς, οπότε, προτού «κάτσουν» τα κιλά, συνήθως τα χάνετε. (οτι ειμαι κινουμενη δεν σημαινει οτι δεν μου κατσικωθηκαν)

Αδυναμίες: Παρʼ όλο που έχετε ευάλωτα νεφρά, (εχω κατι πετρουλες) δεν πίνετε αρκετό νερό.(πινω 2-3 λιτρα. Κι αλλο????) Λόγω της έντονης κοινωνικότητας που σας χαρακτηρίζει καταναλώνετε «βλαβερά» υγρά: καφέδες, ποτά, αφρώδη αναψυκτικά. (NEVER)

Tips: Πίνετε τουλάχιστον 1,5 λίτρο μεταλλικό νερό, εκτός από χυμούς φρούτων και λαχανικών, για τις πολύτιμες βιταμίνες και τα ιχνοστοιχεία.. (σελιγο θα φυτρωσουν στο στομαχι μου ροδακινιες, μηλιες κλπ οπωροφορα δεντρα)

Και το προσωπικο μου νεο :: Εγινα σγουρη today!!!!! Μετα απο 22 χρονια. Μου αρεσαν πολυ!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλενάδες!

Και μόνο που διαβάζω πόσο σταθερές είστε όλες στην απόφασή σας... ζηλεύω!!! Εγώ αποφασίζω χορτάτη και μέχρι να ξαναπεινάσω υποκύπτω...

Πού θα μου πάει...

Mpap ευχαριστώ για το ενδιαφέρον βρε νιόπαντρο... Όλα καλά εδώ... Εγώ γύρισα στο σχολείο και περιμένω αποτελέσματα για τον παιδικό της μεγάλης... Κι όσο αργούν, τόσο εκείνη κακομαθαίνει στο σπίτι με τη γιαγιά και το ατέλειωτο παιχνίδι (πού τη βρίσκει τόση όρεξη η μάνα μου αναρωτιέμαι -κι έχει και τον μικρό...)

Γεωργία με γεια οι μπούκλες! Εμένα που είναι σγουρά από φυσικού τους και δε μ' αρέσουν τι να κάνω;

Από ζώδια δε σκαμπάζω και πολλά! Είμαι Παρθένος και ο καλός μου Δίδυμος. Λέει τίποτα ή είναι χαμένη περίπτωσις;

Φιλιά σε όλες, ώρα για φαρίν λακτέ...

Link to comment
Share on other sites

Γιωργία, με γεια το μαλλί!

Ευχαριστω Ελλη μου. Η αναγεννηση της ψυχης συμβαδιζει με την εξωτερικη εμφανιση. Και τωρα που γινομαστε κορμαρες, πρεπει να ειναι ολο το πακετο ανανεωμενο. Συμφωνειτε???

Και μου εκανε και σουπερ διαθεση γιατι ακουσα ΤΑ σχολια (θετικα βεβαια).


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οκ να σας πω κ εγω ζωδια????

εγω Ταυρος....ο καλος μου Τοξοτης :tongue::tongue::tongue:

θυμαστε το σηριαλ ταυρος με τοξοτη???...ενα τετοιο πραγμα χαχαχαχαχχαχα

Ναι, το γνωριζω καλα το σηριαλ! Εγω Τοξοτης, ο πρωτος μου συζυγος Ταυρος, ο δευτερος στην αλλαγη του Κριου με τον Ταυρο!!!:tongue:

Θα σου πω παραδείγματα:

Εγώ..: 1 μήνα πριν τις διακοπές:...που θα πάμε;να αρχίσουμε να ψάχνουμε λίγο;;;να κλείσουμε;;

Εκείνος (τοξότης): Από τώρα....;;;;νωρίς δεν είναι

Αποτέλεσμα: Δεν προγραμμματίσαμε τίποτα, πήγαμε έτσι

Εγώ: Να μαζέψουμε λίγο το σπίτι, να προγραμματιστούμε;;;;

Εκείνος: ......όχι με πρόγραμμα αγαπούλα μου, μία μέρα που θα είμαστε ξεκούραστοι θα τα φτιάξουμε όλα-μην αγχώνεσαι!:shock::D:D:D

Πολυ καλοοοοοοοοοοοός!!!

για να μην παιδεύεσαι... ήμουν παντρεμένη με κανονικό τοξότη στο παρελθόν... πίστεψέ με ξέρω! ;)

Και τι ξερεις ψαρακι τσιπουρακι? Μια χαρα παιδια ειμαστε!!!

ΖΩΔΙΑ & ΔΙΑΙΤΑ!!!

Τοξότης

Ατού: Λατρεύετε τα ταξίδια, την περιπέτεια, τον έρωτα και τα σπορ. Ετσι διατηρείτε τη σβελτάδα και τη νεανικότητά σας κάνοντας άριστες καύσεις.

Αδυναμίες: Βαριέστε τα κλειστά γυμναστήρια και τη μηχανική άσκηση. Αν μάλιστα μπείτε στον χορό της επιτυχίας και απολέσετε τον προσωπικό σας χρόνο, τότε δεν ασχολείστε ξανά με το θέμα κινδυνεύοντας να στρογγυλέψετε γύρω στα σαράντα.

Ακριβως το αντιθετο! Τα 40, με βρισκουν σε αψογη φυσικη και σωματικη κατασταση!

Tips: Μην τρώτε βιαστικά και μην επιβαρύνετε το ευάλωτο συκώτι σας με μπίρες, σφηνάκια και πρόχειρο φαγητό.

Χα χα! Εδω γελαμε!!! Ειναι δυνατον να μεινω εγω μακρια απο μπυρες και σφηνακια? Οταν πηγα στον διαιτολογο, του λεω ενα πραγμα δε μπορω να κοψω. Με ρωταει, τα γλυκα? Οχι, το αλκοολ...!!!:tongue:

μωρο μου πολυ καλο γιατι να λεγεται αμα εχεις κανει μια φορα το εγκλημα δεν το ξανα κανεις χαχαχαχαχα!!!

Αμ το ξανακανεις!!!;)

1998059qzrz9qvnug.jpg


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

124607-image001.jpg

Καλημέρεςςςςςςςς!!!!!!!

Γειά σου jenia!...!!ελπίζω να κοιμήθηκες παραπάνω σήμερα :P

georgiamami!!!! με γεια !!!!!!.....χρειάζονται οι αλλαγές -μας ανανεώνουν!! ;)

...μου θύμισες αυτό: ..."Απολύομαι ψαρούκλες τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες!!!" :)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

124607-image001.jpg

Καλημέρεςςςςςςςς!!!!!!!

Γειά σου jenia!...!!ελπίζω να κοιμήθηκες παραπάνω σήμερα :P

georgiamami!!!! με γεια !!!!!!.....χρειάζονται οι αλλαγές -μας ανανεώνουν!! ;)

...μου θύμισες αυτό: ..."Απολύομαι ψαρούκλες τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες!!!" :)

ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 ΩΡΕςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

σχετικα με τα ζωδια εγω διδυμος ο συζυγος ιχθυς το παιδι τοξοτης!!

οι γονεις μου ο πατερας διδυμος η μανα ιχθυς.........

εκτος απο τη σεβουλα εχουμε κιαλλη δικηγορο (ru talking to me???)

α!και τρελοι ολυμπιακοι ολοι μας......


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βικυ τι γινεται με τις πατεριτσες?ποσο ειναι ο μικρος?

για τις σκαλες εγω ακολουθω την μεθοδο του ποπου, σιγουρη και ευκολη λυση

κιεγω δεινοπαθησα μεχρι να μαθω να τις χειριζομαι, τωρα παω για σπεσιαλ ολυμπικς ...

υπαρχουν και κατι κοντες που πιανουν στον αγκωνα, αλλα δεν ξερω αν βολευουν

ποσο καιρο θα εχει γυψο το παιδι?

εγω πηρα και δευτερη γνωμη, η οποια ειναι ιδια με την πρωτη.θα κατσω αλλες 3 εβδομαδες με τον γυψο , και αν μπορω να το παταω τοτε εχει καλως, αλλιως επεμβαση......


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

σχετικα με τα ζωδια εγω διδυμος ο συζυγος ιχθυς το παιδι τοξοτης!!

οι γονεις μου ο πατερας διδυμος η μανα ιχθυς.........

εκτος απο τη σεβουλα εχουμε κιαλλη δικηγορο (ru talking to me???)

α!και τρελοι ολυμπιακοι ολοι μας......

Καλημέρααααααα!!!!!!!!!:D, είσαι και εσύ δικηγόρος;;;

βικυ τι γινεται με τις πατεριτσες?ποσο ειναι ο μικρος?

για τις σκαλες εγω ακολουθω την μεθοδο του ποπου, σιγουρη και ευκολη λυση

κιεγω δεινοπαθησα μεχρι να μαθω να τις χειριζομαι, τωρα παω για σπεσιαλ ολυμπικς ...

υπαρχουν και κατι κοντες που πιανουν στον αγκωνα, αλλα δεν ξερω αν βολευουν

ποσο καιρο θα εχει γυψο το παιδι?

εγω πηρα και δευτερη γνωμη, η οποια ειναι ιδια με την πρωτη.θα κατσω αλλες 3 εβδομαδες με τον γυψο , και αν μπορω να το παταω τοτε εχει καλως, αλλιως επεμβαση......

..μακάρι μετά τις τρεις βδομάδες να μπορείς να το πατάς!!!!!

σε πονάει τώρα;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

δεν ποναει from day 1 που λενε και στο χωριο μου, αβυσσος....απλα θελω να το βγαλω γιατι μετα την επεμβαση (αν χρειαστει να την κανω τελικα) θα ειμαι 2 μηνες!!!!!!!!!!!! στον γυψο φτου κιαπτην αρχη δηλαδη...και σε δυο μηνες απο τωρα γενναει η αδερφη μου διδυμα και η μαμα μου οπως καταλαβαινετε θα ειναι off...

ναι, δικηγορος, δεν ασχολουμαι με εργατικα, αλλα ασχολειται ο συζυξ και αν θελετε κατι και μπορω να βοηθησω..........


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ποναει from day 1 που λενε και στο χωριο μου, αβυσσος....απλα θελω να το βγαλω γιατι μετα την επεμβαση (αν χρειαστει να την κανω τελικα) θα ειμαι 2 μηνες!!!!!!!!!!!! στον γυψο φτου κιαπτην αρχη δηλαδη...και σε δυο μηνες απο τωρα γενναει η αδερφη μου διδυμα και η μαμα μου οπως καταλαβαινετε θα ειναι off...

ναι, δικηγορος, δεν ασχολουμαι με εργατικα, αλλα ασχολειται ο συζυξ και αν θελετε κατι και μπορω να βοηθησω..........

τί να πώ;;αφού πήρες και δεύτερη γνώμη και είναι ίδια με την πρώτη κάνε λίγο υπομονή (το ξέρω είναι δύσκολο να είσαι καθηλωμένη:confused:) και μακάρι να την αποφύγεις την επέμβαση!!;)

είστε δικηγόροι εε;;είστε οι άνθρωποί μας!!!!!:D

θα σας έχουμε υπόψιν (που μακάρι να μην συμβεί τίποτα, αλλά οι εργοδότες το χουν παραξηλώσει λέμεεε..)

ο μικρός σου τί κάνει;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

τι αναγκη εχει ο μικρος?μια χαρα περναει ποτε στην μια γιαγια, ποτε στην αλλη, αλιμονο σεμας...εχω τυψεις που δεν μπορω να παιξω μαζι του, ο δε πατερας του εχει πολλλη δουλεια και το σ/κ ξεσκιζεται μια με τον μικρο μία με τις δουλειες που δεν μπορω να κανω εγω


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...