Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

mermaid_coffee_cup_mug-p1685915688172104452otmb_400.jpg

Καλημέρα, καφεδιάζομαι :)

Και το προσωπικο μου νεο :: Εγινα σγουρη today!!!!! Μετα απο 22 χρονια. Μου αρεσαν πολυ!!!!

ωραία πράγματα!!! με γειά το μαλλί!

Ναι, το γνωριζω καλα το σηριαλ! Εγω Τοξοτης, ο πρωτος μου συζυγος Ταυρος, ο δευτερος στην αλλαγη του Κριου με τον Ταυρο!!!:tongue:

Και τι ξερεις ψαρακι τσιπουρακι? Μια χαρα παιδια ειμαστε!!!

Αμ το ξανακανεις!!!;)

να είδατε τί ωραίο που ακούγεται στην Τάρα μας;

ο πρώτος μου σύζυγος.... tres shic!

λές να το ξανακάνω Τάρα; ίσως όταν έρθει παιδάκι αν είναι μεγάλο μπλεξιμο η αναγνώριση κλπ είχα και μία ελπίδα με το συμβόλαιο συμβίωσης αλλά από ότι κατάλαβα είναι μούφα!

αφήστε που άφησαν και τους φίλους μου τους gays από έξω και με θύμωσαν πολύ! (ο καλύτερος μου φίλος είναι gay και ήθελε να επισημοποιήσει το δεσμό του νομικά)

άλλο οι γυναίκες τοξότες αλλο οι άντρες ... η άλλη μου κολλητή είναι τοξοτάρα και τα περνάμε σούπερ ημίτρελες και οι 2 μας! δίνουμε ραντεβού και δεν ξέρουμε καν αν θα βρεθούμε! χιχιχιχιχιχιι

Αλεξία περαστικά! τουλάχιστον επειδή σου είπαν τα ίδια πράγματα δεν μπαίνεις σε διαδικασία ποιος λέει το σωστό κλπ κλπ

είσαι νομικός; ασχολείσαι με ακίνητα; μπορεί να σε χρειαστώ αν το επιθυμείς

Sevoula το όμοιον!

Σε όλες Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα τσιπουρα!

αποτι ξερω η αναγνωριση το καλυπτει το παιδακι, απλα στο ελλαντα ειμαστε, ξερεις τωρα.........μπορεις να παρεις τον χωριατη απο το χωριο, αλλα οχι το χωριο απο τον χωριατη κιεδω λιγο πολυ ολοι χωριατες ειμαστε.........


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

τι αναγκη εχει ο μικρος?μια χαρα περναει ποτε στην μια γιαγια, ποτε στην αλλη, αλιμονο σεμας...εχω τυψεις που δεν μπορω να παιξω μαζι του, ο δε πατερας του εχει πολλλη δουλεια και το σ/κ ξεσκιζεται μια με τον μικρο μία με τις δουλειες που δεν μπορω να κανω εγω

οι γιαγιάδες (και η δική μου) είναι η χαρά των παιδιών!!τους κάνουν όλα τα χατήρια -μιά χαρά!μην έχεις τύψεις βρεεεε..σάμπως μπορείς να κάνεις και αλλιώς;;;;θα περάσει ο καιρός- και αφού δεν πονάς κιόλας μπορεί να έχεις και περισσότερες πιθανότητες να την αποφύγεις την επέμβαση;)

...:D...δες το από τη θετική πλευρά;)

ποιά άλλη στιγμή θα έκανε ο σύζυξ δουλειές και εσύ θα καθόσουν;;;χεχεχε..:oops::oops:;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

οι γιαγιάδες (και η δική μου) είναι η χαρά των παιδιών!!τους κάνουν όλα τα χατήρια -μιά χαρά!μην έχεις τύψεις βρεεεε..σάμπως μπορείς να κάνεις και αλλιώς;;;;θα περάσει ο καιρός- και αφού δεν πονάς κιόλας μπορεί να έχεις και περισσότερες πιθανότητες να την αποφύγεις την επέμβαση;)

...:D...δες το από τη θετική πλευρά;)

ποιά άλλη στιγμή θα έκανε ο σύζυξ δουλειές και εσύ θα καθόσουν;;;χεχεχε..:oops::oops:;)

αυτο μου λεει κιαυτος οταν με πιανει η κρισαρα μου, χαλαρωσε και ξεκουρασου!!!!!!!!!


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα τσιπουρα!

αποτι ξερω η αναγνωριση το καλυπτει το παιδακι, απλα στο ελλαντα ειμαστε, ξερεις τωρα.........μπορεις να παρεις τον χωριατη απο το χωριο, αλλα οχι το χωριο απο τον χωριατη κιεδω λιγο πολυ ολοι χωριατες ειμαστε.........

μόνο το νομικό κομμάτι θα με απασχολήσει :)

ευτυχώς τα υπόλοιπα τα έχω ξεπερασμένα

παιδάκια σήμερα έχω διαιτολόγΑ!!!! άντε να δούμε να ξεκολλάει το ζύγι!

Ζωή μου ελπίζω στο τέλος του μήνα, δεν το έχουμε κλείσει ακόμα το καινούργιο σπιτάκι, λογικά μέσα στο σκ :)

πιλάτες σούπερ αλλά σκεφτόμουν και κάτι λίγο πιο κινητικό για να ανέβει και λίγο ο μεταβολισμός και κάψω και λίγο παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

μόνο το νομικό κομμάτι θα με απασχολήσει :)

ευτυχώς τα υπόλοιπα τα έχω ξεπερασμένα

παιδάκια σήμερα έχω διαιτολόγΑ!!!! άντε να δούμε να ξεκολλάει το ζύγι!

Ζωή μου ελπίζω στο τέλος του μήνα, δεν το έχουμε κλείσει ακόμα το καινούργιο σπιτάκι, λογικά μέσα στο σκ :)

Το ζύγι σίγουρα έχει ξεκολλήσει!!αφού είσαι πιό αποφασισμένη απο ποτέ;);)..:D

να σε ρωτήσω, πόσα χρόνια συμβολαιο σου είπε ο ιδιοκτήτης;;

ψάχνω σπιτάκι για τον πατέρα μου- και βλέπω διάφορα, μου είπε λοιπόν ένας ιδιοκτήτης βάσει νομοθεσίας 3 χρόνια:shock::shock::shock:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Το ζύγι σίγουρα έχει ξεκολλήσει!!αφού είσαι πιό αποφασισμένη απο ποτέ;);)..:D

να σε ρωτήσω, πόσα χρόνια συμβολαιο σου είπε ο ιδιοκτήτης;;

ψάχνω σπιτάκι για τον πατέρα μου- και βλέπω διάφορα, μου είπε λοιπόν ένας ιδιοκτήτης βάσει νομοθεσίας 3 χρόνια:shock::shock::shock:

3 χρονια ειναι το ελαχιστο, οπως το οριζει ο νομος, πραγματι, αυτο δεν σημαινει οτι απαγορευεται να βαλεις λιγοτερο χρονο....


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

3 χρονια ειναι το ελαχιστο, οπως το οριζει ο νομος, πραγματι, αυτο δεν σημαινει οτι απαγορευεται να βαλεις λιγοτερο χρονο....

thanks αλέξια, αυτό θα επιδιώξω- μου φάνηκαν πολλά 3 χρόνια..


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


προσωπικά διαπραγματεύομαι κάποια πράγματα που θέλω για το σπίτι (ανακαίνιση κουζίνας) έχοντας σαν πρόταση ότι εμεις δεν έχουμε αντίρρηση και για μακροχρόνιο συμβόλαιο (5 χρόνια). Η αλήθεια είναι ότι μετά τα 3 χρόνια δεν υπάρχει δέσμεση ..... αλλά τουλάχιστον η κίνηση μας αυτή υποδηλώνη την πρόθεση.

(στο σπίτι που μένουμε τώρα ήταν για 2 χρόνια το συμβόλαιο, μείναμε 5)

Link to comment
Share on other sites

thanks αλέξια, αυτό θα επιδιώξω- μου φάνηκαν πολλά 3 χρόνια..

ναι, αλλα αν βαλεις λιγοτερα, σε πιθανο δικαστηριο αργοτερα μπορει να ζηταει τα υπολειπομενα ενοικια μεχρι τα 3 ετη, εσυ παλι μπορεις να τα αρνηθεις με πολυ καλες βασεις....

προσωπικά διαπραγματεύομαι κάποια πράγματα που θέλω για το σπίτι (ανακαίνιση κουζίνας) έχοντας σαν πρόταση ότι εμεις δεν έχουμε αντίρρηση και για μακροχρόνιο συμβόλαιο (5 χρόνια). Η αλήθεια είναι ότι μετά τα 3 χρόνια δεν υπάρχει δέσμεση ..... αλλά τουλάχιστον η κίνηση μας αυτή υποδηλώνη την πρόθεση.

(στο σπίτι που μένουμε τώρα ήταν για 2 χρόνια το συμβόλαιο, μείναμε 5)

αν βαλεις 5 στο συμβολαιο, φυσικα και υπαρχει δεσμευση (απο την πλευρα του ιδιοκτητη)


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

αυτό λέω από πλευράς μου δεν θα υπάρχει δέσμευση ..... αν και πραγματικά καλά να είμαστε και δεν θα έχουμε λόγο να φύγουμε, με αυτη την προοπτική το διαλέξαμε το συγκεκριμένο σπίτι

dollars.jpg

φτάνουν; να αρχίσω να ρωτάω;

Ελιζάκι που είσαι μικρό μου κι ακριβό μου; για εμφανίσου!!!

Link to comment
Share on other sites

tsipouritsa ό,τι χρειαστείς. αν και βλέπω η axilleas μια χαρά τα λέει. μόνο στο ΟΛΥ τα θαλάσσωσε λίγο, αλλά κανείς δεν είναι "ΑΣΦΑΛΤΟΣ".

εγώ θα χτύπαγα 3 χρόνια στο μισθωτήριο, θα έβαζα μέσα τον όρο για την κουζίνα.

προσοχή στα της εκκαθάρισης-εγγύησης στη λήξη-λύση της μίσθωσης.

Ζωή, τα ζώδια σούπερ.

elli, χάθηκα, γιατί στη δουλειά έπεσαν μαζεμένα επιταγές, πρακτικά ΔΣ, συμφωνητικά....

κορίτσια, καλημερούδια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...