Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pregnant_mermaid_postcard-p239635684480521987trdg_400.jpg

μακάρι μακάρι μακάρι

φτου φτου φτου

σκόρδα σκόρδα σκόρδα

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

λες ε????

θα δειξει...αν μεχρι και το Σαββατο ειμαι ετσι παω κατευθειαν ντοκτορ ...παθολογο και βλεπουμε....

νομίζω πως ναι αρχηγέ!

είτε είσαι εγκυος είτε όχι, ο οργανισμός καταπονείται και σίγουρα πρέπει να πάρεις κάποια συστατικά, αφού δεν μπορείς να τα πάρεις μέσω της τροφής.

Εγώ θα έλεγα να πας και νωρίτερα..είναι ήδη 6 μέρες!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααααααααααααααα εγινε θαυμααααααααααααα!!!!!!!!!

τωρα μολις τωρα με πηραν τηλεφωνο και πηραν τη μαρια στο προνηπιο του δημοσιου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

μου μιλαγε η κοπελα και εγω εκλεγα η χαζη....

ειμαι μεσα στην τρελη χαρααααααααααααααααα...

congratulations_3.png

Πολύ χάρηκα βρε Λιζάκι για πάρτη σου!!! :D

Μαεστριαααααααααααααααααααααα????? που σαι καλεεεεεεεεε????

Εδώωωωωωωωωωωω, εδώωωωωωωωωωωωωω!

Είχα μίτινγκ εκτός γραφείου βρε κορίτσια, τι να κάνω; Δουλεύω πότε πότε (για τα μάτια του κόσμου). :tongue:

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :-D

Μακάριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! Γιατί ξέρω ότι το θέλεις. Φυσικά μετά (όταν αρχίσουν τα κυνηγητά) θα το ξανασκέφτεσαι! :tongue:

A_Toddler_Playing_with_a_Beach_Ball_Royalty_Free_Clipart_Picture_090723-033937-521053.jpg

Kαλημέρα στην παρέα!

(Ευπειθώς αναφέρω, χθες ήμουν Κιουρία, αλλά το βράδυ πήγαμε στον κουμπάρο με μια τούρτα για να του κάνουμε σουρπράιζ πάρτυ, έφαγα λίγη τούρτα και ήπια ένα ποτήρι λευκό κρασί. Αμάρτησα για τον κουμπάρο δηλαδή. :oops:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pregnant_mermaid_postcard-p239635684480521987trdg_400.jpg

μακάρι μακάρι μακάρι

φτου φτου φτου

σκόρδα σκόρδα σκόρδα

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!)

ναι! πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τζααααααααα????!!!!

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue:

καλημερα γοργονάκιααααααααααααααααααααα :D:D:D

ελα ρε Ελιζαααααααααααααααααα που εισαι??????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για το Μαρακι οσυ!!!!!!....μπραβοοοοοοοο....και απο αυριο σχολειο???? :tongue::tongue::tongue:....καλη σχολικη χρονια !!!!!....ειδες????...ολα σιγα-σιγα τακτοποιουνται....ευχομαι οτι καλυτερο και για τη δουλεια που περιμενεις!!!!!......βεβαια κατι διαβασα για τη διατροφη σου....αλλα δε σε μαλωνω....απο αυριο ομως εαν δεν στρωσεις να τα περιμενεις τα μπινελίκιααααααααααααα :tongue::tongue::tongue:

σε ευχαριστω πολυ μαρακι μου γλυκο...

τωρα που ειμαι χαρουμενη και παλι πιστευω να μου ξαναβγει η διατροφουλα...το ειχα χασει λιγο το παιχνιδι 3-4 μερες τωρα...αλλα θα επανελθω...

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ενα μικρο γοργονοσπορακι να ειναι αυτο που κανει ανω κατω το στομαχακι σου...ισως να εχει ηδη αρχισει τους χορους εκει μεσα σαν τη μανουλα του...

άλλος με τη βάρκα μας!!!!!!!!!!:tongue::DΖωή, Σεβούλα, Τσιπούρα!!!!!!!!!!!

ΟΛΕ!

και εγω καλε ΠΑΝΑΘΑ...

απο την συλογικη συμβαση των υπαλληλων εντασεσαι ως εξης μικτα πρωτα

:882,35+ 10% επ.γαμου 88,24 =970,59 πειδομα παιδιου δινουν μετα το τριτο ετσι εσυ δεν εχεις πας στον οαεδ και το περεις δεν ενσωματονεται μεσα στο μοισθο σου .

επομενος πτυχια και τεταιο δεν εχεις , ξενη γλωσσα οχι.

τωρα καθαρα περνεις = 970,59- 16 %(155,30)=815,29 τωρα δεν νομιζω να εχεις αλλο ασφαλιστικο ταμειο λογο δικιγορηκο γραφειο και εισαι αφορολογητο ο μοισθος σου . μακια

εισαι θεααααα...σε ευχαριστω

απο αγγλικα εχω LOWER δεν ξερω αν μετραει καπου...

ευχαριστωωωωωωω μπουμπουκακια μου !!!

μακαρι....αλλα δεν παιρνουν τα μυαλα μου αερα....θα περιμενω και θα δω....

παντως ρε σεις ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

οτι και να φαω....βουρρρρρρρρρρ τουαλετα και τα βγαζω....χθες βραδι εκανα λιγο ψητο κοτοπουλακι....δεν προλαβα να φαω 2 μπουκιες.....σε ενα λεπτο....παειιιιιιι......με νερο και φρυγανιες ζω απο το Σαββατο.....δεν παει αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ασε που νιωθω τοση εξαντληση απο την ξενυστηκομαρα που θελω να σωριαστω στο κραβατι και να κοιμαμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

κοιτα να προσεχεις και μην εξαντληθεις τελειως και σε μαζευουμε απο τα πατωματα αντε...

προσοχη ετσι?????

Λοιπόν σήμερα είναι παραμονή της γιορτής Αγίας Σοφίας (Σοφία-Αγάπη-Πίστη-Ελπίδα)- τί όμορφες λέξεις!!

...σε καμία περίπτωση δεν είμαι θρησκόληπτη, αλλά αυτή η συγκεκριμένη γιορτή μ΄αρέσει τόσο πολύ!!!!!

πω πω καλα που μου το θυμησες ... γιορταζει η αδερφη του αντρα μου και χαμπαρι δεν ειχα παρει...

χρονια πολλα και στο δικο μας σοφακι εδω στο γοργονοτιμ...

πολυχρονη να εισαι σοφια μου , να χαιρεσαι την οικογενεια σου...

αν δεν προλαβω να σας ξαναγραψω για σημερα θα ειναι γιατι τρεχωωωωωω ...θα φυγω σε λιγο για μπεμπε γοργονοεμβολιο...

φιλακια σε ολες

αααα γιωργια με γεια το μαλλι...και εγω ηθελα να κανω φορμα αλλα δεν με αφηνουνε ... μου λενε οτι θα καει τελειως το μαλλι ... σνιφ


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα στην παρέα!

(Ευπειθώς αναφέρω, χθες ήμουν Κιουρία, αλλά το βράδυ πήγαμε στον κουμπάρο με μια τούρτα για να του κάνουμε σουρπράιζ πάρτυ, έφαγα λίγη τούρτα και ήπια ένα ποτήρι λευκό κρασί. Αμάρτησα για τον κουμπάρο δηλαδή. :oops:)

Άντε βρε maestria και είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε!!!!

αμάρτησες;;;;;;;και βράδυ κιόλας...ωχχχχχ:tongue::tongue::tongue:

σήμερα καμιά γιορτούλα έχουμε;;;;;;;;;;;;:tongue::tongue::tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Μίλα μου βρώμικα......

Να σου πω κι άλλα; Άρρωστηηηηηηηηηηη! :tongue::mrgreen:

Άντε βρε maestria και είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε!!!!

αμάρτησες;;;;;;;και βράδυ κιόλας...ωχχχχχ:tongue::tongue::tongue:

σήμερα καμιά γιορτούλα έχουμε;;;;;;;;;;;;:tongue::tongue::tongue:

Γενέθλια ήταν και τη Δευτέρα έχει γενέθλια και η άλλη κουμπάρα μου (αλήθεια λέω! Έμπλεξα με τους παρθένους)!

Δε σ' αφήνουν ν' αγιάσεις! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κι άλλα; Άρρωστηηηηηηηηηηη! :tongue::mrgreen:

Γενέθλια ήταν και τη Δευτέρα έχει γενέθλια και η άλλη κουμπάρα μου (αλήθεια λέω! Έμπλεξα με τους παρθένους)!

Δε σ' αφήνουν ν' αγιάσεις! :tongue:

Σε καταπιέζουν αυτοί οι παρθένοι εεε;;;έρχονται με το κουτάλι μπροστά στο στόμα σου απειλητικά, φαντάζομαι σε βασανίζουν κιόλας μέχρι να φας όολο το γλυκάκι!!!:tongue::tongue::tongue::D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι καλέ μ' αρέσει να τα ακούω... δεν είχαν φαγητά εκει; :o

πεινάω το στανιό μου σήμερα! πολύ!

αλλά έχω ζύγι σήμερα!!!!!!!

Δεν είχε τπτ καλέ. Με το σώβρακο τον πετύχαμε, του κάναμε έκπληξη! :tongue:

Σε καταπιέζουν αυτοί οι παρθένοι εεε;;;έρχονται με το κουτάλι μπροστά στο στόμα σου απειλητικά, φαντάζομαι σε βασανίζουν κιόλας μέχρι να φας όολο το γλυκάκι!!!:tongue::tongue::tongue::D:D:D

Άστα, ψυχολογικό πόλεμο μου κάνουν τα γαϊδούρια!

Βασανιστήρια ΣΕ λέω! :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

εγω εφαγα μακαρονια με κιμα και φετα-(για το ασβεστιο....)

τι να κανω?πορευομαι με ο,τι εχει ευχαριστηση η γιαγια.

αν βγαλω τον γυψο και εχω ξαναπαρει τα 8 βρωμοκιλα που ειχα χασει, θα ουρλιαζωωωωωωωω


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

να μην συνδυάζεις το κρέας με τα γαλακτοκομικά διότι δεν απορροφάται καλά ο σίδηρος

δεν θα τα έχεις πάρει τα 8 βρωμόκιλα με τίποτα! σιγά καλέ!

ένα αναγκαστικό διάλειμμα κάνεις που θα βοηθήσει και τον μεταβόλισμο μετά να χάσεις πιο εύκολα! :D

Link to comment
Share on other sites

εγω εφαγα μακαρονια με κιμα και φετα-(για το ασβεστιο....)

τι να κανω?πορευομαι με ο,τι εχει ευχαριστηση η γιαγια.

αν βγαλω τον γυψο και εχω ξαναπαρει τα 8 βρωμοκιλα που ειχα χασει, θα ουρλιαζωωωωωωωω

Λείπει το κολοκύθι και ανησυχώ!!!!!!:tongue::tongue::D:D:D:D

....άσε άσε....μην της πεις για κολοκύθια!

Αντί να τα κάνει βραστά, θα στα κάνει γεμιστά με κυμά και αυγολέμονο +φέτα (....εεε...για το ασβέστιο...εννοείται):tongue:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...