Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

τι ΟΛΥ καλε?σεχασα.......

Ολυμπιακός εννοεί!!!

η sevoula είναι παθιασμένη Παναθηναϊκάρα!!!!...και εγώ επίσης:tongue: (αν και πειραιώτισσα;))


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αχ κοριτσάκια από εχθές το βράδυ ζώ ένα δράμα.

Η μικρή στον ύπνο της ξύπνησε με φοβερό πονόλαιμο έντονο βήχα και το πρωί που ξύπνησε έκανε και πυρετό.Φυσικά δεν γλυτώσαμε αντιβίωση γιατί ξεκινάμε αμυγδαλίτιδα και εύχομαι να μην κολλήσει το νιάνιαρό γιατί θα πάω τρελάδικο.Νωρίς νωρίς στα βάσανα φέτος αλλά δεν έχω κουράγιο.Η περσυνή χρονιά ήταν απίστευτη.Κάθε μήνα και αρρώστια με αποκορύφωμα την παραμονή του μωρού που τότε ήταν 9 μηνών στο νοσοκομείο με πνευμονία ευτυχώς ιογενή και το ξεπέρασε πολύ γρήγορα.

Αυτά τα ολιγα τρέχω και δεν φτάνω.

Από όσα ξεπέταξα

Γεωργία μεγιά το μαλλάκι σου.

Αχιλλέα υπομονή θα περάσει που θα πάει.

Ελιζάκι μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!Αντε να ηρεμήσεις και εσύ.

Φιλιά

Περαστικα ντελακι μου στη μικρουλα σου...

αχχχ ξερω πολυ καλα απο δυσκολες αρρωστιες και νοσοκομεια...

περαστικα και παλι...

και ναι ναι εγω πεταωωωωωωωωωωωωω τωρα δεν παταω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με πιάνιιιιιιιιιιιιιεις!!!!!!!!!!!!!!!:D

είσαι αινιγματική!...άμα σου πω χθες ότι έψαχνα το ανέκδοτο με το γρύλλο!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ:D:D:D:D:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσακια μου...σας ευχαριστω παρα πολυ...ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει εδω και πολυ καιρο...τωρα θα ειμαι πιο ανετη σε θεμα δουλειας γιατι αν μου κατσει η δουλεια θα πληρωνω μονο για το μικρο σε ιδιωτικο σταθμο και θα μενει και για το σπιτι κανενα φραγκακι...

και ημουνα τοσο απογοητευμενη την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο το θεμα που μου ειπανε οτι δεν θα παρουν προνηπια....

θαυμα δεν εξηγειτε αλλιως...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας ευχαριστω κοριτσακια μου...σας ευχαριστω παρα πολυ...ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει εδω και πολυ καιρο...τωρα θα ειμαι πιο ανετη σε θεμα δουλειας γιατι αν μου κατσει η δουλεια θα πληρωνω μονο για το μικρο σε ιδιωτικο σταθμο και θα μενει και για το σπιτι κανενα φραγκακι...

και ημουνα τοσο απογοητευμενη την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο το θεμα που μου ειπανε οτι δεν θα παρουν προνηπια....

θαυμα δεν εξηγειτε αλλιως...

Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα έχεις φανταστεί!!!!!!!

ένα-ένα τακτοποιούνται τα θεματα;););):D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω κοριτσακια μου...σας ευχαριστω παρα πολυ...ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει εδω και πολυ καιρο...τωρα θα ειμαι πιο ανετη σε θεμα δουλειας γιατι αν μου κατσει η δουλεια θα πληρωνω μονο για το μικρο σε ιδιωτικο σταθμο και θα μενει και για το σπιτι κανενα φραγκακι...

και ημουνα τοσο απογοητευμενη την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο το θεμα που μου ειπανε οτι δεν θα παρουν προνηπια....

θαυμα δεν εξηγειτε αλλιως...

όταν χαίρεται μια γοργόνα, χαιρόμαστε όλες μαζί!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααααααααααααααααα εγινε θαυμααααααααααααα!!!!!!!!!

τωρα μολις τωρα με πηραν τηλεφωνο και πηραν τη μαρια στο προνηπιο του δημοσιου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

μου μιλαγε η κοπελα και εγω εκλεγα η χαζη....

ειμαι μεσα στην τρελη χαρααααααααααααααααα...

high-five-0808-lg-76258126.jpg

Κόλλα το γοργονάρα μου!!!!!!!!! Είδες η θετική Γοργονοενέργεια;;;;;;;;;;;

Τωρα ποιος σε πιάνει μονΔέλο θα γίνεις ! θα βρεις δουλίτσα, θα κάνεις σωστά το πρόγραμμά σου, όλα σούπερ! Πάνω τα Κέφια Κάτω τα Κιλά!!!!!!!!!!

Ολυμπιακός εννοεί!!!

η sevoula είναι παθιασμένη Παναθηναϊκάρα!!!!...και εγώ επίσης:tongue: (αν και πειραιώτισσα;))

κι εγώ Βαζελίνα είμαι κορίτσια!!!!!!!!

Del μου περαστικά σας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τζααααααααα????!!!!

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue:

καλημερα γοργονάκιααααααααααααααααααααα :D:D:D

Γιωργία μεγιεςςςςς το μαλλιιιιιιιιιιιιι :D

ωραιές ειναι οι αλλαγες.....ανεβαζουν την ψυχολογία....βεβαια εγω κανω αλλαγες μονο σε ντυσιμο κτλ κτλ....το μαλλι δεν το αλλαζω μεχρι να καει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο απο το ντεκαπαζζζζζζζζζζζζζζ :tongue::tongue::tongue:

Del μου περαστικα στο παιδακι σου....πφφφφ....οντως πολυ νωρις ξεκινησαν οι γριπες-ιώσεις .....υπομονη.....περαστικααααα :D

ελα ρε Ελιζαααααααααααααααααα που εισαι??????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για το Μαρακι οσυ!!!!!!....μπραβοοοοοοοο....και απο αυριο σχολειο???? :tongue::tongue::tongue:....καλη σχολικη χρονια !!!!!....ειδες????...ολα σιγα-σιγα τακτοποιουνται....ευχομαι οτι καλυτερο και για τη δουλεια που περιμενεις!!!!!......βεβαια κατι διαβασα για τη διατροφη σου....αλλα δε σε μαλωνω....απο αυριο ομως εαν δεν στρωσεις να τα περιμενεις τα μπινελίκιααααααααααααα :tongue::tongue::tongue:

Σοφια το ιδιο ισχυει και για σενααααααα.......οτι χρειαστεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε για αλλαγες στη διατροφη κτλ κτλ....ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!!! :cool:

Τρελοκομειοοοοοο....εστρωσες δερματακι βλεπωωωω :tongue::tongue::tongue: 7 ωρες υπνου!!!!...αντε και στο 10ωρο :cool::tongue::tongue::tongue:

Τσιπουριτσα ποτε δεν εχω νοικιασει σπιτι....οποτε ουτε συμβουλες ....ουτε θα σε ξεπαραδιασω :tongue::tongue::tongue:.....εχεις και ζυγιαμα αν θυμαμαι καλα??.....μια χαρα θα εισαι μπουμπουκακι μου !!!!

Αχιλεαααααααα υπομονη κοριτσι....πολυ θετικο οτι δεν οπνας...και εξισου θετικο οτι η 2η γνωμη συμβαδιζει με την πρωτη και δεν εχεις διλληματα ποιο γιατρο να εμπιστευθεις!!!!....υπομονηηηηηηηηηηηηηη ;)

Καλημερα και στην Ταρα μας.....ρε γμτ δεν σε πετυχαινω....ολα ΟΚ?

Μαεστριαααααααααααααααααααααα????? που σαι καλεεεεεεεεε????

Ζωητσα μας τι κανεις??? καλημερααααααααααααααααααα

Ελλη μου τι εγινε με τα φροντιστηρια????...εβγαλες ακρη?

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

high-five-0808-lg-76258126.jpg

Κόλλα το γοργονάρα μου!!!!!!!!! Είδες η θετική Γοργονοενέργεια;;;;;;;;;;;

Τωρα ποιος σε πιάνει μονΔέλο θα γίνεις ! θα βρεις δουλίτσα, θα κάνεις σωστά το πρόγραμμά σου, όλα σούπερ! Πάνω τα Κέφια Κάτω τα Κιλά!!!!!!!!!!

κι εγώ Βαζελίνα είμαι κορίτσια!!!!!!!!

Del μου περαστικά σας!!!!!!

άλλος με τη βάρκα μας!!!!!!!!!!:tongue::DΖωή, Σεβούλα, Τσιπούρα!!!!!!!!!!!

ΟΛΕ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...