Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

ντινακι ακου...

υπαλληλος γραφειου σε δικηγορικο γραφειο με 2,5-3 χρονια προυπηρεσια ως υπαλληλος γραφειου...

απο την συλογικη συμβαση των υπαλληλων εντασεσαι ως εξης μικτα πρωτα

:882,35+ 10% επ.γαμου 88,24 =970,59 πειδομα παιδιου δινουν μετα το τριτο ετσι εσυ δεν εχεις πας στον οαεδ και το περεις δεν ενσωματονεται μεσα στο μοισθο σου .

επομενος πτυχια και τεταιο δεν εχεις , ξενη γλωσσα οχι.

τωρα καθαρα περνεις = 970,59- 16 %(155,30)=815,29 τωρα δεν νομιζω να εχεις αλλο ασφαλιστικο ταμειο λογο δικιγορηκο γραφειο και εισαι αφορολογητο ο μοισθος σου . μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

τζααααααααα????!!!!

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue:

καλημερα γοργονάκιααααααααααααααααααααα :D:D:D

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

Μακάρι να περιμένεις γοργονάκι!!!!!!!

ουάου!!!!!!!!!! σου το εύχομαι ολόψυχα!!!!!:eek::D:D

Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

Άντε βρε αρχηγέ!!!!!και είχα αρχίσει να ανησυχώ που δεν σε έβλεπα σήμερα!!!!

ΜΑΚΑΡΙ να είναι εγκυμοσύνη κούκλα μου!!μακάρι!;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

τζααααααααα????!!!!

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue:

καλημερα γοργονάκιααααααααααααααααααααα :D:D:D

Γιωργία μεγιεςςςςς το μαλλιιιιιιιιιιιιι :D

ωραιές ειναι οι αλλαγες.....ανεβαζουν την ψυχολογία....βεβαια εγω κανω αλλαγες μονο σε ντυσιμο κτλ κτλ....το μαλλι δεν το αλλαζω μεχρι να καει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο απο το ντεκαπαζζζζζζζζζζζζζζ :tongue::tongue::tongue:

Del μου περαστικα στο παιδακι σου....πφφφφ....οντως πολυ νωρις ξεκινησαν οι γριπες-ιώσεις .....υπομονη.....περαστικααααα :D

ελα ρε Ελιζαααααααααααααααααα που εισαι??????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για το Μαρακι οσυ!!!!!!....μπραβοοοοοοοο....και απο αυριο σχολειο???? :tongue::tongue::tongue:....καλη σχολικη χρονια !!!!!....ειδες????...ολα σιγα-σιγα τακτοποιουνται....ευχομαι οτι καλυτερο και για τη δουλεια που περιμενεις!!!!!......βεβαια κατι διαβασα για τη διατροφη σου....αλλα δε σε μαλωνω....απο αυριο ομως εαν δεν στρωσεις να τα περιμενεις τα μπινελίκιααααααααααααα :tongue::tongue::tongue:

Σοφια το ιδιο ισχυει και για σενααααααα.......οτι χρειαστεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε για αλλαγες στη διατροφη κτλ κτλ....ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!!! :cool:

Τρελοκομειοοοοοο....εστρωσες δερματακι βλεπωωωω :tongue::tongue::tongue: 7 ωρες υπνου!!!!...αντε και στο 10ωρο :cool::tongue::tongue::tongue:

Τσιπουριτσα ποτε δεν εχω νοικιασει σπιτι....οποτε ουτε συμβουλες ....ουτε θα σε ξεπαραδιασω :tongue::tongue::tongue:.....εχεις και ζυγιαμα αν θυμαμαι καλα??.....μια χαρα θα εισαι μπουμπουκακι μου !!!!

Αχιλεαααααααα υπομονη κοριτσι....πολυ θετικο οτι δεν οπνας...και εξισου θετικο οτι η 2η γνωμη συμβαδιζει με την πρωτη και δεν εχεις διλληματα ποιο γιατρο να εμπιστευθεις!!!!....υπομονηηηηηηηηηηηηηη ;)

Καλημερα και στην Ταρα μας.....ρε γμτ δεν σε πετυχαινω....ολα ΟΚ?

Μαεστριαααααααααααααααααααααα????? που σαι καλεεεεεεεεε????

Ζωητσα μας τι κανεις??? καλημερααααααααααααααααααα

Ελλη μου τι εγινε με τα φροντιστηρια????...εβγαλες ακρη?

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! καλημερα και ευχομαι να εισαι μανουλα αλλα μπουμπου η μαγνητικη και εγκυμωσινη δεν παει για ρωτα τον γυναικολογο σου χιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

Link to comment
Share on other sites

τζααααααααα????!!!!

να μαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue:

καλημερα γοργονάκιααααααααααααααααααααα :D:D:D

Γιωργία μεγιεςςςςς το μαλλιιιιιιιιιιιιι :D

ωραιές ειναι οι αλλαγες.....ανεβαζουν την ψυχολογία....βεβαια εγω κανω αλλαγες μονο σε ντυσιμο κτλ κτλ....το μαλλι δεν το αλλαζω μεχρι να καει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο απο το ντεκαπαζζζζζζζζζζζζζζ :tongue::tongue::tongue:

Del μου περαστικα στο παιδακι σου....πφφφφ....οντως πολυ νωρις ξεκινησαν οι γριπες-ιώσεις .....υπομονη.....περαστικααααα :D

ελα ρε Ελιζαααααααααααααααααα που εισαι??????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για το Μαρακι οσυ!!!!!!....μπραβοοοοοοοο....και απο αυριο σχολειο???? :tongue::tongue::tongue:....καλη σχολικη χρονια !!!!!....ειδες????...ολα σιγα-σιγα τακτοποιουνται....ευχομαι οτι καλυτερο και για τη δουλεια που περιμενεις!!!!!......βεβαια κατι διαβασα για τη διατροφη σου....αλλα δε σε μαλωνω....απο αυριο ομως εαν δεν στρωσεις να τα περιμενεις τα μπινελίκιααααααααααααα :tongue::tongue::tongue:

Σοφια το ιδιο ισχυει και για σενααααααα.......οτι χρειαστεις εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε για αλλαγες στη διατροφη κτλ κτλ....ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ!!!!!!!!! :cool:

Τρελοκομειοοοοοο....εστρωσες δερματακι βλεπωωωω :tongue::tongue::tongue: 7 ωρες υπνου!!!!...αντε και στο 10ωρο :cool::tongue::tongue::tongue:

Τσιπουριτσα ποτε δεν εχω νοικιασει σπιτι....οποτε ουτε συμβουλες ....ουτε θα σε ξεπαραδιασω :tongue::tongue::tongue:.....εχεις και ζυγιαμα αν θυμαμαι καλα??.....μια χαρα θα εισαι μπουμπουκακι μου !!!!

Αχιλεαααααααα υπομονη κοριτσι....πολυ θετικο οτι δεν οπνας...και εξισου θετικο οτι η 2η γνωμη συμβαδιζει με την πρωτη και δεν εχεις διλληματα ποιο γιατρο να εμπιστευθεις!!!!....υπομονηηηηηηηηηηηηηη ;)

Καλημερα και στην Ταρα μας.....ρε γμτ δεν σε πετυχαινω....ολα ΟΚ?

Μαεστριαααααααααααααααααααααα????? που σαι καλεεεεεεεεε????

Ζωητσα μας τι κανεις??? καλημερααααααααααααααααααα

Ελλη μου τι εγινε με τα φροντιστηρια????...εβγαλες ακρη?

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη.....το συμπτωμα με τους εμετους μπορει να ξεκινησει απο την πρωτη προς δευτερη εβδομαδα κυησης....συνηθως ξεκινα απο την 6η ή 8η αλλα δεν ειναι απιθανο.....σε 4 μερες μου ειπε να κανω ενα τεστ....και αν βγει αρνητικο να κανω μια χοριακη την 1η μερα καθυστερησης.....αλλιως εαν συνεχιστει αυτο να παρω ενα σιροπι πριν τα γευματα.....πηρα και τον αδερφο μου τηλ. (γιατρος) και μου ειπε τα ιδια....ειπε οτι αυτη η ιωση που κυκλοφορει ειναι μαξιμουμ 3 μερες.....εαν δεν ειναι εγκυμοσυνη το ψαχνουμε αλλιως.....εκλεισα και ραντεβου την επομενη εβδομαδα μαγνητικη για το γονατο......πφφφφφφ....ειχα χρονια να ασχοληθω τοσο με γιατρους γμτ...ολα μαζεμενα μου πεσανε.....αυτααααααααααααααααααααα :D

πραγματι, οσους ξερω με ιωση σε 1-2 μερες τους περναει, μακαρι να ερθουν ευχαριστα μαντατα και σεσενα οπως και στην ελιζα!!!!!!!


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστωωωωωωω μπουμπουκακια μου !!!

μακαρι....αλλα δεν παιρνουν τα μυαλα μου αερα....θα περιμενω και θα δω....

παντως ρε σεις ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

οτι και να φαω....βουρρρρρρρρρρ τουαλετα και τα βγαζω....χθες βραδι εκανα λιγο ψητο κοτοπουλακι....δεν προλαβα να φαω 2 μπουκιες.....σε ενα λεπτο....παειιιιιιι......με νερο και φρυγανιες ζω απο το Σαββατο.....δεν παει αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ασε που νιωθω τοση εξαντληση απο την ξενυστηκομαρα που θελω να σωριαστω στο κραβατι και να κοιμαμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστωωωωωωω μπουμπουκακια μου !!!

μακαρι....αλλα δεν παιρνουν τα μυαλα μου αερα....θα περιμενω και θα δω....

παντως ρε σεις ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

οτι και να φαω....βουρρρρρρρρρρ τουαλετα και τα βγαζω....χθες βραδι εκανα λιγο ψητο κοτοπουλακι....δεν προλαβα να φαω 2 μπουκιες.....σε ενα λεπτο....παειιιιιιι......με νερο και φρυγανιες ζω απο το Σαββατο.....δεν παει αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ασε που νιωθω τοση εξαντληση απο την ξενυστηκομαρα που θελω να σωριαστω στο κραβατι και να κοιμαμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και υπνιλεια πολυ μου αρεσεις ετσι σε θελω αρχηγε μου πολυ καλο ναι ναι !! παντος στην γκαστετεριτιδα δεν εχεις υπνηλια χιχιχιχιχι!! εχω κανει και ντοκτορα σε ιωσεις σου ειπα πανω απο 5 ημερες ειναι θεμα λαλαλαλαλαλαλαλα!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ασχημο πραγμα η πεινα........

ασε ρε συ....εχει φτασει η κοιλια μου οχι πισω στην πλατη....στον τοιχο πισω μου..... :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα είναι παραμονή της γιορτής Αγίας Σοφίας (Σοφία-Αγάπη-Πίστη-Ελπίδα)- τί όμορφες λέξεις!!

...σε καμία περίπτωση δεν είμαι θρησκόληπτη, αλλά αυτή η συγκεκριμένη γιορτή μ΄αρέσει τόσο πολύ!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστωωωωωωω μπουμπουκακια μου !!!

μακαρι....αλλα δεν παιρνουν τα μυαλα μου αερα....θα περιμενω και θα δω....

παντως ρε σεις ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ λεμεεεεεεεεεεεεεεεε

οτι και να φαω....βουρρρρρρρρρρ τουαλετα και τα βγαζω....χθες βραδι εκανα λιγο ψητο κοτοπουλακι....δεν προλαβα να φαω 2 μπουκιες.....σε ενα λεπτο....παειιιιιιι......με νερο και φρυγανιες ζω απο το Σαββατο.....δεν παει αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ασε που νιωθω τοση εξαντληση απο την ξενυστηκομαρα που θελω να σωριαστω στο κραβατι και να κοιμαμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....

αρχηγέ μου- χωρίς να θέλω να σε αγχώσω- το ότι είσαι νηστική τόσες μέρες και χάνεις και υγρά, δεν θα πρέπει να κάνεις μία αίματος (να δεις Να -ηλεκτρολύτες κλπ;;)-ακόμη και σε περίπτωση εγκυμοσύνης σε τέτοιες περιπτώσεις δίνουν οπωσδήποτε αίματος, και βλέπουν Να κλπ, για να δουν αν χρειαζεται ορός!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μου- χωρίς να θέλω να σε αγχώσω- το ότι είσαι νηστική τόσες μέρες και χάνεις και υγρά, δεν θα πρέπει να κάνεις μία αίματος (να δεις Να -ηλεκτρολύτες κλπ;;)-ακόμη και σε περίπτωση εγκυμοσύνης σε τέτοιες περιπτώσεις δίνουν οπωσδήποτε αίματος, και βλέπουν Να κλπ, για να δουν αν χρειαζεται ορός!

λες ε????

θα δειξει...αν μεχρι και το Σαββατο ειμαι ετσι παω κατευθειαν ντοκτορ ...παθολογο και βλεπουμε....


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...