Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

Κορίτσια που βλέπουμε τα προσωρινά;Εγώ μπήκα και βρήκα μονο τους κωδικούς.

εκει εινα ιγραμμενα, τα μορια σου κ αν ο φακελος ειναι πληρης.αν εχει μπλε χρωμα δεν χρειαζεσαι ενσταση


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αν τα δικά μας είναι πολλά ή λίγα..Δεν έχουμε μέτρο σύγκρισης ούτε με άλλες μαμάδες εφόσον δεν μπορούμε να δούμε των άλλων τα μόρια. Ούτε κ με τα περσινά όμως μπορούμε να συγκρίνουμε κάθώς φέτος άλλαξε κ η μοριοδότηση!

Link to comment
Share on other sites

223,63. Είμαι τρίτεκνη και με χαμηλό εισόδημα. 3 γνωστές μου κυμαίνονται απο 143 εως 168. Μια φίλη μου εχει 190. (τρίτεκνη κ αυτή αλλά με υψηλότερο εκκαθαριστικό) Πάτρα όλες αυτες οι περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλες δυο που είδα τώρα έχουν 174 η μία και 16κατι η άλλη..

Ναι,πιστεύω είμαστε καλά.Εγώ δεν φοβάμαι πλεον για την μεγάλη μου που ανήκει στην Α2 κατηγορία. Για τον μικρό μου δεν είμαι σίγουρη όμως..Είναι 2 χρονών και 3,5 μηνών.Για 2,5 μηνες δεν έπιασε την Α2 κατηγορία.Και στην Α1 κατηγορία είναι πολύ λίγες οι θέσεις..γαι αν δούμε..Στις 13 Σεπτεμβρίου άκουσα τα αποτελέσματα

Link to comment
Share on other sites

Άλλες δυο που είδα τώρα έχουν 174 η μία και 16κατι η άλλη..

Ναι,πιστεύω είμαστε καλά.Εγώ δεν φοβάμαι πλεον για την μεγάλη μου που ανήκει στην Α2 κατηγορία. Για τον μικρό μου δεν είμαι σίγουρη όμως..Είναι 2 χρονών και 3,5 μηνών.Για 2,5 μηνες δεν έπιασε την Α2 κατηγορία.Και στην Α1 κατηγορία είναι πολύ λίγες οι θέσεις..γαι αν δούμε..Στις 13 Σεπτεμβρίου άκουσα τα αποτελέσματα

Κι εγω γι αυτο αγχωνομαι γτ στους βρεφικους ειναι ελαχιστες θεσεις:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mακάρι και καλη επιτυχια σε όλες τις μαμάδες και τα πιτσιρικια! Προσπάθησα να επιλεξω παιδικους σταθμούς με πολλές θέσεις φέτος αλλα η αλήθεια ειναι οτι με 120.000 αιτησεις και κονδυλια που αρκουν για την καλυψη μονο 75.000 θεσεων ενα αγχος το εχω!

Link to comment
Share on other sites

Στη κεντρικησελιδα,εχει απο κατω τους προσωρινους πινακες.διαλεγεις νομο κ κοιτας το.σταθμο που εχεις επιλεξει πρωτο.βλεπεις κ αλλους συγκρινεις κ μετα βλεπεις κ των ρνστασεων τα μορια κ το λογω απορριψης.παιρνει ωρα αλλα ξερεις αν εχεις μπει απο τωρα


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια,μπορειτε να υπολογισετε αν μπηκατε οπως τις αλλες χρονιες.απλα δεν εχει ονοματα.ειναι λιγο κουραστικο αλλα ο αντρας μου καθε χρονο το κανει.

Πως; αφου τα μοναδικα μορια που μπορουμε να δουμε φετος ειναι τα δικά μας...

Ο.Κ. Τωρα ειδα τηνν απάντηση σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...