Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σοβαρά μιλας;Και γτ λένε όλοι επικυρωμενα;Ακόμα καλύτερα δε θα χρειαστεί να τρέχω σε κεπ.Η αίτηση αν κατάλαβα καλά δε θέλει κι αυτή επικυρωση;

Καλα καταλαβες δεν επικυρωνουμε τιποτα μην ξεχασεις να την υπογραψεις μονο.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλας;Και γτ λένε όλοι επικυρωμενα;Ακόμα καλύτερα δε θα χρειαστεί να τρέχω σε κεπ.Η αίτηση αν κατάλαβα καλά δε θέλει κι αυτή επικυρωση;[/quote

Καλα καταλαβες δεν επικυρωνουμε τιποτα μην ξεχασεις να την υπογραψεις μονο.

Τώρα όμως σκέφτομαι. ..Μάλλον δε το γλιτώνω το κεπ γτ το χαρτι που εχω για το ποσοστό αναπηριας γράφει ακριβές αντίγραφο και μάλλον η φωτοτυπία από αυτό θα θέλει επικυρωση.Αν μπορέσω να τους βρω στο τηλ θα το ρωτήσω.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τώρα όμως σκέφτομαι. ..Μάλλον δε το γλιτώνω το κεπ γτ το χαρτι που εχω για το ποσοστό αναπηριας γράφει ακριβές αντίγραφο και μάλλον η φωτοτυπία από αυτό θα θέλει επικυρωση.Αν μπορέσω να τους βρω στο τηλ θα το ρωτήσω.

Ούτε αυτό θέλει επικυρωση μόλις τώρα πήρα τηλ:P


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σε ρωτησω για την αναπηρια ποιο χαρτι ζητανε σαν βεβαιωση? Αυτο απο τα ΚΕΠΑ?

Ναι αυτό από τα κεπα που γράφει το ποσοστό. Κάπου είδα ότι λέει ή αυτό ή βεβαιωση από νοσοκομείο αλλά δεν θυμάμαι αν αυτό γράφει ποσοστό. Νομίζω πως όχι αυτό που δίνουν σε μένα τουλάχιστον για να περάσω επιτροπή.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, εγω σημερα έστειλα τη αιτηση, αφου επικύρωσα σε ΚΕΠ ( σε χωριουδάκι όπου παραθερίζω) την ταυτότητα μου και την αιτηση για σίγουρα.

Μπείτε εαν θελετε στο παρακάτω site, όπου εχει αναλυτικές οδηγίες για την συμπλήρωση της αίτησης.

http://singleparent.gr/paidi/paideia/paidikoi-stathmoi-espa-analytikes-odigies-symplirosis-tis-aitisis/

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό από τα κεπα που γράφει το ποσοστό. Κάπου είδα ότι λέει ή αυτό ή βεβαιωση από νοσοκομείο αλλά δεν θυμάμαι αν αυτό γράφει ποσοστό. Νομίζω πως όχι αυτό που δίνουν σε μένα τουλάχιστον για να περάσω επιτροπή.

Ευχαριστω!!!!!:):)


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ επειδή την ανανεώνω μέχρι τώρα στον οαεδ φαίνεται πάνω στη κάρτα.Καποιο χαρτί να σου βγάζει από το σάιτ δεν υπαρχει;Αποδεικτικό δλδ ότι ανανεωσε και μέχρι πότε ισχύει η ανανέωση.

Βεβαιωση παιρνεις απο τον οαεδ κ τους ζητας να σου βαλουν αυτοκολλητο στην καρτα για την επομενη ανανεωση κ το βγαζεις φωτοτυπια.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

και περυσι ετσι εγινε και στο τελος τα κεπ επικυρωνανε μονο οτι ηταν για την συγκεκριμενη προκυρηξη. Δηλαδή τι σημαινει ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ που μας το κωσταρουν με κεφαλαια ή τι σημαινει η αιτηση υπογραφεται απο την ΙΔΙΑ την ενδιαφερομενη, δηλαδη πως αλλιως εκτος απο τιο γνησιο της υπογραφης μπορεις να το αποδειξεις? Αρχιζω να αισθανομαι βλα..νη. Αμαν πια επιτελους!μπαχαλο καθε χρονια η προκυρηξη εχει ασαφειες, σπαμε τα τηλεφωνα στην εεταα, σπαμε τα νευρα μας για 5 απλα χαρτια, σπαμε και τα νευρα των υπαλληλων.


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

και περυσι ετσι εγινε και στο τελος τα κεπ επικυρωνανε μονο οτι ηταν για την συγκεκριμενη προκυρηξη. Δηλαδή τι σημαινει ΓΝΗΣΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ που μας το κωσταρουν με κεφαλαια ή τι σημαινει η αιτηση υπογραφεται απο την ΙΔΙΑ την ενδιαφερομενη, δηλαδη πως αλλιως εκτος απο τιο γνησιο της υπογραφης μπορεις να το αποδειξεις? Αρχιζω να αισθανομαι βλα..νη. Αμαν πια επιτελους!μπαχαλο καθε χρονια η προκυρηξη εχει ασαφειες, σπαμε τα τηλεφωνα στην εεταα, σπαμε τα νευρα μας για 5 απλα χαρτια, σπαμε και τα νευρα των υπαλληλων.
Σήμερα από περιέργεια ρώτησα στο κεπ που ήταν δίπλα απο το δημαρχείο και μου λένε τα επικυρώνουν ολα

:confused:

Τρια πουλάκια κάθονταν...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Στη περιφέρεια τι γράφω;Νοτίου Αττικής;;

H Περιφερεια δε χρειαζεται να αναφερθει στον φακελο, μονο η Διευθυνση...Παρολα αυτα, αν θες να τη γρα:-Pψεις, Περιφερεια Αττικης θα γραψεις!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...