Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

H Περιφερεια δε χρειαζεται να αναφερθει στον φακελο, μονο η Διευθυνση...Παρολα αυτα, αν θες να τη γρα:-Pψεις, Περιφερεια Αττικης θα γραψεις!!!

Για την αίτηση ρωτούσα.Τελικά έβαλα νότιος τομέας Αθηνών


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για την αίτηση ρωτούσα.Τελικά έβαλα νότιος τομέας Αθηνών

Και στην αιτηση περιφερεια Αττικης γραφεις!!! Η Αττικη δε χωριζεται σε νοτια ή βορεια...Μια ειναι η Περιφερεια Αττικης..Οπως σου το αναφερει εκει που βρηκες τις δομες..Πανω αριστερα σου βγαζει Νομο και Περιφερεια


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και στην αιτηση περιφερεια Αττικης γραφεις!!! Η Αττικη δε χωριζεται σε νοτια ή βορεια...Μια ειναι η Περιφερεια Αττικης..Οπως σου το αναφερει εκει που βρηκες τις δομες..Πανω αριστερα σου βγαζει Νομο και Περιφερεια

Χωρίζεται σε νοτια βορεια ανατολικη πειραια και νησων αλλά οπως καταλαβα οτι και να γράψεις δεν θα έχει και τόσο σημασία.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2015-2016 (Πρόσκληση 2100/16.7.2015)

Δράση "Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής"

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΕΞΙΜΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΝΑ ΔΗΜΟ

Αττικής

Περιφέρεια :

Αττικής

Νομός : Αττικης

Δομές στο Δήμο: 18

Φορέας

Κωδικός

Δομής

4

Κτλ κτλ

Εγω που κοιταζω δομες στη Δυτικη Αττικη, Ιλιον ας πουμε, πανω αριστερα γραφει Περιφερεια Αττικης, Νομος Αττικης...Αυτο θελουν να γραψεις..Αυτο που λες εσυ το γραφουν για να σε βοηθησουν στην αναζητηση, να μη ψαχνεις σε ολη την Αττικη για σταθμους..Ομως κι εγω πιστευω πως μικρη σημασια εχει το πως θα το γραψει καποιος, αρκει να λεει μεσα Αττικη!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά την επικυρωσες;Εγώ θα τη στείλω έτσι.

Πηγα χθες στα ΚΕΠ..Μου λεει εχουμε οδηγιες απο την εεταα να μην επικυρωνουμε, αμα θελετε ομως σας τα επικυρωνω...Οτι να ναι..Τελικα τα επικυρωσα τα αντιγραφα...Η βεβαιωση αναπηριας μου ηταν γνησιο οποτε οχι..Πιστευω οτι δε θα υπαρχει θεμα φετος..Τα δεχονται και με επικυρωση και χωρις!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κάτι;Εβγαλα αντίγραφο απο το χαρτί των κεπα και δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου ή σφραγίδα.Ελεγα να δώσω το πρωτότυπο που φαίνεται κάπως καλυτερα.Ξέρεις αν μπορω να πάρω άλλο χαρτί αργότερα αν το χρειαστω;Γτ και ενα άλλο αντίγραφο ουτε ξέρω που βρισκεται


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κάτι;Εβγαλα αντίγραφο απο το χαρτί των κεπα και δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου ή σφραγίδα.Ελεγα να δώσω το πρωτότυπο που φαίνεται κάπως καλυτερα.Ξέρεις αν μπορω να πάρω άλλο χαρτί αργότερα αν το χρειαστω;Γτ και ενα άλλο αντίγραφο ουτε ξέρω που βρισκεται

Εμενα μου ειχαν δωσει δυο γνησια και τους εβαλα το ενα...Σιγουρα μπορεις να πας στο ΙΚΑ που περασες ΚΕΠΑ και να σου δωσουν βεβαιωση οποτε χρειαστεις..Βγαλε 2-3 αντιγραφα απο το γνησιο να τα εχεις και δωσε το πρωτοτυπο για μενα..Και οταν βρεις χρονο περνα απο τα ΚΕΠΑ να παρεις μια αλλη βεβαιωση..

Εγω εκτος απο την εεταα που το χρησιμοποιω, δε μου εχει χρειαστει ως τωρα για αλλου..

Αν εβρισκες καποιο ΚΕΠ που επικυρωνει, επικυρωσε 2-3 αντιγραφα να τα εχεις πριν παραδωσεις το πρωτοτυπο και θα εισαι καλλυμενη μεχρι να ξαναπερασεις επιτροπη


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα μου ειχαν δωσει δυο γνησια και τους εβαλα το ενα...Σιγουρα μπορεις να πας στο ΙΚΑ που περασες ΚΕΠΑ και να σου δωσουν βεβαιωση οποτε χρειαστεις..Βγαλε 2-3 αντιγραφα απο το γνησιο να τα εχεις και δωσε το πρωτοτυπο για μενα..Και οταν βρεις χρονο περνα απο τα ΚΕΠΑ να παρεις μια αλλη βεβαιωση..

Εγω εκτος απο την εεταα που το χρησιμοποιω, δε μου εχει χρειαστει ως τωρα για αλλου..

Αν εβρισκες καποιο ΚΕΠ που επικυρωνει, επικυρωσε 2-3 αντιγραφα να τα εχεις πριν παραδωσεις το πρωτοτυπο και θα εισαι καλλυμενη μεχρι να ξαναπερασεις επιτροπη

Ναι γτ αυτό που έχω είναι μέχρι το 17 και σίγουρα θα χρειαστω κι άλλο.Βρήκα κι ενα άλλο που είχα πάρει πριν κάνω την ένσταση και γραφει ακριβως τα ιδια με αλλη ημερομηνία έκδοσης.Μπορεί να φύλαξω αυτό και να δώσω το άλλο.

Σε ευχαριστώ!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

:P:p:p

Ναι γτ αυτό που έχω είναι μέχρι το 17 και σίγουρα θα χρειαστω κι άλλο.Βρήκα κι ενα άλλο που είχα πάρει πριν κάνω την ένσταση και γραφει ακριβως τα ιδια με αλλη ημερομηνία έκδοσης.Μπορεί να φύλαξω αυτό και να δώσω το άλλο.

Σε ευχαριστώ!

:P:p:p:p:p:p:p:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Δυστυχώς φέτος δεν μπορούμε να υπολογίσουμε αν περάσαμε γιατί έχουμε στη διάθεσή μας μόνο τα δικά μας μόρια και δεν έχουμε πρόσβαση στα μόρια των άλλων μαμάδων!..

Τώρα πρέπει να περιμάνουμε μέχρι τις 13!!:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...