Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

Στη κεντρικησελιδα,εχει απο κατω τους προσωρινους πινακες.διαλεγεις νομο κ κοιτας το.σταθμο που εχεις επιλεξει πρωτο.βλεπεις κ αλλους συγκρινεις κ μετα βλεπεις κ των ρνστασεων τα μορια κ το λογω απορριψης.παιρνει ωρα αλλα ξερεις αν εχεις μπει απο τωρα

Αααα σε ευχαριστουμε!Ουτε και ξαναμπηκα στο σάιτ τους.Νόμιζα οτι θα το έγραφε στην εφαρμογή που βγήκαν τα στοιχεια μας.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην ενθουσιάζεστε από τώρα, γίνονται καραμπόλες με τις ενστάσεις. Το λέω γιατί προσωπικά προτιμώ να κρατώ μικρό καλάθι και να χαίρομαι παρά να ενθουσιάζομαι και να θλίβομαι εν τέλει. Καλή επιτυχία σε όλες!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Μην ενθουσιάζεστε από τώρα, γίνονται καραμπόλες με τις ενστάσεις. Το λέω γιατί προσωπικά προτιμώ να κρατώ μικρό καλάθι και να χαίρομαι παρά να ενθουσιάζομαι και να θλίβομαι εν τέλει. Καλή επιτυχία σε όλες!

Τι καραμπολες καλε;;

Παντως στους ελλειπεις φακελους δεν εχει καν μορια για να μπορουμε να κρινουμε απο τωρα:?

Γενικα στο δημο μου ειχε ελαχιστες με 200 μορια και πανω και καμια δεν ειχε παραπανω απο μενα στη πρωτη μου επιλογη.Στους ελλειπεις φακελους υπηρχε μια μονο με πρωτη της επιλογη το ιδιο βρεφικο σταθμο αλλα και παλι συμφωνα μ αυτους τους πινακες μας παιρνουν εκει:-D

ΔΙαβασα και το κουλο σε μια συμμετοχη που ελειπαν σχεδον ολα τα δικαιολογητικα.Αναρωτιεμαι τι εστειλαν:rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ το ίδιο.Παιρνάμε πρώτοι στην πρώτη μας κιόλας επιλογή! Με 223,63 μόρια. Όσο κ να αλλάξει η σειρά λόγω ενστάσεων κ πάλι μέσα είμαστε!

Like!!!

Καλα μου εφυγε ενα βαρος...ασε που στις αλλες επιλογες θα επρεπε να τη πηγαινω με το λεωφορειο ή με το μετρο και περπατημα κανενα 10λεπτο(γιατι δεν υπαρχει αυτοκινητο λογω οικονομικων:roll:).Εδω θα πηγαινουμε με τα ποδια:-D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι θα ξερεις εσυ.Θα ζητηθει κανενα χαρτι για την εγγραφη οταν θα παμε με το καλο;Γτ θα παω δημαρχειο για χαρτια για το επιδομα της μικρης τωρα αν ειναι να παρω κανενα ακομα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι θα ξερεις εσυ.Θα ζητηθει κανενα χαρτι για την εγγραφη οταν θα παμε με το καλο;Γτ θα παω δημαρχειο για χαρτια για το επιδομα της μικρης τωρα αν ειναι να παρω κανενα ακομα.

Είναι η τρίτη συνεχόμενη χρονιά που περνάμε,αλλά η μνήμη μου τώρα τελευταία δεν με βοηθάει..σίγουρα βιβλιάριο υγείας και Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης ή ληξιαρχική πράξη γέννησης? Δεν θυμάμαι τι απο τα δυο!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι θα ξερεις εσυ.Θα ζητηθει κανενα χαρτι για την εγγραφη οταν θα παμε με το καλο;Γτ θα παω δημαρχειο για χαρτια για το επιδομα της μικρης τωρα αν ειναι να παρω κανενα ακομα.
μπορει να σου ζητησουν πιστοποιητικο γεννησης κ χαρτι απο γιατρο.προπερσυ δεν μου ζητησαν,περισυ μου ζητησαν.βγαλε καλου κακου το πιστοποιητικο αφου θα πας

kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδιά έχω βαρεθεί να τρέχω για χαρτιά δεξια κι αριστερά.Μόλις τελειώσαμε με τα χαρτιά για το baby swimming και τώρα έχω να βγάλω για το επίδομα.Να ξαναβγαλω παλι για το παιδικό αφού έβγαλα και πριν για την αίτηση στο εσπα και για την αίτηση στο δήμο...Αμάν δλδ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σευχαριστώ Cacao..εχω πελαγώσει με τους παιδικούς..πολύ φοβάμαι οτι δεν θα είμαστε μεσα...δίδυμα 2 ετων..τρέλα..anyway..λεω μήπως εχει βγεί κάποιο επίδομα κ δεν το εχω παρει είδηδη...μονο το Α21 εχω κανει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...