Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      @Blue Velvet πως μπορώ να δω φώτο που έχετε ανεβασει? Στο προφίλ...που?

      Αααα την έσβησα,να την ανεβάσω ξανά?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εσυ έκανες κανονικό τεστ η αυτό που δείχνει 6 ημέρες πριν ;;;

      Έκανα το clearblue πρώιμης ανίχνευσης,νομιζω είναι αυτό που λες

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για όσους είχαν δηλώσει το Α21 μέχρι και τις 26/06 τα λεφτά μπήκαν στις 6 Αυγούστου.Η επόμενη δόση νομίζω πως είναι τον Οκτώβρη τώρα

Σ ευχαριστω!!Πραγματικα βρισκομαι σε τετοια κατασταση που ουτε καν θυμαμαι ποτε ακριβως εκανα τη δηλωση:tongue:

Θα τσεκαρω το λογαριασμο:rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη αρχη σε ολα τα μικρουλια!

Κι εμεις στην πρωτη μας επιλογη μπηκαμε, τον παιδικο που πηγαιναμε και πέρσι, 29οι σε συνολο 40 θεσεων αλλα δεν παραπονιόμαστε!

Μολις επικοινωνησα με το σταθμο και μου ειπαν οτι δεν τους εχουν παει ακομη οι εντολες τοποθετησης, ας ελπιζουμε να γινει συντομα. Πέρσι ειχαμε ξεκινησει ηδη από 3 Σεπτεμβριου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και καλη αρχη σε ολα τα μικρουλια!

Κι εμεις στην πρωτη μας επιλογη μπηκαμε, τον παιδικο που πηγαιναμε και πέρσι, 29οι σε συνολο 40 θεσεων αλλα δεν παραπονιόμαστε!

Μολις επικοινωνησα με το σταθμο και μου ειπαν οτι δεν τους εχουν παει ακομη οι εντολες τοποθετησης, ας ελπιζουμε να γινει συντομα. Πέρσι ειχαμε ξεκινησει ηδη από 3 Σεπτεμβριου!

ενημερωτικα να πω οτι χθες πηγαμε και υπογραψμαε τις εντολες τοποθετησης που μας ε΄δωσε ο παιδικός σταθμός και έτσι ξεκινησαμε απο χθες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες

Ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση αν κάποια ξέρει. Είμαι δεύτερη επιλαχούσα στο σταθμό που δήλωσα στην ΕΕΤΑΑ. Στο σταθμό αυτό έχω ήδη γράψει το παιδί μου από αρχές Σεπτεμβρίου και πηγαίνουμε κανονικά. Εαν υπάρξουν δύο κενές θέσεις λογικά το παιδί μου θα συνεχίσει μέσω ΕΣΠΑ και εγώ θα γλυτώσω τα δίδακτρα. Στην ερώτηση μου τώρα αν ξέρει καμία: Τις επιλαχούσες τις ενημερώνει η ΕΕΤΑΑ όπως αναγράφει η προκήρυξη, ή δίνουν τα ονόματα στο σταθμό και ενημερώνουν από το σταθμό? Γιατί μου έχει μπει η ιδέα ότι αν γίνεται έτσι, ίσως ο σταθμός να μη μου το πει, για να μη χάσει τα δικά μου δίδακτρα και να επωφεληθεί έτσι και με την τρίτη επιλαχούσα μανούλα.

Μπορεί να σκέφτομαι και βλακείες και κακόπιστα αλλά αν ξέρει κάποια από το παρελθόν για την πρακτική με τις επιλαχούσες θα ήθελα να μου πει. Στο σταθμό μας με τον οποίο σημειωτέον είμαι πολύ ευχαριστημένη γενικά, δεν έχω πει ακόμα ότι είμαι 2η επιλαχούσα για τον παραπάνω λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες

Ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση αν κάποια ξέρει. Είμαι δεύτερη επιλαχούσα στο σταθμό που δήλωσα στην ΕΕΤΑΑ. Στο σταθμό αυτό έχω ήδη γράψει το παιδί μου από αρχές Σεπτεμβρίου και πηγαίνουμε κανονικά. Εαν υπάρξουν δύο κενές θέσεις λογικά το παιδί μου θα συνεχίσει μέσω ΕΣΠΑ και εγώ θα γλυτώσω τα δίδακτρα. Στην ερώτηση μου τώρα αν ξέρει καμία: Τις επιλαχούσες τις ενημερώνει η ΕΕΤΑΑ όπως αναγράφει η προκήρυξη, ή δίνουν τα ονόματα στο σταθμό και ενημερώνουν από το σταθμό? Γιατί μου έχει μπει η ιδέα ότι αν γίνεται έτσι, ίσως ο σταθμός να μη μου το πει, για να μη χάσει τα δικά μου δίδακτρα και να επωφεληθεί έτσι και με την τρίτη επιλαχούσα μανούλα.

Μπορεί να σκέφτομαι και βλακείες και κακόπιστα αλλά αν ξέρει κάποια από το παρελθόν για την πρακτική με τις επιλαχούσες θα ήθελα να μου πει. Στο σταθμό μας με τον οποίο σημειωτέον είμαι πολύ ευχαριστημένη γενικά, δεν έχω πει ακόμα ότι είμαι 2η επιλαχούσα για τον παραπάνω λόγο.

Θα ελεγα να επικοινωνησεις με ΕΕΤΑΑ για να μάθεις σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτό θα κάνω. Θα επικοινωνήσω τηλεφωνικά γιατί τους έστειλα e-mail και μου απάντησαν "θα σας ειδοποιήσουμε εμείς ή ο σταθμός". Όπως καταλαβαίνεις αυτό δε με βοήθησε και πολύ...

Ευχαριστώ πάντως!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια μηπως γνωριζει καποια αν γινεται να αλλαξει κανεις σταθμό;;Ο ανηψιος μου περασε στην 1η επιλογη του ωστοσο εχει την ιδια δασκαλα που ειχε περσι με πολλα θεματα...υπαρχει περιπτωση μετεγγραφης;;γνωριζετε καποιο τηλεφωνο να επικοινωνησουμε καπου;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...