Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλησπέρα κορίτσι μου. Πάντα αξίζει η προσπάθεια αλλά πρέπει να πηγαίνεις πολύ συνειδητοποιημένη. Μικρές πιθανότητες επιτυχίας και πολυ ψυχική αντοχή. Αν τα δουλέψεις όλα αυτά μέσα σου καλά εννοείται πως αξίζει. Άλλωστε οι περισσότερες εδώ ανήκουμε στα μικρά ποσοστά!!!!

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Το Κισακι ειναι 28 εβδομαδων!

Παναγια μου, να πανε ολα καλα και να κανει λιγη υπομονη ακομα ο μπεμπουκος! Κι αυτη, να βαλει λιγο τον κωλο της κατω!

Ε, δεν νομίζω να κανει τίποτα ρε....

Αχ, αυτά τα αγόρια όλο λαχτάρες είναι....

Και η διπλανή μου μέχρι που γέννησε ετσι ταλαιπορούνταν με το αίμα και συνεχώς με χάπια!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλε ελεος με τα πουλια και τα σιχαινομαι........

Νομιζω οτι ειναι στην 28η σαντυ μου.Αμαν βρε παιδι μου,απο παντου σημερα αστα να πανε........:(

Μανου μη ψευδεσαι, δε νομιζω να σιχαινεσαι ολα τα πουλια και οπως λεει νομιζω σε μια ταινια η βλαχοπουλου....Μανου τρως και τρως και ψευδεσαι χαχαχα ελα να σ΄ ευθυμησω λιγο

Link to comment
Share on other sites

Αμάν ρε γμτ!!!!

Καθόλου καλά δεν μας μπήκε ο μήνας....

Ότι νεότερο έχεις μας λες!

Για πείτε τι είναι πάνω από την νασα γιατί εμένα αυτό το έκανε από 3,5 μηνών!!!

Να σκάσεις μαρή!!!!:tongue::tongue::tongue:

αχααχαχααχαχααα!!!!βασικα εγω σας λεω να κανουμε δικο μας συλλογο γτ αυτη η νασα κανει κ μλκιες http://www.inews.gr/181/doryforos-tis-NASA-epese-pano-se-aftokinito-video.htm


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

τι σε φταινε τα πουλια εσενα παλι καλε?ετσι δεν σαρεσουν?

ωχ!λετε να εμφανιστει καμια ουκουρικου τωρα που βαλα το πτωμα?:lol:

Εγω ειμαι η κουκουρικου τωρα ομως!!! Βαζεις τους συγγενεις μου ταβλα! Ε, οχι κυρια μου, λιγο σεβασμος δεν βλαπτει!

Link to comment
Share on other sites

Μανου μη ψευδεσαι, δε νομιζω να σιχαινεσαι ολα τα πουλια και οπως λεει νομιζω σε μια ταινια η βλαχοπουλου....Μανου τρως και τρως και ψευδεσαι χαχαχα ελα να σ΄ ευθυμησω λιγο

χαχαχαχα ρε συ Σαντυ, αυτες τις μερες, οταν με ρωτανε πως παει η διαιτα λεω καλα και αμεσως "Σουζυ τρως... ΚΑΙ ψευδεσαι ΚΑΙ τρως"!!!!

χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι σε φταινε τα πουλια εσενα παλι καλε?ετσι δεν σαρεσουν?psito+me+krema+kai+mpiskota.jpg

ωχ!λετε να εμφανιστει καμια ουκουρικου τωρα που βαλα το πτωμα?:lol:

Εγώ πάντως ένα μπουτάκι θα το χτυπόυσα τώρα!!!!:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι η κουκουρικου τωρα ομως!!! Βαζεις τους συγγενεις μου ταβλα! Ε, οχι κυρια μου, λιγο σεβασμος δεν βλαπτει!

oi kotoyles μαμ τα καναρινια οχι μαμ γκεγκε?που θα μας το παιξεις κ υπερασπιστρια του ειδους σου τωρα

Εγώ πάντως ένα μπουτάκι θα το χτυπόυσα τώρα!!!!:tongue:

εγω πετσα παρακαλω


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι η κουκουρικου τωρα ομως!!! Βαζεις τους συγγενεις μου ταβλα! Ε, οχι κυρια μου, λιγο σεβασμος δεν βλαπτει!

Τελικά νομίζω πως έχεις υπαρξιακά προβλήματα...

Δεν ξέρεις ποιο πουλί είσαι!!!:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ πρόσφατο μια εμπειρία από φίλη μου καλή και γειτόνισα που γέννησε πρόωρα (29η εβδομάδα) και όλα πήγαν καλά. Γέννησε στις 25 Σεπτέμβρη ενώ έπρεπε να γεννήσει μέσα στον Νοέμβριο. Σε ένα μήνα περίπου και κάτι πήρε τον μπέμπη της από το νεογνολογικό στο σπίτι. Ελπίζω να πάνε όλα καλά για το κισάκι και με τον καινούργιο χρόνο θα φωνάξω παπά για ευχέλαιο στο θέμα των 30 και κάτι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω πετσα θελωωωωωω,ειμαι ικανη να φαω ολη την πετσα απο το κοτοπουλο και να μην αγγιξω το κρεας.Η αληθεια ειναι οτι χθες κοριτσια ετρωγα ολο αηδιες,μαλλον επειδη περιμενω την κοκκινοσκουφιτσα(λεω για να παρηγοριεμαι).Αχ κοριτσια δεν ξερω απο μικρη εχω φοβια με τα πουλια(εκτος απο ενα ;))μιλαμε οτι περπαταω στο δρομο κι αν δω περιστερι ή δεκαοχτουρα στο δρομο ειμαι ικανη να αλλαξω πεζοδρομιο.Για να μη μιλησω για την πλατεια Αριστοτελους,ειναι απαγορευμενο σημειο για μενα:tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...