Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

ετσι ειναι ακομη κ οταν ειναι να χτυπησουν τα παιδια ή εχουν ασχημη διαθεση στο σχολειο πχ.λες κατι δεν παει καλα χωρις να ξες γτ εγω τουλαχιστον το νιωσα πολλες φορες.

εμενα θα μου πεις?

Η πρωτη παιδιατρος, μου ειχε πει πως "δεν ανησυχειτε ευκολα κυρια Π... κι οταν μου πειτε κατι δινω περισσοτερη σημασια... Γιατι για να ανησυχησετε εσεις... " (με ειχε πει αδιαφορη με λιγα λογια, χαχαχα καλη της ωρα, φοβερη γιατρος αλλα σκυλα ρε γμτ)...

Οσες φορες ομως εχω ανησυχησει... δυστυχως ρε γμτ, ΠΑΝΤΑ εχω δικιο. Οποτε πλεον αυτο εμπιστευομαι περισσοτερο... Οταν κατι δεν μου παει καλα, τρεχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και για να πω και κατι ευχαριστο εχω ενα μικρο αιμσταιν μπουχαχαχα κουκουβαγια, ο μικρος την τρελαινε τη γιατρο, της εδειχνε τι ηθελε και αυτη του δινε κατι αλλο και της εκανε οχι οχι μεχρι να του δωσει αυτο που θελει, μετα τη πηρανε τηλ. και μολις το σηκωσε κι αρχισε να μιλαει βαζει αναποδα κι αυτος το χερι του στ΄ αυτη κι εκανε πως μιλαει ταταμπαμα και τα σχετικα και φευγοντας λεω στη γιατρο γεια σας γεια σας και σηκωσε το χερακι και χαιρετουσε κι αυτος ε τη κουφανε και μας ειπε οτι κανει καποια πραγματα πιο νωρις και ισως γι΄ αυτο δε κοιμαται ηρεμα και πολυ γιατι το μυαλο του γυρναει συνεχεια και εχει εντοη εγκεφαλικη αναπτυξη αυτο το διαστημα....επισης τον εβαλε να περπατησει σιγα σιγα πιανοντας του τα χερια και ειδε οτι παταει ολη τη πατουσα....μακαρι να περπατησει γρηγορα γιατι εφτασε 10.900!

Link to comment
Share on other sites

καλε ναι, σιγα μην δεν ειχε απεργια το ΕΚΑΒ. Οποτε εγω δεν ειμαι καλα, να ξερετε το ΕΚΑΒ απεργει!

Πες εσύ ότι δεν είσαι καλά, και μέχρι και ελικόπτερο θα κουβαλήσουμε αν χρειαστέι!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαντυ μου... οταν με το καλο περπατησει... ΤΟΤΕ θα τα δεις ολα! (αχ Παναγια μου, κινητη μεθοδος αντισυλληψης ειμαι!!!)

Χαχαχα να σε γνωρισω στον αντρα μου να μη μου κανει ποτε δευτερο παιδι ρε κοριτσι χαχαχα, παντως αν περπατησει τουλαχιστον δε θα το κουβαλαω με τα ρημαγμενα μου χερακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαχαχα να σε γνωρισω στον αντρα μου να μη μου κανει ποτε δευτερο παιδι ρε κοριτσι χαχαχα, παντως αν περπατησει τουλαχιστον δε θα το κουβαλαω με τα ρημαγμενα μου χερακια!

Θα το κυνηγας και θα το τραβας με τα ρημαγμενα σου χερακια, την ρημαγμενη μεση και τα ρημαγμενα σου ποδαρακια!!!

Μαζεψτε με!!!!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

mprabo santy sto palikaraki sou.min sto parei k sena i nasa omos gt emena ol me ta pernei axaxaa

Χαχαχαχα, μονο εσεις το ξερετε μη το πειτε παραεξω και οσες με γνωρισατε προσωπικα ειναι απορρητο μη σας φυγει λεξη σε κανεναν γιατι αλλιως θ΄ αναγκαστω να σας κανω να σιωπησετε για παντα.....μπουχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Και για να πω και κατι ευχαριστο εχω ενα μικρο αιμσταιν μπουχαχαχα κουκουβαγια, ο μικρος την τρελαινε τη γιατρο, της εδειχνε τι ηθελε και αυτη του δινε κατι αλλο και της εκανε οχι οχι μεχρι να του δωσει αυτο που θελει, μετα τη πηρανε τηλ. και μολις το σηκωσε κι αρχισε να μιλαει βαζει αναποδα κι αυτος το χερι του στ΄ αυτη κι εκανε πως μιλαει ταταμπαμα και τα σχετικα και φευγοντας λεω στη γιατρο γεια σας γεια σας και σηκωσε το χερακι και χαιρετουσε κι αυτος ε τη κουφανε και μας ειπε οτι κανει καποια πραγματα πιο νωρις και ισως γι΄ αυτο δε κοιμαται ηρεμα και πολυ γιατι το μυαλο του γυρναει συνεχεια και εχει εντοη εγκεφαλικη αναπτυξη αυτο το διαστημα....επισης τον εβαλε να περπατησει σιγα σιγα πιανοντας του τα χερια και ειδε οτι παταει ολη τη πατουσα....μακαρι να περπατησει γρηγορα γιατι εφτασε 10.900!

Ναι μαρή, μόνο το δικό σου παιδί τα κάνει αυτά!!!!:tongue::tongue:

Κουκουβάγια!!!!:lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...