Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Θα το κυνηγας και θα το τραβας με τα ρημαγμενα σου χερακια, την ρημαγμενη μεση και τα ρημαγμενα σου ποδαρακια!!!

Μαζεψτε με!!!!!!!!:tongue:

Ευκαιρια να χασω κανα κιλο, που το ειδες το κακο και μετα το κορμι θα ειναι ετοιμο για μια νεα εγκυμοσυνη χαχαχα δε με πειθεις λεμε, η μονη αντισυλληψη προς το παρον ειναι το δντ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμενα γιατι η Νασα μου τ' αφηνει?

Καλά εσύ σήμερα πετάς κάτι ατάκες, όλα τα λεφτά!:lol::lol::lol:

Θα το κυνηγας και θα το τραβας με τα ρημαγμενα σου χερακια, την ρημαγμενη μεση και τα ρημαγμενα σου ποδαρακια!!!

Μαζεψτε με!!!!!!!!:tongue:

Με κάλυψες πλήρως!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μολις μιλησα με το κισακι δεν ηταν και πολυ καλα.....εχθες ειχε λιγο καφε.....σημερα που περασε ο γιατρος της ειπε να μεινει και σημερα μεσα και το απογευμα θα της κανουν υπερηχο.Αυτα δεν ειπαμε αλλα γιατι ηταν καπως....αν εχω νεοτερα θα σας πω..

ελεος δηλαδη σημερα.Μακαρι να πανε ολα καλα για τις φιλεναδες μας.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Είπε κανείς τίποτα για την ηλικία μας;;;;

Τι έχει η ηλικία μας;;;;

Πρώτα συμπτώματα αλτσχάιμερ Ελένη; Να δώσεις τον εαυτό σου στην επιστήμη όπως στο greys anatomy... θυμίσου τους γιατρούς :wink:

Είδες Σάντυ, θαυματουργή η κορτιζόνη μόνο που εμάς μας φέρνει και υπερένταση και γκρίνια.... μιαν άλλη φορά πάλι τον είχε φέρει μελαγχολία. Τον μικρό μου εννοώ που είναι ευαίσθητος στην λαρυγγίτιδα.

Αρχίσατε πάλι τα ξεχειλώματα με πτηνά αυτή τη φορά;

Τι να λέμε τώρα..

Αυτό είναι το πτηνό μας.... ε Σάντυ;%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%92%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευκαιρια να χασω κανα κιλο, που το ειδες το κακο και μετα το κορμι θα ειναι ετοιμο για μια νεα εγκυμοσυνη χαχαχα δε με πειθεις λεμε, η μονη αντισυλληψη προς το παρον ειναι το δντ

Αυτό έλα να μας το πεις σε κανα δυο μήνες που θα έχει περπατήσει!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μολις μιλησα με το κισακι δεν ηταν και πολυ καλα.....εχθες ειχε λιγο καφε.....σημερα που περασε ο γιατρος της ειπε να μεινει και σημερα μεσα και το απογευμα θα της κανουν υπερηχο.Αυτα δεν ειπαμε αλλα γιατι ηταν καπως....αν εχω νεοτερα θα σας πω..

ελεος δηλαδη σημερα.Μακαρι να πανε ολα καλα για τις φιλεναδες μας.

Ε ρε γμτ τι ειναι αυτο τωρα....σε ποια εβδομαδα ειναι το κισακι;

Link to comment
Share on other sites

Είπε κανείς τίποτα για την ηλικία μας;;;;

Τι έχει η ηλικία μας;;;;

Πρώτα συμπτώματα αλτσχάιμερ Ελένη; Να δώσεις τον εαυτό σου στην επιστήμη όπως στο greys anatomy... θυμίσου τους γιατρούς :wink:

Είδες Σάντυ, θαυματουργή η κορτιζόνη μόνο που εμάς μας φέρνει και υπερένταση και γκρίνια.... μιαν άλλη φορά πάλι τον είχε φέρει μελαγχολία. Τον μικρό μου εννοώ που είναι ευαίσθητος στην λαρυγγίτιδα.

Αρχίσατε πάλι τα ξεχειλώματα με πτηνά αυτή τη φορά;

Τι να λέμε τώρα..

Αυτό είναι το πτηνό μας.... ε Σάντυ;%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%92%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91.jpg

βασικα μπορουμε να κανουμε δικη μας νασα με σημα την κουκουβαγια γτ να τα παρουνε τα αστερια μας οι αμερικανοι?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσια μολις μιλησα με το κισακι δεν ηταν και πολυ καλα.....εχθες ειχε λιγο καφε.....σημερα που περασε ο γιατρος της ειπε να μεινει και σημερα μεσα και το απογευμα θα της κανουν υπερηχο.Αυτα δεν ειπαμε αλλα γιατι ηταν καπως....αν εχω νεοτερα θα σας πω..

ελεος δηλαδη σημερα.Μακαρι να πανε ολα καλα για τις φιλεναδες μας.

Αμάν ρε γμτ!!!!

Καθόλου καλά δεν μας μπήκε ο μήνας....

Ότι νεότερο έχεις μας λες!

Να μαρη αλλα το δικο μου υα κανει καλητερα χαχαχαχα, πολυ μ΄ αρεσει το μαρη!

Για πείτε τι είναι πάνω από την νασα γιατί εμένα αυτό το έκανε από 3,5 μηνών!!!

Να σκάσεις μαρή!!!!:tongue::tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Είπε κανείς τίποτα για την ηλικία μας;;;;

Τι έχει η ηλικία μας;;;;

Πρώτα συμπτώματα αλτσχάιμερ Ελένη; Να δώσεις τον εαυτό σου στην επιστήμη όπως στο greys anatomy... θυμίσου τους γιατρούς :wink:

Είδες Σάντυ, θαυματουργή η κορτιζόνη μόνο που εμάς μας φέρνει και υπερένταση και γκρίνια.... μιαν άλλη φορά πάλι τον είχε φέρει μελαγχολία. Τον μικρό μου εννοώ που είναι ευαίσθητος στην λαρυγγίτιδα.

Αρχίσατε πάλι τα ξεχειλώματα με πτηνά αυτή τη φορά;

Τι να λέμε τώρα..

Αυτό είναι το πτηνό μας.... ε Σάντυ;%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%92%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91.jpg

Μια χαρα πτηνο ειμαστε κουκλες.....και μενα μου ειπε απο δω και περα να χω το νου μου γιατι μπορει να τον χτυπαει εκει, εμας η κορτοζονι του εφερε υπνηλια και υπερενταση μαζι, κοπανιεται ολη νυχτα με κλειστα ματια...

Link to comment
Share on other sites

Καλε ελεος με τα πουλια και τα σιχαινομαι........

Νομιζω οτι ειναι στην 28η σαντυ μου.Αμαν βρε παιδι μου,απο παντου σημερα αστα να πανε........:(

τι σε φταινε τα πουλια εσενα παλι καλε?ετσι δεν σαρεσουν?psito+me+krema+kai+mpiskota.jpg

ωχ!λετε να εμφανιστει καμια ουκουρικου τωρα που βαλα το πτωμα?:lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...