Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Sweepers κ μελιτουλα, έχω κ εγώ ενοχλήσεις στο τελείωμα της ουρησης,όπως επίσης κ όταν θέλω να ενεργήθω ποναω στη περιοχή της τιμής. Έτσι ήμουν κ στη πρώτη καισαρικη περνάει με το καιρό.

Με το θηλασμό πάμε πολύ καλά. Υπάρχουν κ τετράωρα που θα κοιμηθεί αλλά κ αλλά βραδια που θα τρώει ανά μια ώρα. Βέβαια τα περισσότερα βραδια είναι ανά τρίωρο περίπου,οπότε από ύπνο είμαι σχετικά καλά. Βέβαια έχω την γνώση από το πρώτο παιδί οπότε δεν μου φαίνεται πρωτόγνωρο.

Έχει περάσει σίγουρα το βάρος της γέννησης του κ έχει ψήλωσει.Δεν ξέρω πόσα κιλά είναι αλλά φαίνεται έχειπαρει μπουτακια κ έχει κάνειμαγουλακια.

Απολαύστε αυτή την περίοδο, παρόλο την κούραση που έχουμε θα μας λείψει.

Φιλιά.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζαμιακι μου ρωτα την τζο.εκεινη εκανε τραπεζα με οτι μαζευαν τα κοχυλια

εμεις καλα,ησυχα,αυριο κλεινουμε μηνα.αν δ κοιμομασταν κ 4στο κρεβατι θα ταν καλυτερα

τη μερα να τον κοιμθζεις σε φυσικο φως κ με θορυβους.να τον ξυπνας ανα 2-3ωρες.το βραδυ στο δωματιο,σκοτεινα,χωρις φασαρια,γαλα,αλλαγμα στο σκοταδια κ χωρις ομιλια

να αδειαζει το ενα στηθος να παιρνει κ το πιο λιπαρο

Σε ευχαριστω Βικακι μου!!

Να σε ρωτησω......το πουλακι του μπεμπη το κατεβαζεις το πετσακι??

Γαλακτωμα του βαζεις στο σωματακι;

Προσπαθώ και το αδειαζω το στηθος..απλα το αλλο μενει για κανα 3ωρο πρησμενο και δε μπορω....αρχιζει και ποναει..Στο ριλσξ απο ποτε τα βαζουμε?

Καλησπέρα κορίτσια μου..Να σας ζήσουν τα μπεμπακια στις νεες μανούλες!! Καλοτυχα κ ευλογημένα! .

Εμείς δεν είμαστε πολύ καλά.. αποφασίσαμε ν βγάλουμε τις ψευδοθηλες και ενώ ήμουν Καλά κ δεν πονούσα και χάρηκα η καημένη... Πλέον σε κάθε θηλασμό τρέμω..απο το πόνο κλαίω..Και δοκίμασα ν βάλω πάλι ψευδοθηλες άλλα ο μικρός εκνευρίζεται πλέον Αφού συνήθισε στο στήθος απευθείας..κ δεν θηλαζει με ψευδοθηλες..Δε ξέρω τι ν κάνω.. απελπιστηκα Αλήθεια.. Μετά από κάθε θηλασμό βάζω πουρελαν Αλλά Διάφορα δε βλέπω.. εχω δει ένα Σωρό βίντεο γ ια σωστή στάση τίποτα..Ο πόνος πόνος.. οποιαδήποτε σύμβουλη είναι καλοδεχούμενη Γιατί δεν τη. Παλεύω..

Μελιτουλα μου χαλαρωσε...εμενα μου ειχε πληγωσει τη μια θηλή στο μαιευτηριο...μιλαμε οταν πηγαινε να πιασει τη θηλη χτυπαγα το ποδι στο κρεβατι....για τοσο πονο...τωρα ειμαι λιγο καλυτερα..βαζω μονο το γαλα μου...η πουλεραν δε μου αρεσε...

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν;;;ποια εχει σειρα;;:D

Παντως ενα εχω να πω.......χαλαλι η αϋπνίες!!!κοιταω τη φατσουλα του και ξεχναω τα παντα...περιττο να σας πω πως ζητημα να εχω κοιμηθει 15 ωρες.....μεχρι να φαει..να τον αλλάξουμε ερχεται παλι η ωρα του φαγητου......αντε να προλαβω να κανω καμια δουλεια.....

Χθες βραδυ κοιμομουν ορθια....εχω και το αγχος μη μου πεσει...πφ....

Σας φιλω ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Melitoula κι εμείς στις 23ημ. πήραμε μόνο 40γρ. Δυο παιδίατροι την είδαν. Γάλα έχω αλλά επειδή είναι τοσοδούλα κάνει λίγες και αργές θηλαστικές κινήσεις. Έχω σκάσει φυσικά από την αγωνία. Μάλλον θα δώσουμε ξένο να πάρει λίγο τα πάνω της και μετά σιγά σιγά θα το κόψουμε.

Από ύπνο κι εμείς άλλοτε κοιμόμαστε 3ωρα και άλλοτε μισάωρα. ☺ είναι όμως τόσο γλυκό το μαιμουδάκι μου! ❤❤❤❤


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπακια!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!!

Κ Εμείς ξενυχταμε, την ημερα την ξυπνάω ανα 2 ώρες κ το βραδυ αμα 3. Αν και τα βράδια συνήθως ξυπνάει μόνη της νωρίτερα.

Περιμένω την Τρίτη να ζυγιστουμε πάλι για να δούμε πως πάμε.

Πάντως κ μένα έχει πάρει σίγουρα... βλέπω τα μαγουλακια έχουν αφρατεψει :)

Ζαμια συμφωνώ..χαλάλι η κούραση κ όλα.. Την λατρεύω!

Μελιτουλα κ εμένα νομίζω έχει κάνει τη νύχτα μέρα. Δεν ξερω τι να κανω!!! Ενώ την ημερα την εχω σε φωτεινό δωμάτιο με ήχους κτλ..Κ το βραδυ ησυχία.. Δεν βλέπω να βοηθάει


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Σας ειδε παιδίατρος σπιτι? εμας ηρθε σημερα ζύγισε και την μικρη εχει το ιδιο βαρος με το εξιτήριο απο το νοσοκομειο, ειπε πρεπει να αρχίζει να παιρνει κ να την παρω σε δυο εβδομαδες σε αντίθετη περιπτωση δανείστηκα και εναν Βρεφοζυγό να υπαρχει.

Ριλαξ οντως ποτε τα βαζουμε? νομιζω ειναι πολυ μικρα ακομα παντως την εχω ολη μερα βυζι - καλαθουνα - αλλαξιερα.

Τα κοχύλια καπου διαβασα μια κοπελα εκανε τραπεζα να τα παρω κανουν δουλεια λετε? γιατι κι εμενα οταν κοιμαται κ μενει ετσι το στηθος ποναει και πρηζεται, στα μαθηματα μητρικού θηλασμού μας ειπαν οτι δεν ειναι οτι καλυτερο τα επιθέματα καλυτερα το γυμνο στηθος και ετσι κυκλοφορώ σπιτι σαν την τρελη αμαζόνα με την ρόμπα!

Εχασα 8 κιλα απο τα 20 που πηρα αλλα who cares? καμια δεν προλαβαίνει να φαει απο εμας πιστευω...


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Sweetberry Εγώ πονάω στην ούρηση κ εχω την εντύπωση πως είναι στο σημείο του καθετήρα..ειδικά στο τέλος που αδειαζω συγγνώμη κιόλας..με πονάει..κ Εγώ ελπίζω μην έμεινε κουσούρι.. Η πεθερά μ λέει ν το κοιταξω για Ουρολοίμωξη..Αλλά δε ξέρω.. Κατά τ'άλλα το παλεύουμε με το θηλασμό. ΤΑ βράδια έτσι κ έτσι..Νομίζω έχει κάνει τη νύχτα μέρα..όλη μέρα κοιμάται κ θυμάται ότι πρέπει ν ξυπνήσει στις δυόμιση μέχρι το πρωί..χουζουρεύει με πιπίλα Αλλά μόλις του φύγει κλαίει κ αυτο συμβαίνει ανα δεκάλεπτο..οπότε..ύπνος για μένα γιοκ..μονο στις έξι αποκοιμιεται για κάνα δίωρο κ μετα τα ίδια.. Έτσι είναι απο τις εφτά τις έξι μέρες.. Επίσης κοιμάται τόσο βαριά . Περάσαμε κ ένα άγχος Γιατί τελικά ήταν αφυδάτωμενος.. ευτυχώς προς το παρόν με το συμπλήρωμα πήρε λίγο τα πάνω Του.. Τα στήθη μ εμένα βέβαια δεν πονάνε όταν γεμίζουν..τρέχουν βέβαια οπότε όλη μέρα με επιθέματα που στάζουν κ κοχύλια ειμαι.. Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό που δεν πρηζονται κ δεν πονάνε..κ Επίσης όταν θηλάζω δεν ξέρω αν τρώει καλά..γτ κ πριν το συμπλήρωμα νόμιζα έτρωγε Αλλά τλκ έχανε κ βάρος..Τι ν πω..ας πιάσει μια το βάρος γέννησης..ν ησυχάσω γτ στο παρατσακ γλιτώσαμε την εισαγωγή στο νοσοκομείο..

Συγγνωμη που παρεμβαινω και μπαινω ετσι σφηνα. Αλλα για την ταλαιπωρια σου με το βαρος του μικρου ευθυνεται η πιπιλα. Γιατι του κοβει γευματα και ετσι χανει βαρος. Αντι για πιπιλα, βαζε τον στο στηθος και θα δεις που θα παρει τα πανω του. Και θα κοψεις και το συμπληρωμα. ισως χρειαστει βεβαια να ειναι για ωρες ολοκληρες στο στηθος αλλα δεν θα κρατησει πολυ. Οι πρωτες 40 μερες ειναι οι πιο δυσκολες, μετα θα στρωσει σιγα σιγα. Επισης με την πιπιλα και με το μπιμπερο κινδυνευει με συγχηση θηλων και μετα να μη θελει το στηθος. Να σου ζησει και καλα κουραγια!


Qis2p3.png?t=1&WSfUV3qU
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Βικακι μου!!

Να σε ρωτησω......το πουλακι του μπεμπη το κατεβαζεις το πετσακι??

Γαλακτωμα του βαζεις στο σωματακι;

Προσπαθώ και το αδειαζω το στηθος..απλα το αλλο μενει για κανα 3ωρο πρησμενο και δε μπορω....αρχιζει και ποναει..Στο ριλσξ απο ποτε τα βαζουμε?

οχι,δ πειραζουμε καθολου το πουλακι

τις πρωτες μερες που ξεφλουδιζε του εβαζα κρεμουλα.γενικα σπανια

δλδ τρωει απο το καθε στηθος ανα 3ωρες εναλλαξ;

υπαρχουν κ ρηλαξ απο νεογεννητα(τετοιο εχω)αλλα τον εχω βαλει 3φορες,μια για τουαλετα κ 2για μαγειρεμα.5'λεπτα καθε φορα.γενικα δ ειναι κ το ιδανικοτερο για την πλατουλα τους,κ στα αγορακια πιεζεται κ η περιοχη της πανας αν το δεσεις.ενα 20'να φας η να κανεις ντουζακι οκ.μετα το διμηνο εβαζα την ιωαννα 2ωρες το 24ωρο σπασμενο σε 30'.δ της αρεζε.ενω ο μικρος αρεστηκε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες και μπεμπακια!

Διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!!

Κ Εμείς ξενυχταμε, την ημερα την ξυπνάω ανα 2 ώρες κ το βραδυ αμα 3. Αν και τα βράδια συνήθως ξυπνάει μόνη της νωρίτερα.

Περιμένω την Τρίτη να ζυγιστουμε πάλι για να δούμε πως πάμε.

Πάντως κ μένα έχει πάρει σίγουρα... βλέπω τα μαγουλακια έχουν αφρατεψει :)

Ζαμια συμφωνώ..χαλάλι η κούραση κ όλα.. Την λατρεύω!

Μελιτουλα κ εμένα νομίζω έχει κάνει τη νύχτα μέρα. Δεν ξερω τι να κανω!!! Ενώ την ημερα την εχω σε φωτεινό δωμάτιο με ήχους κτλ..Κ το βραδυ ησυχία.. Δεν βλέπω να βοηθάει

Αναστελλα και εγω ανα 3τον ξυπναω γιατι εχουμε λιγο ικτερο:?Εδωσα και 4 γεύματα ξενο γαλα για να τον βοηθησουμε να πεσει..

Και εμενα μου φαινεται πως εχει αφρατεψει😀😀😀😀😀πσο για το ωραριο και εμενα εχει μπερδέψει τη νυχτα και τη μερα.ακριβος το ιδιο κανω..το πρωι φασαρία..το βραδυ ησυχια..

Γεια σας κοριτσια!

Σας ειδε παιδίατρος σπιτι? εμας ηρθε σημερα ζύγισε και την μικρη εχει το ιδιο βαρος με το εξιτήριο απο το νοσοκομειο, ειπε πρεπει να αρχίζει να παιρνει κ να την παρω σε δυο εβδομαδες σε αντίθετη περιπτωση δανείστηκα και εναν Βρεφοζυγό να υπαρχει.

Ριλαξ οντως ποτε τα βαζουμε? νομιζω ειναι πολυ μικρα ακομα παντως την εχω ολη μερα βυζι - καλαθουνα - αλλαξιερα.

Τα κοχύλια καπου διαβασα μια κοπελα εκανε τραπεζα να τα παρω κανουν δουλεια λετε? γιατι κι εμενα οταν κοιμαται κ μενει ετσι το στηθος ποναει και πρηζεται, στα μαθηματα μητρικού θηλασμού μας ειπαν οτι δεν ειναι οτι καλυτερο τα επιθέματα καλυτερα το γυμνο στηθος και ετσι κυκλοφορώ σπιτι σαν την τρελη αμαζόνα με την ρόμπα!

Εχασα 8 κιλα απο τα 20 που πηρα αλλα who cares? καμια δεν προλαβαίνει να φαει απο εμας πιστευω...

Sweetberry, εμας ηρθε σπιτι,ολα καλα!εχουμε παρει ξτο βαρος της γεννησης μας.Τα κοχυλια βοηθουν για τη συλλογή γαλακτος αν σταζει το στηθος.εσενα σταζει;

Εγω δεν εχω ανεβει στη ζυγαρια...Σκεφτομαι μετα τον σαραντισμο.

Σε ευχαριστω Βικακι μου!!

Να σε ρωτησω......το πουλακι του μπεμπη το κατεβαζεις το πετσακι??

Γαλακτωμα του βαζεις στο σωματακι;

Προσπαθώ και το αδειαζω το στηθος..απλα το αλλο μενει για κανα 3ωρο πρησμενο και δε μπορω....αρχιζει και ποναει..Στο ριλσξ απο ποτε τα βαζουμε?

οχι,δ πειραζουμε καθολου το πουλακι

τις πρωτες μερες που ξεφλουδιζε του εβαζα κρεμουλα.γενικα σπανια

δλδ τρωει απο το καθε στηθος ανα 3ωρες εναλλαξ;

υπαρχουν κ ρηλαξ απο νεογεννητα(τετοιο εχω)αλλα τον εχω βαλει 3φορες,μια για τουαλετα κ 2για μαγειρεμα.5'λεπτα καθε φορα.γενικα δ ειναι κ το ιδανικοτερο για την πλατουλα τους,κ στα αγορακια πιεζεται κ η περιοχη της πανας αν το δεσεις.ενα 20'να φας η να κανεις ντουζακι οκ.μετα το διμηνο εβαζα την ιωαννα 2ωρες το 24ωρο σπασμενο σε 30'.δ της αρεζε.ενω ο μικρος αρεστηκε

Βικακι σε ευχαριστω πολυ!!Και εγω ανα 3 ωρες εναλλαξ τον βαζω να φαει.

Μμμμμ οσο για το ριλαξ..δε ξερω αν κανει απο τοσο δα να τον βαλω..θα ρωτησω αυτους που μου το έδωσαν:wink:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ότι αρχίσαμε κολικούς μανούλες. Όλο το βραδυ γκρίνια...τεντωνοταν κ σαν να σφιγγοταν συνέχεια, μόνο στο στήθος ηρεμουσε κ στην αγκαλιά. Ζήτημα να κοιμηθήκαμε μια ώρα ολο το βραδυ. Να φανταστείτε τώρα την πήρε ο ύπνος.

:(


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Zamia μου στάζω σαν αγελάδα στις μπλούζες στα σουτιεν κλπ γι αυτο σκεφτηκα τα κοχύλια που αναφέρθηκαν εδω. Σκεφτομαι και το θηλαστρο επισης να μαζεύω για οταν γυρισω στη δουλεια τον Απριλη.

Anastella μου μας ειπαν στα μαθηματα μητρικού θηλασμού να πίνουμε γλυκάνισο για τους κολικούς το ηξερα και απο την μητερα μου αυτο, δεν ξερω αν δινεις συμπληρωμα ξενο αλλα δες μηπως και το γαλα την βαραίνει και την ενοχλει εγω σημερα θα αλλαξω το frezylac pure και θα παρω to novalac Ar που ειναι πιο ελαφρυ να το δοκιμασω οπως μου ειπε η παιδίατρος,

Το συμπληρωμα θα γινει μονο δυο φορες την ημερα μεχρι να κοπει εντελως σιγα σιγα για να εδραιώσουμε τον θηλασμο.

Υπομονη κοριτσαρες με το ξενύχτι και την κουραση τα λουκουμάκια μας θα ξεπεταχτούν σιγα σιγα και θα αναπολούμε τις μερες που ηταν τοσο δα κοτοπουλάκια.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που παρεμβαινω και μπαινω ετσι σφηνα. Αλλα για την ταλαιπωρια σου με το βαρος του μικρου ευθυνεται η πιπιλα. Γιατι του κοβει γευματα και ετσι χανει βαρος. Αντι για πιπιλα, βαζε τον στο στηθος και θα δεις που θα παρει τα πανω του. Και θα κοψεις και το συμπληρωμα. ισως χρειαστει βεβαια να ειναι για ωρες ολοκληρες στο στηθος αλλα δεν θα κρατησει πολυ. Οι πρωτες 40 μερες ειναι οι πιο δυσκολες, μετα θα στρωσει σιγα σιγα. Επισης με την πιπιλα και με το μπιμπερο κινδυνευει με συγχηση θηλων και μετα να μη θελει το στηθος. Να σου ζησει και καλα κουραγια!

Πλακα κάνεις?οποιαδήποτε γνώμη είναι καλοδεχούμενη!! Λες Ε?δλδ με το που κλαίει στήθος έτσι?θα το δοκιμάσω..τη μέρα ντάξει..το δύσκολο είναι το βράδυ.. Αλλά κάθε θυσία κ ταλαιπωρία είπαμε αξίζει..Τώρα για το μπιμπερό εχω της μεντελα το calma..Νομίζω τον βοηθάει αρκετά γτ πρέπει ν ρουφάει..κ δεν ρέει έτσι το γάλα.. Αλλά το σκέφτομαι κ εγώ έντονα Μήπως τλκ απορρίψει το στήθος..γτ τον βάζω κ πιπιλαει με τις ώρες..Όταν τον βγάζω κλαίει κ με το Π παίρνει Μπιμπερό χόρταινει κ κοιμάται..δενδεν ξέρω..ελπίζω μόλις αρχίσει κ παίρνει ικανοποιητικά βάρος ν κάνω τον λεγόμενο επαναγαλκτισμο ώστε ννα θηλάζω αποκλειστικά κόβοντας το συμπλήρωμα..σε ευχαριστώ πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Ν ρωτησω. Και κάτι άλλο.. έφαγε το συμπλήρωμα του στις εννιά.. Και στις έντεκα παρα έκλαψε..οπότε Εγώ είχα αντλήσει το γάλα κ τ ου το δωσα..ησύχασε κ σε λίγη ώρα το βγάλε.. μ το χει κάνει κ με τ στήθος αυτό.. αναρωτιέμαι τώρα..Αν είναι ν κάνει εμετό γτ θέλει στήθος κ ρουφάει ή αντίστοιχα μπιμπερό.. Δεν καταλαβαίνει ότι δεν χωράει αλλο?κ Επίσης πόσες φορές πρέπει ν ρευτει..γτ κάποιες φορές με το που το σήκωνω τσουπ ρευετε κ δεν προλάβαινω ν τον χτυπήσω καν τη πλατουλα..παρ'όλα αυτά θέλει λίγο ν το ν τρώω παραπάνω?γτ τον αφήνω

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμενα... λιγο λιγοτερο κουρασμενη... κοιμαμαι 3 με 4 ωρες αλλα αληθεια οταν βλεπω το προσωπο του φευγουν ολοι οι φοβοι χαλαλι ολα μα ολα.....σας καταλαβαίνω απόλυτα... διαβαζω λιγο γρηγορα τα νεα σας.... ρηλαξ αλλοι λενε απο την αρχή εγώ στο πρωτο το εβαλα 20 ημερων και το δευτερο καπου εκει θα το βαλω μετα τα Χριστούγεννα... πιπιλα απαγορευεται κοβει γευματα συγχιζει το παιδι.. μετα τους 2 μηνες αν και εφοσον παρει καλο βαρος μονο βραδυ μου ειπε η παιδιατρος...


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Ν ρωτησω. Και κάτι άλλο.. έφαγε το συμπλήρωμα του στις εννιά.. Και στις έντεκα παρα έκλαψε..οπότε Εγώ είχα αντλήσει το γάλα κ τ ου το δωσα..ησύχασε κ σε λίγη ώρα το βγάλε.. μ το χει κάνει κ με τ στήθος αυτό.. αναρωτιέμαι τώρα..Αν είναι ν κάνει εμετό γτ θέλει στήθος κ ρουφάει ή αντίστοιχα μπιμπερό.. Δεν καταλαβαίνει ότι δεν χωράει αλλο?κ Επίσης πόσες φορές πρέπει ν ρευτει..γτ κάποιες φορές με το που το σήκωνω τσουπ ρευετε κ δεν προλάβαινω ν τον χτυπήσω καν τη πλατουλα..παρ'όλα αυτά θέλει λίγο ν το ν τρώω παραπάνω?γτ τον αφήνω

Μετα απο καθε γεύμα να τον κανεις να ρευτεί κ μετα να κοιμηθει, οντως η ωρα που λες ειναι πολυ κοντα η ωρα δλδ που ξυπνηςε φαγωμένο κ του εδωςες στηθος και ισως δεν πεινάγε απλα ηθελε να πιπιλίσει. Μην ξεχνας οτι ειναι δύσπεπτο οποιοδηποτε αλλο γαλα περαν του μητρικού, οταν δινω ξενο συμπληρωμα αφηνω τουλαχιστον 3 ωρες να περασουν για το επομενο γεύμα....τσεκαρε αν εχει απλα πονακια ισως η θελει αγκαλιτσα η εχει κανει κακα.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...