Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

καλα ειμαι ,ξεκουραστηκα το σαββατοκυριακο,εκανα και τες βολτεσ μου ωραια περασα!!!σημερα δευτερα λιγο δυσκολη μερα αλλα που θα παει θα περασει:P:p

Θα περασει που θα παει....

Εφακι εσυ ποτε δεν την περιμενεις την κυρία?

ασε το ειδα..κοντευεις και εσυ...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα περασει που θα παει....

Εφακι εσυ ποτε δεν την περιμενεις την κυρία?

ασε το ειδα..κοντευεις και εσυ...

εχω ακομα μια εβδομαδα αλλα πηρα ορκο να μην κανω τιποτα αν δεν εχω καθηστερηση!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καρπουζι εκανες τεστακια...χαμογελασε κανένα?

την παρασκευη που ηταν να ξεκινησω το ξεχασα:oops::oops::oops::oops: αλλα εκανα σκ και τελικα μου χαμογελασε σημερα:oops::oops: εχω δουλεια μετα:tongue::tongue:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την παρασκευη που ηταν να ξεκινησω το ξεχασα:oops::oops::oops::oops: αλλα εκανα σκ και τελικα μου χαμογελασε σημερα:oops::oops: εχω δουλεια μετα:tongue::tongue:

αντε ρα ακρωβως..ουτε ρολοι να ησουν ..ειδες μετα σε 14 μερες ακριβως θα περιμενεις...βρε τι συνεπεια αυτη η δικια σου...

αντε βουρ ..κανε και σήμερα και αυριο.οκ?...αυριο αν μπορεις κανε το πρωι..βαλτον κατω πρωι πρωι..ακους?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

εσυ βαστα γερα ετσι????? δε θελω να κυλησεις στο βουρκο της αμφιβολιας :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειμαι σαν κατι ψυχακιδες...απο ψυχολογια δε χαλια..μπορει να μου πεις καλημερα και να σου πω.αι στο @@@@@@...

τη μια λεω..μπα θα μου ερθει ειμαι σιγουρη ρχω τα συμπτωματα της απλα αλλες φορες δεν τους εδινα τοση σημσεια..

Μετα απο λιγο μπορει να εχω κανα τσιμπιματάκι..και λεω μαλλον ειμαι...παει θα μου στρειψει.,...αντε να ερθει το αυριο ..να ξερω τελικα τι ειμαι γιατι θα σαλτάρω....ολο το ΣΚ..η ψυχολογία μια πα΄νω μια στα ταρταρα...:evil::evil::evil::evil:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αντε ρα ακρωβως..ουτε ρολοι να ησουν ..ειδες μετα σε 14 μερες ακριβως θα περιμενεις...βρε τι συνεπεια αυτη η δικια σου...

αντε βουρ ..κανε και σήμερα και αυριο.οκ?...αυριο αν μπορεις κανε το πρωι..βαλτον κατω πρωι πρωι..ακους?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πρωι αποκλειεται:rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλα αργοτερα κατι θα γινει:mrgreen::mrgreen::mrgreen: παντως οφειλεις να παραδεχτεις....τετοια ακριβεια μονο εγω....:mrgreen:

ειμαι σαν κατι ψυχακιδες...απο ψυχολογια δε χαλια..μπορει να μου πεις καλημερα και να σου πω.αι στο @@@@@@...

τη μια λεω..μπα θα μου ερθει ειμαι σιγουρη ρχω τα συμπτωματα της απλα αλλες φορες δεν τους εδινα τοση σημσεια..

Μετα απο λιγο μπορει να εχω κανα τσιμπιματάκι..και λεω μαλλον ειμαι...παει θα μου στρειψει.,...αντε να ερθει το αυριο ..να ξερω τελικα τι ειμαι γιατι θα σαλτάρω....ολο το ΣΚ..η ψυχολογία μια πα΄νω μια στα ταρταρα...:evil::evil::evil::evil:

και εγω ημουν ετσι ακριβως τον προηγουμενο μηνα.....κοντευα να τρελαθω....γι αυτο και λεω....φεεεταααααα:mrgreen::mrgreen: δεν το ξαναπερναω εγω αυτο:mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

πρωι αποκλειεται:rolleyes::rolleyes::rolleyes: αλλα αργοτερα κατι θα γινει:mrgreen::mrgreen::mrgreen: παντως οφειλεις να παραδεχτεις....τετοια ακριβεια μονο εγω....:mrgreen:

και εγω ημουν ετσι ακριβως τον προηγουμενο μηνα.....κοντευα να τρελαθω....γι αυτο και λεω....φεεεταααααα:mrgreen::mrgreen: δεν το ξαναπερναω εγω αυτο:mrgreen:

τι ειναι το φετα..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι ειναι το φετα..

βρε κοτοπουλακι η εγκυμοσυνη σε βαρεσε στο κεφαλι???? η διαφημιση καλε που διαφημιζει φετα ηπειρου??? που λεει ενα πιτσιρικι φεεεεταααααα

Να παω να παρω ενα τεστ?...με τρωει..η να περιμενω...τι λέτε???

εγω προτεινω οχι....ετσι εκανα κι εγω ασε με...αν ειναι νωρις και ειναι αρνητικο θα παθες μεγαλη νιλα....


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε κοτοπουλακι η εγκυμοσυνη σε βαρεσε στο κεφαλι???? η διαφημιση καλε που διαφημιζει φετα ηπειρου??? που λεει ενα πιτσιρικι φεεεεταααααα

εγω προτεινω οχι....ετσι εκανα κι εγω ασε με...αν ειναι νωρις και ειναι αρνητικο θα παθες μεγαλη νιλα....

Δεν την εχω δει τη δοαφιμηση.....κιουρία μου....

καλα την νιλα την εχω παθει ετσι και αλλιως...καλα θα παρω προς το παρον βαθιες ανασες.....

γαμοτω που ειναι και το κουνελι που θα μου ελεγε ναι:(:(


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν την εχω δει τη δοαφιμηση.....κιουρία μου....

καλα την νιλα την εχω παθει ετσι και αλλιως...καλα θα παρω προς το παρον βαθιες ανασες.....

γαμοτω που ειναι και το κουνελι που θα μου ελεγε ναι:(:(

αφου τρωγεσαι.......να πας κοτοπουλακι να παρεις ενα τεστακι:mrgreen::mrgreen::mrgreen: θα δειξει σιγουρα:mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

αφου τρωγεσαι.......να πας κοτοπουλακι να παρεις ενα τεστακι:mrgreen::mrgreen::mrgreen: θα δειξει σιγουρα:mrgreen:

καλα καλα μη μου φωναζεις:(:(:(:( αν ειμαι δεν θα δειξει λογικα....αν δεν δειξει παει να πει ότι δεν ειναι ...ετσι δεν ειναι?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...