Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Ετσι μπραβο κοτοπουλακι....αν σε ζορισει πολυ πεσμου και θα του βαλω το καροτο εκει που πρεπει.

:lol::lol::lol::lol::lol:

φανταζεσαι να κανω και εγω το ιδιο με το καρπουζι μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυτο να βλεπα μόνο:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φανταζεσαι να κανω και εγω το ιδιο με το καρπουζι μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ουτε να το φανταστω δεν θελω....:D:D:D:D:D

κοριτσακια μου φευγω,θα τα πουμε μετα φιλακια

Στο καλο χαπακι.

Link to comment
Share on other sites

Κοτοπουλακι τα αποτελεσματα της χοριακης ποτε θα τα ξερεις???

Επισης πως το ανακοινωσες στον κοκκορακο σου?

Τα αποτελεσματα θα τα μαθω .το βραδυ..εσεις παλι αυριο...χιχιχιχ

Στο κοκορα το ειπα πολυ χαϊδιαρικα το βραδυ...ολο ναζι και κακο...

του εκανα στην αρχη το αρρωστουλικο οτι ειχα πυρετο (πραγματικα το μεσημερι ειχα 37,2) και του ειπα στην κατασταση μου πρεπει να με φροντιζεις τωρα...τα εχασε λιγακι..

Μου ειπε ο γιατρος ειχε πει οτι δεν θα γινει αμεσως ..και του λεω Αγαπη μου με μενα δεν τα βαζει κανεις...:lol::lol::lol::lol:

Συμφωνισαμε να μην πάω επανω που ελεγα καλου κακου και μαλλον θα ανεβει 2 μερες μονος να δει τους δικους του...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοτοπουλακι τα αποτελεσματα της χοριακης ποτε θα τα ξερεις???

Επισης πως το ανακοινωσες στον κοκκορακο σου?

λοιπον ας απαντησω εγω ως δικηγορος κοτοπουλακιου γιατι δε το βλεπω να απανταει αυτο σημερα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κουνελι μου......τα αποτελεσματα της χοριακης θα τα παρω σε κανα 2ωρο υπολογιζω απο την ωρα που θα παω...

οσο για τον κοκκορα μου.....δεν μπορω να σας πω....ειναι πολυ προσωπικο (δεν εχω ιδεα πως του το πε:lol::lol::lol::lol:)

σε καλυψα???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελεσματα θα τα μαθω .το βραδυ..εσεις παλι αυριο...χιχιχιχ

Στο κοκορα το ειπα πολυ χαϊδιαρικα το βραδυ...ολο ναζι και κακο...

του εκανα στην αρχη το αρρωστουλικο οτι ειχα πυρετο (πραγματικα το μεσημερι ειχα 37,2) και του ειπα στην κατασταση μου πρεπει να με φροντιζεις τωρα...τα εχασε λιγακι..

Μου ειπε ο γιατρος ειχε πει οτι δεν θα γινει αμεσως ..και του λεω Αγαπη μου με μενα δεν τα βαζει κανεις...:lol::lol::lol::lol:

Συμφωνισαμε να μην πάω επανω που ελεγα καλου κακου και μαλλον θα ανεβει 2 μερες μονος να δει τους δικους του...

εγω παντως το ειχα πει αν θυμαστε καλα οτι μετα τη διακοπη των αντισυλλιπτικων εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες συλληψης:rolleyes::rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καρπουζακι εχεις ρεντα σημερα :tongue::tongue::tongue::tongue:

Κοτοπουλακι, θα μας αφησεις στην αγωνια μεχρι αυριο το πρωι εεεε????

Στον γιατρο ποτε θα πατε????

Κοριτσια δεν ειμαι καλα...σας το ειπα??? Πάντως αν ειχα οωρηξια μεχρι και χτες δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα!!!Παρα μονο την Πεμπτη και Παρασκευη κατι υγρά (οχι πολλα ομως).

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το ειχα πει αν θυμαστε καλα οτι μετα τη διακοπη των αντισυλλιπτικων εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες συλληψης:rolleyes::rolleyes:

Περαν αυτου ειναι και πολυ καρπεροι και οι δυο τους απο οτι εχω αντιληφθει...

Διδυμο πυρκαγια!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον ας απαντησω εγω ως δικηγορος κοτοπουλακιου γιατι δε το βλεπω να απανταει αυτο σημερα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κουνελι μου......τα αποτελεσματα της χοριακης θα τα παρω σε κανα 2ωρο υπολογιζω απο την ωρα που θα παω...

οσο για τον κοκκορα μου.....δεν μπορω να σας πω....ειναι πολυ προσωπικο (δεν εχω ιδεα πως του το πε:lol::lol::lol::lol:)

σε καλυψα???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παντως το ειχα πει αν θυμαστε καλα οτι μετα τη διακοπη των αντισυλλιπτικων εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες συλληψης:rolleyes::rolleyes:

Θυμάμαι..θυμάμαι

Καρπουζακι εχεις ρεντα σημερα :tongue::tongue::tongue::tongue:

Κοτοπουλακι, θα μας αφησεις στην αγωνια μεχρι αυριο το πρωι εεεε????

Στον γιατρο ποτε θα πατε????

Κοριτσια δεν ειμαι καλα...σας το ειπα??? Πάντως αν ειχα οωρηξια μεχρι και χτες δεν ειχα κανενα απολυτως συμπτωμα!!!Παρα μονο την Πεμπτη και Παρασκευη κατι υγρά (οχι πολλα ομως).

Ειχες πονοκεφαλο hello...αυτο τι ειναι δεν ειναι συμπτωμα...αλλα που να κανεις κατι για να περασει ο πονοκεφαλος...

καλα δεν ξερεις οτι με το σεξ περνάει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Περαν αυτου ειναι και πολυ καρπεροι και οι δυο τους απο οτι εχω αντιληφθει...

Διδυμο πυρκαγια!!!:D

Φτου μας φτου μας:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καρπουζακι...Εκανες τα τεστακια κιουρια? Σου χαμογελασανε????

φυσικα χαμογελασανε.....θα εκανα εγω τεστ και δε θα εσκαγε στα γελια??:rolleyes::rolleyes: μαλιστα γελαγε 2 μερες....αυτο τωρα τι σημαινει οτι εγω εχω ωορρηξια για 2 μερες???:rolleyes::rolleyes:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το ειχα πει αν θυμαστε καλα οτι μετα τη διακοπη των αντισυλλιπτικων εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες συλληψης:rolleyes::rolleyes:
φυσικα χαμογελασανε.....θα εκανα εγω τεστ και δε θα εσκαγε στα γελια??:rolleyes::rolleyes: μαλιστα γελαγε 2 μερες....αυτο τωρα τι σημαινει οτι εγω εχω ωορρηξια για 2 μερες???:rolleyes::rolleyes:

ωπα...πεσανε δυο αυγουλακια το ενα πισω απο το αλλο????

νατα νατα...ερχονται τα διδυμακια...:D

Link to comment
Share on other sites

φυσικα χαμογελασανε.....θα εκανα εγω τεστ και δε θα εσκαγε στα γελια??:rolleyes::rolleyes: μαλιστα γελαγε 2 μερες....αυτο τωρα τι σημαινει οτι εγω εχω ωορρηξια για 2 μερες???:rolleyes::rolleyes:

Αληθεια //γελασε και σημερα.....δωστου...αβερτα κουβερτα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...