Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΚΤΑΑΑΑ

ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!

Λοιπον για να ξερεις εμένα το πουρο με εσωσε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και τι εγινε αγαπη που θα πας μετα στην γιατρο...κανε ότι κανεις ..κατσε κανα δεκαλεπτο ξαπλα με τους γοφους ανασηκωμένους...(αν και εγω αυτη τη φορα ημουν απο πανω και μεχρι να γυρισω τουμπα ειχαν φυγει τα μισα:tongue::tongue::tongue:)

Μετα θα σηκωθεις θα κανεις ενα ωραιο μπανακι και θα πας...που ειναι το κακο..απαγορευται το σεξ πριν το γιατρο...ζαμε:D:D:D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο υπερηχος ειναι κολπικος...με πιανεις?????

Καλυτερα θα του δωσει και ωθηση...δεν παθαινεις τιποτα..αν αυτα μπουν μεσα δεν βγαινουν μετα...χανονται στο υπερπέραν:tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να ξερεις εμένα το πουρο με εσωσε:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και τι εγινε αγαπη που θα πας μετα στην γιατρο...κανε ότι κανεις ..κατσε κανα δεκαλεπτο ξαπλα με τους γοφους ανασηκωμένους...(αν και εγω αυτη τη φορα ημουν απο πανω και μεχρι να γυρισω τουμπα ειχαν φυγει τα μισα:tongue::tongue::tongue:)

Μετα θα σηκωθεις θα κανεις ενα ωραιο μπανακι και θα πας...που ειναι το κακο..απαγορευται το σεξ πριν το γιατρο...ζαμε:D:D:D

το χω παθει κι εγω κι εχουμε πεθανει στο γελιο...(πανε οι στρατιωτες μου , φωναζε ο καρπουζος:mrgreen::mrgreen:)

Καλυτερα θα του δωσει και ωθηση...δεν παθαινεις τιποτα..αν αυτα μπουν μεσα δεν βγαινουν μετα...χανονται στο υπερπέραν:tongue::tongue::tongue:

αυτο ειναι αληθεια...τα υγρα που φευγουν δεν σημαινουν κατι...απαξ και μπουν...δεν ξαναβγαινουν:lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως ειναι γυναικα η γιατρος!!!

με τα ποδια πανω , εννοεις κατακορυφο????

εγω συνηθως καθομουν ξαπλα καμια ωρα. Δεκα λεπτα με τα ποδια πανω ειναι οκ????

οχι κατακορυφο βαλε απλα τα χερακια σου σαν μπουνιες κατω απο την λεκανη και ανασηκωσέ τη...

Παιδια σημερα παρατηρησα ότι λαχανιαζω με το παραμικρο και ερικες φορες εχω σαν ταχυπαλμία..ειναι της εγκυμοσυνης???


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλυτερα θα του δωσει και ωθηση...δεν παθαινεις τιποτα..αν αυτα μπουν μεσα δεν βγαινουν μετα...χανονται στο υπερπέραν:tongue::tongue::tongue:

Βρε κουκλα, εμενα κυλανε...και την επομενη μερα ακομη βγαινουν :confused: μια αηδια

Link to comment
Share on other sites

οχι κατακορυφο βαλε απλα τα χερακια σου σαν μπουνιες κατω απο την λεκανη και ανασηκωσέ τη...

Παιδια σημερα παρατηρησα ότι λαχανιαζω με το παραμικρο και ερικες φορες εχω σαν ταχυπαλμία..ειναι της εγκυμοσυνης???

ω ναι!!!! ω ναι!!!

ο γιατρος ποτε θα σε δει? σε ειχα ξαναρωτησει πριν αλλα δεν το ειδες μαλλον!

Link to comment
Share on other sites

οχι κατακορυφο βαλε απλα τα χερακια σου σαν μπουνιες κατω απο την λεκανη και ανασηκωσέ τη...

Παιδια σημερα παρατηρησα ότι λαχανιαζω με το παραμικρο και ερικες φορες εχω σαν ταχυπαλμία..ειναι της εγκυμοσυνης???

οχι απλα δεν εχεις καλη φυσικη κατασταση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κουκλα, εμενα κυλανε...και την επομενη μερα ακομη βγαινουν :confused: μια αηδια

Δεν πειραζει..μην σκας..αυτο δεν ειναι τιποτα

ω ναι!!!! ω ναι!!!

ο γιατρος ποτε θα σε δει? σε ειχα ξαναρωτησει πριν αλλα δεν το ειδες μαλλον!

Το γιατρο θα τον παρω μετα τα αποτελεσματα .πιθανα να με δει σε καμια 10αρια μερες ειναι νωρις ακομα...

[/b]

οχι απλα δεν εχεις καλη φυσικη κατασταση:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

α¨να χαθεις παιδι μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.thebump.com/calculators/ChineseGenderChart.aspx?MsdVisit=1

τωρα επιβεβαιωθηκα......θα κανεις αγορι:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πολυ καλο..που το βρηκε βρε χαμένο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παρτην στον γαμο σου ,να σου πει και του χρονου :tongue:

αντε ντε....

που ξερεις μαρη εσυ πια μερα εγινε η συλληψη ???εεεεε????:tongue:

Hello...αμαν [ια ποσες φορες θα στο πω...(με τα κουνελια τοσο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:) 19 παιδακι δεν το ειπαμε 19/10 χαμογελασε το μαυρο τεστακι..αχ..αχ...σε εχει φαει η ωορηξια...τουλαχιστον καντει να αποδοσει:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...