Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Οι τελευταίες απο τι παλιές (ήρθε η ωρα!!)


georgia.g

Recommended Posts

ωπα...πεσανε δυο αυγουλακια το ενα πισω απο το αλλο????

νατα νατα...ερχονται τα διδυμακια...:D

ντεν ξερω καρντια μου.......το τεστ εσκασε στα γελια και χθες και σημερα....ρε λες να ηταν ελλατωματικο:confused::confused::confused::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Venus75

    2255

  • georgia.g

    1766

  • malme

    1577

  • εφακη

    694

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα προσπαθησετε και σημερα κοτοπουλακι?

Οσο για τα τεστακια δεν νομιζω να ηταν χαλασμενα .Αυτο που εκανες χτες ήταν το πρωτο ή ειχες κανει και τις προηγουμενες μερες?

Σωστα φαινεται παντως να λειτουργει διοτι χαμογελασε την σωστη μερα βαση του κυκλου που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησετε και σημερα κοτοπουλακι?

Οσο για τα τεστακια δεν νομιζω να ηταν χαλασμενα .Αυτο που εκανες χτες ήταν το πρωτο ή ειχες κανει και τις προηγουμενες μερες?

Σωστα φαινεται παντως να λειτουργει διοτι χαμογελασε την σωστη μερα βαση του κυκλου που εχεις.

καταρχας το κοτοπουλακι δε χρειαζεται να προσπαθει ακομα:mrgreen::mrgreen::mrgreen: κατα δευτερον εκανα τεστ απο το σαββατο αλλα αυτο εδειξε χθες και σημερα....


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησετε και σημερα κοτοπουλακι?

Οσο για τα τεστακια δεν νομιζω να ηταν χαλασμενα .Αυτο που εκανες χτες ήταν το πρωτο ή ειχες κανει και τις προηγουμενες μερες?

Σωστα φαινεται παντως να λειτουργει διοτι χαμογελασε την σωστη μερα βαση του κυκλου που εχεις.

Για μενα τερμα οι προσπαθειες...καντε εσεις παιχνιδι τωρα:wink::tongue::tongue::tongue:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

καταρχας το κοτοπουλακι δε χρειαζεται να προσπαθει ακομα:mrgreen::mrgreen::mrgreen: κατα δευτερον εκανα τεστ απο το σαββατο αλλα αυτο εδειξε χθες και σημερα....

ωχου πως κανεις ετσι:tongue:...λες και ειναι η μονη φορα που σε ειπα κοτοπουλακι!!!:tongue:

Το τεστ καλα λειτουργησε λοιπον!!! Η οωρηξια μαλλον ειναι σημαδιακη!!!

Μηπως τελικα θα επρεπε να αυτοβιαστειτε τα καρπουζακια και σημερα??? :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντεν ξερω καρντια μου.......το τεστ εσκασε στα γελια και χθες και σημερα....ρε λες να ηταν ελλατωματικο:confused::confused::confused::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οχι βρε ..απλως μπορει να εγινε πανω στην αλλαγη της μια μερας με την αλλη και να την επιασαν και τα δυο...κατανοητο...

αν ειναι θα χαμογελαγαν ολα απο την αρχη....

Συμβαινει αυτο....

μπορει να ειναι και πιο ευεσυητα και να μπορουν να μετρησουν την ωορηξια και για 36 ωρες αντι 24


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ωχου πως κανεις ετσι:tongue:...λες και ειναι η μονη φορα που σε ειπα κοτοπουλακι!!!:tongue:

Το τεστ καλα λειτουργησε λοιπον!!! Η οωρηξια μαλλον ειναι σημαδιακη!!!

Μηπως τελικα θα επρεπε να αυτοβιαστειτε τα καρπουζακια και σημερα??? :wink:

Μονο στους αλλουε ξερεις να τα λες..εσυ τα ακους ήθελα να ήξερα...

ααα...θα σε μαλωσω....ακους???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Μονο στους αλλουε ξερεις να τα λες..εσυ τα ακους ήθελα να ήξερα...

ααα...θα σε μαλωσω....ακους???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ημουνα πολυ χαλια χτες..απο το πρωι ειχα φρικτο πονοκεφαλο...δνε την παλευα κοτοπουλακι...μην με στενοχωρεις αλλο, σε παρακαλω...μαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα με αυτο που επαθα!!!

Link to comment
Share on other sites

ωχου πως κανεις ετσι:tongue:...λες και ειναι η μονη φορα που σε ειπα κοτοπουλακι!!!:tongue:

Το τεστ καλα λειτουργησε λοιπον!!! Η οωρηξια μαλλον ειναι σημαδιακη!!!

Μηπως τελικα θα επρεπε να αυτοβιαστειτε τα καρπουζακια και σημερα??? :wink:

αυτο εχω σκοπο....τουλαχιστον απο τη μερια μου...δε με ενδιαφερει η αποψη του καρπουζου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μονο στους αλλουε ξερεις να τα λες..εσυ τα ακους ήθελα να ήξερα...

ααα...θα σε μαλωσω....ακους???:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

πες τα ρε παιδι μου....


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ημουνα πολυ χαλια χτες..απο το πρωι ειχα φρικτο πονοκεφαλο...δνε την παλευα κοτοπουλακι...μην με στενοχωρεις αλλο, σε παρακαλω...μαι ετοιμη να βαλω τα κλαματα με αυτο που επαθα!!!
Rabbit-Crying.jpg
400_F_22551814_6dwvIrWYxtMuvfGVzlRCIMwFdGxIRjSO.jpg

Μη κλαις κουνελακι μου..μην κλαις μαζι με σενα κλαιει και ο κουνελος σου δεν βλεπεις...

καλα καλα...δεν πειλαζει...κανε σημερα και αν δεν γινει αυτο το μηνα θα γινει τον αλλο οκ?? Παντως πριν τα Χριστουγεννα θα το εχουμε ετοιμο το σποράκι οκ??:lol::lol::lol::lol:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

παω να πνιξω τον πονο μου στο τσιγαρο και στον καφε...και θα το σκεφτω αν θα σας ξαναμιλησω σημερα.

...αν δειξετε μεταμελεια,αν μου ζητησετε συγνωμη γονιπετης ε τοτε μπορει αυριο θα σας μιλησω...δεν ξερω θα δω θα δω.

Link to comment
Share on other sites

παω να πνιξω τον πονο μου στο τσιγαρο και στον καφε...και θα το σκεφτω αν θα σας ξαναμιλησω σημερα.

...αν δειξετε μεταμελεια,αν μου ζητησετε συγνωμη γονιπετης ε τοτε μπορει αυριο θα σας μιλησω...δεν ξερω θα δω θα δω.

δεν μπορω να πεσω στα γονατα ρε κουνελι....αφου ειμαι στρογγυλο:rolleyes::rolleyes::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...